Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
384
Like
5.604
Πόντοι
11.585
Βγηκα για Σελεστε, μπηκα στο Ν.Ουρανου 11 που την ειχε στο προγραμμα, η τσατσα βαριοταν την ζωη της, ή μου ειπε οτι ειναι στο δωματιο ή οτι δεν δουλευει, στο ποστο της ηταν μια μαυρη τουμπανιασμενη ντεκαυλε με κωλαρες και βυζαρες μπουταρες, Εμμα την ειπε ή Εβα, οπως βλεπω οτι εχει μια στο αλλο σαιτ. Εφυγα μπηκα διπλα στο Belarus, πρωην Εφοσπιτο, θρυλικο σπιτι, μου εφερε καλες αναμνησεις να περιμενεις στο σαλονι την Εφη λες και εισαι στον γιατρο στο Ικα... μεσα μια Σαντρα μαυρομαλα με καλα μπουτακια, ωραιο προσωπακι μαστυ γκομενακι. Παραδιπλα στο Φριξου 9, Λουνα, κρεβατογεμιστρα νταρντανα γκομενα με ποιασηματα, δεν την λες χροντρη, το σωμα της εχει καλες αναλογιες σε σχεση με τα κιλα της, επιδερμιδα τελεια τεζαρισμενη, με μπουταρες σχετικα ψιλη, ραστα μαλια κοτσιδακια ποιασμενα, ομορφουλικο προσωπο, δηλωνει Παραγουαεζα.!!! 30αρα γκομενα, λιγα Αγγλικα, πληρωσα για 69 70αρι στο χερι, η γκομενα φορουσε μερικα εξτρα στοκινγκ, που ανεβασαν την λιμπιντο, στο κρεβατι προσπαθησε, στο γλυφομουνι το πιστευε, καθαρο μουνακι αναμεσα στι μπουταρες της...η πιπα της μετρια σαλιωδη, στο σεξ δεν τα εδωσε ολα, καυλολογα και σφιχτηματα, θα ελεγα ηταν ενα καλο αναλατο ομως σεξακι, βυζακια φυσικα, ολοστρογγυλα, απο πανω οταν ανεβαινει ειναι απολαυση, θα μηνει αλλες 5 μερες και φευγει Αθηνα, αν εμενε θα μου ξαναγεμιζε το κρεβατι σιγουρα... τρελιαρα γενικα, μεχρι και στα βυζια της εχει δωσει....ονομα.!!!! :O
 
Τελευταία τροποποίηση:

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Την Τρίτη που μας πέρασε 16.07.2024, ήταν η πρώτη γνωριμία με τη Ναταλί.

Η αλήθεια είναι ότι δεν πίστευα ότι γραφόταν για τα χυσιματα της, οπότε πήρα πρόγραμμα 50€ με γλυψιμο.

Περίμενα αρκετή ώρα, είναι η αλήθεια, αλλά μπήκε στο δωμάτιο και κατευθείαν αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα σαν να γνωριζόμαστε καιρό. Ενώ την χουφτωνα έχυσε και την πρώτη φορά... Μετά στο γλυψιμο τα έδωσε όλα ...

Η κοπέλα είναι απίστευτη, αν και μεγαλύτερη σε ηλικία από τις πολλές που κυκλοφορούν, αλλά σε αποζημιώνει με το παραπάνω.
Άρα δεν στέρεψε το πηγάδι
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
935
Κριτικές
14
Like
1.952
Πόντοι
496
Πρέπει να το επαλήθευση κάποιος
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Την Τρίτη που μας πέρασε 16.07.2024, ήταν η πρώτη γνωριμία με τη Ναταλί.

Η αλήθεια είναι ότι δεν πίστευα ότι γραφόταν για τα χυσιματα της, οπότε πήρα πρόγραμμα 50€ με γλυψιμο.

Περίμενα αρκετή ώρα, είναι η αλήθεια, αλλά μπήκε στο δωμάτιο και κατευθείαν αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα σαν να γνωριζόμαστε καιρό. Ενώ την χουφτωνα έχυσε και την πρώτη φορά... Μετά στο γλυψιμο τα έδωσε όλα ...

Η κοπέλα είναι απίστευτη, αν και μεγαλύτερη σε ηλικία από τις πολλές που κυκλοφορούν, αλλά σε αποζημιώνει με το παραπάνω.
Χαλασε η Ναταλια, τι μας λες;!
Βογγητα και τσιριγματα ουτε στον προϊγουμενο ουτε σε μενα. Τα τσιριγματα της ακουγοτανε μεχρι εξω. Πανε αυτα.
Squirt δεν εχει αλλο! Γιαυτο εγραψα στερεψε πιο πανω!
Δεν εστρωσε το χαλι της αυτη την φορα για το squirt...
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
102
Like
221
Πόντοι
21
Χαλασε η Ναταλια, τι μας λες;!
Βογγητα και τσιριγματα ουτε στον προϊγουμενο ουτε σε μενα. Τα τσιριγματα της ακουγοτανε μεχρι εξω. Πανε αυτα.
Squirt δεν εχει αλλο! Γιαυτο εγρψε στερεψε;!
Δεν εστρωσε το χαλι της αυτη την φορα για το squirt...
Φίλε δεν ισχύει αυτό που λες, είχα πάει τον προηγούμενο μήνα πρώτη φορά και εγώ μαζί της και η γκόμενά από την πρώτη στιγμή που την άρπαξα από την κολαρα και την έριξα στο κρεβάτι άρχιζε να τσιρίζει και να κάνει σαν τρελή, όσο έγω της εγλυφα και της δάκτυλονα την μουναρα της, εχυνε σαν τρελή χωρίς πετσέτα από κάτο, τσιμπουκι τρελό και γαμησι ακόμη πιο τρελό. Μετά με εξήγησε ότι θέλει να έχει και άλλος καλή συμμετοχή μαζί της με λίγα λόγια να παίρνει το πάνω χέρι και να την ανάβει. Τώρα άμα εσείς πάτε σαν τα αγγούρια και περιμένετε η άλλη να κάνει θαύματα, ε λοιπόν άνθρωπος είναι όχι ρομπότ και να είστε καθαροί όχι μπιχλες.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Φίλε δεν ισχύει αυτό που λες, είχα πάει τον προηγούμενο μήνα πρώτη φορά και εγώ μαζί της και η γκόμενά από την πρώτη στιγμή που την άρπαξα από την κολαρα και την έριξα στο κρεβάτι άρχιζε να τσιρίζει και να κάνει σαν τρελή, όσο έγω της εγλυφα και της δάκτυλονα την μουναρα της, εχυνε σαν τρελή χωρίς πετσέτα από κάτο, τσιμπουκι τρελό και γαμησι ακόμη πιο τρελό. Μετά με εξήγησε ότι θέλει να έχει και άλλος καλή συμμετοχή μαζί της με λίγα λόγια να παίρνει το πάνω χέρι και να την ανάβει. Τώρα άμα εσείς πάτε σαν τα αγγούρια και περιμένετε η άλλη να κάνει θαύματα, ε λοιπόν άνθρωπος είναι όχι ρομπότ και να είστε καθαροί όχι μπιχλες.
Μιλας για προηγουμενο μηνα και γω για τωρα...
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Η Έλενα η Ρουμάνα η μιλφ η βυζαρου με τα πράσινα μάτια που δούλευε προ καιρού πρωινα στην Πέτρου ερημίτη δουλεύει ακόμα? Ξερειν κανεις? Την έχει δει σε καμία τσάρκα?
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
247
Κριτικές
7
Like
734
Πόντοι
301
Χαλασε η Ναταλια, τι μας λες;!
Βογγητα και τσιριγματα ουτε στον προϊγουμενο ουτε σε μενα. Τα τσιριγματα της ακουγοτανε μεχρι εξω. Πανε αυτα.
Squirt δεν εχει αλλο! Γιαυτο εγραψα στερεψε πιο πανω!
Δεν εστρωσε το χαλι της αυτη την φορα για το squirt...
Δεν κατάλαβα τι εννοείς, δεν μπορεί να σκουιρτάρει πλέον, ή το έχει ρίξει στην αγγαρεία
 

giamaris8

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
44
Πόντοι
0
Η Έλενα η Ρουμάνα η μιλφ η βυζαρου με τα πράσινα μάτια που δούλευε προ καιρού πρωινα στην Πέτρου ερημίτη δουλεύει ακόμα? Ξερειν κανεις? Την έχει δει σε καμία τσάρκα?
Ξανά έκανε εγχείρηση στην μέση είπε θα αργήσει να μπει στο τερέν φίλε.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Δεν κατάλαβα τι εννοείς, δεν μπορεί να σκουιρτάρει πλέον, ή το έχει ρίξει στην αγγαρεία
Σημερα περασα για επιβαιβεωση. Καλη αλλα δεν ειναι στα περσυνα λεβελ...
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Πέρασμα με αμαρυλις πριν 2 μέρες με 40 ευρώπουλα. Αδύνατο κοριτσάκι αλλα όχι κοκκαλιάρα με πάρα πολύ απαλή επιδερμίδα και ωραίο στητό βυζί. Ωραία συνέυρεση με βογγήτά και απο τους 2 μας, την ίδρωσε την φανέλα. Στο τέλος την έβαλα να μου γλύψει τα παπάρια και της τα έδωσα στο στόμα, με την καπότα. Μου έριξε και ένα Special στο τέλος.. Εγκρίνω..
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
462
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Μιστες φέρανε μια ναταλια στο άλλο σάιτ! Όχι την γνωστή,άλλη! Της τον βίδωσε κανείς; Φαίνεται να χει ωραία κρεμαστά μουνοχειλα
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
230
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.406
Κριτικές
96
Like
11.930
Πόντοι
25.015
Μιστες φέρανε μια ναταλια στο άλλο σάιτ! Όχι την γνωστή,άλλη! Της τον βίδωσε κανείς; Φαίνεται να χει ωραία κρεμαστά μουνοχειλα
τι περιεργα γουστα εχετε μερικοι. εμενα μαρεσουν τα κλειστου τυπου τα μουνακια. αλλες πανε εγχειριζονται για να τα εχουν ετσι.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Χθεσινό ραντεβού με Sofia.


Λίγο κοντούλα αλλά τρομερό σώμα. Το πρόσωπο είναι νορμάλ.
Από υπηρεσία είναι πολύ καλή στην πίπα και αντέχει στα 4.


Πρόγραμμα ξεκινάει από 40, στο οποίο μπήκα κιόλας. Αξίζει τα λεφτά, θα την ξαναεπισκευτώ!
Τρομερό σώμα δε θα έλεγα,... ας πούμε not bad για τα δεδομένα....
Πίπα πολύ καλή; Διόρθωση σε μέτρια, σχετικά μικρής διάρκειας...
Στα 4, αν ήξερε να στήνεται θα ήταν κάπως καλύτερα...

Για μερακλήδες ούτε συζήτηση...
Σε γενικές γραμμές συνεσταλμένο κοριτσάκι με φιλότιμες προσπάθειες, όχι όμως κάτι το ιδιαίτερο.
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
92
Like
80
Πόντοι
0
Παιδιά για τις δυο μαύρες στο στούντιο που ανεβαίνεις με το ασανσέρ. Την μια τη λενε νάομι και την άλλη δεν θυμάμαι έχει κανείς καμία εμπειρία. Θέλω γνώμες
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
485
Κριτικές
20
Like
904
Πόντοι
311
Παιδιά για τις δυο μαύρες στο στούντιο που ανεβαίνεις με το ασανσέρ. Την μια τη λενε νάομι και την άλλη δεν θυμάμαι έχει κανείς καμία εμπειρία. Θέλω γνώμες
Την Μισέλ λες τη δοκίμασα εγω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την Μισέλ λες τη δοκίμασα εγω
Δες κριτική
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.852
Κριτικές
6
Like
3.586
Πόντοι
736
Παιδιά για τις δυο μαύρες στο στούντιο που ανεβαίνεις με το ασανσέρ. Την μια τη λενε νάομι και την άλλη δεν θυμάμαι έχει κανείς καμία εμπειρία. Θέλω γνώμες
Αυτές τελευταία βλέπω δουλεύουν ίδια βάρδια μαζί , αρα πιθανών να κάνουν και ντουέτο ποιός ξέρει.
Εμπειρία δεν έχω με αυτές μιας και έχω πολύ καιρό να επισκευθώ τα στούντιο.

Βρήκα μια κριτική για Ναόμι εδω.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom