Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
249
Like
210
Πόντοι
21
Ξέρουμε ποια δουλεύει στο Medusa στην θέση της Μιρέλας;
τελευταια φορα που περασα δουλευε μια κοντη μελαχροινη ρουμανα ...δεν συγκρατησα ονομα και δε θυμαμαι αν ειπε η τσατσα
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
485
Κριτικές
20
Like
904
Πόντοι
311
@antisthenis καλησπερα η τελευταιες 2 κριτικές μου δεν ανέβηκαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά περασμα με Έμμα δεν είναι αυτή στης φωτο του σάιτ αλλά όντως έχει ωραίο κωλο και πολυ διαθεσηη
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
@antisthenis καλησπερα η τελευταιες 2 κριτικές μου δεν ανέβηκαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παιδιά περασμα με Έμμα δεν είναι αυτή στης φωτο του σάιτ αλλά όντως έχει ωραίο κωλο και πολυ διαθεσηη
Διάθεση για πούτσο δεν είχε ποτέ. Πάντα ήταν ντεγκαυλέ από όταν την γνώρισα στο Ρέντ Λάιτ πριν δέκα χρόνια από τότε που ήταν οι παλιές φωτογραφίες. Τουλάχιστον τότε ήταν μπουμπούκι και το μουνάκι της και η κωλάρα της . Τώρα την έχει ψιλοαρπάξει και η κυτταρίτιδα. Δεν κατάλαβα ποτέ τι μέσο έχει και από το άλλο σάιτ δεν τη βγάζουν ποτέ, ούτε όταν λείπει για μήνες. Μάλλον την πηδάει κανένας νταβάς.
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Η Ναταλια στερεψε;;!
Ουτε βογγητα ουτε squirt αλλο!
Κρίμα. Το διαπίστωσε κάνεις στην πράξη;
Πέσαμε όλοι με τα μούτρα, όλοι οι σκουρτάκηδες της Βορείου Ελλάδας πέρασαν από κει. Τι να μείνει μετά; Εγώ πάντως θα πάω να την δοκιμάσω γιατί μου κάνει λυσσασμένη πίπα. Άμα δεν καυλώνει από μπροστά ας σκεφτεί να δώσει ξανά και λίγο κώλο.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
935
Κριτικές
14
Like
1.952
Πόντοι
496
Μόλις γύρισα από την μπουρδέλο περιοχή.... Είχα πολύ όρεξη σήμερα, ξεκίνησα για Λιλιάνα δυστυχώς κλειστό, καρίνα επίσης κλειστό. Από όσα μπήκα τίποτα το γαμισιμο και πολλές μαύρες. Στο σεξ ιν δε Σίτι η γνωστή πλέον Άννα και στο διπλανό η Καταλίνα την οποία δεν έχω δει ποτέ και ούτε σήμερα καθώς ήταν σε πρόγραμμα. Στο χοτ λειντι η κλασική πλέον πιτσιρικά από Ουκρανία που κανένας δεν γράφει τίποτα για αυτην. Η περιοχή ήταν γεμάτη από επενδυτές και φτωχό Βαλκάνιους τουρίστες. Δεν πέρασα πουθενά καθώς κανένα στανταρακι μου δεν δούλευε σήμερα και όσες είδα δεν μου άρεσε καμία.
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
55
Like
106
Πόντοι
0
Μόλις γύρισα από την μπουρδέλο περιοχή.... Είχα πολύ όρεξη σήμερα, ξεκίνησα για Λιλιάνα δυστυχώς κλειστό, καρίνα επίσης κλειστό. Από όσα μπήκα τίποτα το γαμισιμο και πολλές μαύρες. Στο σεξ ιν δε Σίτι η γνωστή πλέον Άννα και στο διπλανό η Καταλίνα την οποία δεν έχω δει ποτέ και ούτε σήμερα καθώς ήταν σε πρόγραμμα. Στο χοτ λειντι η κλασική πλέον πιτσιρικά από Ουκρανία που κανένας δεν γράφει τίποτα για αυτην. Η περιοχή ήταν γεμάτη από επενδυτές και φτωχό Βαλκάνιους τουρίστες. Δεν πέρασα πουθενά καθώς κανένα στανταρακι μου δεν δούλευε σήμερα και όσες είδα δεν μου άρεσε καμία.
Ποια είναι αυτή η λιλιανα;
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
55
Like
106
Πόντοι
0
Πέρασμα με την Έλενα από νικ ουρανού προ τελευταίο σπιτάκι 40 με ελεύθερο στοματικό βυζι σιλικόνη γύρω στα 27-28 μαυρομαλα με προσωπο για σκίσιμο πολύ καλή στο δωμάτιο προσπάθησε να με ευχαρίστηση πίπα πολύ Ωραια με διάρκεια κάτι που με χαλασε ήταν ότι δεν δεχόταν να τελειώσω πουθενά σε αυτήν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η καρινα θα λειπει και αυτήν την εβδομάδα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
384
Like
5.604
Πόντοι
11.585
Γνωμες για Σελεστε απο παρανταιζ.???? :think:
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
92
Like
80
Πόντοι
0
Γνωμες για Σελεστε απο παρανταιζ.???? :think:
Την είχα πάρει τα Χριστούγεννα. Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο. Σώμα σφιχτό κωλαρα και βυζια απίστευτα. Χαμογελάει βάζει καποτα και ξεκινάει πίπα. Στο ιεραποστολικό μου έσφιγγε τα χέρια και αναστέναζε. Στα 4 το πήγαινα τέρμα 6.5 χιλιάδες στροφές το πήγαινα αναστέναζε αλλά άντεχε. Χαστούκια στον κωλο δέχεται. Είναι εργαλείο για να μαρσάρεις αντέχει
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
387
Κριτικές
4
Like
945
Πόντοι
361
Καλησπέρα αλάνια από σόφια έχω να έρθω Σαλονικα από Πάσχα έχει κανείς άποψη για ντανιελα από poison ??
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.883
Κριτικές
31
Like
717
Πόντοι
4.475
Την Τρίτη που μας πέρασε 16.07.2024, ήταν η πρώτη γνωριμία με τη Ναταλί.

Η αλήθεια είναι ότι δεν πίστευα ότι γραφόταν για τα χυσιματα της, οπότε πήρα πρόγραμμα 50€ με γλυψιμο.

Περίμενα αρκετή ώρα, είναι η αλήθεια, αλλά μπήκε στο δωμάτιο και κατευθείαν αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα σαν να γνωριζόμαστε καιρό. Ενώ την χουφτωνα έχυσε και την πρώτη φορά... Μετά στο γλυψιμο τα έδωσε όλα ...

Η κοπέλα είναι απίστευτη, αν και μεγαλύτερη σε ηλικία από τις πολλές που κυκλοφορούν, αλλά σε αποζημιώνει με το παραπάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom