Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (7 μέλη και 42 επισκέπτες)

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
494
Κριτικές
20
Like
908
Πόντοι
311
H Καταλινα στο inside ειναι περιπτωση πολυ πολυ καλης Λατινας. Εξαιρεση. Το κανει και απο τον κωλο. Και ομορφη μαυρουλα ειναι και σωμα απολα κατσε καλα. Και τρελιαρα χαβαλε εχει. Ετσι λοιπον την προτεινω στον καθενα. Να κανω και λιγο διαφημιση στο κοριτσι γιατι το αξιζει.
Τώρα η Κατερινα που γυρισε γιατί μου θυμίζει μια άλλη που είχαν μαιρουλα και όχι τη γνωστή καλή καταλινα το έχει παρατηρησει κανεις?
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
554
Κριτικές
21
Like
2.765
Πόντοι
1.436

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
637
Like
1.463
Πόντοι
206
Παιδιά εγώ με όσες Λατίνες έχω δοκιμάσει έχω περάσει άψογα.
Επίσης Θυμάμαι και μια στο Lag Vegas που με 30€ έκανε γλυφωκωλι, την έφτυνα στα μούτρα, γενικά την ξεφτίλιζα και δεν έλεγε όχι σε τίποτα.
Συνάδελφε, συνοδοιπόρε και συναγωνιστή θέλουμε όνομα οπωσδήποτε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

James sa

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Χθεσινό ραντεβού με Sofia.


Λίγο κοντούλα αλλά τρομερό σώμα. Το πρόσωπο είναι νορμάλ.
Από υπηρεσία είναι πολύ καλή στην πίπα και αντέχει στα 4.


Πρόγραμμα ξεκινάει από 40, στο οποίο μπήκα κιόλας. Αξίζει τα λεφτά, θα την ξαναεπισκευτώ!
Μακριά τσάμπα το 40 γενικα λατηνες και καλές σπάνια έως ανύπαρκτες
 

Throwaway_26

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή Χρυσα ελληνίδα είναι αυτή που ήταν στα τρίδυμα πίσω;

Εμενα μου αρεσε εμφανισιακα αυτη και το μετανιωσα που δεν μπηκα. Μελαχρινη, κοντουλα με μεγαλο στηθος. Ελπιζω να την πετυχω ξανα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.451
Πόντοι
746
H Καταλινα στο inside ειναι περιπτωση πολυ πολυ καλης Λατινας. Εξαιρεση. Το κανει και απο τον κωλο. Και ομορφη μαυρουλα ειναι και σωμα απολα κατσε καλα. Και τρελιαρα χαβαλε εχει. Ετσι λοιπον την προτεινω στον καθενα. Να κανω και λιγο διαφημιση στο κοριτσι γιατι το αξιζει.
Ειναι αυτη που ηταν κ πριν λιγους μηνες;
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

gggg1234

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες.Για ναρυ εχουμε καμια πληροφορια ποτε θα γυρισει και αν;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
H Καταλινα στο inside ειναι περιπτωση πολυ πολυ καλης Λατινας. Εξαιρεση. Το κανει και απο τον κωλο. Και ομορφη μαυρουλα ειναι και σωμα απολα κατσε καλα. Και τρελιαρα χαβαλε εχει. Ετσι λοιπον την προτεινω στον καθενα. Να κανω και λιγο διαφημιση στο κοριτσι γιατι το αξιζει.

Ειναι αυτη που ηταν κ πριν λιγους μηνες;
Μάλλον αυτή θα είναι απο την περιγραφή , εγω δεν πέρασα αλλά απο αυτά που διάβαζα κατα καιρούς εδω στο νήμα ταιριάζει η περιγραφή.
 

EHome365

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
461
Πόντοι
21
Παιδιά ξέρουμε τίποτα για εδώ;
Βλέπω πολύ καλές φώτο για να είναι αληθινή

 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
126
Πόντοι
0
Πέρασμα από Άννα sex and the city.
Δηλώνει Ισπανίδα παίζει να είναι από γουαδαλαχαρα.
Και μένα φολα μου βγάζανε οι λατίνες, αλλά αναθεώρησα. Πέρασμα στο δωματιο με προγραμμα ελεύθερο στοματικό. Η κοπέλα δεν υπάρχει...πιπα εξωπραγματικη, η κοπέλα το γουστάρει. Πηρε τον χρόνο της , ούτε βιασύνες, έπιασε έναν ήρεμο ωραίο ρυθμό και τον εξαφανίζε σε κάθε ρουφηγμα.
Γατάκι με πιρσινγκ, πεντακάθαρο.
Ιεραποστολικη στάση όπου έβγαζε ωραια βογγητα, τόσο όσο...
Ευδιαθετη και ευγενικη...
Μια θετική έκπληξη....
Παρεμπιπτόντως τρομερό σοσιαλ με τσατσά όσο περίμενα, διότι είχε λίγη κινηση το μαγαζί...
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
954
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Μια Χρύσα στο black angel τι λέει τι έχει δει κανένας; Στο άλλο σάιτ δεν έχει φωτογραφίες.
Όσον αφορά το sex in the city την είδα την κοπέλα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου εξωτερικά. Είδα έναν πιτσιρίκο που βγήκε από το δωμάτιο μετά από αρκετή ώρα και φαίνοταν εξαντλημένος, πρέπει να τον ξεζουμισε η κοπέλα. Η τσατσά όντως πολύ συμπαθητική.
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
86
Like
126
Πόντοι
0
Μια Χρύσα στο black angel τι λέει τι έχει δει κανένας; Στο άλλο σάιτ δεν έχει φωτογραφίες.
Όσον αφορά το sex in the city την είδα την κοπέλα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου εξωτερικά. Είδα έναν πιτσιρίκο που βγήκε από το δωμάτιο μετά από αρκετή ώρα και φαίνοταν εξαντλημένος, πρέπει να τον ξεζουμισε η κοπέλα. Η τσατσά όντως πολύ συμπαθητική.
Είναι εξαντλητική... το εξωτερικό είναι υποκειμενικό...προφανώς σε κάποιους αρέσει σε άλλους όχι. Αλλά είναι δυνατή στις υπηρεσίες
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
954
Κριτικές
14
Like
1.972
Πόντοι
496
Πραγματικά το σκηνικό με τον πιτσιρίκο ήταν για σενάριο τσοντας. Πρέπει να είναι πολύ γκαυλιαρα. Μην σου πω ότι ψήνομαι να πάω καμιά βόλτα σήμερα.
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Μάγκες μου είπε ένα φιλαράκι από Κύπρο ότι ο λόγος που γέμισε και Ελλάδα ξαι Κύπρος από λατινες είναι διότι αυτές δούλευαν όλες Ισραήλ και με τον πόλεμο έφυγαν και απορροφήθηκαν εδώ. Δεν ξέρω κατά ποσό ισχύει αλλά μια βάση την έχει
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: laskos

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
494
Κριτικές
20
Like
908
Πόντοι
311
Βελόπουλε πάλι με Τ9 γράφεις; :think:
Με πειραξε η ζέστη
Τώρα η Καταλινα που γυρισε μου θυμίζει μια άλλη που είχαν νομίζω μπελλα μια μαυρουλα λέω παλι και όχι τη γνωστή καλή καταλινα το έχει παρατηρησει κανεις η μόνο εμένα με φάνηκε αλλιώτικη αυτή τη φορα
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: laskos

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
494
Κριτικές
20
Like
908
Πόντοι
311
Μάγκες μου είπε ένα φιλαράκι από Κύπρο ότι ο λόγος που γέμισε και Ελλάδα ξαι Κύπρος από λατινες είναι διότι αυτές δούλευαν όλες Ισραήλ και με τον πόλεμο έφυγαν και απορροφήθηκαν εδώ. Δεν ξέρω κατά ποσό ισχύει αλλά μια βάση την έχει
Και πριν το πολεμο με το Ισραήλ εδώ ηταν να ξες
 

anonimos4

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
103
Like
82
Πόντοι
1
Και πριν το πολεμο με το Ισραήλ εδώ ηταν να ξες
Δεν διαφωνώ κ Βελόπουλε απλά βλέπω τεράστια αύξηση. Λίγο παλιότερα υπερτερούσαν οι Ρουμάνες πλέον μόνο κολομβια και Βραζιλία
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Μάγκες μου είπε ένα φιλαράκι από Κύπρο ότι ο λόγος που γέμισε και Ελλάδα ξαι Κύπρος από λατινες είναι διότι αυτές δούλευαν όλες Ισραήλ και με τον πόλεμο έφυγαν και απορροφήθηκαν εδώ. Δεν ξέρω κατά ποσό ισχύει αλλά μια βάση την έχει
Ηταν και πιο πριν εδω...αυτες εφυγαν απο λατιν αμερικα και μεσω ισπανια βρεθηκαν στην Ελλαδα και αλλες χωρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom