Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.094
Κριτικές
166
Like
26.889
Πόντοι
34.538
Σύντροφοι!! Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς . Απέχω από το άθλημα πάρα πολύ καιρό. Με έστειλε και η δουλειά εκτός Θεσσαλονίκης. Δεν ξέρω αν και πότε θα επανέλθω. Λίγο που διάβασα βλέπω κάποιους παλιούς συναγωνιστές. Ελπίζω αν χρειαστεί στο μέλλον να μου παράσχουν πληροφορίες . Τα σέβη μου σε όλους...
Που εισαι ρε κουφαλα Μπλεκ???
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Που εισαι ρε κουφαλα Μπλεκ???
Α ρε Φακίρη ηγέτη ....πρώτα σε εσένα θα στείλω μήνυμα, τι να κάνω έχω μπλέξει με την Φραπάρ (ποντία) η Δουλειά με αναβάθμισε αλλά με τοποθέτησε αλλού. Ελπίζω να επιστρέψω το συντομότερο .
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Γιατί αξίζει φουλ δλδ;
Δεν της αρέσει να κάνει πίπα,φιλιά δεν δίνει,κωλο δεν δίνει και αξίζει φουλ;
Κοιτάξτε λίγο τα στανταρτς σας και τα λεφτά(40€) δεν είναι και λίγα για το τίποτα στο φινάλε...μια μέτρια γυναίκα της σειράς είναι,που μας κάνει τη χάρη και έρχεται όταν αυτή θέλει.
Σωστος...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.094
Κριτικές
166
Like
26.889
Πόντοι
34.538
Α ρε Φακίρη ηγέτη ....πρώτα σε εσένα θα στείλω μήνυμα, τι να κάνω έχω μπλέξει με την Φραπάρ (ποντία) η Δουλειά με αναβάθμισε αλλά με τοποθέτησε αλλού. Ελπίζω να επιστρέψω το συντομότερο .
Εγω την εστειλα και ησυχασε το κεφαλι μου.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Χθεσινό ραντεβού με Sofia.


Λίγο κοντούλα αλλά τρομερό σώμα. Το πρόσωπο είναι νορμάλ.
Από υπηρεσία είναι πολύ καλή στην πίπα και αντέχει στα 4.


Πρόγραμμα ξεκινάει από 40, στο οποίο μπήκα κιόλας. Αξίζει τα λεφτά, θα την ξαναεπισκευτώ!
Μακρια κομοδινο! ειχα περασει μ αυτην πριν λιγο καιρο και ειχα γραψει εδω τι εγινε.
Δεν εχει ομως το στουντιο καρτελα για να εγραφα κριτικη μπας και γλιτωσουμε κανενα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Χθεσινό ραντεβού με Sofia.


Λίγο κοντούλα αλλά τρομερό σώμα. Το πρόσωπο είναι νορμάλ.
Από υπηρεσία είναι πολύ καλή στην πίπα και αντέχει στα 4.


Πρόγραμμα ξεκινάει από 40, στο οποίο μπήκα κιόλας. Αξίζει τα λεφτά, θα την ξαναεπισκευτώ!
Πηγα λοιπον με την Λατιν σοφι.. στο μπελαρουζ, ακομα ενα κομοδινο απο κολομβια! καταρα εχω μ αυτες :2funny:
Πιτσιρικα, κανα 20 μαιων με ωραιο αφρατο και μεγαλουτσικο κωλο, μαλλι που φτανει μεχρι το κωλο..βυζι μικρο..προσωπο ομορφο. Ελληνικα προσπαθει να μαθει, αγγλικα καταλαβαινει τα βασικα τουλαχιστον. Αυτα ειναι τα καλααα..
Δωματιο πρωτο αριστερα, μικρο με ντουζιερα..αλλα με ολα τα απαραιτητα.

Στα του αγωνα: Μπηκε..μιλησε λιγο εκατσε διπλα μου..δεν εβγαλε το σουτιεν, πηρε μωρομαντυλο και καθαρισε την περιοχη γυρω απο το πεος..στην αρχη νομιζα θα μου κανει γυμνο..και πηγα να την σταματισω. :grin: αφου καθαρισε καλα αμεσως πηγε να περασει προφυλακτικο. Πιπα που γραφτηκε οτι κανει καλη..ηταν μετρια και για λιγο..ενω δεν μου σηκωθηκε 100% μου ειπε για σεξ. Δαχτυλα δεν αφηνει φιλια δεν δινει.
Στο σεξ εβγαλε το σουτιεν, δεν δοκιμασα να γλειψω βυζγια. πρωτη σταση απο κατω αλλα αρχισε να πεφτει..οποτε την λεω στα 4 οντως εκει πηρα μπρος..και βαρεσα αρκετα, εχει ωραιο πισω συστημα..αλλα δεν τελειωνα, ειχαν και κλειστο το κλιματιστικο..οποτε την λεω ανοιξε το και ελα απο πανω.. μεχρι να το φερει και να το ανοιξει..ψιλο επεσε..και δεν καναμε απο πανω γιατι μου τον ελιωσε λιγο:grin: την γυρισα αυτην απο κατω..εκει μου λεει δυο λεπτα ακομα.. βαρεσα λιγο αλλα μου λεει τελος χρονου..και ετσι εφυγα αχυστος! ζητημα να ειμασταν μεσα δεκα λεπτα. 40 απλο πηρα.
Οπως ειπα και στην αρχη αλλο ενα λατιν κομοδινο..πρεπει να πας τερμα καυλομενος, αλλιως δεν τελειωνεις! δεν την προτεινω εννοειται..αν σας αρεσει η εμφανιση περαστε..ταχα τι ψυχη εχει ενα 40ευρο!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.094
Κριτικές
166
Like
26.889
Πόντοι
34.538
Πηγα λοιπον με την Λατιν σοφι.. στο μπελαρουζ, ακομα ενα κομοδινο απο κολομβια! καταρα εχω μ αυτες :2funny:
Πιτσιρικα, κανα 20 μαιων με ωραιο αφρατο και μεγαλουτσικο κωλο, μαλλι που φτανει μεχρι το κωλο..βυζι μικρο..προσωπο ομορφο. Ελληνικα προσπαθει να μαθει, αγγλικα καταλαβαινει τα βασικα τουλαχιστον. Αυτα ειναι τα καλααα..
Δωματιο πρωτο αριστερα, μικρο με ντουζιερα..αλλα με ολα τα απαραιτητα.

Στα του αγωνα: Μπηκε..μιλησε λιγο εκατσε διπλα μου..δεν εβγαλε το σουτιεν, πηρε μωρομαντυλο και καθαρισε την περιοχη γυρω απο το πεος..στην αρχη νομιζα θα μου κανει γυμνο..και πηγα να την σταματισω. :grin: αφου καθαρισε καλα αμεσως πηγε να περασει προφυλακτικο. Πιπα που γραφτηκε οτι κανει καλη..ηταν μετρια και για λιγο..ενω δεν μου σηκωθηκε 100% μου ειπε για σεξ. Δαχτυλα δεν αφηνει φιλια δεν δινει.
Στο σεξ εβγαλε το σουτιεν, δεν δοκιμασα να γλειψω βυζγια. πρωτη σταση απο κατω αλλα αρχισε να πεφτει..οποτε την λεω στα 4 οντως εκει πηρα μπρος..και βαρεσα αρκετα, εχει ωραιο πισω συστημα..αλλα δεν τελειωνα, ειχαν και κλειστο το κλιματιστικο..οποτε την λεω ανοιξε το και ελα απο πανω.. μεχρι να το φερει και να το ανοιξει..ψιλο επεσε..και δεν καναμε απο πανω γιατι μου τον ελιωσε λιγο:grin: την γυρισα αυτην απο κατω..εκει μου λεει δυο λεπτα ακομα.. βαρεσα λιγο αλλα μου λεει τελος χρονου..και ετσι εφυγα αχυστος! ζητημα να ειμασταν μεσα δεκα λεπτα. 40 απλο πηρα.
Οπως ειπα και στην αρχη αλλο ενα λατιν κομοδινο..πρεπει να πας τερμα καυλομενος, αλλιως δεν τελειωνεις! δεν την προτεινω εννοειται..αν σας αρεσει η εμφανιση περαστε..ταχα τι ψυχη εχει ενα 40ευρο!
Ενταξει δεν αμφισβητησε κανεις την κριτικη σου.
Απλα ο παικτης περασε καλα..
Ετσι ειναι αυτα...δεν εχουν παντα την ιδια ορεξη αυτες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Ενταξει δεν αμφισβητησε κανεις την κριτικη σου.
Απλα ο παικτης περασε καλα..
Ετσι ειναι αυτα...δεν εχουν παντα την ιδια ορεξη αυτες.
Σταματα εσυ..γιατι θυμαμαι μια φορα ειχες γραψει οτι: ενα πουλι σου ειχε πει οτι καποια κοπελα ειναι καλη μεσα.
και τελικα αποδειχθηκε μεγαλο κομοδινο.:confused:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.094
Κριτικές
166
Like
26.889
Πόντοι
34.538
Σταματα εσυ..γιατι θυμαμαι μια φορα ειχες γραψει οτι: ενα πουλι σου ειχε πει οτι καποια κοπελα ειναι καλη μεσα.
και τελικα αποδειχθηκε μεγαλο κομοδινο.:confused:
Ετσι ειναι....ενας περναει καλα και αλλος τρωει τη φολα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Ετσι ειναι....ενας περναει καλα και αλλος τρωει τη φολα.
Δεν ειναι καθολου ετσι..η ειναι κομοδινο η περνας καλα.
9 στις 10 λατινες ειναι κομοδινα.. αυτη η μια ειχε εμφανιστει καποτε πριν κανα δυο χρονια στο ποιζον και μετα εξαφανιστηκε.
 

EHome365

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
461
Πόντοι
20
Παιδιά εγώ με όσες Λατίνες έχω δοκιμάσει έχω περάσει άψογα.
Επίσης Θυμάμαι και μια στο Lag Vegas που με 30€ έκανε γλυφωκωλι, την έφτυνα στα μούτρα, γενικά την ξεφτίλιζα και δεν έλεγε όχι σε τίποτα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Παιδιά εγώ με όσες Λατίνες έχω δοκιμάσει έχω περάσει άψογα.
Επίσης Θυμάμαι και μια στο Lag Vegas που με 30€ έκανε γλυφωκωλι, την έφτυνα στα μούτρα, γενικά την ξεφτίλιζα και δεν έλεγε όχι σε τίποτα.
Ηταν σιγουρα Λατινα;; εκει λενε οτι εχει κατι ουκρανες που κανουν τετοια.
Παντως οσες λατινες πηρα ηταν πολυ προσεκτικες στο θεμα υγιεινης.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
35
Like
5.041
Πόντοι
2.266
Δεν ειναι καθολου ετσι..η ειναι κομοδινο η περνας καλα.
9 στις 10 λατινες ειναι κομοδινα.. αυτη η μια ειχε εμφανιστει καποτε πριν κανα δυο χρονια στο ποιζον και μετα εξαφανιστηκε.
Kανεις πολυ μεγαλο λαθος το οτι εσενα σου βγηκε φολα μια δε σημαινει οτι θα βγει και σε μενα ξερεις με ποσες φολες εχω περασει τελεια και με ποσες αποθεωμενες σκατα και μιλαω γενικα οχι για την εν λογο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Kανεις πολυ μεγαλο λαθος το οτι εσενα σου βγηκε φολα μια δε σημαινει οτι θα βγει και σε μενα ξερεις με ποσες φολες εχω περασει τελεια και με ποσες αποθεωμενες σκατα και μιλαω γενικα οχι για την εν λογο
Για Λατινες μιλαμε, οχι γενικα για ιεροδουλες.
Εχω παρει αρκετες και εχω γραψει και κριτικες...ολες εκτος απο μια κομοδινα και μαλιστα πολυ κομοδινα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.939
Κριτικές
23
Like
7.497
Πόντοι
3.346
Μαλιστα μια εκει στο στενο στο μυλο.. αν και πολυ ομορφη εμφανισιακα την εξαφανισαν γρηγορα γιατι δεν ηξερε ουτε τα βασικα!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.408
Κριτικές
96
Like
11.936
Πόντοι
25.015
Για Λατινες μιλαμε, οχι γενικα για ιεροδουλες.
Εχω παρει αρκετες και εχω γραψει και κριτικες...ολες εκτος απο μια κομοδινα και μαλιστα πολυ κομοδινα.
εμενα η λατινα συλβια στην αρχη ηταν αστερι αλλα μετα που γνωρισε εναν μπουρδελιαρη π πηγαμε τσαρκα μαζι π δεν της φερθηκε καλα εγινε μεγαλη φολα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
35
Like
5.041
Πόντοι
2.266
Για Λατινες μιλαμε, οχι γενικα για ιεροδουλες.
Εχω παρει αρκετες και εχω γραψει και κριτικες...ολες εκτος απο μια κομοδινα και μαλιστα πολυ κομοδινα.
Στις Λατινες ναι θα συμφωνησω απο τις 10 οι 9,5 ειναι φολες και η 0,5 μετρια
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
48
Like
42
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ με όσες Λατίνες έχω δοκιμάσει έχω περάσει άψογα.
Επίσης Θυμάμαι και μια στο Lag Vegas που με 30€ έκανε γλυφωκωλι, την έφτυνα στα μούτρα, γενικά την ξεφτίλιζα και δεν έλεγε όχι σε τίποτα.
Ποια είναι αυτή
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
125
Like
253
Πόντοι
21
H Καταλινα στο inside ειναι περιπτωση πολυ πολυ καλης Λατινας. Εξαιρεση. Το κανει και απο τον κωλο. Και ομορφη μαυρουλα ειναι και σωμα απολα κατσε καλα. Και τρελιαρα χαβαλε εχει. Ετσι λοιπον την προτεινω στον καθενα. Να κανω και λιγο διαφημιση στο κοριτσι γιατι το αξιζει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom