Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 65 άτομα (1 μέλη και 64 επισκέπτες)

polymprizos

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
250
Like
210
Πόντοι
21
Αυτή η Μαριάννα η Ελληνίδα ρε παιδιά τι τούμπανο είναι;; λέω αύριο να δοκιμάσω μια καταδρομικη με τη eduarda αν και παίζει να μην έχω περάσει ποτέ καλά με λατινα αν κάποιος έχει εμπειρία ας με προϊδεάσει μη φάω φόλα!!
Μαριαννα και ελληνιδα μου θυμιζει εποχες 2008 2013 περιπου στο σαπφους 8 κυριως και στη πιατσα που βγηκε αργοτερα....αλλα σιγουρα δε θα ειναι αυτη
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Μια και μοναδική τσατσά που αξίζει εμφανισιακά αλλά και σαν χαρακτήρας είναι της Καρίνας.Μοντέλο πραγματικό και δεν σε πιέζει να μπεις με το ζόρι.
τελικα ποιες τσατσαδες περνανε και στο δωματιο;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.055
Πόντοι
456
Μια και μοναδική τσατσά που αξίζει εμφανισιακά αλλά και σαν χαρακτήρας είναι της Καρίνας.Μοντέλο πραγματικό και δεν σε πιέζει να μπεις με το ζόρι.
Άμα είσαι μπουρδελιάρης και δεν έχεις φάει έστω ένα βρισίδι από τσατσά κάτι δε κάνεις σωστά.

Βέβαια εμένα μια φορά μου έτυχε τσατσά να μου πει " δε γαμάς ; με αυτά τα μούτρα που να γαμάς ; ". Οκ ήταν κακό , πολύ κακό
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
367
Πόντοι
21
Άμα είσαι μπουρδελιάρης και δεν έχεις φάει έστω ένα βρισίδι από τσατσά κάτι δε κάνεις σωστά.

Βέβαια εμένα μια φορά μου έτυχε τσατσά να μου πει " δε γαμάς ; με αυτά τα μούτρα που να γαμάς ; ". Οκ ήταν κακό , πολύ κακό
Πόσο ξενερωτοι μας είχε πει μια στο red light επειδή ριχναμε αντισηπτικό στα χέρια ενώ είχε βγει η πουτανα εξω
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Αυτή η Μαριάννα η Ελληνίδα ρε παιδιά τι τούμπανο είναι;; λέω αύριο να δοκιμάσω μια καταδρομικη με τη eduarda αν και παίζει να μην έχω περάσει ποτέ καλά με λατινα αν κάποιος έχει εμπειρία ας με προϊδεάσει μη φάω φόλα!!
Πέρασα εγώ με Εδουάρδα

Οκ καλό μουνι . Καλή πιπα , αγκαλιές κτλ αλλά στο γαμηση έβαζε τα πόδια της με τρόπο ώστε να μην μπαίνεις ολόκληρος γτ την ενοχλούσε. Και στα 4 πολύ κακό στήσιμο. Γενικά έδειξε να μην το αντέχει το εργαλείο.
Αλλά αν εξαιρέσεις αυτό πολύ καλό μουνι . Και η πιπα πολύ καλή. Και το σοσιαλ καλό.
 

NK_SKG

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
13
Like
30
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μια ερώτηση, στα στούντιο παίζει μόνο πίπα ;
Σας έχει τύχει να το ζητήσετε ; Γιατί δεν το λεν ποτέ οι τσατσάδες ;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Συναγωνιστές μια ερώτηση, στα στούντιο παίζει μόνο πίπα ;
Σας έχει τύχει να το ζητήσετε ; Γιατί δεν το λεν ποτέ οι τσατσάδες ;
Σαν να ζητας πιτογυρο χωρις γυρο. (και δεν ειναι Νηστεια) :confused:

Δεν υπαρχει τετοιο προγραμμα..αλλα αν τους πεις λογικα θα σε αφησουν στο απλο, στο ευκολο μεροκαματο κανεις δεν λεει οχι.:grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Mαριαννα Ελληνιδα εμπ1 ανετα.. πολυ κορμι το κοριτσι!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.136
Κριτικές
166
Like
26.965
Πόντοι
34.538

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom