Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
497
Κριτικές
20
Like
914
Πόντοι
311
Ξερει κανεις αν ισχυει οτι θα ερχόταν η αναμπελ ξανά στο παρανταις τέλη καλοκαιριου λογικά αρχές Αυγούστου
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
ο BlastBeat αγαπητε ειναι πολυ παλιο μελος! Ξερει τι κανει και ξερει τι γραφει. Αυτα.
Οχι σαν κατι τραχαναδες σαν τον DEWARSS που ουτε ξερει τι να κανει και ουτε τι να γραψει και απο την βαρεμαρα του καθεται ασχολειται 24/7 στο σαιτ. Μονος του το ειπε "Δεν προκειται να παει πουθενα" αλλα απο το σπιτακι ολη μερα στο σαιτ ξερει να πεταει τις παπαριτσες του.
Φυσικά και ξέρω ποιος είναι ο Blast, τι έχει προσφέρει ενημερωτικά και πόσο χαρντκορ είναι :cheesy: Αλλά εσύ ρε παιδί μου πως το έκανες αφορμή για άλλη μια τρολλιά αχαχα...λοιπόν εσείς οι δύο πρέπει να πάτε να πιείτε ένα καφέ μαζί κάποια στιγμή..θα γίνετε τα καλύτερα κολλητάρια..
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Μετά το Αθηναϊκό χαλί που πέρασα αρχές Ιουνίου, η Νάταλι είναι Νο1 για μένα στη πόλη δεν υπάρχει η γυναίκα ποιο real δεν γίνεται, δεν ξέρω τι πρόβλημα έχουν η άλλοι με τα γυναικείο χύσιμο αλλά είναι μοναδική milf με το παραπάνω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Φυσικά και ξέρω ποιος είναι ο Blast, τι έχει προσφέρει ενημερωτικά και πόσο χαρντκορ είναι :cheesy: Αλλά εσύ ρε παιδί μου πως το έκανες αφορμή για άλλη μια τρολλιά αχαχα...λοιπόν εσείς οι δύο πρέπει να πάτε να πιείτε ένα καφέ μαζί κάποια στιγμή..θα γίνετε τα καλύτερα κολλητάρια..
τι καφε να πιω μαζι του, τοσο μπουφος που ειναι που δεν ξερει τι ειναι τρολλια και τι ειναι αστειο παιζει να πιαστουμε στα χερια.
 

Axastosmistis23

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2021
Μηνύματα
56
Like
121
Πόντοι
0
Σήμερινή συνέχεια της προχθεσινής τσάρκας με επική καραφολάρα στην λατινοΛάουρα που μου είχε κάνει κλικ.

Las Vegas 1 => H γνωστή τσέχα Σούζυ, όπως την γνωρίζουμε. Γυναικάρα, δυνατό πορνοπαράστημα και τίγκα στο αλκοόλ :cheesy:

LV 2 => Kαινούργια κοπέλα. Ξανθιά, αδύνατη, ρομά. Τίποτα το ιδιαίτερο, κάπως ήταν και σαν τρομοκρατημένη. Καθόλου καλά vibes το συγκεκριμένο σπίτι.

LV 3 => Ήταν στο δωμάτιο, Μόνικα είπε η τσατσά.

Πέτρου Ερημίτη 3 => Ρεμπέκα, μελαχρινή μιλφ συνολικά οκ εμφανισιακά για μια κατάθεση. Το έψησα αλλά δεν θυμόμουν τίποτα απο κριτικές. Τώρα βλέπω ότι είναι πολύ καλές οπότε μπήκε στα υποψιν.

Πέτρου Ερημίτη 2Α => Μαρία, πολύ δυνατή πορνοπιπίνα. Ψηλό, καστανόξανθο καβλάκι. Στήθος δεν κατάλαβα με αυτό που φορούσε αλλα εχει ένα κωλί για τρελό κάρφωμα. Βγήκε με σοφιστικέ πορνογυαλί για σαλονάρισμα αλλά η φάση μύριζε φόλα από μακρυά. Κάτι περίεργα dirty looks της τσάτσως όταν έφευγα δεν χρειάζονται. Είπαμε δεν είναι καιροί για τέτοια...

Πέτρου Ερημίτη (μεσαίο) => Μιρέλα η γνωστή μελαχρινή μουνάρα από τα παλιά.

Πέτρου Ερημίτη (τελευταίο αριστερά) => Γυφτορουμάνα Βανέσα. Μέσα στον τσαμπουκά κι αυτή και η θλιβερή τσατσά. Δίδυμο κανονικός υπόκοσμος και να θέλει να περάσει κάποιος δεν παίζει με τέτοια συμπεριφορά.

Black Angels => Ιζαμπέλα. Μετρίου αναστήματος, τσιμπουκόφατσα και μερικά εξτρά κιλά που όμως δεν την χαλάνε. Σαλονάρισμα μέσα στην ξυνίλα υπό τις βρισιές και τα παραμιλητά της τσατσάς σε συναγωνστές ότι μόνο τσαρκάρουν κλπ :cheesy::cheesy:

Godiva => Μουνί 1: Ξανθό ρωσόμουνο, οκ πρόσωπο αλλά μέτριο συνολικά εμφανισιακά και με με πολλές τσαχπινιές στο σαλόνι, πορνοφιλάκια κλπ
Μουνί 2: Ψηλή, μελαχρινή κάβλα. Βάψιμο πορνοκλεοπάτρας και αρκετά μαστουρέ πορνόφατσα. Στήθος φάνηκε οκ και κωλάρα για σκίσιμο. Από την Πορτογαλία είπε η τσατσά.

Villa Erotica => Η Σάσα, ήταν στο δωμάτιο.

Red Night => H μαυρούλα Ντορίς.

Βγαίνοντας από το Godiva μου την έπεσαν 10 βρομά για να αγοράσω αρώματα και παπαριές. Στην πορεία εμφανίστηκε μια ορδή από λάθρο και μανουριάστηκαν με τους βρόμ. Έφυγα γαμιώντας αλλά ακούστηκε χοντρό σκηνικό. Κατάντια, θα πρέπει να οπλοφορούμε για να κάνουμε μια γαμοτσάρκα.

Κι έτσι κατέληξα στο Poison με την Λάουρα που έπαιζε από προχθές το βράδυ στο πορνομυαλό, έφαγα την φόλα μου και ηρέμησα!
Ποιες είναι αυτές οι οδοί ;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
τι καφε να πιω μαζι του, τοσο μπουφος που ειναι που δεν ξερει τι ειναι τρολλια και τι ειναι αστειο παιζει να πιαστουμε στα χερια.
Το είπε ο άνθρωπος που δεν ντράπηκε να με κάνει ριπορτ επειδή δεν αντέχει την αλήθεια .
Apollo64 άμα τον δεις πως είναι θα ντρεπεσαι να πας μαζί του και μπουρδέλοτσαρκα ,που να τον βγάλεις έξω για καφέ .
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Το είπε ο άνθρωπος που δεν ντράπηκε να με κάνει ριπορτ επειδή δεν αντέχει την αλήθεια .
Apollo64 άμα τον δεις πως είναι θα ντρεπεσαι να πας μαζί του και μπουρδέλοτσαρκα ,που να τον βγάλεις έξω για καφέ .
Γιατι με εχεις δει εσυ? αφου τυφλος εισαι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
  • Χαχα
Αντιδράσεις: anon.

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
204
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Πέρασμα από λας Βέγκας είχε καρμεν και Σουζάνα της ξέρουμε μετά πήγα από γκοντιβα,να δω την Τζένη να περάσω και είναι η βρώμιαρα χοντρή καλόγρια πουτανοτσατσα,και.λεει πάλι εδώ λέω τι πάλι εγώ πρωί ερχομαι και περνάω με Ναταλία και με ξέρει καλά η Ναταλία και ήρθα βράδυ να δω τα 2 κορίτσια για να περάσω γιατί διάβασα καλά σχόλια, βγαίνει και η Τζένη αφού τα άκουσε όλα μου λέει συγνώμη λέω εγώ συγνώμη αλλά εξεταίας της τσατσά δεν περνάω, λοιπόν παιδιά ακούστε δεν θα ακουμπαμε τα λεφτά μας και θα μας μιλάνε όπως θέλουν,πρέπει όλοι να κάνουμε αποχή για να σοβαρεύουν και η πουτανες αλλά καινή τσατσαδες,εγώ δεν ξαναπάω βράδυ εκεί αλλά σταματήστε καινεσεις για να καταλάβουν ότι πρέπει να μας συμπεδιφερονται όμορφα,συγνώμη που έγραψα καπος σκάλα αλλά πολλά νεύρα εχω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Πέρασμα από λας Βέγκας είχε καρμεν και Σουζάνα της ξέρουμε μετά πήγα από γκοντιβα,να δω την Τζένη να περάσω και είναι η βρώμιαρα χοντρή καλόγρια πουτανοτσατσα,και.λεει πάλι εδώ λέω τι πάλι εγώ πρωί ερχομαι και περνάω με Ναταλία και με ξέρει καλά η Ναταλία και ήρθα βράδυ να δω τα 2 κορίτσια για να περάσω γιατί διάβασα καλά σχόλια, βγαίνει και η Τζένη αφού τα άκουσε όλα μου λέει συγνώμη λέω εγώ συγνώμη αλλά εξεταίας της τσατσά δεν περνάω, λοιπόν παιδιά ακούστε δεν θα ακουμπαμε τα λεφτά μας και θα μας μιλάνε όπως θέλουν,πρέπει όλοι να κάνουμε αποχή για να σοβαρεύουν και η πουτανες αλλά καινή τσατσαδες,εγώ δεν ξαναπάω βράδυ εκεί αλλά σταματήστε καινεσεις για να καταλάβουν ότι πρέπει να μας συμπεδιφερονται όμορφα,συγνώμη που έγραψα καπος σκάλα αλλά πολλά νεύρα εχω
Η συγκεκριμένη τσατσά είναι σκέτο πρόβλημα και το μόνο που καταφέρνει είναι να διώχνει τους πελάτες.Τα ίδια έκανε και στο freehouse τα ίδια συνεχίζει και στο Godiva .θα πρέπει να την αποκλείσουν οι ίδιες οι κοπέλες τη συγκεκριμένη γιατί νορμάλ άνθρωπος δεν μπαίνει με αυτήν τσατσά
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Η συγκεκριμένη τσατσά είναι σκέτο πρόβλημα και το μόνο που καταφέρνει είναι να διώχνει τους πελάτες.Τα ίδια έκανε και στο freehouse τα ίδια συνεχίζει και στο Godiva .θα πρέπει να την αποκλείσουν οι ίδιες οι κοπέλες τη συγκεκριμένη γιατί νορμάλ άνθρωπος δεν μπαίνει με αυτήν τσατσά
Δεν ξέρω για ποια λέτε, αν είναι η κλασική που ήταν προ δεκαπενταετίας στο τσίρκο και την έχουμε πετυχει παντού.
Αυτό είπα πρόσφατα που πήγα στην Έλενα Ραισα, ότι όταν ήσουν στο vis9 δε μπήκα ποτέ εξαιτίας αυτής της βρωμιάρας.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
204
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Δεν ξέρω για ποια λέτε, αν είναι η κλασική που ήταν προ δεκαπενταετίας στο τσίρκο και την έχουμε πετυχει παντού.
Αυτό είπα πρόσφατα που πήγα στην Έλενα Ραισα, ότι όταν ήσουν στο vis9 δε μπήκα ποτέ εξαιτίας αυτής της βρωμιάρας.
Μια χοντρή Ρώσο πόντια με κόκκινο κοντό μαλλί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η συγκεκριμένη τσατσά είναι σκέτο πρόβλημα και το μόνο που καταφέρνει είναι να διώχνει τους πελάτες.Τα ίδια έκανε και στο freehouse τα ίδια συνεχίζει και στο Godiva .θα πρέπει να την αποκλείσουν οι ίδιες οι κοπέλες τη συγκεκριμένη γιατί νορμάλ άνθρωπος δεν μπαίνει με αυτήν τσατσά
Από την στιγμή που την ανέχονται μήπως πρέπει να την διώξουμε εμείς με τον τρόπο μας..
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Κι όμως η συγκεκριμένη που λέτε (γιατί εγώ άλλη έλεγα) εμένα με έχει γλυτώσει από φόλα που δούλευε στο δικό της μαγαζί και με έστειλε στο πρώην μαγαζί της, να πάω στην πρώην κοπέλα της.
Μου λέει άσε αγόρι μου εδώ θα πετάξεις τα λεφτά σου, πάνε στη Λιλιάνα καλύτερα.
Αυτά πριν καμία 3-4 έτσι
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Πέρασμα από λας Βέγκας είχε καρμεν και Σουζάνα της ξέρουμε μετά πήγα από γκοντιβα,να δω την Τζένη να περάσω και είναι η βρώμιαρα χοντρή καλόγρια πουτανοτσατσα,και.λεει πάλι εδώ λέω τι πάλι εγώ πρωί ερχομαι και περνάω με Ναταλία και με ξέρει καλά η Ναταλία και ήρθα βράδυ να δω τα 2 κορίτσια για να περάσω γιατί διάβασα καλά σχόλια, βγαίνει και η Τζένη αφού τα άκουσε όλα μου λέει συγνώμη λέω εγώ συγνώμη αλλά εξεταίας της τσατσά δεν περνάω, λοιπόν παιδιά ακούστε δεν θα ακουμπαμε τα λεφτά μας και θα μας μιλάνε όπως θέλουν,πρέπει όλοι να κάνουμε αποχή για να σοβαρεύουν και η πουτανες αλλά καινή τσατσαδες,εγώ δεν ξαναπάω βράδυ εκεί αλλά σταματήστε καινεσεις για να καταλάβουν ότι πρέπει να μας συμπεδιφερονται όμορφα,συγνώμη που έγραψα καπος σκάλα αλλά πολλά νεύρα εχω
Καλησπέρα φιλε έχεις περάσει με καρμεν πως είναι στο δωμάτιο; Αν ξερεις ρίξε λίγο φως !!!
 

salonikios86b

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
259
Κριτικές
6
Like
697
Πόντοι
1.525
ξερει κανεις που και τι ωρες δουλευει σημερα η ελενα-ραισα?σκεφτομαι να το κανω το κασκαντεριλικι... ελπιζω μονο να γουσταρει gfe...
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
204
Κριτικές
9
Like
730
Πόντοι
361
Καλησπέρα φιλε έχεις περάσει με καρμεν πως είναι στο δωμάτιο; Αν ξερεις ρίξε λίγο φως !!!
Κοίτα έχω περάσει δεν θα κάνει τρελλα πράγματα αλλά είναι καλή στο δωμάτιο απλά εγώ δεν θα ξανά περνουσα αλλά δεν κλαις τα λεφτά σου
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom