Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Ταιριάζει ακριβώς στην περιγραφή με αυτή τη Ντιάνα που έγραψα εγώ...λες να ξαναβαφτίστηκε?
Η Βανέσα δουλεύει πρωί στο Μedusa κ η Ντιάνα δίπλα δεξιά όπως τα βλέπεις στο Wet dreams.Χθες τις είδα.Η Βανέσα αδιάφορη εμφανισιακά για τα γουστα μου.Ειναι για Μετάξι 10€.Η Diana ρουμανικό πιπινι, 21 χρόνων δήλωσε,who knows!Πέρασα μεσα με γυμνό μπουκι 40€ αλλά η πίπα της είναι της πλάκας.Γλυφει μόνο πουτσοκεφαλο,για dt και γλύψιμο @@ δεν κάνει.Δαχτυλο δέχεται μόνο αν βάλεις latex στο finger σου κ δεν δίνει φιλιά.Δεν της αρέσει το spanking.Στο sex είναι για χαλαρούς ρυθμούς κ όχι για έντονο σφυροκοπημα. Έχει ωραία καστανοπρασινα ματιά,λευκή απαλή επιδερμίδα κ ροζ μουνακι για πολύ σπάτουλα.Οποιος ψάχνει για να βγάλει γούστα ας προσπεράσει.Επίσης πέρασα κ είδα την Natali την Κυπρια στο Red Diamond.Εχει ωραίο πάτο,της Στέλλας μου άρεσε πιο πολύ που δοκίμασα στο Hot Lady.Προσωπο αδιάφορο για τα γούστα μου.Περασα να δω κ την Ίνα την Ουκρανη στο Poison αλλά είχε ρεπό.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Θα συμφωνησω σε μερικα απο αυτα που είπες συναδελφε. Εκτος απο τα φιλια κ τα χαϊδεματα, πασπαλισμα θα τα έλεγα. Οταν στυνεται μια χαρα αλλα οχι κ κωλαρα. Πεσμενος κ χαλαρως, οπως κ το μπυροκοιλη. Ωραιο μικρο βυζακι, χαμογελαστη κ γλυκητατη. Πιπα πολυ μετρια αλλα τα κσταφερνει. Απο πανω οταν ανεβηκε πολυ αργες κινήσεις μεχρι σε σημείο βαρεμάρας.baby oil πολυ στο μουνι, πατατες θα τυγανιζαμε. Το μονο συν ειναι οτι ειναι ευχαριστη, χαμογελαστηκ δεν βιαζεται κ νεαρη. Και το happy ending με το λαδακι να μας θυμισει λιγο το χωριο στην Ταυλανδη. Για μια φορα κ ΜΟΝΟ καλα ειναι
Mαλλον εγραψα υπερβολικα λογια για τον πισινο της,το καταλαβα την 2η φορα ,ομως παλι περασα πολυ ωραια και αυτο νομιζω ειναι το σημαντικο για ολους μας.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
Φίλε τρελή πίπα είναι να να σου τον έχει αρπάξει όλων μέσα και να σκάβει από κάτω με τη γλώσσα της και να ακουμπάει τα @@ σου!
Όλα τα υπόλοιπα από κάτω λέγονται καλή, μέτρια, και πάει λέγοντας. Όσο για τον ορισμό της τρελής πίπας: ο καθένας την εμπειρία του.
με θύμησες καρινα η αλήθεια να λέγεται το βαθύ λαρύγγι!!!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Η Diana ρουμανικό πιπινι, 21 χρόνων δήλωσε,who knows!Πέρασα μεσα με γυμνό μπουκι 40€ αλλά η πίπα της είναι της πλάκας.Γλυφει μόνο πουτσοκεφαλο,για dt και γλύψιμο @@ δεν κάνει.Δαχτυλο δέχεται μόνο αν βάλεις latex στο finger σου κ δεν δίνει φιλιά.Δεν της αρέσει το spanking.Στο sex είναι για χαλαρούς ρυθμούς κ όχι για έντονο σφυροκοπημα. Έχει ωραία καστανοπρασινα ματιά,λευκή απαλή επιδερμίδα κ ροζ μουνακι για πολύ σπάτουλα.Οποιος ψάχνει για να βγάλει γούστα ας προσπεράσει.
Ακριβώς αυτά που έγραψα στην κριτική.
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Βόλτα χθες βράδυ,
Δίπλα στο πράσινο το παλιό της Μιρέλας αντί για την Μάνια ήταν μια Βερόνικα από Ρουμανία μέτριο ύψος και πρόσωπο, νορμάλ προς λεπτή σκούρα μακριά μαλλιά, κάπως πεσμένος κώλος
Στη γωνία η ίδια αντιπαθητική Ανταλίνα με τα γυαλιά που όταν ρωτάς από που είναι σε ειρωνεύεται και λέει ότι να ναι χώρα
Βένους πίσω Αυρόρα ήταν δωμάτιο
Βέγκας μόνο η λεπτούλα Χριστίνα, τα άλλα κλειστά
Ρεβέκκα στο συνηθισμένο και δίπλα εμφανίστηκε η Μάνια με τις καμπύλες της
Από τα πάνω όπως τα βλέπεις στα δεξιά μια Ρενάτα, εμφάνιση παρόμοια με Βερόνικα που ανέφερα πιο πάνω
Godiva η μη συμπαθητική τσατσά με κόκκινα καρφακια που την είχα δει Βέγκας πριν κάποιες μέρες, ούτε το όνομα της κοπέλας που ήταν δωμάτιο ήταν σίγουρη να πει
Belarus μια νεαρή Ρωσίδα Νατάσα, κοντούλα νορμάλ βάρος αλλά με πιασίματα, σχετικά φιτ
Δίπλα στο βίλα ερωτικα βγήκε μία extra από γιαπωνέζικο θρίλερ
Incognito μια Ίνα που δεν έχω ξαναδεί, μέτριο ύψος, νορμάλ βάρος, καφετί σώμα γεμάτο τατού, μικρό πεσμένο βυζί, σχετικά άσχημο πρόσωπο και αγενής στο σαλόνι φώναζε που δεν την έπιασα κουβέντα
Στούντιο Έφη μια μετρίου ύψους προς κοντή, μακριά ίσια ξανθά μαλλιά, φιτ σώμα ίσως είχε και κάποιο τατού, κάτι στο πρόσωπο δε μου άρεσε, όνομα δεν συγκράτησα, τσατσά ισχυρίστηκε Ρωσίδα
Απέναντι στο Inside η Βιολέτα και δίπλα στο Σίτυ η Αλίσια από Κολομβία που έχει φωτο στο fg
Πίσω στο poison η λεπτή Λυδία, έχει φωτο στο fg, φάνηκε πιο παιχνιδιάρα στο σαλόνι ενώ συνήθως ήταν κρύα, η τσατσά πιθανόν να έχει down
Golden lips ήθελα να δω την Έμμα αλλά ήταν δωμάτιο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Καλησπέρα, χθεσινό βραδινή βόλτα στα σπιτάκια μετά από πάρα πολύ καιρό .πολύ καλή παρουσία η Άννα πιτσιρικά πολύ όμορφη και με ωραίο σώμα , Νικηφόρου Ουρανού 1β .μαλακια που δεν μπήκα,αλλά όταν βλέπω καινούρια ,μικρή και 40 ευρώ απλό με φοβίζει ..
Ακόμη πολύ ωραίο μωρό ξανθό είχε και το Godiva .
Είδα και αυτή την Στέλλα που προαναφέρθηκε ,πολύ δυνατό ,όντως φοβερή κωλαρα αλλά πολύ ξινή στο σαλόνι ,πολύ υφακι.οποτε φαντάζομαι θα το αναπτύσει και στο δωμάτιο .
Καλές μου φάνηκαν και οι δύο Ταϊλανδεζες που σαλοναρουν μαζί ειδικά το αδύνατο ,αλλά και αυτές φοβήθηκα να καταθέσω .

Τώρα να σας πω και την μαλακια μου,από το να φοβάμαι την μια και την άλλη μην φάω φόλα ,έφαγα χθες την μεγαλύτερη!
Πάω λοιπόν σε αυτό στον όροφο πάνω και έχω ξεπαγιασει ήδη γιατί άφησα το αμάξι στο πρώτο και περπατούσα .βγαίνει η Ιωάννα ,δεν κατάλαβα τι παίζει Ελληνίδα είναι;Τουρκάλα δηλώνει αλλά μάλλον Ζεφύρι την κόβω..
Με πιάνει στον πρόλογο στο σαλόνι και με καταφέρνει να πω το οκ,θέλω να πω σαν πρώτη ματιά είναι ωραία κοπέλα και σε ψαρωνει πολύ άνετα ..και όχι μόνο αυτό ..και με 40 απλό !
Μπαίνω στο δωμάτιο ,έρχεται μετά από λίγο ..καμία συμμετοχή σε τίποτα ,γρήγορη πίπα ,στάση δεν δέχτηκε καμία πέραν του να ξαπλώσει και να ανοίξει τα πόδια! Από πάνω δεν ανέβαινε γιατί πονάει ,στα τέσσερα δεν μπορεί γιατί έτυχε την ίδια μέρα να την βγάλει πρόβλημα η μέση της..δεν ξέρω τι να πρωτοπεριγραψω..συν ότι δεν ήθελε να αγγίζω γιατί λέει είναι κρύα τα χέρια μου!

Μετά την πατάτα που έφαγα φεύγω και στο δρόμο σκέφτομαι τι μαλακας πιάστηκα..έπρεπε κάπου να πάω να βγάλω τα σπασμένα .

Πάω εκεί που είναι μαζεμένα πέντε έξι στα χαλίκια δεν έβρισκα και κάτι φοβερό .επίσης είδα και αυτή την Αουρόρα με τα γυαλιά ,ωραία εμφάνιση αλλά δεν μου άρεσε ο κωλος της .για τα κυβικά της ήταν λίγο μεγάλος .. κυβικά θέλω να πω ότι είναι αδύνατη.
.
Με τα πολλά έχει πάει ξημερώματα και καταλήγω στο venus angels ,εκεί τελικά και δικαιώθηκα! Μπαίνω μέσα και μου λέει η τσα2 να φωναξει της κοπέλες ..όχι 1 ..όχι 2 ...3 κοπέλες !
Εδώ θέλω να αναφέρω ότι καμία τους δεν είναι πιτσιρικά ,αλλά και οι 3 πολύ δυνατές παρουσίες .πρώτα βγήκε η Βερόνικα ,ωραία κοπέλα ξανθιά με ωραίο σώμα ..σώμα βασικά είχαν ωραίο και οι 3 ,μετά ακολούθησε η Σουζάνα ,μελαχρινή πολύ όμορφη γυναίκα και τελευταία η Χριστίνα ξανθιά κοπέλα είναι αυτή που έχει αναφερθεί στις κριτικές με ένα τατουάζ στο στήθος - ώμο.πηρα Σουζάνα ,πολύ καλή ευδιάθετη και με συμμετοχή,αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο ,μια απλή συνεύρεση,άλλωστε απλό πλήρωσα .
Όλες ξεκινάνε από 30 ευρώ ,προγράμματα δεν ρώτησα ,αλλά τονίζω ότι γενικά το μαγαζί είναι για αυτούς που γουστάρουν μιλφ κατάστασης ..δεν είναι καμία τους πιτσιρικα .πιο πολύ μπήκα να σας πω την αλήθεια γιατί όταν είδα αυτά τα άλογα με τα τακούνια ,συγκινήθηκα ! Μου ήρθαν οι εικόνες από το Βαρδάρη παλιές εποχές που είχαμε μόνο τέτοια κορίτσια και όχι την κάθε μουφα να κοιτάει πως να πάρει το 40ρι...
Επίσης βλέπω ότι παντού σχεδόν εκτός από 2-3 μαγαζιά το έχουν καθιερώσει το 40 κάτι που δεν συμβαδίζει με τις σημερινές καταστάσεις !
Τέλος τελευταία μου επίσκεψη μετά από την δικαιωση ήταν στη μαμά Τερέζα για να χτυπήσω και μια πανσετα και ύπνο .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Δηλαδη αυτη την περιοδο τα hot της πολης ειναι..
Ναταλι απο κυπρο.:lying-face:
Στελλα απο Ελλαδα.:P
Συλβια απο λατιν :grin:
Nανσι απο τον πολεμο! :embarrased:
Σια που ειναι στο δρομο κ ερχεται.. :think:
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Δηλαδη αυτη την περιοδο τα hot της πολης ειναι..
Ναταλι απο κυπρο.:lying-face:
Στελλα απο Ελλαδα.:P
Συλβια απο λατιν :grin:
Nανσι απο τον πολεμο! :embarrased:
Σια που ειναι στο δρομο κ ερχεται.. :think:
H Σια ,είναι απο αυτούς τους κράχτες που βάζουν στο αλλο σαιτ και συνήθως ποτέ δεν έρχονται.....
Την Νάνσι προσπάθησα να βρώ αλλά δεν ήταν στο πρόγραμμα.....
Και η Αννα η πολονέζα....

Στις τελευταίες τσάρκες που έκανα πριν ενα μήνα και κάτι είδα την Χάιντι απο Παραντάις και πέρασα, λίγα πράγματα μέσα....Δεν είπε όχι μα και μού ,αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας.Ήταν σε όλα τυπικό γ...ι
Πήγα και στη μικρή Μπεατρίς που ήταν καινόυρια στην πόλη μας.......Δεν ήταν κακή η μικρή ,είχε διάθεση αλλά δεν ήταν κάποια που το έχει με την όλη φάση,αλλά μπορεί να εξελιχθεί γιατί έχει διάθεση......

Είδα την Νάτασσα απο το belarus.....καλή εμφάνιση ,μικροκαμωμένη με ωραίο κορμι και πρέπει να είναι καλή μέσα,,,,ήταν αρκετη ώρα στο δωμάτιο και βγήκε γυμνή, ξυπόλυτη με μια ρομπίτσα στο σαλόνι πηγαίνοντας για μπάνιο απο ότι κατάλαβα.

Πέρασα και με την Αναστασία,ουκρανέζα απο το badgilrs, ηταν παλιά μου είπε στο belladonna ....δεν τη θυμόμουν,πολύ καλή μέσα,είχε σαν φακίδες στο πρόσωπο.....το έχει η κοπέλα ,αλλά δεν είναι καμιά μουνάρα.....
 
Τελευταία τροποποίηση:

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Πέρασμα με Σύλβια, παράξενη εμπειρία μπήκα φορτωμένος γιατί με την τσατσά δεν βγάζεις άκρη σαν μαστουρωμενη συμπεριφέρονταν. Μπαίνει το μωρό και για κάποιο παράξενο λόγο επικράτησε μια αμηχανία...προσπάθησα να σπάσω λίγο τον πάγο με κάτι ισπανικά του καλοκαιριού αλλά δεν είχαμε αποτέλεσμα. Έμοιαζε λίγο αγγαρεία από μέρους της. Παρά ταύτα το μωρό είναι γκαυλα. Ωραίο κωλαρακι και επιδερμίδα και στήθος με piercing. Δυστυχώς για μένα και με αυτά που προηγήθηκαν είπα να χαλαρώσω και να την αφήσω να κάνει αυτή παιχνίδι. Εκεί ήρθε και η τελική ήττα αφού μετά την πίπα ανέβηκε από πάνω και έχυσα ίσως και σε 20 δευτερα κάνοντας αρνητικό ρεκόρ αγωνων γιατί ομολογουμένως το δούλεψε πολύ καλά αλλά με έπιασε και απροετοίμαστο. Άρα δυστυχώς αρνητική εμπειρία που ξεκινάει κατά κύριο λόγο από την τσατσά ενώ το κορίτσι μάλλον έχει περισσότερα να προσφέρει. Με αυτή τη τσα2 δεν ξέρω αν θα ξαναδοκιμαζα αφού ο σκοπός της επίσκεψης είναι να περνάμε καλά και όχι να τσιτωνομαστε. Ελπίζω να διαβάζουν οι υπεύθυνοι του μαγαζιού και να τη μαζέψουν. Την Νάνσυ λογικά από βδομάδα ελπίζω να την πετύχω ξανά όπως και την Άννα. Είδα και τη Στέλλα πολύ εντυπωσιακή παρουσία, ξυνομαι να δοκιμασω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Περασα ειδα σημερα αυτη την Ναταλι να μου φυγει η απορια, δεν τρελαθηκα κιολας... Το πορνοενστικτο λεει οτι δεν θα ειναι κατι το οποιο θα το θυμαμαι οποτε και εφυγα. Το βραδυ λεω να κανω μια τσαρκα και ισως δοκιμασω αυτη την Στελλα αν δεν μ γεμισει το ματι θα παω καρφωτος για Συλβια.
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Ρε μάγκες έχω μια απορία υπάρχει καμία κοπέλα που να γουστάρει άγριες κατάστασεις ,( να τρώει σφαλιάρες να την φτύνουν,κτλ) και αν ναι ποια (δεν με καει η εμφάνιση
 

beeroas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2015
Μηνύματα
198
Κριτικές
26
Like
1.050
Πόντοι
371
Έχω στο μυαλό μου να πάρω Χριστίνα από Inside και Μανταλένα από Las Vegas. Οπότε κάνω μια βόλτα να τις πετύχω για μια πρώτη γνωριμία. Πέτυχα μόνο τη Μανταλένα. Ωράιο μωρό. Αν τη πετύχαινα έξω θα τη κοιτούσα σίγουρα. Αφού έχω διαβάσει καλά λόγια εδώ, σίγουρα θα τη δοκιμάσω μιας και είμαι και βυζολάγνος. Πέτυχα όμως στο Hot lady, οπου πήγα για να δω βύζους Λίζας, τη Στέλλα και έχασα το φως μου. Ψηλή, μελαχρινή με σώμα μοντέλου και πολύ ωραίο πρόσωπο. Στο άλλο σάιτ έχει φωτογραφίες. είναι αντιπροσωπευτικές. Σίγουρα θα μπει και αυτή στη λίστα για τα προσεχώς. Έχει και μια κριτική κάπως μέτρια.

Περισσότερο ήθελα να γράψω πως έχασα το φως μου με τη παρουσία της Στέλλας. Τι πήγε λάθος στη ζωή της και δεν ασχολείται με το μόντελινκ αυτή η γυναίκα ?
 

veteranos2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2020
Μηνύματα
52
Like
114
Πόντοι
0
Βόλτα χθες βράδυ,
Δίπλα στο πράσινο το παλιό της Μιρέλας αντί για την Μάνια ήταν μια Βερόνικα από Ρουμανία μέτριο ύψος και πρόσωπο, νορμάλ προς λεπτή σκούρα μακριά μαλλιά, κάπως πεσμένος κώλος
Στη γωνία η ίδια αντιπαθητική Ανταλίνα με τα γυαλιά που όταν ρωτάς από που είναι σε ειρωνεύεται και λέει ότι να ναι χώρα
Βένους πίσω Αυρόρα ήταν δωμάτιο
Βέγκας μόνο η λεπτούλα Χριστίνα, τα άλλα κλειστά
Ρεβέκκα στο συνηθισμένο και δίπλα εμφανίστηκε η Μάνια με τις καμπύλες της
Από τα πάνω όπως τα βλέπεις στα δεξιά μια Ρενάτα, εμφάνιση παρόμοια με Βερόνικα που ανέφερα πιο πάνω
Godiva η μη συμπαθητική τσατσά με κόκκινα καρφακια που την είχα δει Βέγκας πριν κάποιες μέρες, ούτε το όνομα της κοπέλας που ήταν δωμάτιο ήταν σίγουρη να πει
Belarus μια νεαρή Ρωσίδα Νατάσα, κοντούλα νορμάλ βάρος αλλά με πιασίματα, σχετικά φιτ
Δίπλα στο βίλα ερωτικα βγήκε μία extra από γιαπωνέζικο θρίλερ
Incognito μια Ίνα που δεν έχω ξαναδεί, μέτριο ύψος, νορμάλ βάρος, καφετί σώμα γεμάτο τατού, μικρό πεσμένο βυζί, σχετικά άσχημο πρόσωπο και αγενής στο σαλόνι φώναζε που δεν την έπιασα κουβέντα
Στούντιο Έφη μια μετρίου ύψους προς κοντή, μακριά ίσια ξανθά μαλλιά, φιτ σώμα ίσως είχε και κάποιο τατού, κάτι στο πρόσωπο δε μου άρεσε, όνομα δεν συγκράτησα, τσατσά ισχυρίστηκε Ρωσίδα
Απέναντι στο Inside η Βιολέτα και δίπλα στο Σίτυ η Αλίσια από Κολομβία που έχει φωτο στο fg
Πίσω στο poison η λεπτή Λυδία, έχει φωτο στο fg, φάνηκε πιο παιχνιδιάρα στο σαλόνι ενώ συνήθως ήταν κρύα, η τσατσά πιθανόν να έχει down
Golden lips ήθελα να δω την Έμμα αλλά ήταν δωμάτιο
Το όνομα της κοπέλας από Ρωσία στο στουντιο ΕΦΗ είναι Κασσάνδρα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
H Σια ,είναι απο αυτούς τους κράχτες που βάζουν στο αλλο σαιτ και συνήθως ποτέ δεν έρχονται.....
Την Νάνσι προσπάθησα να βρώ αλλά δεν ήταν στο πρόγραμμα.....
Και η Αννα η πολονέζα....

Στις τελευταίες τσάρκες που έκανα πριν ενα μήνα και κάτι είδα την Χάιντι απο Παραντάις και πέρασα, λίγα πράγματα μέσα....Δεν είπε όχι μα και μού ,αλλά δεν ξετρελάθηκα κιόλας.Ήταν σε όλα τυπικό γ...ι
Πήγα και στη μικρή Μπεατρίς που ήταν καινόυρια στην πόλη μας.......Δεν ήταν κακή η μικρή ,είχε διάθεση αλλά δεν ήταν κάποια που το έχει με την όλη φάση,αλλά μπορεί να εξελιχθεί γιατί έχει διάθεση......

Είδα την Νάτασσα απο το belarus.....καλή εμφάνιση ,μικροκαμωμένη με ωραίο κορμι και πρέπει να είναι καλή μέσα,,,,ήταν αρκετη ώρα στο δωμάτιο και βγήκε γυμνή, ξυπόλυτη με μια ρομπίτσα στο σαλόνι πηγαίνοντας για μπάνιο απο ότι κατάλαβα.

Πέρασα και με την Αναστασία,ουκρανέζα απο το badgilrs, ηταν παλιά μου είπε στο belladonna ....δεν τη θυμόμουν,πολύ καλή μέσα,είχε σαν φακίδες στο πρόσωπο.....το έχει η κοπέλα ,αλλά δεν είναι καμιά μουνάρα.....
Συναδελφε συνηθως οι κραχτες ειναι υπαρκτα προσωπα.
Αυτοι βαλαν φωτο. μια ωραια κοπελα..και μεινετε συντονισμενοι ερχεται :grin:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Ρε μάγκες έχω μια απορία υπάρχει καμία κοπέλα που να γουστάρει άγριες κατάστασεις ,( να τρώει σφαλιάρες να την φτύνουν,κτλ) και αν ναι ποια (δεν με καει η εμφάνιση
Εχει εχει.. ειναι μια ομρφουλα κι ολας :confused: τελευταια νομιζω ηταν στα τριδυμα..η στο ξυλινο διπλα απο το βενους.
Θα την καταλαβεις μολις μπεις στο σπιτακι.. σε ορμαει κατευθειαν!
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Εχει εχει.. ειναι μια ομρφουλα κι ολας :confused: τελευταια νομιζω ηταν στα τριδυμα..η στο ξυλινο διπλα απο το βενους.
Θα την καταλαβεις μολις μπεις στο σπιτακι.. σε ορμαει κατευθειαν!
Σοβαρά τώρα ή με τρολαρεις
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Περασα ειδα σημερα αυτη την Ναταλι να μου φυγει η απορια, δεν τρελαθηκα κιολας... Το πορνοενστικτο λεει οτι δεν θα ειναι κατι το οποιο θα το θυμαμαι οποτε και εφυγα. Το βραδυ λεω να κανω μια τσαρκα και ισως δοκιμασω αυτη την Στελλα αν δεν μ γεμισει το ματι θα παω καρφωτος για Συλβια.
Συναδελφε παρε την συλβια με απλο..να δουμε τι παιζει με αυτην ,γιατι ο απο πανω λεει ψιλοκλαφτας τα λεφτα!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
443
Κριτικές
7
Like
1.061
Πόντοι
361
Κοιτα, αυτη ορμαει κανονικα και σε πιανει απο τα @@
Μπορει να κανει και αυτα που ψαχνεις η να πας να την φτυσεις και να φας ξυλο! :dunno:
Παίζει να θυμάσαι όνομα ή κάποιο χαρακτηριστικό;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Παίζει να θυμάσαι όνομα ή κάποιο χαρακτηριστικό;
Ονομα ξεχασα..σου ειπα μολις μπεις σε πιανει απο τα @@
Γνωστη ειναι,στο παρελθον εχουμε αναφερθει καμποσες φορες..με τα καλυτερα λογια :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom