Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
62
Like
88
Πόντοι
0
Πέρασα χτες απο medusa βράδυ αλλα δν βρηκα την Mirela ηταν μια βανεσα δεν ενημερώνουν καθολου τα προγράμματα, ξέρουμε αν ειναι σήμερα;
 

frodnikk

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασα με Σύλβια Λατίνα στο Poison. Πιο βαρεμάρα πεθαίνεις... Με τέτοιο κορμί και εμφάνιση αν δεν βαριόταν θα είχε γίνει πανικός...
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Περασα ειδα σημερα αυτη την Ναταλι να μου φυγει η απορια, δεν τρελαθηκα κιολας... Το πορνοενστικτο λεει οτι δεν θα ειναι κατι το οποιο θα το θυμαμαι οποτε και εφυγα. Το βραδυ λεω να κανω μια τσαρκα και ισως δοκιμασω αυτη την Στελλα αν δεν μ γεμισει το ματι θα παω καρφωτος για Συλβια.
Και όμως... κι εγώ την πρώτη φορά έφυγα δε μ έβγαλε κάτι. Όταν γύρισα όμως .... :kneel:.
Μη περιμένεις τρέλες (γλείψιμο και άλλα μερακλίδικα), το κορίτσι είναι να στήνεις τη πατάρα της και :knuppel:. Ο κώλος της είναι μία κατηγορία μόνος του και ας μη το παίρνει το μάτι σου στο σαλονάρισμα.

Δεύτερη κατάθεση σμερα: επιβεβαίωσε την πρώτη καλή εμπειρία. Εντωμεταξύ όταν την έχεις στημένη στα 4 και καυλώνει, κουνάει κατά κάποιο τρόπο τους μύες από τον πάτο της, τόσο απαλά χωρίς να το καταλαβαίνεις την ώρα που βαράς, όταν τον πιάνεις όμως γίνεται αισθητό και το νιώθεις σαν μικρές δονήσεις στη γύρω περιοχή.... (εννοείται όταν το πας σαν άνθρωπος, χωρίς να τη σουβλίσεις)... Η γκόμενα αν βρεις το κουμπί της τη πάει σε άλλο λέβελ τη πατάρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Συναδελφε παρε την συλβια με απλο..να δουμε τι παιζει με αυτην ,γιατι ο απο πανω λεει ψιλοκλαφτας τα λεφτα!
Ψιλοκλάφτας τα λεφτα για αυτό έχυσε με το που ανέβηκε πάνω του. Το μωρό είναι μπιμπελό μη λέτε μλκιες.
Το μόνο αρνητικό είναι όντως που δε το έχει στο επικοινωνιακό. Χαρτιά δε θα παίξει να γμήσει πάει, μπαίνεις στο ψητό με τη μία. Μη περιμένεις αεροπλανικά, να το πηδάς όμως και να βλέπεις την 20χρονή φατσούλα να στάζει.... απλά απόλαυση... Επίσης στη συμμέτοχή καλή είναι και χωρίς βιασύνες. Το μόνο που είμαι σκεπτικός με το μικρό είναι ότι θα πονηρευτεί και θα χαλάσει σύντομα. Μακάρι να πέφτω έξω. Ως τότε βαράτε.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Βόλτα χθες βράδυ,
Δίπλα στο πράσινο το παλιό της Μιρέλας αντί για την Μάνια ήταν μια Βερόνικα από Ρουμανία μέτριο ύψος και πρόσωπο, νορμάλ προς λεπτή σκούρα μακριά μαλλιά, κάπως πεσμένος κώλος
Στη γωνία η ίδια αντιπαθητική Ανταλίνα με τα γυαλιά που όταν ρωτάς από που είναι σε ειρωνεύεται και λέει ότι να ναι χώρα
Βένους πίσω Αυρόρα ήταν δωμάτιο
Βέγκας μόνο η λεπτούλα Χριστίνα, τα άλλα κλειστά
Ρεβέκκα στο συνηθισμένο και δίπλα εμφανίστηκε η Μάνια με τις καμπύλες της
Από τα πάνω όπως τα βλέπεις στα δεξιά μια Ρενάτα, εμφάνιση παρόμοια με Βερόνικα που ανέφερα πιο πάνω
Godiva η μη συμπαθητική τσατσά με κόκκινα καρφακια που την είχα δει Βέγκας πριν κάποιες μέρες, ούτε το όνομα της κοπέλας που ήταν δωμάτιο ήταν σίγουρη να πει
Belarus μια νεαρή Ρωσίδα Νατάσα, κοντούλα νορμάλ βάρος αλλά με πιασίματα, σχετικά φιτ
Δίπλα στο βίλα ερωτικα βγήκε μία extra από γιαπωνέζικο θρίλερ
Incognito μια Ίνα που δεν έχω ξαναδεί, μέτριο ύψος, νορμάλ βάρος, καφετί σώμα γεμάτο τατού, μικρό πεσμένο βυζί, σχετικά άσχημο πρόσωπο και αγενής στο σαλόνι φώναζε που δεν την έπιασα κουβέντα
Στούντιο Έφη μια μετρίου ύψους προς κοντή, μακριά ίσια ξανθά μαλλιά, φιτ σώμα ίσως είχε και κάποιο τατού, κάτι στο πρόσωπο δε μου άρεσε, όνομα δεν συγκράτησα, τσατσά ισχυρίστηκε Ρωσίδα
Απέναντι στο Inside η Βιολέτα και δίπλα στο Σίτυ η Αλίσια από Κολομβία που έχει φωτο στο fg
Πίσω στο poison η λεπτή Λυδία, έχει φωτο στο fg, φάνηκε πιο παιχνιδιάρα στο σαλόνι ενώ συνήθως ήταν κρύα, η τσατσά πιθανόν να έχει down
Golden lips ήθελα να δω την Έμμα αλλά ήταν δωμάτιο
Η ξανθιά κοντουλα με πιασίματα στο Godiva επειδή μπήκα προχθές και αφού μπήκα κατάλαβα ποια είναι και ότι την έχω ξανά πάρει ( δούλευε στο στουντιο έφη πριν κάνα 2 μήνες)
Να ξέρετε είναι τέρμα μη αυτό μη εκείνο για πολύ χαλαρά ,( τα βυζια της με το ζορι μαφησε να τα πιάσω)
Δεν αντέχει το άγριο σεξ , παρόλα αυτά καυλωνει φουλ η μικρή με το αργό σεξ και φαίνεται στο πρόσωπο της

Πως ξέχασα ότι την εχω ξανά πάρει ο μαλακας μου λέτε? Το έχω σαν κανόνα 2η φορά με ίδια κοπέλα αν δεν έμεινα 100% ποτέ :headbang:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
Περασα ειδα σημερα αυτη την Ναταλι να μου φυγει η απορια, δεν τρελαθηκα κιολας... Το πορνοενστικτο λεει οτι δεν θα ειναι κατι το οποιο θα το θυμαμαι οποτε και εφυγα. Το βραδυ λεω να κανω μια τσαρκα και ισως δοκιμασω αυτη την Στελλα αν δεν μ γεμισει το ματι θα παω καρφωτος για Συλβια.
Αυτή η ντεμεκ Κύπρια Ναταλί είχε ξαναέρθει πριν κάτι μήνες αλλά τότε είχε άλλο όνομα και ήταν από την Κρήτη για φυλής με 20€ καλή είναι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Τελικα πηγα ειδα αυτη την Στελλα. Πολυ ψηλη και εγω τις προτιμω κοντοπουτανα! Πηγα απο Συλβια. Πηρα 40 με γυμνο. Το μωρο για αλλη μια φορα με αφησε ακρως ικανοποιημενο. Παιχτηκαν και γλωσσοφιλα! Το μονο κακο οτι δεν μιλαει αγγλικα η ελληνικα. Οποτε με τα λιγα ισπανικα και νοηματικη κατι γινεται.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Αλάνια έχουμε καμία πληροφορία για μαρίνα απ το άλλο σάιτ; Την πήρε κανείς να μας πει; Άκουσα φαρδιά καπούλια και γουστάρω! Και για Βλαντα θέλω να μάθω αν είναι εδώ γιατί έφυγαν απ το σάιτ και μας άφησαν στα σκοτάδια!
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Ψιλοκλάφτας τα λεφτα για αυτό έχυσε με το που ανέβηκε πάνω του. Το μωρό είναι μπιμπελό μη λέτε μλκιες.
Το μόνο αρνητικό είναι όντως που δε το έχει στο επικοινωνιακό. Χαρτιά δε θα παίξει να γμήσει πάει, μπαίνεις στο ψητό με τη μία. Μη περιμένεις αεροπλανικά, να το πηδάς όμως και να βλέπεις την 20χρονή φατσούλα να στάζει.... απλά απόλαυση... Επίσης στη συμμέτοχή καλή είναι και χωρίς βιασύνες. Το μόνο που είμαι σκεπτικός με το μικρό είναι ότι θα πονηρευτεί και θα χαλάσει σύντομα. Μακάρι να πέφτω έξω. Ως τότε βαράτε.
Όντως το λάθος δικό μου που την άφησα να με τελειώσει γι'αυτό και τα κλαιω. Θα ξαναδοκιμασω κάποια στιγμή...
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Η ξανθιά κοντουλα με πιασίματα στο Godiva επειδή μπήκα προχθές και αφού μπήκα κατάλαβα ποια είναι και ότι την έχω ξανά πάρει ( δούλευε στο στουντιο έφη πριν κάνα 2 μήνες)
Να ξέρετε είναι τέρμα μη αυτό μη εκείνο για πολύ χαλαρά ,( τα βυζια της με το ζορι μαφησε να τα πιάσω)
Δεν αντέχει το άγριο σεξ , παρόλα αυτά καυλωνει φουλ η μικρή με το αργό σεξ και φαίνεται στο πρόσωπο της

Πως ξέχασα ότι την εχω ξανά πάρει ο μαλακας μου λέτε? Το έχω σαν κανόνα 2η φορά με ίδια κοπέλα αν δεν έμεινα 100% ποτέ :headbang:
Τη Κυριακή που βγήκα βόλτα είδα φως στο godiva και πάντα ήθελα να πετύχω καλή και να τη πάρω στο τζακούζι μέσα, και βγάνει αυτή κοντοστούπα την είχα πάρει στο belarus πριν ωραίο σώμα και ως εκεί :headbang:..
Πηγα μετα απο Venus άλλα δεν βρήκα ενδιαφέρον μετά απο villaerotica για φιλιπινεζες κάπως τρόμαξα άλλο περίμενα..
Και βουρ για Στελλα με 50αρι χαλαρό δεν χορταίνεις να πιάνεις το κώλο της θα βγάλω αναφορά μέσα στην εβδομάδα
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Διάβασα ότι πήρε 20μερες ρεπο
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110

thestoxw

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2021
Μηνύματα
17
Like
26
Πόντοι
0
Περασμα προχθες με Joana, 60 ελευθερο. Απτις χειροτερες εμπειριες που ειχα ποτε σε μπου.
Παρα πολυ χαλαρη σε σωμα, 0 θηλυκότητα και καθολου καλη συμμετοχη στο κρεβατι. Με του που μου παιρνει πιπα
παει να στηθει ανασκελα, της λεω γυρνα και μου κανει αχ με ποναει πολυ η μεση μου δεν μπορω ειμαι κουρασμενη. Ε της λεω και τι θα κανουμε η δουλεια σου ειναι, ετσι θελω.
Ε με τα πολλα γυρναει και μου λεει σιγα και μαλακιες και το ετρεξα οσο πιο γρηγορα γινοταν για να φυγω. Το χειροτερο ολων ειναι οτι βρωμουσαν οι μασχαλες τις. Τωρα μαγκες δεν μιλαμε για
μια απλη κακη μυρωδια, μιλαμε οτι ηταν σαν να γαμαγα νταλικερι μετα απο δρομολογιο καλοκαιρι. Μου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια που υπο αυτες τις συνθηκες καταφερα και τον κρατησα ορθιο
και τελειωσα κι ολας.
Αμεσως μετα περασμα για πρωτη φορα με συλβια και αν εξαιρεσεις την απαραδεκτη αυτη ξανθια κουφη γρια και το οτι βαριεται λιγο, προκειται για μια πολυ καλη περιπτωση στα μερη μας.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Περασμα προχθες με Joana, 60 ελευθερο. Απτις χειροτερες εμπειριες που ειχα ποτε σε μπου.
Παρα πολυ χαλαρη σε σωμα, 0 θηλυκότητα και καθολου καλη συμμετοχη στο κρεβατι. Με του που μου παιρνει πιπα
παει να στηθει ανασκελα, της λεω γυρνα και μου κανει αχ με ποναει πολυ η μεση μου δεν μπορω ειμαι κουρασμενη. Ε της λεω και τι θα κανουμε η δουλεια σου ειναι, ετσι θελω.
Ε με τα πολλα γυρναει και μου λεει σιγα και μαλακιες και το ετρεξα οσο πιο γρηγορα γινοταν για να φυγω. Το χειροτερο ολων ειναι οτι βρωμουσαν οι μασχαλες τις. Τωρα μαγκες δεν μιλαμε για
μια απλη κακη μυρωδια, μιλαμε οτι ηταν σαν να γαμαγα νταλικερι μετα απο δρομολογιο καλοκαιρι. Μου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια που υπο αυτες τις συνθηκες καταφερα και τον κρατησα ορθιο
και τελειωσα κι ολας.
Αμεσως μετα περασμα για πρωτη φορα με συλβια και αν εξαιρεσεις την απαραδεκτη αυτη ξανθια κουφη γρια και το οτι βαριεται λιγο, προκειται για μια πολυ καλη περιπτωση στα μερη μας.
Ακριβώς η ίδια περίπτωση που έγραψα προχθές .τις ίδιες μαλακίες μου έλεγε ,απλά εγώ τουλάχιστον δεν την πέτυχα στα βρόμικα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Μαρεσει που έγραψα κατεβατο για την joana 2 σελιδες πισω, αλλα βλεπω μερικοι τα θελει ο κωλος σας.
Φίλε πραγματικά δεν το είχα δει η δεν το θυμόμουν ,γιατί διαβάζω κάθε μέρα το θρεντ.μλκ θα γλιτωναμε τουλάχιστον τα λεφτά μας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom