Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

Tabmok99

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2020
Μηνύματα
88
Like
205
Πόντοι
20
Και γιατί αγχώνεσαι?Δεν θα δώσεις εξετάσεις για δίπλωμα!
χαχα καλα ναι ετσι οπως το ειπα..
Δεν μπορω να ειμαι σε δωματιο σε μπουρδελο κ απο εξω να περιμενουν 10 νοματαιοι !
Ολα γινονται ακομα πιο πολυ στο μπαμ και η κοπελα επισης το εχει στο μυαλο της και η ξεπετα γινεται σουπερ ξεπετα
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
χαχα καλα ναι ετσι οπως το ειπα..
Δεν μπορω να ειμαι σε δωματιο σε μπουρδελο κ απο εξω να περιμενουν 10 νοματαιοι !
Ολα γινονται ακομα πιο πολυ στο μπαμ και η κοπελα επισης το εχει στο μυαλο της και η ξεπετα γινεται σουπερ ξεπετα
Δυστυχώς!
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
ωχ ποιον συναγωνιστή να χασαμε ;ρ
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
158
Πόντοι
1
Πηρα την Στελλα αυτες τις μερες εμφανισιμη κοπελα αλλα μεχρι εκει..απο υπηρεσιες χαλια...
0 προκαταρκτικα,πιπα κατω του μετριου με πολυ χερι,δεν αντεχει σφυροκοπημα δυνατο στα τεσσερα και στο δεκαλεπτο μου ειπε πρεπει να τελειωνω με ασχημο τροπο..
Ειναι αγενης και εχει υφος ψωναρας κλασικη ελλεινιδα...
Δεν αξιζει....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.614
Πόντοι
3.346
Πηρα την Στελλα αυτες τις μερες εμφανισιμη κοπελα αλλα μεχρι εκει..απο υπηρεσιες χαλια...
0 προκαταρκτικα,πιπα κατω του μετριου με πολυ χερι,δεν αντεχει σφυροκοπημα δυνατο στα τεσσερα και στο δεκαλεπτο μου ειπε πρεπει να τελειωνω με ασχημο τροπο..
Ειναι αγενης και εχει υφος ψωναρας κλασικη ελλεινιδα...
Δεν αξιζει....
Εχει κ@λαρα ομως! :coffee:
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Εγω μαγκες σας ειπα με προφυλακτικο μου εκανε τρελη πιπα η στελλαρα ,
Φίλε τρελή πίπα είναι να να σου τον έχει αρπάξει όλων μέσα και να σκάβει από κάτω με τη γλώσσα της και να ακουμπάει τα @@ σου!
Όλα τα υπόλοιπα από κάτω λέγονται καλή, μέτρια, και πάει λέγοντας. Όσο για τον ορισμό της τρελής πίπας: ο καθένας την εμπειρία του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Πηρα την Στελλα αυτες τις μερες εμφανισιμη κοπελα αλλα μεχρι εκει..απο υπηρεσιες χαλια...
0 προκαταρκτικα,πιπα κατω του μετριου με πολυ χερι,δεν αντεχει σφυροκοπημα δυνατο στα τεσσερα και στο δεκαλεπτο μου ειπε πρεπει να τελειωνω με ασχημο τροπο..
Ειναι αγενης και εχει υφος ψωναρας κλασικη ελλεινιδα...
Δεν αξιζει....
Πίπα ένα τικ πάνω του μετρίου θα έλεγα, ίσως σε εμένα την έπιασε το φιλότιμο. Σε όλα τα άλλα συμφωνώ - Μέχρι και σε σημείο θρασύς θα έλεγα. Παρόλα αυτά έχει κωλάρα.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Φίλε τρελή πίπα είναι να να σου τον έχει αρπάξει όλων μέσα και να σκάβει από κάτω με τη γλώσσα της και να ακουμπάει τα @@ σου!
Όλα τα υπόλοιπα από κάτω λέγονται καλή, μέτρια, και πάει λέγοντας. Οπό για τον ορισμό της τρελής πίπας: ο καθένας την εμπειρία του.
συμφωνα με τον ορισμο σου , θα πω μια καλη πιπα
συμφωνα με αυτα που εχω δει στα μπουρδελα η πιπα της ηταν τρελα καλη
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
συμφωνα με τον ορισμο σου , θα πω μια καλη πιπα
συμφωνα με αυτα που εχω δει στα μπουρδελα η πιπα της ηταν τρελα καλη
δεν είπα ότι η πίπα της είναι κακή. Θα προτιμούσες Στέλλα ή Βλάντα στη πίπα; (ξέρω γίνομαι άδικος).
 
Τελευταία τροποποίηση:

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
ειμαι μικρος , δεν εχω μπει ποτε βλαντα , ουτε καν ξερω για ποια μιλαμε , δεν την εψαξα ποτε καθως πιστευω ειναι καποια παλια καραβανα μεγαλη σε ηλικια χαχααχχααχ δεν εχω ιδεα πως ειναι
δεν είπα ότι η πίπα της είναι κακή. Ότι έβαλα το "προς καλή μέσα" κάτι σημαίνει.
Θα προτιμούσες Στέλλα ή Βλάντα στη πίπα; (ξέρω γίνομαι άδικος).
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.373
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
συμφωνα με τον ορισμο σου , θα πω μια καλη πιπα
συμφωνα με αυτα που εχω δει στα μπουρδελα η πιπα της ηταν τρελα καλη
Αρα δεν εχεις δει τιποτα στα μπουρδελα μικρε
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
ειμαι μικρος , δεν εχω μπει ποτε βλαντα , ουτε καν ξερω για ποια μιλαμε , δεν την εψαξα ποτε καθως πιστευω ειναι καποια παλια καραβανα μεγαλη σε ηλικια χαχααχχααχ δεν εχω ιδεα πως ειναι
Οπότε έχεις ακόμα πολλές καταδρομές μπροστά σου. Αφήνω αυτό και κλείνουμε γιατί σταμπάρουμε το νήμα: όταν ζητάς 70 ακάποτο, πρέπει να κάνεις πίπα να σου βγουν τα μάτια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Πιστεύω οι τόσο καλές κριτικές για την Στέλλα έχουν να κάνουν περισσότερο με το ότι είναι απλά ένα επίπεδο πάνω από τις υπόλοιπες παρά το ότι είναι η ίδια τόσο καλή.Ειναι ψηλή με ωραίο σώμα και κωλαρακι αλλά έχουμε δει κι άλλες τέτοιες κοπέλες ίσως και καλύτερες πχ η Αλεξάνδρα αν θυμάμαι καλά το όνομα της στο paradise πριν λίγο καιρό.Επισης είδα από το φαιντ μια Νάταλι η οποία ξεκινάει αύριο στο Red Diamond και τουλάχιστον από τις φωτό φαίνεται αρκετά καλή.Οποιος περάσει αύριο ας δώσει μια ενημέρωση για την συγκεκριμένη
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Επισης είδα από το φαιντ μια Νάταλι η οποία ξεκινάει αύριο στο Red Diamond και τουλάχιστον από τις φωτό φαίνεται αρκετά καλή.Οποιος περάσει αύριο ας δώσει μια ενημέρωση για την συγκεκριμένη
άλλη πατάρα ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
134
Like
158
Πόντοι
1
Πίπα ένα τικ πάνω του μετρίου θα έλεγα, ίσως σε εμένα την έπιασε το φιλότιμο. Σε όλα τα άλλα συμφωνώ - Μέχρι και σε σημείο θρασύς θα έλεγα. Παρόλα αυτά έχει κωλάρα.
Εγω ειμαι σε μια ηλικια που εχω απαιτησεις στο σεξ δεν μου λεει κατι να δω ενα ωραιο κωλο....η Στελλα @@ δεν γλυφει και ουτε DT κανει...και ειναι αγενης πολυ,νομιζει μας κανει χαρη που την πηδαμε.
Ωραια πιπα για εμενα κανει η λαρα και στο σεξ φωτια..!!! και ειναι πολυ πιο ομορφη απο την Στελλα..
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Εγω ειμαι σε μια ηλικια που εχω απαιτησεις στο σεξ δεν μου λεει κατι να δω ενα ωραιο κωλο....η Στελλα @@ δεν γλυφει και ουτε DT κανει...και ειναι αγενης πολυ,νομιζει μας κανει χαρη που την πηδαμε.
Ωραια πιπα για εμενα κανει η λαρα και στο σεξ φωτια..!!! και ειναι πολυ πιο ομορφη απο την Στελλα..
Εδώ εμένα επειδή άργησα να τελειώσω, άρχισε τις μλκιες του είδους με κρατάτε εδώ πέρα και με τυραννάτε έτσι όπως κάνετε και κάτι κουφά.... άσε που η τσατσά έκλεισε και τη μουσική τελείως λες και ο άλλος χαζός είναι. :headbang:
δεν αναιρεί όμως το γεγονός ότι είναι καυλάκι. Επίσης την παρουσίαζεις ξεπέτα- το οποίο δε μπορώ να πω ότι είναι. Ούτε όμως ότι δίνει ρέστα ή θα κάνει το κάτι παραπάνω. Αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom