Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
Σάββατο βράδυ πέρασα από το sex and the city αναζητώντας τη Λυδία που αναφέρθηκε παραπάνω και έπεσα πάνω σε μια ισπανίδα είπε η τσατσά, 20 χρονών με κωλάρα, στήθος μεσαίου μεγέθους, ωραίο πρόσωπο ονόματι Καταλίνα. Επειδή έρχομαι από επαρχία δεν το ρίσκαρα μαζί της και προτίμησα να πάω στην Εβελίνα, στανταράκι χρόνια.
Η Λιδια σαββατο βραδυ ηταν στο Golden Lips...
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
673
Πόντοι
301
ενημέρωση περασα μιρελα απλο τον 30ευρο πλέον βιάζεται και προσπαθεί να ξεπετάξει
κριμα διότι ήταν από τα στάνταρ μου!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.423
Κριτικές
96
Like
12.028
Πόντοι
25.015
η τσαρινα εφοσον δουλευει σολο καριερα και με κλειστο κυκλο δυσκολα να ξανασχοληθει με το στουντιο. ετσι εκτιμαω εγω.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
133
Like
158
Πόντοι
1
ενημέρωση περασα μιρελα απλο τον 30ευρο πλέον βιάζεται και προσπαθεί να ξεπετάξει
κριμα διότι ήταν από τα στάνταρ μου!
Παντα ετσι ειναι η μιρελα...σπανια αμα εχει ορεξη μπορει να βγαλει γουστα μεσα στο δωματιο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
η τσαρινα εφοσον δουλευει σολο καριερα και με κλειστο κυκλο δυσκολα να ξανασχοληθει με το στουντιο. ετσι εκτιμαω εγω.
Αυτό το όνομα όμως θα έκανε σεισμό στους κύκλους μας....
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Αν γυρνούσε η Νατάσα μόνο εκεί θα πήγαινα..κι ας έγινε καμία 45 χρόνων δεν πειράζει
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Αν γυρνούσε η Νατάσα μόνο εκεί θα πήγαινα..κι ας έγινε καμία 45 χρόνων δεν πειράζει
Αυτά να τα βλέπουν οι πιπινολατρες....εμείς τα λέμε αυτοί ας τα διαβάζουν.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Χάχα.. Πες τους μπας και δούνε καμία άσπρη μέρα σε αυτή την άθλια από μπουρδελα πλευράς πόλη...
αν και δεν είμαι φαν της Λάρας, θα συμφωνήσω,γιατι τα πράγματα εκει έξω ειναι όντως τραγικά..........Δεν υπάρχει τιποτα αξιόλογο.....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ξέρει κανείς αν και που δουλεύει η Έλενα με τις ματαρες η Ρουμάνα??
αδερφέ τα είπαμε δουλέυει π. ερημίτη μπαίνοντας απο τον δρόμο και όχι απο την αλάνα(χωματόδρομο) στο πρώτο αριστερά......πρωί
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πήγα στην Αννη στο venus2 τόσο μικρή που με ενα χέρι τη σήκωσα αλλά κλασικά μαλών την πάτησα όχι οτι ήταν χάλια άλλα δεν άξιζε το 50αρι το γυμνό και γλύψιμο , μολδαβεζα είπε αλλα ξέρει ελληνικά που έμαθε μεσα σε 3 χρόνια απο Αθήνα την έφεραν για 2 βδομάδες .Τώρα στο πρόγραμμα που έλεγε δεν έκανε τίποτα σημαντικό το γυμνό ήταν 2-3 κινήσεις και στη καπότα απο γλύψιμο μαλών το απολάμβανε άλλα από στάσεις δεν.... δεν ανεβαίνει απο πάνω με τίποτα και ούτε στα 4 μόνο ξάπλα άσε που βογκάει λες και είναι τσόντα υπερβολικά σε κάποια φάση, με ξενέρωσε πολλή..
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Περνάω σήμερα 10 παρά νικ.ουρανου για την νταρντανο ( όχι μαρίνα αλλά κάπως αλλιως) νταρντανα με βυζάρες και αφράτα κωλομερια .... Η μιλφ τσατσά ευγενέστερη με βάζει μέσα με περιποίηση .... Ο πουτσος ήδη καβλωμενος.μολις μπαίνει ένα γεια και ορμάει για ούτε μισό λεπτό....τσιμπούκι με δόντι...η ατμόσφαιρα βρωμουσε ξεπετα ήδη. Με αφήνει ξαφνικά και λέει πως? Λέω από πάνω.τσαααακ αυτό ήταν...ο πουτσος ένιωσε τόσο ζόρι που μπορώ να πω ότι σχεδόν πόνεσα.σιγουρα μουνι δεν μπήκε. Μου λέει δεν μπήκε ,ήδη ξεκίνησα να ξενερώσω και το γυρνάει ξανά σε πίπα. Της την είπα και ξεκίνησε να φωνάζει πως αν ήθελα κι άλλο πίπα να το έλεγα γιατί υπάρχουν πελάτες που το ζητάνε κλπ κλπ,η ότι έτσι είναι το μουνι της και δεν έχει να κάνει κλπ κλπ και τι να κάνουμε (μια σκεψη... Τον πατάνε ανάμεσα σε μουνι και κωλοτρυοα χωρίς να καταλάβεις η στην μεριά της κλειτορίδας....το χω παθει κι από άλλες και από μαύρες ,έχω γράψει )της λέω μην φωνάζεις και η φάση ξενερα τελείως.εχω λέει πελάτες που κάνω ενα (μου ρουφήξει απότομα τον πουτσο)και χύνουν...ενιγουει λέω φεύγεις τώρα.

Πήγε στην τσατσα και άκουγα φωνές.
Ε λοιπόν βγήκα κι εγώ και απαίτησαν τα μισά τα οποία τα πήρα...δυστυχώς τα μισά... Της είπα ότι γαμαω τακτικά κι ότι ξέρω τι μαγαζί είναι κλπ κλπ...


Λέω μετά από ώρα,δε γαμιεται ?για 10η φορά Έμμα..ο πουτσος κάγκελο ξανά και ξανά ονειρικό με πολύ πατ πατ ,τελείωμα και μετά μασαζακι στο πρόγραμμα των 50 χαλαρό...

Στανταρακι η κωλαρα μου!!!

Ε...περνάει μία ώρα και λέω ας ρηξω ακόμα έναν...μπήκα Πέτρου ερημίτη 2 χωρίς απαιτήσεις ,λωρετα.καλο σπάσιμο στα 4 κι εκεί.ωραιο μουνακι ,ανέκφραστη βέβαια ,ωραίο αρχιδοπαιξιμο ...μετραμια πάντως όλα.για ένα αδιασμα καλή ειναι
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
736
Πόντοι
81
Κατά την είχα πάρει πριν 3 χρόνια και με κοιτούσε με ύφος γαμησετα όταν με καβαλισε πόσο καβλωνος ήμουν .ήταν ένα διάστημα που πήγαινα κάθε μέρα 2 3 φορές παντου
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
133
Like
158
Πόντοι
1
Την ρωξαννα που ειναι στις βιλλες την εχει παρει κανεις?
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Πήγα Ναταλία Πέτρου Ερημητη 3Α, έκανε επέμβαση στο στήθος, πολύ καλή δουλειά της έκανε ο γιατρός, έγινε τούμπανο, όλα τα λεφτά για ακόμα μια φορά βέβαια, ότι και να πω για αυτήν την γυναίκα είναι λίγο........
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Πήγα Ναταλία Πέτρου Ερημητη 3Α, έκανε επέμβαση στο στήθος, πολύ καλή δουλειά της έκανε ο γιατρός, έγινε τούμπανο, όλα τα λεφτά για ακόμα μια φορά βέβαια, ότι και να πω για αυτήν την γυναίκα είναι λίγο........
Εγω παιζει να την είχα δει αρκετές φορές αλλά κάθε φορά έφευγα ελπίζω πως κάνω λάθος...
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.249
Κριτικές
53
Like
4.245
Πόντοι
6.817
Πήγα Ναταλία Πέτρου Ερημητη 3Α, έκανε επέμβαση στο στήθος, πολύ καλή δουλειά της έκανε ο γιατρός, έγινε τούμπανο, όλα τα λεφτά για ακόμα μια φορά βέβαια, ότι και να πω για αυτήν την γυναίκα είναι λίγο........
την ξανθια με κοντο μαλλι εννοεις;
 

rebelion

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
136
Like
317
Πόντοι
21
Καλησπερα!Ξερει κανεις αν ειναι ακομα η Λουιζα στην Θεσσαλονικη?Ηταν στο Πετρου Ερημιτη 3
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Την ρωξαννα που ειναι στις βιλλες την εχει παρει κανεις?
kαλή είναι την είχα πάρει πριν κανένα μήνα.....πήγα σήμερα αλλα το μαγαζί ποιυ δούλευε ήταν κλειστό,
ειδα και τη Λωρέττα και την Έλενα με τα τατουαζ.....πήγα στη Ροζάριο απο το Βενους,
θα γράψω μόλις βρω χρόνο κρίτική,......Δεν είναι κακή αλλά ουτε τιποτα το ιδιαιτερο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom