Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
ποια βικτωρια ειναι αυτη? οχι η βικτωρια απο τις βιλλες ετσι?
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
ξερουμε αν ειναι Ανια ειναι στη θεση της;
αν εισαι τυχερος και την βρεις free μπες. 2 φορες πηγα και ειπε η τσατσα εχει 1 ωρα προγραμα , την 2η ειχε μπει και 2ος για 1 ωρα. Δουλευει με στανταρ πελατολογιο λεει, μου ειπε να παου αλλου. Την εβρισα απο μεσα μου κι εφυγα. Μαλλον Ντιβα την ειδε και η Αννια
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
αν εισαι τυχερος και την βρεις free μπες. 2 φορες πηγα και ειπε η τσατσα εχει 1 ωρα προγραμα , την 2η ειχε μπει και 2ος για 1 ωρα. Δουλευει με στανταρ πελατολογιο λεει, μου ειπε να παου αλλου. Την εβρισα απο μεσα μου κι εφυγα. Μαλλον Ντιβα την ειδε και η Αννια
Για το Studio Free House λες;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
αν εισαι τυχερος και την βρεις free μπες. 2 φορες πηγα και ειπε η τσατσα εχει 1 ωρα προγραμα , την 2η ειχε μπει και 2ος για 1 ωρα. Δουλευει με στανταρ πελατολογιο λεει, μου ειπε να παου αλλου. Την εβρισα απο μεσα μου κι εφυγα. Μαλλον Ντιβα την ειδε και η Αννια
ναι το ξερω....ημουνα συχνος πελατης και με δεχτηκε...ειπα να θυμηθω τα παλια αλλα τι το ηθελα...βλεπω εχει κοψει μερικες υπηρεσιες της,οπως φιλια που τα δινει πλεον πεταχτα/....και την ειδα πιο συγκρατημενη!!τωρα λογο φοβου κοβιντ,δεν ξερω θα σε γελασω!!
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Κανένα θέμα δεν έχουμε,Αλβανοι κυρίως έτσι πάνε σε κάτι μόσχους.μονο ξεχνάνε ότι πληρώνουν.... Νομίζουν γενικά ότι γαμανε! Αν η γκόμενα είναι κάτω από 80 κιλά "τζάμπα 30 δε ντινει"
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
ποια βικτωρια ειναι αυτη? οχι η βικτωρια απο τις βιλλες ετσι?
Οχι,αυτη δηλωνει τσεχα,ομορφουλα ξανθια,30-35,λευκο δερμα,πολυ ωραιος κωλος,χαμογελαστη με πολυ διαθεση,στηθος 2 φυσικο,θα την ειχα στανταρακι αν ειχε 3-4,σιγουρα αξιζει μια επισκεψη και ισως μια θεση στο ροστερ του καθενος μας.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
ναι το ξερω....ημουνα συχνος πελατης και με δεχτηκε...ειπα να θυμηθω τα παλια αλλα τι το ηθελα...βλεπω εχει κοψει μερικες υπηρεσιες της,οπως φιλια που τα δινει πλεον πεταχτα/....και την ειδα πιο συγκρατημενη!!τωρα λογο φοβου κοβιντ,δεν ξερω θα σε γελασω!!
φιλια;; εδινε φιλια; εμενα ποτε δεν εδωσε, παντα πεταχτα χωρις γλωσσα. την τελευταια φορα κιολας βιαζοταν και τσατιστικα ειπα δεν θα ξαναπαω, απλα προχθες στη γυρα που εκανα δεν εβρισκα κατι αλλο αξιολογο
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
φιλια;; εδινε φιλια; εμενα ποτε δεν εδωσε, παντα πεταχτα χωρις γλωσσα. την τελευταια φορα κιολας βιαζοταν και τσατιστικα ειπα δεν θα ξαναπαω, απλα προχθες στη γυρα που εκανα δεν εβρισκα κατι αλλο αξιολογο
και με παθος κι ολας....αυτη τη φορα δεν ανοιγε και τοσο τα χειλη και με εκνευρισε και της το ειπα...
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
και με παθος κι ολας....αυτη τη φορα δεν ανοιγε και τοσο τα χειλη και με εκνευρισε και της το ειπα...
δεν ξερω αν την ειχα πετυχει σε κακο mood τοτε, αλλα ηθελε να με ξεπεταξει, καθολου ορεξη δεν ειχε. καποτε τιμουσε το 40αρι και με το παραπανω. Πολυ κριμα αν φερεται καλα σε στανταρ πελατεια μονο ή αν θελει παραπανω λεφτα για να αποδωσει
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Οχι,αυτη δηλωνει τσεχα,ομορφουλα ξανθια,30-35,λευκο δερμα,πολυ ωραιος κωλος,χαμογελαστη με πολυ διαθεση,στηθος 2 φυσικο,θα την ειχα στανταρακι αν ειχε 3-4,σιγουρα αξιζει μια επισκεψη και ισως μια θεση στο ροστερ του καθενος μας.
Βουλγάρα είναι και βρίσκεται πολλά χρόνια εκεί πέρα πάντα πρωινή βάρδια..για αυτό και το στούντιο λέγεται Victoria's House
 

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
ρε παιδια εχει ενα πολυ ωραιο μουνακι το βραδυ μελαχρινο και πολυ γλυκο στο στουντιο GODIVA? εχει παει μαζι της κανεις?? αξιζει??? αντζελα την λενε και ειναι απο τσεχια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ZORRO___

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
256
Like
473
Πόντοι
21
Οχι,αυτη δηλωνει τσεχα,ομορφουλα ξανθια,30-35,λευκο δερμα,πολυ ωραιος κωλος,χαμογελαστη με πολυ διαθεση,στηθος 2 φυσικο,θα την ειχα στανταρακι αν ειχε 3-4,σιγουρα αξιζει μια επισκεψη και ισως μια θεση στο ροστερ του καθενος μας.
φιλος μια ξανθια με ματια σαν γατας ειναι αυτη πολυ λεπτη και τσαχπινα?? 40 ευρω ξεκιναει? πολυ καλο φιλεεε! δεν πηγα αλλα πρεπει να παω!!!
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
φιλος μια ξανθια με ματια σαν γατας ειναι αυτη πολυ λεπτη και τσαχπινα?? 40 ευρω ξεκιναει? πολυ καλο φιλεεε! δεν πηγα αλλα πρεπει να παω!!!
Αυτη ειναι ,μπορεις και με 30.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
1η κριτική πέρασμα με Μόνικα δηλώνει Ελληνίδα από Κρήτη και δε μου κάνει εντύπωση γιατί μιλάει όντως σαν Ελληνίδα. Πήρα προγραμματάκι των 80 με γυμνό στοματικό και 69 μπαίνει στο δωμάτιο με τέρμα πρόστυχο ολόσωμο εσώρουχο κορδόνι από πίσω αρχίζουμε αγκαλίτσες χαμούρεμα στα όρθια και έπειτα κάθεται πάνω μου σε καθιστή στάση. Εκεί μετά από χουφτώματα και μπατσάκια στην τουρλοκολάρα της ξεκινάει τη πίπα σε αργό ρυθμό χωρίς ιδιαίτερο σάλιο και με αρκετά καλό αρχιδογλύψιμο ξεκινά η μάχη με reverse cowgirl και το τέλος ήρθε στα τέσσερα μετά από σφυροκοπημα και αλλεπάλληλες μπάτσες στη κολάρα της...τη προτείνω ανεπιφύλακτα αλλά σε πρόγραμμα γιατί στο απλό δε ξέρω αν βάζει φρένα και είναι στο μη και μη.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Παντως η απογευματινη αντικαταστατρια της Ειρηνης στο Ν.ουρανου 26,ειναι βγαλμενη απο τσοντα με λατινες.
Χοντροκωλαρα πεταχτη,μολις γυρισε να παει μεσα ζαλιστηκα,ειδα δυο κολωμαγουλα να στελνουν δονησεις γκαυλας στο κατω μερος του σωματος μου.
Αυτος ο κωλος στα 4 ,να παιρνει σχημα καρδιας και να κανει πλατς πλατς απο το κοπανημα και τις σφαλιαρες,πρεπει να ειναι μαγία.
Μπορει να επιβεβαιωσει καποιος?
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
ρε παιδια εχει ενα πολυ ωραιο μουνακι το βραδυ μελαχρινο και πολυ γλυκο στο στουντιο GODIVA? εχει παει μαζι της κανεις?? αξιζει??? αντζελα την λενε και ειναι απο τσεχια.
Όντως είναι πολύ όμορφη, πήγα να περάσω αλλά μου είπε η τσα ότι περιμένουν 3 και την έκανα, επίσης κόκκινη κάρτα σε μένα στην Λίζα λόγο τσατσας η οποία στο πεντάλεπτο την είδε DJ και άρχισε να δυναμοκατεβαζει την μουσική για να κάνει την κοπέλα να βγει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom