Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Συναγωνιστές ανεβαίνουμε Θεσσαλονίκη για μπάτσελορ......
Θα εκτιμούσα να μου δίνατε πληροφορίες για το τι παίζει γενικά!
Ευχαριστώ!!
Καλύτερα μην ανέβεις φίλε
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.291
Like
1.340
Πόντοι
266
Ρε παίδες μια Λυδία Ελληνίδα στο δίπλα σαιτ έχει δοκιμασθει?
Έχουμε άποψη?
Στης φώτο έχει τρομερό βυζι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Ρε παίδες μια Λυδία Ελληνίδα στο δίπλα σαιτ έχει δοκιμασθει?
Έχουμε άποψη?
Στης φώτο έχει τρομερό βυζι
Η φωτο δεν ειναι δικια της. Εχει αναφερθεί κ απο μενα ποια είναι σε παλιοτερα ποστ.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Η Έλενα τώρα δουλεύει πρωινή δίπλα από το μέδουσα αριστερά. 4 φορές έχω πάει κι έχω μείνει πολύ ευχαριστημενος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δουλευει ακομα η Ελενα;
Εχω κανα 3 χρονια να την παρω..τελευταια στο γωνιακο πρασινο..απο τι θυμαμαι οντως τοτε δεν αφηνε τιποτα.
Ενω πιο παλια πριν κλεισουν τα στουντιο διπλα στο μυλο..ειχα περασει καλα μαζι της.
Σώπα ρε δούλευε και στο πράσινο στο Βαρδάρη?αυτό εννοείς?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Νικ.ουρανου 26 άκουσα αυτό που δεν θα ήθελα ποτέ να ακούσω... Ότι δηλαδή η αγαπημένη μου Ειρήνη σταμάτησε οριστικά. Ήταν μια μελαχρινή όμορφη νταρντανα με βυζαρες
Ειναι αυτο που ειναι ανοιχτο το πράσινο? Ή το κοκκινο που συνηθως είναι κλειστό?
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Μια βοήθεια.. έχει πάρει κάποιος λιδια από το άλλο σάιτ?στο ποιον δουλεύει δείχνει.

Με ενδιαφέρει για σημερα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Η φωτο δεν ειναι δικια της. Εχει αναφερθεί κ απο μενα ποια είναι σε παλιοτερα ποστ.
Να διορθώσω το ποστ. Ναι οι φωτο αυτες ειναι δικες της. Τωρα μπηκα κ το παρατήρησα. Πριν δεν ειχε.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Μια βοήθεια.. έχει πάρει κάποιος λιδια από το άλλο σάιτ?στο ποιον δουλεύει δείχνει.

Με ενδιαφέρει για σημερα
Πολυ μετρια. Ειναι σφυχτι απο κατω αλλα βαζει πολυ τζελ.. Πολυ! Για μια φορα για την εμπειρία. Ωραιο βυζι αφρατο κολαρακι
 

Horny30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2021
Μηνύματα
24
Κριτικές
5
Like
302
Πόντοι
280
Τρίτη μεσημερι επισκεψη red light στην μικρή αφροδίτη. Ωραία παρούσια, deep throat με ζόρι αλλά προσπάθησε και χύσιμο., ιεραποστολικό
Πολύ ωραία βυζιά και παρουσία στο σαλόνι. Βέβαια πήγαινα για ελενα δίπλα από medusa αλλά όλα ήταν κλειστα. Μετά το πρόγραμμα έλεγε χριστίνα στο inside αλλά δεν ήταν εκεί. Ισχύει τουλάχιστον τα μισά από αυτά ή τζάμπα τα κοιτάμε;
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
425
Like
742
Πόντοι
81
Πολυ μετρια. Ειναι σφυχτι απο κατω αλλα βαζει πολυ τζελ.. Πολυ! Για μια φορα για την εμπειρία. Ωραιο βυζι αφρατο κολαρακι
Νταξει έχω τύχει σε αρκετές με τζελ μπόλικο μπροστά μ.εχω χοντρή πτσ αλλα όλα οκ πάω

Θενξ
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
972
Κριτικές
3
Like
2.382
Πόντοι
726
Ρωτάω γιατί δεν την βλέπω στο site πλέον
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Τρίτη μεσημερι επισκεψη red light στην μικρή αφροδίτη. Ωραία παρούσια, deep throat με ζόρι αλλά προσπάθησε και χύσιμο., ιεραποστολικό
Πολύ ωραία βυζιά και παρουσία στο σαλόνι. Βέβαια πήγαινα για ελενα δίπλα από medusa αλλά όλα ήταν κλειστα. Μετά το πρόγραμμα έλεγε χριστίνα στο inside αλλά δεν ήταν εκεί. Ισχύει τουλάχιστον τα μισά από αυτά ή τζάμπα τα κοιτάμε;
Να ρωτήσω φίλε μου. Η Αφροδίτη ξεκινάει με 50 απλό ή κατέβηκε;
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Να ρωτήσω φίλε μου. Η Αφροδίτη ξεκινάει με 50 απλό ή κατέβηκε;
Ναι 50 και αυτός είναι ο λόγος που δεν την έχω πάρει ποτέ, η τύπισσα είναι μουναρα αλλά 50 για ένα δεκάλεπτο μέσα στο δωμάτιο είναι κλεψιά και καλό είναι να μην μαθαίνουν σε αυτά τα ποσά γιατι σε λίγο με 30 δεν θα υπάρχει τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom