Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Αν η πουτανα δν κανει κουμαντο στο κρεβατι της και κανει το τσατσονι , μην περιμενεις και πολλα, γνωμουλα μου αυτο.
Ε δεν νομιζω να ειναι απο το μαγαζι αυτο...αυτη μαλλον δεν θελει.
 

Sebulion

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
ρε παιδια για πρωκτικο ποια κοπελα προτινετε?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Βρε ζωο,εχω φαει την νυχτα με το κουταλι,και γαμουσα στον βαρδαρη οταν εσυ μαζευες αυτοκολητα κουκουρουκου για να τα κολησεις σε αλμπουμακι να παρεις παγουρινο δωρο.
Εχω ξοδεψει τοσα σε πουτανες και βιζιτες,που εσυ με την ψευτολαρτζιλα σου ουτε σε 10 χρονια απο τωρα δεν θα ξοδεψεις,και μου μιλας για μιζερια και κλαψα?
Εχω γαμησει γυναικες που εσυ τις εχεις δει μονο σε περιοδικο τσοντας τραβωντας μαλακια στο μπανιο σου,ενω σου χτυπαει η γυναικα σου την πορτα για ξυρισει τις μασχαλες της,και θα μου πεις εσυ τωρα για παντοφλα βρε παντοφλα?
Και δεν μιλαω μονο για πουτανες επι πληρωμης ετσιιιι???
Στα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ βρε καιμενε ανεκαθεν πας για να ξεχαρμανιασεις στα γρηγορα και να ριξεις εναν πουτσο για τα χοντρα ή αν θες να βγαλεις γουστα και φετιχ που δεν σου τα βγαζει η γκομενα ή η γυναικα,αν θελεις πραγματικα γουστα λούξ και αρχοντιλικια και πορτοφολια,φερνεις μια βιζιτα αναλογα με τις αναγκες σου στο σπιτι η στο ξενοδοχειο βρε λαρτζακο,και δεν πας να σκασεις 100 ευρω για υπηρεσιες 50 ευρω σε ψευτολαρτζ στουντιο στο δρομο .
Τα αλλα που λες ειναι παπαρια μέντολες,απλα γιατι ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μιλησε για παζαρια,για συγκριση τιμων και υπηρεσιων μιλησαμε.
Φαινεται εχεις απωθημενα και νομιζεις οτι θα δειχτεις εδω μεσα αν πεις οτι δεινεις 100€ για προγραμμα 80€,και αφηνεις και τα ρεστα στην τσατσα μπας και παρεις κανα φιλακι εξτρα.
Αιντες
Mη προσβαλεις τα ζωντανα αυτα ειναι εξυπνα και δε σου φταινε σε τιποτα
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Αν υπαρχει καποιος που δοκιμασε την νεα αφιξη προς κατερινη ας πει την αποψη του , μην βαζουμε τζαμπα βενζινη!
 

Kwnstass

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά να ρωτήσω μια Εμμανουέλα στο Venus που είναι έχει άποψη κανείς ?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Παιδιά να ρωτήσω μια Εμμανουέλα στο Venus που είναι έχει άποψη κανείς ?
Έχουν γραφτεί κριτικές. Εμφάνιση σκυλέ. Για μια φορα σίγουρα αξίζει. Μην περιμένεις τρελά πραγματα απο συμμετοχή σίγουρα υπάρχουν καλύτερες
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
παίδες λεω να επισκεφτώ τα ντελα αυριο μετα καιρο. Ποια έχετε να προτείνετε απο τις Σουζάνα, ριτα, Τζέσυ στο ινκόγκνιτο ή κάποια νέα που να εχει ερθει
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
παίδες λεω να επισκεφτώ τα ντελα αυριο μετα καιρο. Ποια έχετε να προτείνετε απο τις Σουζάνα, ριτα, Τζέσυ στο ινκόγκνιτο ή κάποια νέα που να εχει ερθει
rita για ξευτιλικια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Αν υπαρχει καποιος που δοκιμασε την νεα αφιξη προς κατερινη ας πει την αποψη του , μην βαζουμε τζαμπα βενζινη!
Θα ειμαι το απογευμα εκει..αν βρω χρονο θα τσεκαρω.
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Βόλτα σήμερα,
hot lady η λίζα που φαίνεται στο fg, το πρόσωπο μόνο hot δεν είναι
inkognito κλειστό
blue dream μία viktoria ξανθιά γύρω στα 30, μεγάλο στήθος αλλά πεσμένο, παραπάνω κιλά και αγύμναστη με frame ψυγείου
efi μία άννα ήταν στο δωμάτιο δεν την είδα
sex and the city ελεονόρα ελληνίδα κάτω από μέτρια γενικά πρόσωπο και σώμα, 30+ ηλικία
inside είδα από κοντά επιτέλους αυτή τη χριστίνα που έχει καλά σχόλια στο fg, πρέπει να τραυματίστηκα ψυχολογικά γιατί δε θυμάμαι λεπτομέρειες, η λέξη βόδι μου έρχεται στο μυαλό
στο άλλο πίσω από το sex and the city, το poison είναι? είχε μία ουκρανέζα νεαρή ξανθιά petite πολύ όμορφη
τρίδυμα γνώρισα την έλενα, όμορφη μικρή και αυτή αλλά οι κριτικές που έχει λένε μακριά
villa erotica η μόνικα η αλβανίδα είχε πρόσωπο κάτι ανάμεσα σε καλικάντζαρο και goblin
vis9 είχε μια προσχαρη petite ελληνίδα με ωραίο πρόσωπο αλλά τέρμα αγύμναστη και γεμάτη ταττού
free house γνώρισα τη φημισμένη λιλιάνα, καλή μου φάνηκε σώμα και πρόσωπο
στο ξύλινα δίπλα στα venus ήταν μία που σταθερή πρέπει να είναι, πολύ γεμάτη και με μεγάλο στήθος αλλά με καμπύλες και χωρίς κυτταρίτιδα και συμπαθητικό πρόσωπο
venus πίσω πόρτα μία λιγότερο γεμάτη αλλά είχε καμπύλες και μου φάνηκε όμορφη, πάμελα αν θυμάμαι καλά, αν είναι αυτή από το fg τότε οι φώτο την αδικούν
venus από μπροστά μία σούζι δίμετρη 40+ μπορεί 50, πολύ λεπτή και δε θα έλεγα το πρόσωπο όμορφο
vegas μανταλένα μπήκα, μπορεί και το καλύτερο σώμα + πρόσωπο της περιοχής, ευδιάθετη κοινωνική με μαυρισμένο σώμα και ταττού

η ουκρανέζα, η λιλιάνα και η πάμελα στα todos
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Βόλτα σήμερα,
hot lady η λίζα που φαίνεται στο fg, το πρόσωπο μόνο hot δεν είναι
inkognito κλειστό
blue dream μία viktoria ξανθιά γύρω στα 30, μεγάλο στήθος αλλά πεσμένο, παραπάνω κιλά και αγύμναστη με frame ψυγείου
efi μία άννα ήταν στο δωμάτιο δεν την είδα
sex and the city ελεονόρα ελληνίδα κάτω από μέτρια γενικά πρόσωπο και σώμα, 30+ ηλικία
inside είδα από κοντά επιτέλους αυτή τη χριστίνα που έχει καλά σχόλια στο fg, πρέπει να τραυματίστηκα ψυχολογικά γιατί δε θυμάμαι λεπτομέρειες, η λέξη βόδι μου έρχεται στο μυαλό
στο άλλο πίσω από το sex and the city, το poison είναι? είχε μία ουκρανέζα νεαρή ξανθιά petite πολύ όμορφη
τρίδυμα γνώρισα την έλενα, όμορφη μικρή και αυτή αλλά οι κριτικές που έχει λένε μακριά
villa erotica η μόνικα η αλβανίδα είχε πρόσωπο κάτι ανάμεσα σε καλικάντζαρο και goblin
vis9 είχε μια προσχαρη petite ελληνίδα με ωραίο πρόσωπο αλλά τέρμα αγύμναστη και γεμάτη ταττού
free house γνώρισα τη φημισμένη λιλιάνα, καλή μου φάνηκε σώμα και πρόσωπο
στο ξύλινα δίπλα στα venus ήταν μία που σταθερή πρέπει να είναι, πολύ γεμάτη και με μεγάλο στήθος αλλά με καμπύλες και χωρίς κυτταρίτιδα και συμπαθητικό πρόσωπο
venus πίσω πόρτα μία λιγότερο γεμάτη αλλά είχε καμπύλες και μου φάνηκε όμορφη, πάμελα αν θυμάμαι καλά, αν είναι αυτή από το fg τότε οι φώτο την αδικούν
venus από μπροστά μία σούζι δίμετρη 40+ μπορεί 50, πολύ λεπτή και δε θα έλεγα το πρόσωπο όμορφο
vegas μανταλένα μπήκα, μπορεί και το καλύτερο σώμα + πρόσωπο της περιοχής, ευδιάθετη κοινωνική με μαυρισμένο σώμα και ταττού

η ουκρανέζα, η λιλιάνα και η πάμελα στα todos
καλημερα αδερφε, κατεθεσες ομως; δεν μας λες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
στο ξύλινα δίπλα στα venus ήταν μία που σταθερή πρέπει να είναι, πολύ γεμάτη και με μεγάλο στήθος αλλά με καμπύλες και χωρίς κυτταρίτιδα και συμπαθητικό πρόσωπο
Σου επιασε τα @@ συναδελφε?
 

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
καλημερα αδερφε, κατεθεσες ομως; δεν μας λες
ναι μανταλένα μπήκα απλό και όλα καλά ως συνήθως με αυτήν, αν δεν είσαι καφέ και φαίνεσαι περιποιημένος ανταποκρίνεται

Σου επιασε τα @@ συναδελφε?
όχι

Κάποιος να μου πει ονόματα από πιπίνια; Βαρέθηκα τις μιλφογκιλφ
έλενα τρίδυμα, ελληνίδα στο vis9 και η ουκρανέζα που ανέφερα πιο πάνω
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
126
Like
254
Πόντοι
21
Παω στο βενους το Σαββατο να βρω την Εμμανουελα τωρα που ξαναγυρισε... και πηρε παλι αδεια η καημενη! Παντως αν ξαναγυρισει καντε το θεμα εδω γιατι θελω να παω μονο μαζι της, δεν εχω παει ποτε μαζι της , το τηλ του οικου που υπαρχει στο fg δεν δουλευει, και fg ακομα την δειχνει οτι δουλευει κανονικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Παω στο βενους το Σαββατο να βρω την Εμμανουελα τωρα που ξαναγυρισε... και πηρε παλι αδεια η καημενη! Παντως αν ξαναγυρισει καντε το θεμα εδω γιατι θελω να παω μονο μαζι της, δεν εχω παει ποτε μαζι της , το τηλ του οικου που υπαρχει στο fg δεν δουλευει, και fg ακομα την δειχνει οτι δουλευει κανονικα.
Στα σχόλια στην σελίδα του βένους στο fg γράφουν ένα άλλο τηλέφωνο , αν θές δοκίμασε 6939 853 983 , μπορείς να το βρείς και στα σχόλια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Παω στο βενους το Σαββατο να βρω την Εμμανουελα τωρα που ξαναγυρισε... και πηρε παλι αδεια η καημενη! Παντως αν ξαναγυρισει καντε το θεμα εδω γιατι θελω να παω μονο μαζι της, δεν εχω παει ποτε μαζι της , το τηλ του οικου που υπαρχει στο fg δεν δουλευει, και fg ακομα την δειχνει οτι δουλευει κανονικα.
Στα Βενους κ στο βιλλα εροτικα είναι λοττο πια θα πετυχεις οτι ναναι το πρόγραμμα, έχει καταντήσει μαλακια.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Βόλτα σήμερα,
hot lady η λίζα που φαίνεται στο fg, το πρόσωπο μόνο hot δεν είναι
inkognito κλειστό
blue dream μία viktoria ξανθιά γύρω στα 30, μεγάλο στήθος αλλά πεσμένο, παραπάνω κιλά και αγύμναστη με frame ψυγείου
efi μία άννα ήταν στο δωμάτιο δεν την είδα
sex and the city ελεονόρα ελληνίδα κάτω από μέτρια γενικά πρόσωπο και σώμα, 30+ ηλικία
inside είδα από κοντά επιτέλους αυτή τη χριστίνα που έχει καλά σχόλια στο fg, πρέπει να τραυματίστηκα ψυχολογικά γιατί δε θυμάμαι λεπτομέρειες, η λέξη βόδι μου έρχεται στο μυαλό
στο άλλο πίσω από το sex and the city, το poison είναι? είχε μία ουκρανέζα νεαρή ξανθιά petite πολύ όμορφη
τρίδυμα γνώρισα την έλενα, όμορφη μικρή και αυτή αλλά οι κριτικές που έχει λένε μακριά
villa erotica η μόνικα η αλβανίδα είχε πρόσωπο κάτι ανάμεσα σε καλικάντζαρο και goblin
vis9 είχε μια προσχαρη petite ελληνίδα με ωραίο πρόσωπο αλλά τέρμα αγύμναστη και γεμάτη ταττού
free house γνώρισα τη φημισμένη λιλιάνα, καλή μου φάνηκε σώμα και πρόσωπο
στο ξύλινα δίπλα στα venus ήταν μία που σταθερή πρέπει να είναι, πολύ γεμάτη και με μεγάλο στήθος αλλά με καμπύλες και χωρίς κυτταρίτιδα και συμπαθητικό πρόσωπο
venus πίσω πόρτα μία λιγότερο γεμάτη αλλά είχε καμπύλες και μου φάνηκε όμορφη, πάμελα αν θυμάμαι καλά, αν είναι αυτή από το fg τότε οι φώτο την αδικούν
venus από μπροστά μία σούζι δίμετρη 40+ μπορεί 50, πολύ λεπτή και δε θα έλεγα το πρόσωπο όμορφο
vegas μανταλένα μπήκα, μπορεί και το καλύτερο σώμα + πρόσωπο της περιοχής, ευδιάθετη κοινωνική με μαυρισμένο σώμα και ταττού

η ουκρανέζα, η λιλιάνα και η πάμελα στα todos
Η Ναταλι ειναι η ουκρανεζα 21 χρονων. Καστανο όχι ξανθο. Μικρο βυζι κοντη με σφυχτο σωματακι. Ομορφουλα αλλα χαλαρα πράγματα. Μιλαει ελληνικά (βγαζεις συννενοηση)
Λιλιανα μηχανη του σεξ αλλα πες την να χαμηλωσει ταχυτητα γτ μπορει να σε κουραση. Καλο βολη! Ολες οι άλλες οπως τα ειπες. Αντε ισως η Σουζι για την εμπειρία με 45+. Μουνι τουνελ ομως...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
ναι μανταλένα μπήκα απλό και όλα καλά ως συνήθως με αυτήν, αν δεν είσαι καφέ και φαίνεσαι περιποιημένος ανταποκρίνεται
Καφε τι ειναι συναδελφε?
Δηλαδη στη μανταλενα αμα πας απεριποιητος θα ειναι ξεπετα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom