Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 78 άτομα (0 μέλη και 78 επισκέπτες)

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Και ανανεωση της συμβασης γαμου καθε εξαμηνο αναλογως αποδοσεως...μονιμοτητα τελος!

Η διαφορα μας ειναι οτι εγω οταν μπω σε μπουρδελο θα γαμησω.Εσυ αν δεν παρεις εκπτωση δεν γαμας και θα φας ολη τη μερα σε συγκριση τιμων...αραξτε σπιτι οσοι λειτουργειτε ετσι και αλλαξτε αθλημα.Ισως καποτε ερθει και για εσας η αναπτυξη???.
Βρε ζωο,εχω φαει την νυχτα με το κουταλι,και γαμουσα στον βαρδαρη οταν εσυ μαζευες αυτοκολητα κουκουρουκου για να τα κολησεις σε αλμπουμακι να παρεις παγουρινο δωρο.
Εχω ξοδεψει τοσα σε πουτανες και βιζιτες,που εσυ με την ψευτολαρτζιλα σου ουτε σε 10 χρονια απο τωρα δεν θα ξοδεψεις,και μου μιλας για μιζερια και κλαψα?
Εχω γαμησει γυναικες που εσυ τις εχεις δει μονο σε περιοδικο τσοντας τραβωντας μαλακια στο μπανιο σου,ενω σου χτυπαει η γυναικα σου την πορτα για ξυρισει τις μασχαλες της,και θα μου πεις εσυ τωρα για παντοφλα βρε παντοφλα?
Και δεν μιλαω μονο για πουτανες επι πληρωμης ετσιιιι???
Στα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ βρε καιμενε ανεκαθεν πας για να ξεχαρμανιασεις στα γρηγορα και να ριξεις εναν πουτσο για τα χοντρα ή αν θες να βγαλεις γουστα και φετιχ που δεν σου τα βγαζει η γκομενα ή η γυναικα,αν θελεις πραγματικα γουστα λούξ και αρχοντιλικια και πορτοφολια,φερνεις μια βιζιτα αναλογα με τις αναγκες σου στο σπιτι η στο ξενοδοχειο βρε λαρτζακο,και δεν πας να σκασεις 100 ευρω για υπηρεσιες 50 ευρω σε ψευτολαρτζ στουντιο στο δρομο .
Τα αλλα που λες ειναι παπαρια μέντολες,απλα γιατι ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μιλησε για παζαρια,για συγκριση τιμων και υπηρεσιων μιλησαμε.
Φαινεται εχεις απωθημενα και νομιζεις οτι θα δειχτεις εδω μεσα αν πεις οτι δεινεις 100€ για προγραμμα 80€,και αφηνεις και τα ρεστα στην τσατσα μπας και παρεις κανα φιλακι εξτρα.
Αιντες
 
Τελευταία τροποποίηση:

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Και ανανεωση της συμβασης γαμου καθε εξαμηνο αναλογως αποδοσεως...μονιμοτητα τελος!

Η διαφορα μας ειναι οτι εγω οταν μπω σε μπουρδελο θα γαμησω.Εσυ αν δεν παρεις εκπτωση δεν γαμας και θα φας ολη τη μερα σε συγκριση τιμων...αραξτε σπιτι οσοι λειτουργειτε ετσι και αλλαξτε αθλημα.Ισως καποτε ερθει και για εσας η αναπτυξη???.
Μ@λ@κιες λες τόση ώρα τυπε...τα μπουρδέλα είναι για τον λαουτζικο που ψάχνει κάτι και φθηνά και γρήγορα δεν είναι για τους λαρτζ όπως ατυχώς τους χαρακτηρίζεις...οι λαρτζ παίρνουν αποκλειστικά εσκορτς και βίζιτες δεν ασχολούνται ποτέ με τα μπουρδέλα... εσύ συνέχιζε να λες τα δικά σου αλλά είσαι λάθος
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
184
Like
262
Πόντοι
1
Βρε ζωο,εχω φαει την νυχτα με το κουταλι,και γαμουσα στον βαρδαρη οταν εσυ μαζευες αυτοκολητα κουκουρουκου για να τα κολησεις σε αλμπουμακι να παρεις παγουρινο δωρο.
Εχω ξοδεψει τοσα σε πουτανες και βιζιτες,που εσυ με την ψευτολαρτζιλα σου ουτε σε 10 χρονια απο τωρα δεν θα ξοδεψεις,και μου μιλας για μιζερια και κλαψα?
Εχω γαμησει γυναικες που εσυ τις εχεις δει μονο σε περιοδικο τσοντας τραβωντας μαλακια στο μπανιο σου,ενω σου χτυπαει η γυναικα σου την πορτα για ξυρισει τις μασχαλες της,και θα μου πεις εσυ τωρα για παντοφλα βρε παντοφλα?
Και δεν μιλαω μονο για πουτανες επι πληρωμης ετσιιιι???
Στα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ βρε καιμενε ανεκαθεν πας για να ξεχαρμανιασεις στα γρηγορα και να ριξεις εναν πουτσο για τα χοντρα,αν θελεις πραγματικα γουστα λούξ και αρχοντιλικια και πορτοφολια,φερνεις μια βιζιτα αναλογα με τις αναγκες σου στο σπιτι η στο ξενοδοχειο βρε λαρτζακο,και δεν πας να σκασεις 100 ευρω για υπηρεσιες 50 ευρω σε ψευτολαρτζ στουντιο στο δρομο .
Τα αλλα που λες ειναι παπαρια μέντολες,απλα γιατι ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μιλησε για παζαρια,για συγκριση τιμων και υπηρεσιων μιλησαμε.
Φαινεται εχεις απωθημενα και νομιζεις οτι θα δειχτεις εδω μεσα αν πεις οτι δεινεις 100€ για προγραμμα 80€,και αφηνεις και τα ρεστα στην τσατσα μπας και παρεις κανα φιλακι εξτρα.
Αιντες
Mιλας με εναν τυπακο που γαμαει την Θεια Νικολ.....Good luck with it :2funny::jerking:
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά πέρασμα με Μιρελλα στα σπιτακια που είναι 3 από την μία 3 από την άλλη Ρουμάνα σωματαρα 2αρι βυζι 40 το παράβολο· το πηγε λίγο στο βιαστικό και μετά αφού ήρθε σχετικά νωρίς το τέλος αρκετό social. Γενικά ο μόνος λόγος να ξαναπάω θα είναι για την σωματαρα της ο, ι για της υπηρεσίες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Βρε ζωο,εχω φαει την νυχτα με το κουταλι,και γαμουσα στον βαρδαρη οταν εσυ μαζευες αυτοκολητα κουκουρουκου για να τα κολησεις σε αλμπουμακι να παρεις παγουρινο δωρο.
Εχω ξοδεψει τοσα σε πουτανες και βιζιτες,που εσυ με την ψευτολαρτζιλα σου ουτε σε 10 χρονια απο τωρα δεν θα ξοδεψεις,και μου μιλας για μιζερια και κλαψα?
Εχω γαμησει γυναικες που εσυ τις εχεις δει μονο σε περιοδικο τσοντας τραβωντας μαλακια στο μπανιο σου,ενω σου χτυπαει η γυναικα σου την πορτα για ξυρισει τις μασχαλες της,και θα μου πεις εσυ τωρα για παντοφλα βρε παντοφλα?
Και δεν μιλαω μονο για πουτανες επι πληρωμης ετσιιιι???
Στα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ βρε καιμενε ανεκαθεν πας για να ξεχαρμανιασεις στα γρηγορα και να ριξεις εναν πουτσο για τα χοντρα ή αν θες να βγαλεις γουστα και φετιχ που δεν σου τα βγαζει η γκομενα ή η γυναικα,αν θελεις πραγματικα γουστα λούξ και αρχοντιλικια και πορτοφολια,φερνεις μια βιζιτα αναλογα με τις αναγκες σου στο σπιτι η στο ξενοδοχειο βρε λαρτζακο,και δεν πας να σκασεις 100 ευρω για υπηρεσιες 50 ευρω σε ψευτολαρτζ στουντιο στο δρομο .
Τα αλλα που λες ειναι παπαρια μέντολες,απλα γιατι ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μιλησε για παζαρια,για συγκριση τιμων και υπηρεσιων μιλησαμε.
Φαινεται εχεις απωθημενα και νομιζεις οτι θα δειχτεις εδω μεσα αν πεις οτι δεινεις 100€ για προγραμμα 80€,και αφηνεις και τα ρεστα στην τσατσα μπας και παρεις κανα φιλακι εξτρα.
Αιντες
Αν καταφερες να ξοδεψεις κανα φραγκο για γουστα χωρις να εχεις ζαλισει ολον τον κοσμο με την "συγκριση τιμων και υπηρεσιων" μπραβο.Σπασε τον κου μπαρα σου τωρα να φας ενα κουλουρι με την συνετη οικονομικη σου πολιτικη και μην μας πρηζεις αλλο με τις " μαγκιες" σου,εραστη του μονολεπτου.
 

Χυσαμολοι

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
639
Like
1.441
Πόντοι
206
Αν καταφερες να ξοδεψεις κανα φραγκο για γουστα χωρις να εχεις ζαλισει ολον τον κοσμο με την "συγκριση τιμων και υπηρεσιων" μπραβο.Σπασε τον κου μπαρα σου τωρα να φας ενα κουλουρι με την συνετη οικονομικη σου πολιτικη και μην μας πρηζεις αλλο με τις " μαγκιες" σου,εραστη του μονολεπτου.
Φτάνει, κούρασες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sauron

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
"Ο argyrotoxos είναι αήττητος"


κι οποιος καταλαβε, καταλαβε
Ή ειναι οντως τοσο βλακας οσο δειχνει,ή εχει καποιου ειδους ωφελος να θελει να μας πεισει οτι ειναι μαγκια να σκορπας με ευχαριστηση χρηματα στα μπουρδελα σε 10λεπτα μπαζογαμησια.
Οι Αμερικανοι το λενε :
"Maybe he got a dog in this race".




Οπως και να εχει,εχεις δικιο παντως,η βλακεια ειναι ανικητη.
Το κλεινουμε εδω γιατι θα νομιζει οτι εχει αξια να ασχολουμαστε με τις παπαριές του ,ο κιμπαρης πανοραμιτης διανοουμενος κλαρινογαμπρος.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Sauron

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Που να πω δηλαδη στον αργυροτριχο τι γινεται σε μερικες πουτανες που καποιοι πληρωνουν 30 ευρω και περνουν υπηρεσιες 100 ευρου. και πανε μετα κατι χαιβανια τα σκανε και σου λεει και η ιδια η πουτανα καλα τι μαλακες ειναι αυτοι που δινουν τοσα πολλα λεφτα για ενα γαμησι. Επισης μην ξεχνατε κατι κουπονια που διναν καποια μαγαζια παλιοτερα στις Χ φορες η 1 δωρο. να τα λεμε και αυτα.
Εδω επισης να πω οτι δεν ζητας αυτα τα πραματα, στα δινει απλοχερα η πουτανα αν σε συμπαθησει η οτι αλλο εχει στο μυαλο της, μπορει να την εχεις και μικρη, να τελιωνεις και γρηγορα να μην την πολυ κουραζεις την αλλη και να λεει η αλλη αα αυτον θελω να μου ερχεται συχνα οποτε ας του κανω κανα δωρακι να τον εχω πελατη.
Συναδελφοι μην αποκαλυπτετε τα μυστικα μας, γιατι τα κοριτσια μας διαβαζουν.
Ασε τον αλλον να τα σκαει στην θεια και να χαιρεται που του κανει καλες υπηρεσιες ?
τι α κανς.. υπαρχουν κι αυτοι!
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
ρε σεις δεν μπορω να σας ακουω να τρωγεστε. Ξεκολληστε με τη ζωη σας. Εδω συναθλητες ειμαστε στην ιδια ομαδα. Τωρα αν ο ενας πληρωνει περισσοτερα κι ο αλλος λιγοτερα, μαγκια του καθενος ειναι. Κανονιστε τα αναλογως την τσεπη σας.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Η Έλενα η βυζαρου που δούλευε διπλα απο το Medusa που εξαφανίστηκε.
πηγε ακριβως απέναντι....στην πετρου ερημίτη....στο δευτερο που συναντάς ερχόμενος απο την νικ ουρανού στις νταλίκες ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: souta

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αν ψαχνεις για κωλο με 60-70 ενω στα στουντιο προσφερεται με 90-100 θα βρεις δεν λεω...αλλα σε κανενα ορθαδικο π.χ.επι της Γιαννιτσων με χαλια συνθηκες και ουσιαστικα υπαιθριως.Αν συμβιβαζεσαι με αυτην την πολιτικη η εισαι τσιφουταρας η εισαι απλα χαμηλου επιπεδου με ο,τι αυτο συνεπαγεται.
Κατι τετοιοι που κανουν παζαρια στα ιδρυματα λες και πανε να αγορασουν κρεμμυδια η ντοματες χαλανε την πιατσα και προκαλουν εκνευρισμο στις τσατσαδες και τα κοριτσια και τα προδιαθετουν αρνητικα.
Στην τελικη αν δεν εχετε λεφτα καθιστε σπιτι και μην ψαχνετε ουτε καφεδες ουτε γυναικες.Λεφτα μπορει να βρειτε...αξιοπρεπεια ομως οχι!
το τερμάτισες τώρα....δεν θέλω να βγάλω χολή γιατί θα νομίζεις ο,τι εχω κάτι εναντίον σου....Σου ειπα και άλλες φορές, δεν είναι ανάγκη να σχολιάζεις κάθε άποψη και όποιονδήποτε έχει αντίθετη άποψη με εσενα......
Ολο αυτο που είπε δεν έχει να κανει με αξιοπρέπεια ,ουτε με μιζέρια.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.663
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Ή ειναι οντως τοσο βλακας οσο δειχνει,ή εχει καποιου ειδους ωφελος να θελει να μας πεισει οτι ειναι μαγκια να σκορπας με ευχαριστηση χρηματα στα μπουρδελα σε 10λεπτα μπαζογαμησια.
Οι Αμερικανοι το λενε :
"Maybe he got a dog in this race".




Οπως και να εχει,εχεις δικιο παντως,η βλακεια ειναι ανικητη.
Το κλεινουμε εδω γιατι θα νομιζει οτι εχει αξια να ασχολουμαστε με τις παπαριές του ,ο κιμπαρης πανοραμιτης διανοουμενος κλαρινογαμπρος.
Αντε να το κλεισουμε "περηφανε "διαπραγματευτη τιμων και υπηρεσιων που αν δεν βγαλεις απ'την μυγα ξυγκι δεν ησυχαζεις....α'ι'ντες!
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Ξερετε αγαπητοί φίλοι τι λείπει από την πόλη μας? (το γράφω έχοντας ρίξει πολλά χρήματα στον αγοράιο έρωτα στην πόλη μας)
Λείπουν κοπέλες που να έχουν το πακέτο
εμφάνηση-παροχές-ευγενεια
Σχεδόν πάντα οι κοπέλες έχουν 1 ή 2 δλδ ή καλές παροχές (πχ Λιλιάνα,Ρίτα,Ρίνα αλλά από εμφάνηση είναι μέτριες) ή έχουν καλή εμφάνηση (Αφροδήτη,Ιζαμπέλα) αλλά νερόβραστες παροχές
δυστυχώς αν εξαιρέσω την Εφη η οποία δυστυχώς σταματησε δεν μπορω να βρω όλο το πακέτο... Ακόμα και σε cg λίγες αξίζουν πραγματικά και πολλές φορές θέλουν μισό μισθό για να βγάλεις γούστα
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Αυτη η Τζουλια στο playboy τι παιζει ρε παιδια; Δοκιμάστηκε απο κάποιον;
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
Προχθές πέρασα πρωι 11 απο την περιοχή για να βρω τη μόνικα στο φριχαουζ αφού ειναι απο τα λιγα μιλφ που δεν εχω δοκιμασει αλλά ηταν κλειστά. Γνωρίζει κανένας κατι παραπάνω;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.220
Πόντοι
25.165
Συναδελφοι μην αποκαλυπτετε τα μυστικα μας, γιατι τα κοριτσια μας διαβαζουν.
Ασε τον αλλον να τα σκαει στην θεια και να χαιρεται που του κανει καλες υπηρεσιες ?
τι α κανς.. υπαρχουν κι αυτοι!
Σιγα το μυστικο ρε φιλε.... αλλα ειναι τα μυστικα!
 

Doran_G

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
156
Κριτικές
9
Like
576
Πόντοι
281
Αυτη η Τζουλια στο playboy τι παιζει ρε παιδια; Δοκιμάστηκε απο κάποιον;
δεν δοκιμασα, αλλα την εχω τσεκαρει, κοριτσακι μινιον, γλυκο προσωπο αλλα μ ειπε κανει μονο απλο και τπτ εξτρα κ εφυγα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom