Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (5 μέλη και 49 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Πιασταυγο και κουρευτο..
Διακοπες δλδ..

Για γαμο μιλουσαμε με τον ΜΙΛΟΣ..

σοβαρη σχεση ειπα μην παρερμηνευεις τα λεγομενα μου. ΓΚΛΟΥ ΓΚΛΟΥ ΓΚΛΟΥ κουνα λιγο το καρκαφετι σου γιατι η στροφιγγα κολλησε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Αν κυβερνούσαμε εμείς με τον Αλέκση ....θα είχε κίνηση στους δρόμους , θα είχαμε ξαμολήσεις κάνα 2 μύρια λαθρο-μόγγολα στους δρόμους (χωρίς σύνορα) και εσείς μέσα στα σπίτια κλειδωμένοι φασισταριά .....

για σου συντροφε τιτανομεγιστε Πασοκε  :hi:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Αν κυβερνούσαμε εμείς με τον Αλέκση ....θα είχε κίνηση στους δρόμους , θα είχαμε ξαμολήσεις κάνα 2 μύρια λαθρο-μόγγολα στους δρόμους (χωρίς σύνορα) και εσείς μέσα στα σπίτια κλειδωμένοι φασισταριά .....
Με ΠΑΣΟΚ να δεις τι θα γινόταν ...
 

Συνημμένα

  • 0D4FB3A6-6F21-4651-8D15-6E7C1EC87295.jpeg
    0D4FB3A6-6F21-4651-8D15-6E7C1EC87295.jpeg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 50

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.181
Κριτικές
166
Like
27.042
Πόντοι
34.538
Καταλαβα..σοβαρη σχεση εδω..
Και ελευθερη οταν γυρναει στη χωρα της..
Ασε..τα εζησα πιο μπροστα απο εσενα αυτα..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Καταλαβα..σοβαρη σχεση εδω..
Και ελευθερη οταν γυρναει στη χωρα της..
Ασε..τα εζησα πιο μπροστα απο εσενα αυτα..

γιατι αναφερεις μονο το εδω, επανω δλδ δεν θα ανεβαινεις να την δεις?  :grin:

αλλά και παλι εσυ θα εισαι πιστος οταν δεν θα βλεπεστε?  :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.181
Κριτικές
166
Like
27.042
Πόντοι
34.538

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Για να το ελαφρυνουμε, μιας και δεν εχουμε και πολλα να κανουμε. Εχει κανεις καμια ιστορια με κοπελα απο στουντιο, η στριπτιτζαδικο, που να ειναι αξια αναφορας; Ετσι για το τζερτζελε

Μην λεμε φιδια ομως, ανωνυμια υπαρχει εδω, δεν ειναι μαγκια να πεις οτι φορτωσες.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
το μουνι της γυναικας εχει μεγαλυτερη αξια απο μας αυτο ειναι γεγονος,γι αυτο εχει περασει στον κοσμο οτι ο ανδρας πρεπει να κυνηγαει παντοτε τη γυναικα για να την γαμησει κι οχι το αντιθετο,εμεις ομως επειδη εχουμε καβατζα τα μπουρδελα πρεπει κανονικα να ειμαστε πιο συγκρατημενοι,κατι το οποιο δεν το εφαρμοζουν ολοι ειδικα εκεινοι που ειναι κατα των μπουρδελων,γι αυτο εχει επικρατησει αυτη η κατασταση που βιωνουμε σημερα,δε μου αρεσει να παρακαλαω ειδικα οταν απο απεναντι δεν υπαρχει ανταποκριση και η αλλη με γραφει στο μουνι της,η Ελληνιδα ειναι που ειναι καραψωναρα αμα την κυνηγας τοσο πολυ θα καταλαβει οτι εισαι ευαλωτος και θα σε εχει του χεριου της οποτε θελει,δηλαδη εσυ απαγορευεται να εχεις απαιτησεις ενω αυτη θα εχει απο σενα κι αν δεν υπακουσεις καποια στιγμη θα σε αδειασει,ουτως συ αλλος οπως ειπα παραπανω απο τη στιγμη που εχεις καβατζα το μπουρδελο καλυτερα να μην της την πεσεις με τα μουτρα οπως κανουν καποιοι ανεγκεφαλοι,ετσι θα υπηρχε μια ισορροπια στις σχεσεις αλλα και κατα την προσεγγιση μιας γυναικας που γουσταρεις πολυ κι οχι αυτο το ξεφτιλικι το σημερινο..πιο καλα σε ανατολικη χωρα να γεννιομουν παρα εδω που στο ονομα και καλα της ισοτητας εχουν καταπατηθει τα παντα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Για να το ελαφρυνουμε, μιας και δεν εχουμε και πολλα να κανουμε. Εχει κανεις καμια ιστορια με κοπελα απο στουντιο, η στριπτιτζαδικο, που να ειναι αξια αναφορας; Ετσι για το τζερτζελε

Μην λεμε φιδια ομως, ανωνυμια υπαρχει εδω, δεν ειναι μαγκια να πεις οτι φορτωσες.
μπηκα μια φορα με την ροναλντινια, ηταν πιο διαχυτικη απο το προσδοκομενο με αρχισε στα γλωσσοφιλα μεσα, δεν ειχε τσατσα, βγαινοντας ειδα οτι παρακολουθουσε παιδικο κοριτσιστικο καρτουν στην τηλεοραση, η τσιγγανα απο την ρουμανια που σε πουλαει και σε αγοραζει μου εκανε εντυπωση οτι ειχε την ευαισθησια να βλεπει κοριτσιστικο μικυμαους τυπου καντυ καντυ
 

nik1111

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2020
Μηνύματα
695
Κριτικές
1
Like
498
Πόντοι
26
το μουνι της γυναικας εχει μεγαλυτερη αξια απο μας αυτο ειναι γεγονος,γι αυτο εχει περασει στον κοσμο οτι ο ανδρας πρεπει να κυνηγαει παντοτε τη γυναικα για να την γαμησει κι οχι το αντιθετο,εμεις ομως επειδη εχουμε καβατζα τα μπουρδελα πρεπει κανονικα να ειμαστε πιο συγκρατημενοι,κατι το οποιο δεν το εφαρμοζουν ολοι ειδικα εκεινοι που ειναι κατα των μπουρδελων,γι αυτο εχει επικρατησει αυτη η κατασταση που βιωνουμε σημερα,δε μου αρεσει να παρακαλαω ειδικα οταν απο απεναντι δεν υπαρχει ανταποκριση και η αλλη με γραφει στο μουνι της,η Ελληνιδα ειναι που ειναι καραψωναρα αμα την κυνηγας τοσο πολυ θα καταλαβει οτι εισαι ευαλωτος και θα σε εχει του χεριου της οποτε θελει,δηλαδη εσυ απαγορευεται να εχεις απαιτησεις ενω αυτη θα εχει απο σενα κι αν δεν υπακουσεις καποια στιγμη θα σε αδειασει,ουτως συ αλλος οπως ειπα παραπανω απο τη στιγμη που εχεις καβατζα το μπουρδελο καλυτερα να μην της την πεσεις με τα μουτρα οπως κανουν καποιοι ανεγκεφαλοι,ετσι θα υπηρχε μια ισορροπια στις σχεσεις αλλα και κατα την προσεγγιση μιας γυναικας που γουσταρεις πολυ κι οχι αυτο το ξεφτιλικι το σημερινο..πιο καλα σε ανατολικη χωρα να γεννιομουν παρα εδω που στο ονομα και καλα της ισοτητας εχουν καταπατηθει τα παντα..
το μουνι δεν ειναι αρνι να το δενεις στο παχνι το μουνι θελει παιχνιδια με τον πουτσο και ταρχιδια
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
το μουνι της γυναικας εχει μεγαλυτερη αξια απο μας αυτο ειναι γεγονος,γι αυτο εχει περασει στον κοσμο οτι ο ανδρας πρεπει να κυνηγαει παντοτε τη γυναικα για να την γαμησει κι οχι το αντιθετο,εμεις ομως επειδη εχουμε καβατζα τα μπουρδελα πρεπει κανονικα να ειμαστε πιο συγκρατημενοι,κατι το οποιο δεν το εφαρμοζουν ολοι ειδικα εκεινοι που ειναι κατα των μπουρδελων,γι αυτο εχει επικρατησει αυτη η κατασταση που βιωνουμε σημερα,δε μου αρεσει να παρακαλαω ειδικα οταν απο απεναντι δεν υπαρχει ανταποκριση και η αλλη με γραφει στο μουνι της,η Ελληνιδα ειναι που ειναι καραψωναρα αμα την κυνηγας τοσο πολυ θα καταλαβει οτι εισαι ευαλωτος και θα σε εχει του χεριου της οποτε θελει,δηλαδη εσυ απαγορευεται να εχεις απαιτησεις ενω αυτη θα εχει απο σενα κι αν δεν υπακουσεις καποια στιγμη θα σε αδειασει,ουτως συ αλλος οπως ειπα παραπανω απο τη στιγμη που εχεις καβατζα το μπουρδελο καλυτερα να μην της την πεσεις με τα μουτρα οπως κανουν καποιοι ανεγκεφαλοι,ετσι θα υπηρχε μια ισορροπια στις σχεσεις αλλα και κατα την προσεγγιση μιας γυναικας που γουσταρεις πολυ κι οχι αυτο το ξεφτιλικι το σημερινο..πιο καλα σε ανατολικη χωρα να γεννιομουν παρα εδω που στο ονομα και καλα της ισοτητας εχουν καταπατηθει τα παντα..
Τα μπουρδελα ΔΕΝ ειναι καβατζα τυπε,απλα μια ανακουφιση και μονο.. δεν σου προσφερουν τιποτα αλλο.
Αμα λες οτι η Ελληνιδα ειναι καραψωναρα μαλλον δεν εχεις γνωρισει ποτε σου ιταλιδες.
Οτι χειροτερο σε ψωνιο που κυκλοφορει και ειναι σχεδον ολες ετσι..τουλαχιστον μ'εμας με τους ιταλους δεν ξερω πως συμπεριφερονται.
Ενταξει για αυτα που γραφεις στο τελος ειναι αναξια σχολιασμου..βγαζεις πολυ κακια γιατι μαλλον εχεις πεσει σε περιπτωση και νομιζεις οτι ολες ειναι ετσι..καμια σχεση, πολυ μακρια απο την πραγματικοτητα.
Τελος να σου πω οτι την γυναικα πρεπει να την σεβεσαι για να σε σεβαστει και αυτη..αλλιως οντως πανε ζησε στις μουσουλμανικες χωρες που θεωρουν τις γυναικες υποδιεστερες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Παμε και στις μπουρδελο-ιστοριες.

Ηταν εποχη βαρδαρη και βασιλισσας βερονικας, στο μπουρδελακι που δουλευε αυτη και η ηρα με την αλυσιδα στην μεση.
Παω ενα βραδυ..τωρα δεν θυμαμαι καλα ποια απο της δυο ειχα παρει εκεινη την μερα,μαλλον βερονικα αλλα μικρη σημασια εχει αυτο.
Το ολο ειχε να κανει με την τσα2 του μαγαζιου τοτε..που ηταν μια με σοφιστικε στυλ και αγορε μαλλι, γυαλια και σχετικα νεα..αργοτερα δουλεψε και στο λα φαμ..μετα δεν την ξανα ειδα.
Παω παιρνω απλο και της δινω 50αρικο..μπαινω δωματιο και περιμενω την κοπελα,ερχεται και δεν φερνει ρεστα..ε λεω ενταξει θα τα παρω μετα.
Τελιωνω μετα απο περιπου κανα 20 λεπτο βγαινω εξω η τσα2 πουθενα, παω σχεδον μεσα στο κουζινακι και ταχα μιλουσε στο τηλ. σε μια γωνια..μου λεει ολα ενταξει,οχι της λεω δεν μου εδωσες τα ρεστα..μου λεει και κοιταει αμεσως το τετραδιο,οτι πληρωσα 30 για απλο και τοσα της εδωσα..δεν γινεται αυτο της λεω 50αρικο εδωσα..και μου δειχνει το τετραδιο και μου λεει να δες απο μονο σου 30 ειναι. Η ρουφιανα δλδ πηγε να με βγαλει και τρελο..εντωμεταξυ ειχε γραψει οτι πηρε 30 απο εμενα.
Για να μην τα πολυλογο,γινεται ψιλοπανικος μεσα..μου ελεγε να μην φωναζω γιατι εχει πελατες και οτι αν δεν φυγω θα παρει τηλ τον νταβατζη και κατι τετοια..ενταξει δεν μασημα και την ειπα να τους παρει τηλ για να βγαλουμε ακρη αλλιως δεν θα φυγω. Και παιδια να πω εδω οτι δεν ηταν τα 20 ευρω κλαιν..αλλα ολη η κοροιδια και οτι το τραβηξε τοσο λες και ειχε να κανει με κανενα χαζο.Μου εχει τυχει κι αλλες φορες αυτο ακομα και προσφατα..αλλα παντα οταν της λες στα δινουν αμεσως ζητανε συγνωμη και καλα λενε οτι σε ξεχασαν..ποτε καμια αλλη δεν μου ειχε κανει τετοια ιστορια.
Τεσπα για να τελειωσω,τελικα μετα απο αρκετη ωρα ειδε οτι δεν κανω πισω και λιγο πριν φωναξει τα αφεντικα του μαγαζιου με εδωσε τα ρεστα κανοντας μαλιστα και την καλη στο τελος..οτι και καλα μπορει να εγινε καποιο μπερδεμα.μλκ δηλαδη.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Ρε παιδιά το χει πάθει κανείς άλλος? Τώρα που κλείσανε τα studio και βλέπω τσόντες δε με κάνει αίσθηση καθόλου ούτε όταν τραβάω μια, δε τελειώνω με τίποτα. Ψυχολογία μηδέν και ούτε έχω έτσι καούρες για  :zfuck:. Είναι φυσιολογικό το χει πάθει κανείς? :think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Ρε παιδιά το χει πάθει κανείς άλλος? Τώρα που κλείσανε τα studio και βλέπω τσόντες δε με κάνει αίσθηση καθόλου ούτε όταν τραβάω μια, δε τελειώνω με τίποτα. Ψυχολογία μηδέν και ούτε έχω έτσι καούρες για  :zfuck:. Είναι φυσιολογικό το χει πάθει κανείς? :think:
Οχι γιατι δεν τραβαμε μλκ.  :rockon:
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ρε παιδιά το χει πάθει κανείς άλλος? Τώρα που κλείσανε τα studio και βλέπω τσόντες δε με κάνει αίσθηση καθόλου ούτε όταν τραβάω μια, δε τελειώνω με τίποτα. Ψυχολογία μηδέν και ούτε έχω έτσι καούρες για  :zfuck:. Είναι φυσιολογικό το χει πάθει κανείς? :think:
Είναι το σύνδρομο του μπουρδελιαρη , μικρούλη. Από ένα σημείο κ μετά, αν δεν το πληρώσεις δεν το ευχαριστιέσαι .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cecell

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Παμε και στις μπουρδελο-ιστοριες.

Ηταν εποχη βαρδαρη και βασιλισσας βερονικας, στο μπουρδελακι που δουλευε αυτη και η ηρα με την αλυσιδα στην μεση.
Παω ενα βραδυ..τωρα δεν θυμαμαι καλα ποια απο της δυο ειχα παρει εκεινη την μερα,μαλλον βερονικα αλλα μικρη σημασια εχει αυτο.
Το ολο ειχε να κανει με την τσα2 του μαγαζιου τοτε..που ηταν μια με σοφιστικε στυλ και αγορε μαλλι, γυαλια και σχετικα νεα..αργοτερα δουλεψε και στο λα φαμ..μετα δεν την ξανα ειδα.
Παω παιρνω απλο και της δινω 50αρικο..μπαινω δωματιο και περιμενω την κοπελα,ερχεται και δεν φερνει ρεστα..ε λεω ενταξει θα τα παρω μετα.
Τελιωνω μετα απο περιπου κανα 20 λεπτο βγαινω εξω η τσα2 πουθενα, παω σχεδον μεσα στο κουζινακι και ταχα μιλουσε στο τηλ. σε μια γωνια..μου λεει ολα ενταξει,οχι της λεω δεν μου εδωσες τα ρεστα..μου λεει και κοιταει αμεσως το τετραδιο,οτι πληρωσα 30 για απλο και τοσα της εδωσα..δεν γινεται αυτο της λεω 50αρικο εδωσα..και μου δειχνει το τετραδιο και μου λεει να δες απο μονο σου 30 ειναι. Η ρουφιανα δλδ πηγε να με βγαλει και τρελο..εντωμεταξυ ειχε γραψει οτι πηρε 30 απο εμενα.
Για να μην τα πολυλογο,γινεται ψιλοπανικος μεσα..μου ελεγε να μην φωναζω γιατι εχει πελατες και οτι αν δεν φυγω θα παρει τηλ τον νταβατζη και κατι τετοια..ενταξει δεν μασημα και την ειπα να τους παρει τηλ για να βγαλουμε ακρη αλλιως δεν θα φυγω. Και παιδια να πω εδω οτι δεν ηταν τα 20 ευρω κλαιν..αλλα ολη η κοροιδια και οτι το τραβηξε τοσο λες και ειχε να κανει με κανενα χαζο.Μου εχει τυχει κι αλλες φορες αυτο ακομα και προσφατα..αλλα παντα οταν της λες στα δινουν αμεσως ζητανε συγνωμη και καλα λενε οτι σε ξεχασαν..ποτε καμια αλλη δεν μου ειχε κανει τετοια ιστορια.
Τεσπα για να τελειωσω,τελικα μετα απο αρκετη ωρα ειδε οτι δεν κανω πισω και λιγο πριν φωναξει τα αφεντικα του μαγαζιου με εδωσε τα ρεστα κανοντας μαλιστα και την καλη στο τελος..οτι και καλα μπορει να εγινε καποιο μπερδεμα.μλκ δηλαδη.

Δεν ξερω τι λετε εσεις εγω παντως εχει τυχει να πληρωσο για απλο να εχω δωσει 50αρικο να το εχω ξεχασει, να εχω φυγει και να βγαινει η τσαρινα εξω στο δρομο με το μπουρνουζι γυμνη να με δωσει τα ρεστα πισω. Ανθρωπος. (η τσαρινα εντωμεταξυ δουλευε τον τελευταιο καιρο χωρις τσατσα). Εχω βγαλει ωραια γουστα με την τσαρινα. δεν ξερω εχει το κατι αυτη η γυναικα που με αναστατωνει οποτε την βλεπω. Εχει τυχει να εχω μπει μεσα και να την εχω αρχισει στο μπαλαμουτι στα ορθια πριν καν της πω τι θα κανουμε, χωρις να ζητησει λεφτα. και να γουσταρει και να μου καθεται. ειναι πολυ γκαυλωτικο σκηνικο ολο αυτο. δεν εχει και τσατσα οποτε δεν μπορει να γινει και αλλου για να δω αντιδρασεις. Μολις μπουνε παλι τα πραματα σε μια σειρα θα γινει χαμος μαζι της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom