Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (3 μέλη και 67 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τι γεροντοκορος ρε παιδια πλακα κανετε?
στην εποχη μας?
που τοσοι και τοσοι κανουν 2 και 3 γαμους?

εξυπνος λεγεται οχι γεροντοκορος.

γεροντοκορος λεγοταν πριν 100 χρονια που δεν ηξεραν.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
κατι ξερουμε
καποια πειρα εχουμε

και εμενα πριν παντρευτω μου λεγανε παντρεψου να δεις τι ωραια που ειναι

ε και ειδα τι ασχημα που ειναι.

οι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΟΥΝ ΠΟΥ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ, ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΕ
Ο παντρεμενος και μετα χωρισμενος εχει πειρα απο μια γυναικα..εκτος και αν εχει χωρισει, παρει διαζυγια δεκα φορες,κατι που δεν γινεται.
Εγω βλεπω δεκαδες ζευγαρια που τα πανε μια χαρα και πολυ λιγοτερους που δεν τα πανε..αρα νομιζω καλυτερα ειναι οι παντρεμενοι!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Όσες φορές είπα σε γκόμενα να με γνωρίσει σε καμια φίλη της είπε ότι δεν έχει καμία ελεύθερη. Όλοι οι φίλοι μου πλέον είναι παντρεμένοι και δεν ασχολούνται πια. Δύσκολα τα πράγματα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Όσες φορές είπα σε γκόμενα να με γνωρίσει σε καμια φίλη της είπε ότι δεν έχει καμία ελεύθερη. Όλοι οι φίλοι μου πλέον είναι παντρεμένοι. Δύσκολα τα πράγματα
Εχεις μεγαλωσει λιγο φιλε για αυτο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Γι αυτό έγραψα ότι έμεινα στο ράφι, γιατί τώρα δεν παίζει τίποτε
Ποτε δεν ειναι αργα..εκτος και αν εχεις ξεφυγει πολυ σε ηλικια. Εχω φιλη 35 ειναι και παντρευτηκε 50αρι χωρισμενος αυτος με δυο μεγαλα παιδια..προσφατα εκαναν και παιδι!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι Ελληνιδες μπορει να ειναι καλες εμφανισιακα αλλα ειναι ψηλομυτες,δεν τις ριχνεις ευκολα αν και θελουν να γαμηθουν στο παιζουν ιστορια,δυσκολες κτλπ για να σε εκνευρισουν,εμενα αυτη η κατασταση με ξενερωνει,δε θα κατσω να την παρακαλαω μια ζωη,αν δω οτι το παιζει δυσκολη την παραταω,δεν ειμαι σαν κατι αλλους ηλιθιους που μεχρι και στα ποδια τους πεφτουν με παρακαλετα,αν δεν υπηρχαν αυτοι οι μαλακες τωρα θα ειχαν στρωσει ολες,επισης τα τελευταια χρονια εχει παρατηρηθει οτι η γυναικα εχει καταντησει πιο πολυγαμικη απο τον ανδρα,πλεον ειναι πιο ευκολο να βρει η γυναικα τον συντροφο που θελει παρα να το κανει αυτο ενας ανδρας,σε αυτο φταιμε εμεις που ειμαστε πιο συμβιβαστικοι απο τις γυναικες και τις κανουμε τα χατηρια,πανω κατω ολες ειναι κρυφοπουτανακια εκτος απο καποιες πολυ μικρες εξαιρεσεις μεσα στον πληθυσμο..
υπερηφανη και αντρικια η σταση σου αλλα ξεχνας οτι την επιλογη την εχουν τα θηλυκα οποτε τους κανονες τους φτιαχνους αυτες οχι εμεις.

πχ περσι πηγαινα κολυμβητηριο, μιλαγα σε 10, επιδιωξα να βγαω με τις 4, τελικα βγηλκα με την 1 και αυτην εκανε οπως λες την δυσκολη στο πρωτο, στο δευτερο ραντεβου...
ειχα επιλογη απο αλλες? ΟΧΙ. αν ειχα θα εβγαινα με αλλη.
τελικα εκατσε στο πεμπτο ραντεβου μετα 3 βδομαδες.
καθολου ασχημα ηταν η πιο σεξυ απο τις 10.
αν εβγαινα με αλλη και στο μεταξυ καθοταν θα εκανα τελικα σχεση με εκεινη, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ. αν απορριπτεις αυτες που το παιζουν δυσκολες απλα εσυ χανεις καποιες που θα γαμουσες αργοτερα. αυτες δεν πλυστεναχωριουνται ξες αν τελικα δεν εκαναν σχεση και εριξαν 10 παραπανω χυλοπιττες, για αυτες μεγαλυτερη ηδονη και ευχαριστηση ειναι να πανε για ψωνια ή κωμμοτηριο. εμεις κυνηγαμε. και το κυνηγι θελει υπομονη κι η γκομενα κυνηγι.

το οτι οι ξενες καθονται πιο ευκολα ειναι αληθεια και σε αυτο ζηλευω οσους μενουν εξωτερικο. ξερω πολλες περιπτωσεις αντρων που δεν εκαναν τιποτα λαθος και απλα εκαναν την πρωτη τους σχεση οταν πηγαν εξωτερικο ή με ξενη τουριστρια. μια χαρα παιδια και εμφανισιμοι και απο ολα και οι ελληνιδες τους χυλοπιτιαζαν ή δεν ασχολουνταν γιατι θελουν τον αλητη, το κακο παιδι κι ας λενε οτι θελουν καλα παιδια.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Ποτε δεν ειναι αργα..εκτος και αν εχεις ξεφυγει πολυ σε ηλικια. Εχω φιλη 35 ειναι και παντρευτηκε 50αρι χωρισμενος αυτος με δυο μεγαλα παιδια..προσφατα εκαναν και παιδι!
Μπορεί να έχεις δίκιο ρε φίλε, αλλά σκέφτομαι ότι δεν εκμεταλλεύτηκα τα πιο ωραία χρόνια και πέρασαν έτσι. Το μόνο που έχω να θυμάμαι είναι η πολύ δουλειά. Δεν χάρηκα ούτε σχέσεις ούτε διακοπές ούτε τίποτε. Ίσως να περνάω την φάση μου, δεν ξέρω....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Γι αυτό έγραψα ότι έμεινα στο ράφι, γιατί τώρα δεν παίζει τίποτε

απο οσο καταλαβα πρεπει να εισαι κοντα στα 50. Η λυση για να βρεις γυναικα ειναι η Ουκρανια. Μην διαβασεις ομως τον kman2 γιατι αυτα που γραφει δεν εχουν καμμιά σχεση με την πραγματικοτητα... :grin:

Υ.Γ. επισης να ξερεις οτι ενα σωρό ΑΜΕΑ κανονικά οχι μαιμού  :2funny: εχουν κανει την τυχη τους στην Ουκρανια.

Υ.Γ.2. αυτα τα λιγα απο εμενα και ελπιζω να σε διαφωτησα

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ο παντρεμενος και μετα χωρισμενος εχει πειρα απο μια γυναικα..εκτος και αν εχει χωρισει, παρει διαζυγια δεκα φορες,κατι που δεν γινεται.
Εγω βλεπω δεκαδες ζευγαρια που τα πανε μια χαρα και πολυ λιγοτερους που δεν τα πανε..αρα νομιζω καλυτερα ειναι οι παντρεμενοι!
λαθος στατιστικα εχεις.
ολες οι ερευνες απο κοινωνιολογους και ψυχολογους λενε οτι 9 στα 10 ειναι αποτυχημενα ζευγαρια.

απλα στους γαμους στους 9 αποτυχημενους στην ελλαδα διαζυγιο παιρνουν οι 4,5, στην αμερικη οι 6, στην σουηδια εχουν ξυπνησει οι περισσοτεροι και λογω συστηματος που πριμοδοτει τα εξωγαμα, δεν μαπινουν οι περισσοτεροι στην διαδικασια του γαμου, κανει παιδι η γυναικα επειδη εχει μητρικο ενστικτο ( ο αντρας ΔΕΝ εχει πατρικο ενστικτο, ειναι κατι που του δημιουργειται οταν και αμα γινει μπαμπας) αυτη ειναι η βασικη ψυχικη διαφορα μας με τις γυναικες εμεις θελουμε να γαμαμε πολλες και αυτες θελουν να κανουν παιδια με τον καλυτερο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
υπερηφανη και αντρικια η σταση σου αλλα ξεχνας οτι την επιλογη την εχουν τα θηλυκα οποτε τους κανονες τους φτιαχνους αυτες οχι εμεις.

πχ περσι πηγαινα κολυμβητηριο, μιλαγα σε 10, επιδιωξα να βγαω με τις 4, τελικα βγηλκα με την 1 και αυτην εκανε οπως λες την δυσκολη στο πρωτο, στο δευτερο ραντεβου...
ειχα επιλογη απο αλλες? ΟΧΙ. αν ειχα θα εβγαινα με αλλη.
τελικα εκατσε στο πεμπτο ραντεβου μετα 3 βδομαδες.
καθολου ασχημα ηταν η πιο σεξυ απο τις 10.
αν εβγαινα με αλλη και στο μεταξυ καθοταν θα εκανα τελικα σχεση με εκεινη, ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ, ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ. αν απορριπτεις αυτες που το παιζουν δυσκολες απλα εσυ χανεις καποιες που θα γαμουσες αργοτερα. αυτες δεν πλυστεναχωριουνται ξες αν τελικα δεν εκαναν σχεση και εριξαν 10 παραπανω χυλοπιττες, για αυτες μεγαλυτερη ηδονη και ευχαριστηση ειναι να πανε για ψωνια ή κωμμοτηριο. εμεις κυνηγαμε. και το κυνηγι θελει υπομονη κι η γκομενα κυνηγι.

το οτι οι ξενες καθονται πιο ευκολα ειναι αληθεια και σε αυτο ζηλευω οσους μενουν εξωτερικο. ξερω πολλες περιπτωσεις αντρων που δεν εκαναν τιποτα λαθος και απλα εκαναν την πρωτη τους σχεση οταν πηγαν εξωτερικο ή με ξενη τουριστρια. μια χαρα παιδια και εμφανισιμοι και απο ολα και οι ελληνιδες τους χυλοπιτιαζαν ή δεν ασχολουνταν γιατι θελουν τον αλητη, το κακο παιδι κι ας λενε οτι θελουν καλα παιδια.

συμφωνώ 100%
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μπορεί να έχεις δίκιο ρε φίλε, αλλά σκέφτομαι ότι δεν εκμεταλλεύτηκα τα πιο ωραία χρόνια και πέρασαν έτσι. Το μόνο που έχω να θυμάμαι είναι η πολύ δουλειά. Δεν χάρηκα ούτε σχέσεις ούτε διακοπές ούτε τίποτε. Ίσως να περνάω την φάση μου, δεν ξέρω....
ποσο χρονων εισαι φιλε?
ποσες σχεσεις εκανες μεχρι τωρα?
πουτανες τουλαχιστον γαμας?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
λαθος στατιστικα εχεις.
ολες οι ερευνες απο κοινωνιολογους και ψυχολογους λενε οτι 9 στα 10 ειναι αποτυχημενα ζευγαρια.

απλα στους γαμους στους 9 αποτυχημενους στην ελλαδα διαζυγιο παιρνουν οι 4,5, στην αμερικη οι 6, στην σουηδια εχουν ξυπνησει οι περισσοτεροι και λογω συστηματος που πριμοδοτει τα εξωγαμα, δεν μαπινουν οι περισσοτεροι στην διαδικασια του γαμου, κανει παιδι η γυναικα επειδη εχει μητρικο ενστικτο ( ο αντρας ΔΕΝ εχει πατρικο ενστικτο, ειναι κατι που του δημιουργειται οταν και αμα γινει μπαμπας) αυτη ειναι η βασικη ψυχικη διαφορα μας με τις γυναικες εμεις θελουμε να γαμαμε πολλες και αυτες θελουν να κανουν παιδια με τον καλυτερο.
Δεν τα πιστευω αυτα..εγω κοιταω τους γυρω μου τον κυκλο μου. ριαλ πραγματα δλδ και οχι κατι που εχει γραφτει απο καποιους σε κατι σαιτ.
Εχω πολλους φιλους και γνωστους σε θεσσαλονικη και επαρχια λογο δουλειας και βλεπω οτι οι περισσοτεροι παντρεμενοι τα πανε μια χαρα..και καποιοι λιγοτεροι οχι.
Τωρα αν θεωρειται απο καποιους ψυχολογους αποτυχημενο ζευγαρι γιατι μαλωσαν κανα δυο φορες..εμενα αυτο μου λεει αλλα,οτι περισσοτερο τα γραφουν αυτα για να εχουν δουλεια αυτοι και οι πραγματικοτητα ειναι αλλη.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
ποσο χρονων εισαι φιλε?
ποσες σχεσεις εκανες μεχρι τωρα?
πουτανες τουλαχιστον γαμας?
42 είμαι ρε συ, ναι απο πουτάνες άλλο τίποτε αλλά δεν είναι λύση αυτή...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
42 είμαι ρε συ, ναι απο πουτάνες άλλο τίποτε αλλά δεν είναι λύση αυτή...
Πλακα μας κανει πρωινιατικα κι εσυ? ..μια χαρα ηλικια εχεις,πλεον ο 40αρης ειναι ο 30αρης παλιοτερων δεκαετιων..βρισκεις ανετα μια 30αρα να κανει κατι μαζι της. αρκει βεβαια να ψαχτεις ,μην περιμενεις να σου χτυπισει την πορτα χωρις να κανεις τιποτα εσυ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
42 είμαι ρε συ, ναι απο πουτάνες άλλο τίποτε αλλά δεν είναι λύση αυτή...
δεν απαντησες για τις σχεσεις,
οποτε αυτο σου λειπει,

ΟΧΙ Ο ΓΑΜΟΣ, οι σχεσεις.

τωρα θα μου πεις δασκαλε που διδασκες..

ε οκ παντρεψου και εσυ μια φορα να δεις την γλύκα, μπορει να εισαι ο 1 στους 10 που ευτυχει, απλα μην πεις μετα οτι δεν τα ακουσες, δεν ξες ποσο ξενιαστος εισαι.

βλεπεις ολους αυτους που εχουν γκριζαρει απο το στρες και ειναι σπιτι - δουλεια. στην καλυτερη οταν ξεπαιδιασεις θα βγαινεις στο καφενειο για να μην εισαι ωρα με την γυναικα σου
 
  • Like
Αντιδράσεις: miloss

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
42 είμαι ρε συ, ναι απο πουτάνες άλλο τίποτε αλλά δεν είναι λύση αυτή...

μια χαρα εισαι στην καλυτερη ηλικια. εγω νομιζα εισαι κοντα στα 50. Ανετα βρισκεις 30-35αρα γυναικα και αρκετα εμφανισημη για γαμο στην Ουκρανια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: miloss

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom