Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (3 μέλη και 51 επισκέπτες)

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: ρε μλκ νικο τι πινεις?

Μια φορα ειχα παει με μια ιεροδουλη (ονομα δεν λεω,αλλα γνωστη)..και με ειχε πει το εξης: θελω να με γαμησεις σημερα σαν να ειμαι η γκομενα σου γιατι μ'αρεσεις πολυ.
Ωραια, και την λεω..μετα στο τελος θα μου δωσεις τα λεφτα πισω γιατι πληρωσα να παω μαζι σου..
Οχι βεβαια μου λεει.. εκει ημουν η πουτανα,τωρα θα γινω η γκομενα σου. :grin:  

Ενεργη ειναι αυτη τωρα φιλος?
Αν δεν ειναι πες μας ποια ηταν.
Αν και,δεδομενου του οτι εχουμε κοινο ερωτα με την υπερτατη πουτανα που εχει περασει απο σαλονικα,εκει παει το μυαλο μου,φριξου πλευρα......
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Δεν ξέρω πότε θα ανοίξουν,το πραμα έχει πολύ δρόμο ακόμα..ετσι δείχνει τουλάχιστον. Πάντως αν δεν κατεβάσουν τις τιμές ιδίως τα studio θα πάνε για φούντο. Η θα συμβιβαστούν με την υπόλοιπη κοινωνία η αλλιώς καλά σαράντα.Σιγα που θα δίνουμε 40 και 50 για να γαμαμε τις πατσαβούρες από τις βιλλες με το υφακι και το τουπέ(σου κάνω χάρη και καλά).Οσο για τα άλλα ξεχάστε τα τριανταριά και κάντε τιμές φυλής αλλιώς ερχεται πελεκις και για εσάς.Τα κορόιδα τελείωσαν. Μετά το τέλος συναργεμου θα έρθει οικονομικό balckout και επειδή είμαι ανδρας με αρχιδια και τα λάθη μου ξέρω να τα αναγνωρίζω.Θελω να πω ένα συγνώμη σε έναν παλικάρο εδώ μέσα που είχαμε έρθει σε αντιπαράθεση περί των οικονομικων μετά το κλείσιμο της αγοράς και των επιχειρήσεων.Φιλε μου έχεις την συγνώμη μου,δυστυχώς τα βόδια της Ε.Ε δεν πρόκειται να κόψουν κανένα ευρωμολογο. Είχα πειστεί ότι θα υπάρξει κοινή πορεία στο θέμα του οικονομικου από όλα τα κράτη της Ε.Ε..άλλα όπως βλέπουμε το 4ραιχ των κτηνοβατων της Γερμανίας και της Ολλανδίας είναι κάθετα αρνητική σε ευρωμολογο η κόψιμο χρήματος από κάποια κεντρική τράπεζα.Αν δεν βρεθεί κοινή λύση τότε πάμε για διάλυση διαφορετικά έρχεται νέο μνημόνιακι. Με φιλαράκια που μιλάω που έχουν μαγαζάκια, καφετέριες κλπ είναι στα πρόθυρα της αυτοκτονίας.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
γιατι ποτε θα ανοιξουνε τα μπουρδελα??? εγω βλεπω να περναει ενα  καλοκαιρι ετσι και εχω ξενερωσει απο τωρα......

Εάν δεν κατεβάσουν τιμές κάντε εμπάργκο. Όλοι μέσα στα χρόνια της κρίσης και των μνημονιων στηριζαμε όσο μπορούσαμε τον μύλο. Ήρθε η ωρα να αλλαξουν στάση.Η θα ρίξουν τιμές αλλιώς αλε λετουρ.Και το γράφει κάποιος που δεν έχει οικονομικό πρόβλημα άλλα τα 30 και 40 πρέπει να μειωθούν, εάν θέλουν να εξακολουθούν να δουλεύουν.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
221
Like
365
Πόντοι
21
με τη γριπη σε εναν χειμωνα ειχαμε πολυ περισσοτερα θυματα σε σχεση με τον κορωνοιο,το θεμα ειναι οτι ο κορονοιος μπορει να κανει κακο μονο σε αυτους που εχουν ιατρικο ιστορικο οπως και η γριπη Η1Ν1,πολυ σπανια καποιος να φτασει στον θανατο εαν δεν ανηκει σε αυτη την κατηγορια ανθρωπων,βεβαια υπηρξαν θανατοι μεχρι και σε μικρα παιδακια αλλα αυτες ειναι μεμονωμενες περιπτωσεις,οπως επισης και ηλικιωμενοι που ειχαν γερο οργανισμο το ξεπερασαν οπως εκεινη η γιαγια που ηταν 102 ετων στην ιταλια και εγινε καλα,δηλαδη ναι μεν να προσεχουμε αλλα δεν ηρθε το τελος του κοσμου οπως μας το παρουσιαζουν,ο ιος εμπολα π.χ εχει θνησιμοτητα 90% δηλαδη 9 στους 10 που θα κολλησουν εχουν πεθανει κι αν αναρρωσεις σιγουρα σου αφηνει κουσουρι η αναπηρια ετσι ξερω,εαν κανω λαθος διορθωστε μου,ελπιζω και παρακαλαω αρχες ιουνιου να ανοιξουν τα μπουρδελα γιατι βλεπω και τον μαιο να ειναι κλειστα..μερικα κοριτσια που δε δουλευανε συχνα μπορει να εμειναν κι απο λεφτα τωρα...να εχουν προβλημα οικονομικο...
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Εάν δεν κατεβάσουν τιμές κάντε εμπάργκο. Όλοι μέσα στα χρόνια της κρίσης και των μνημονιων στηριζαμε όσο μπορούσαμε τον μύλο. Ήρθε η ωρα να αλλαξουν στάση.Η θα ρίξουν τιμές αλλιώς αλε λετουρ.Και το γράφει κάποιος που δεν έχει οικονομικό πρόβλημα άλλα τα 30 και 40 πρέπει να μειωθούν, εάν θέλουν να εξακολουθούν να δουλεύουν.
Η φάση είναι οτι όταν ξανα-ανοίξουν ηδη πόσος κόσμος θα είναι για πόσο καιρό χωρίς δουλειά , οπότε εσυ πχ και κάποιοι άλλοι μπορεί να μην έχετε οικονομικό πρόβλημα αλλά άλλοι σίγουρα θα έχουμε , οπότε και τα σπίτια κάτι πρέπει να κάνουν μάλλον , τωρα θα είναι να ρίξουν μόνιμα τις τιμές όπως λες , η ίσως κάποιο είδος προσφοράς ;
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Η φάση είναι οτι όταν ξανα-ανοίξουν ηδη πόσος κόσμος θα είναι για πόσο καιρό χωρίς δουλειά , οπότε εσυ πχ και κάποιοι άλλοι μπορεί να μην έχετε οικονομικό πρόβλημα αλλά άλλοι σίγουρα θα έχουμε , οπότε και τα σπίτια κάτι πρέπει να κάνουν μάλλον , τωρα θα είναι να ρίξουν μόνιμα τις τιμές όπως λες , η ίσως κάποιο είδος προσφοράς ;


Αδελφέ Σάββα δεν είμαι λεφτας προς θεού.Απλα στέκομαι σχετικά καλα και όπως λες ναι είναι αρκετοί άλλοι που δεν έχουν πληγεί από την κρίση ούτε από αυτό που συμβαίνει τώρα. Το θέμα είναι ότι ο θεσσαλονικιος πρέπει να καταλάβει ότι τα 30-40 ευρώ είναι πάρα πολλά ακόμα και για χαλαρο. Αντε να δεχτώ οτι οι βίλες είναι πιο luxury φάση,οπότε σαφώς θα πρεπει να έχουν πιο ανεβασμένες τιμές από τα παρακμιακά σπιτάκια στην φριξου στα οποία οι περισσότεροι πελάτες είναι πλέον λαθρο. Αλλά πάλι το 40αρι για χαλαρό είναι ακριβό για τα σημερινά δεδομένα. Δλδ αν θέλω να πάρω ένα προγράμματακι για περισσότερη ώρα μέσα με γυμνό ξερωγο  θα πρεπει να σκάσω 80 και 100 ευρώ?Ούτε κωλο να μας έδιναν.Οι βίλες αν δεν κάνουν την μετά κορονοιου εποχή το 40αρι 30αρι(χαλαρό) και να βάλει ακαποτο στα 40 από εμενα καλά σαραντα.Εμ δεν  έχουν σοβαρές κοπέλες να δουλεύουν, ζητάνε και τον πάτο μας.Οσο για τα άλλα σπιτάκια αν δεν κατεβάσουν τις τιμές τους να τις κάνουν αλλά φυλής/Μεταξουργείο από έμενα τέλος.Ας τα βγάζουν περα με λαθρο και  πακηδες.Ξερω θα πείτε στα αρχιδια μας μωρέ ένας μαλακας έφυγε κλπ. Αλλά δεν είναι έτσι τα πράγματα. Ήμουν δυνατός πελάτης και μαζί με το παρέακι μου  ακουμπάγαμε αρκετά λεφτά στα μαγαζιά τους, αλλά τα κοροιδα  πέθαναν.Οπως  έγραψα και πάνω αν δεν συμβιβαστούν με την κοινωνία τότε goodnight. Το θέμα είναι ότι δεν αλλάξουν στάση να φάνε εμπάργκο και τότε θα δούμε αν θα ρίξουν τιμές κλπ.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
οταν ανοιξουν τα μαγαζια θα εχουν πολυ κινηση γιατι οι πελατες θα εχουν στερηθει ΠΟΛΥ, ενω θα εχουν φτωχυνει ΛΙΓΟ.

ο μεροκαματιαρης των 30 σημερα και τιποτα αυριο, ετσι κι αλλιως δεν συχναζε να τα ξοδευει εκει.

αυτοι που συχναζουν εκει ειναι γιατροι, επιχειρηματιες κλπ που για αυτους το 30ρι ειναι μικρο μερος του "μεροκαματου" τους.

και ο πακιστανος θα παει, οπως πηγαινουν και αλλοι μεταναστες εδω και χρονια αλλα σπανια θα περασει.

επισης υπαρχει η νοοτροπια απο τα μαγαζια της θεσσαλονικης οτι ειναι ΣΤΟΥΝΤΙΟ και οχι μπουρδελα σαν τα μπουρδελα της φυλης ή του μεταξουργειου.

οποτε αν θελετε μπουρδελα, δηλαδη με 10-20 ευρω να σας δινουν και κωλο ή να γλυφουν ακαποτα στην αθήνα. εδω λοιπον εχουμε ΜΟΝΟ στουντιο και οπως τα στουντιο της αθήνας η τιμη ειναι 40-50 και χατηρικως 30...

κοπελα η πρωτελευταια που πηρα, επειδη με ηξερε ως πελατη μου εκανε ακαποτο τσιμπουκι στην κανονικη τιμη των 30, βεβαια αυτα αν τα διαβασουν οι κατω, που με 20, αυτο το εχουν στανταρ οπως και το κωλαρακι για οσες το δινουν, θα γελανε. θρασυτατη τσατσα θυμαμαι να μου λεει πως ναι εδω η ταδε παιρνει τοσα αλλα τα μαγαζια ειναι νομιμα και καινουρια, λουξ, οποτε της απαντησα να μου πει που εχει παρανομα και παλια και βρωμικα γιατι δεν με ενδιαφερει το μαγαζι , για την κοπελα ερχομαι οχι για το μαγαζι , και την ιδια την εχω γαμησει στην αθήνα με 20.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
οταν ανοιξουν τα μαγαζια θα εχουν πολυ κινηση γιατι οι πελατες θα εχουν στερηθει ΠΟΛΥ, ενω θα εχουν φτωχυνει ΛΙΓΟ.

ο μεροκαματιαρης των 30 σημερα και τιποτα αυριο, ετσι κι αλλιως δεν συχναζε να τα ξοδευει εκει.

αυτοι που συχναζουν εκει ειναι γιατροι, επιχειρηματιες κλπ που για αυτους το 30ρι ειναι μικρο μερος του "μεροκαματου" τους.

και ο πακιστανος θα παει, οπως πηγαινουν και αλλοι μεταναστες εδω και χρονια αλλα σπανια θα περασει.

επισης υπαρχει η νοοτροπια απο τα μαγαζια της θεσσαλονικης οτι ειναι ΣΤΟΥΝΤΙΟ και οχι μπουρδελα σαν τα μπουρδελα της φυλης ή του μεταξουργειου.

οποτε αν θελετε μπουρδελα, δηλαδη με 10-20 ευρω να σας δινουν και κωλο ή να γλυφουν ακαποτα στην αθήνα. εδω λοιπον εχουμε ΜΟΝΟ στουντιο και οπως τα στουντιο της αθήνας η τιμη ειναι 40-50 και χατηρικως 30...

κοπελα η πρωτελευταια που πηρα, επειδη με ηξερε ως πελατη μου εκανε ακαποτο τσιμπουκι στην κανονικη τιμη των 30, βεβαια αυτα αν τα διαβασουν οι κατω, που με 20, αυτο το εχουν στανταρ οπως και το κωλαρακι για οσες το δινουν, θα γελανε. θρασυτατη τσατσα θυμαμαι να μου λεει πως ναι εδω η ταδε παιρνει τοσα αλλα τα μαγαζια ειναι νομιμα και καινουρια, λουξ, οποτε της απαντησα να μου πει που εχει παρανομα και παλια και βρωμικα γιατι δεν με ενδιαφερει το μαγαζι , για την κοπελα ερχομαι οχι για το μαγαζι , και την ιδια την εχω γαμησει στην αθήνα με 20.



Δλδ εδώ μέσα όλοι είμαστε γιατροί και επιχειρηματίες? Εγω πάντως και η παρέα μου ουτε γιατροί είμαστε ούτε επιχειρηματίες.Επισης οι περισσότεροι λεφτάδες πάνε με call girl η με βίζιτες πολυτελείας.Εχω γνωστό που γαμαει διάσημη τηλεπερσονα στη χαβουζα... Αλλά ο τύπος το φυσάει.Στον μύλο όσοι γαμανε δεν  είναι απαραίτητα λεφτάδες ίσα ίσα εγω θα έλεγα ότι οι περισσότεροι είναι νορμάλ τύποι που απλά δουλεύουν η έχουν ένα αξιόλογο εισόδημα. Τώρα για τις υπηρεσίες που λες. Εκτός των στούντιο που εν μέρη θα συμφωνήσω αλλά οι τιμές σε προγράμματα κλπ είναι αρκετά ανεβασμένες ακόμα και για χώρες όπως Γερμανία,Αυστρία με πολύ καλύτερη οικονομία και τα προγράμματα τόσο ακριβά δεν είναι.Εκτος από τις βιλλες τα άλλα σπιτάκια είναι σε επίπεδο φυλής/Μεταξουργείο. Οπότε οι τιμές εκεί θα έπρεπε να ξεκινάνε από είκοσι ευρώ το απλό. Διοτι δεν υπάρχει τίποτα το luxury και οι κοπέλες δεν έχουν κάποιο μεγάλο όνομα που να δικαιολογούν 30-40€ εκτός και αν το γυφτορουμανακι και η ουκρανομολδαβη πιτσιρικά έχουν βιογραφικό Lisa Ann.Οι τιμές στην χαβουζα είναι πολύ πιο λογικές. Έχεις αρκετές επιλογές  για όλα τα γούστα και για την κάθε τσέπη/πορτοφόλι. Εδώ σου πετάει ένα μπαζο που δεν  ξέρει ούτε να βάζει καποτα και σε εκβιάζει με το 30 απλό.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Συναδελφοι απ' ολα εχει ο μπαξες..δεν εχει μονο μεροκαματιαιδες η γιατρους.
Δλδ δεν γινεται ολοι αυτοι που πανε και περνουν τζακουζια να ειναι του μεροκαματου..εχω πετυχει δεκαδες ατομα σε μεγαλα προγραμματα,δεν βγαινει ενας με μισθο κοντα 600-800 ευρω με τζακουζια και τετοια..εκτος και αν δεν εχει αλλες υποχρεωσεις..που ειναι δυσκολο αυτο,ειδικα αν εισαι πανω απο 30 θα εχεις φαι,νοικι και αλλα προσωπικα εξοδα..οποτε να δινεις 150 + τα αλλα προγραμματα που θα παρεις, γιατι δεν νομιζω να πας μονο μια φορα το μηνα.
Αρα εχει και φραγκατους στα στουντιο και οχι μονο στα αλλα τα κολ γκερλς.. εκει που σιγουρα οι περισσοτεροι το φυσανε το παραδακι.Παντα βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις,μπορει καποιος να μαζευει λεφτα για να παει μια δυο φορες με κολ γκερλ η να κανει κανα δυο τζακουζια στα στουντιο..αλλα αυτοι ειναι ελαχιστοι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δλδ εδώ μέσα όλοι είμαστε γιατροί και επιχειρηματίες?
στην θεσσαλονικη, γιατροι και γενικα λεφταδες ειναι 1 στους 20
σε αυτους που κανουν τσαρκα μπορει να ειναι και λιγοτεροι  1 στους 40 καθως γυορβολανε πολλοι αφραγκοι μεταναστες και φοιτητες.
τελικα στους πελατες ομως ειναι 1 στους 3 οι φραγκατοι.
αυτοι δεν λογαριαζουν το χρημα και πανε συχνα.

βλεπεις 100 φοιτητες να μπαινοβγαινουν στα μπουρδελα σαββατοβραδο αλλα τελικα αυτοι γαμανε 1 φορα την εβδομαδα και αν.
οι λεφταδες μπορει να ειναι 20 αλλα θα πανε και θα γαμησουν 2 φορες την εβδομαδα.

αρα βλεποντας αυτα το μαγαζι (και το ξερω, δεν ειναι υποθεση μου, εχω πληροφοριες)
σε γραφει στα αρχιδια του, οταν ζητας μειωση ταριφας και εισαι 1 βιζιτα την εβδομαδα, εσυ προσωπικα, και αλλες 100βιζιτες οι 100 φοιτητες που δεν σας υπολογιζει για μονιμους πελατες.
γιατι οι υπολοιποι που ειναι οι φραγκατοι και περνανε δυο φορες την εβδομαδα ειναι 40 βιζιτες.

και αυτο φαινεται και στους τζιρους των μαγαζιων με την κριση.

παλια οντως γαμουσανε 100 φορες οι φοιτητες και 40 οι λιγοι φραγκατοι
τωρα γαμανε 30 φορες οι φοιτητες και 40 οι λιγοι φραγκατοι. οποτε ο τζιρος τους εχει πεσει στο μισο. αλλα και αν ριξουν την ταριφα (και το εχουν δοκιμασει πχ παλια η μιρελα επαιρνε λιγοτερα), ε προσελκυσε 10 φτωχους παραπανω αλλα επαιρνε 10 ευρω λιγοτερα απο τους 40 λεφταδες αρα τελικα δεν εβγαλε κερδος και το πηγε οσο και οι αλλες.

αν ζητησεις απο μια που βαραει μυγες και ειναι μπας κλαςς 20 αντι για 30 δεν ειναι χαζη να χασει το 20ρικο , οι περισσοτερες τετοιες θα σε παρουν. αλλα μια που εχει πανω απο 5 πελατες την ημερα, δεν θα χαλασει το ονομα της και να παιρνει περισσοτεορυς πελατες με τελικα τα ιδια ή και λιγοτερα λεφτα. πιο συνηθισμενο σε αυτες για να σε κρατησουν για πελατη να σου κανουν δωρο κανα εξτραδακι πχ γυμνο γλειψιμο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
στην θεσσαλονικη, γιατροι και γενικα λεφταδες ειναι 1 στους 20
σε αυτους που κανουν τσαρκα μπορει να ειναι και λιγοτεροι  1 στους 40 καθως γυορβολανε πολλοι αφραγκοι μεταναστες και φοιτητες.
τελικα στους πελατες ομως ειναι 1 στους 3 οι φραγκατοι.
αυτοι δεν λογαριαζουν το χρημα και πανε συχνα.

βλεπεις 100 φοιτητες να μπαινοβγαινουν στα μπουρδελα σαββατοβραδο αλλα τελικα αυτοι γαμανε 1 φορα την εβδομαδα και αν.
οι λεφταδες μπορει να ειναι 20 αλλα θα πανε και θα γαμησουν 2 φορες την εβδομαδα.

αρα βλεποντας αυτα το μαγαζι (και το ξερω, δεν ειναι υποθεση μου, εχω πληροφοριες)
σε γραφει στα αρχιδια του, οταν ζητας μειωση ταριφας και εισαι 1 βιζιτα την εβδομαδα, εσυ προσωπικα, και αλλες 100βιζιτες οι 100 φοιτητες που δεν σας υπολογιζει για μονιμους πελατες.
γιατι οι υπολοιποι που ειναι οι φραγκατοι και περνανε δυο φορες την εβδομαδα ειναι 40 βιζιτες.

και αυτο φαινεται και στους τζιρους των μαγαζιων με την κριση.

παλια οντως γαμουσανε 100 φορες οι φοιτητες και 40 οι λιγοι φραγκατοι
τωρα γαμανε 30 φορες οι φοιτητες και 40 οι λιγοι φραγκατοι. οποτε ο τζιρος τους εχει πεσει στο μισο. αλλα και αν ριξουν την ταριφα (και το εχουν δοκιμασει πχ παλια η μιρελα επαιρνε λιγοτερα), ε προσελκυσε 10 φτωχους παραπανω αλλα επαιρνε 10 ευρω λιγοτερα απο τους 40 λεφταδες αρα τελικα δεν εβγαλε κερδος και το πηγε οσο και οι αλλες.
Τα τελευταια χρονια εχουν αραιωσει πολυ και οι φοιτητες και τα λυκειοπαιδα..και δεν ειναι θεμα χρηματων,βρισκουν να γαμησουν πλεον, δεν ειναι οπως τις δεκαετιες 80 και 90 που τους ηταν πιο δυσκολο να βρουν γυναικα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
παιζει κι αυτο να γαμιουνται πιο πολυ οι πιτσιρικες οπως στο εξωτερικο
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Και γιατι βγαινεις συχνα ραντεβου ρε τυπε..αφου ξερεις οτι ολες ειναι πουτανακια και σε εχουν μονο για δαγκωμα;
Απάντησε ο ΝΙΚ1410!  Είναι επιβεβαίωση ότι μετράς!  Επιβεβαιώνεσαι μόνο που κυκλοφορείς το μωρό και ας μην γαμάς στην τελική!  Βέβαια θα προτιμούσα φυσικά να γίνεται και το δεύτερο!
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Απάντησε ο ΝΙΚ1410!  Είναι επιβεβαίωση ότι μετράς!  Επιβεβαιώνεσαι μόνο που κυκλοφορείς το μωρό και ας μην γαμάς στην τελική!  Βέβαια θα προτιμούσα φυσικά να γίνεται και το δεύτερο!
Αλλο το ενα αλλο το αλλο τυπε..αν ειναι να βγαινω με καποια για να το παιζω καποιος, χανω την ουσια..που ειναι αυτο που ειπες και εσυ στο τελος..να την γαμας.
Ασε που για να τραβηξεις την προσοχη των αλλων γυναικων πρεπει παντα να κυκλοφορεις με μουναρες,κομματακι δυσκολο για ολους.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Απάντησε ο ΝΙΚ1410!  Είναι επιβεβαίωση ότι μετράς!  Επιβεβαιώνεσαι μόνο που κυκλοφορείς το μωρό και ας μην γαμάς στην τελική!  Βέβαια θα προτιμούσα φυσικά να γίνεται και το δεύτερο!
Αν ήμασταν σε καμιά Γερμανία θα ήταν αλλιώς τα πράγματα!  Εκεί ο Έλληνας με το αλμπενί του γαμάει τα καλύτερα μουνιά αν θέλει και ασχολείται με το σπορ.  Φανταστείτε ότι εκεί τα μισά αρσενικά είναι gay και bi, το μισό του μισού με χαίτη και μουστάκι ακόμα και πλαστικές παντόφλες από την λαϊκή με 1 Ευρώ το ζευγάρι!  Οι γυναίκες σε κοιτάνε μέσα στα μάτια αν αντιληφθούν ότι είσαι κανονικός άντρας.  Πολλές φορές γαμάς με ένα κομπλιμέντο μόνο!  Ούτε κεράσματα, ούτε δώρα, ούτε μα και μη και θα δούμε και μαλακίες!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Σύντροφοι όλοι καλά;;;;; κάντε ένα update να ακούσουμε ότι είστε καλά  γιατί δεν θα δώσω αλλιώς τον μισό μισθό μου . όπως κάνουν αι υπόλοιποι σύντροφοι και συντρόφισσες....δεν θα βάλουμε πλάτη στον καπιταλισμό χαχαχαχαχα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Σύντροφοι όλοι καλά;;;;; κάντε ένα update να ακούσουμε ότι είστε καλά  γιατί δεν θα δώσω αλλιώς τον μισό μισθό μου . όπως κάνουν αι υπόλοιποι σύντροφοι και συντρόφισσες....δεν θα βάλουμε πλάτη στον καπιταλισμό χαχαχαχαχα
Αλέξη θα λέμε και θα κλαιμε! :rockon: :grin:
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
Αυτά που ξέραμε πρέπει να τα ξεχάσουμε, θα μας αφήσουν ελεύθερους στα μέσα Μαίου και τον Οκτώβριο θα μας μαντρώσουν πάλι μέσα με τον COVID S plus.
Θα νοσταλγούμε την ελευθερία μας. Το σχέδιο πάει καλά όσο δεν αντιδρά κανένας
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Αλέξη θα λέμε και θα κλαιμε! :rockon: :grin:
πω ρε φίλε αν ήταν ο Αλέκσης και τα συντροφο-μογγολα του θα είχαμε κανά 1,5 εκατομμύριο plus κωρονο-λαθρο .......πάρτι χωρίς σύνορα (αφού δεν τα γουστάρει  και η συριζονεολαία)
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Αυτά που ξέραμε πρέπει να τα ξεχάσουμε, θα μας αφήσουν ελεύθερους στα μέσα Μαίου και τον Οκτώβριο θα μας μαντρώσουν πάλι μέσα με τον COVID S plus.
Θα νοσταλγούμε την ελευθερία μας. Το σχέδιο πάει καλά όσο δεν αντιδρά κανένας


Με τον γιατρό μου που μηλισα προχθές, ο οποίος είναι μέσα πράγματα μου λέει ότι η φάση θα πάει μέχρι τέλος Μάιου με αρχές Ιούνη και αυτό αν σε περίπτωση που τα κρούσματα και οι θάνατοι δεν ξεφύγουν.Οτι είναι τώρα ο Απρίλιος άμα αρχίσουν να ψοφάνε τα γερόντια(που ήδη άρχισε) τότε μας βλέπω δύσκολα. Ιταλία δυσκολο να γίνουμε αλλά την πουτσα θα την φάμε μέσα κλειδωμένοι. Όχι τίποτα άλλο δεν θα έχει και  Χαλκιδική οπως το κοβω. Πάμε για ομαδικές αυτοκτονίες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom