Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
επισης στα 100 είναι οι 2 επαναληψεις και όχι στα 80..

και σε εμένα 100 μου είπε για δυο χυσίματα. Τώρα στα 80 πιθανόν να του έκανε έκπτωση.

σ' αυτο που διαφωνω μαζι σου ειναι πρωτον οτι εχει skiny μοντελισιο σωμα με μικρο βυζι οπως εχουν τα μοντελα. προς θεου μην παρεξηγηθω για το σωμα της εννοω οτι ειναι μοντελισιο και οχι οτι ειναι μοντελο. Συν οτι η επιδερμιδα της ειναι πολυ απαλη και βελουδινη.

επισης ενα αλλο ειναι οτι δειχνει πολυ πιο νεα απο οτι ειναι. 27 χρ. και δειχνει για 20 χρ.

οσο για το σεξ μονος σου το λες οτι ειναι gfe οπως γουσταρουν οι περισσοτεροι και εχει πολυ καλή συμετοχη σε ολη την διαρκεια της πραξης.

Υ.Γ. Ο φιλος ο Μπούκας πως και δεν πήγε ακάμα προς τα εκεί καμιά βόλτα να δοκιμάσει το πιπίνι  ;)
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Βασικά πήρα αλιονα και μας τα λέτε λίγο παραφουσκωμενα  παιδιά...καλές υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση λαρα και μιρελα δεν είναι...Ένα κοριτσάκι της σειράς που απλά κάνει αυτό το 1 στα 10,το ότι δίνει φιλια και ειναι gfe..Για 1-2 επαναλήψεις καλή αλλά έως εκεί...επισης στα 100 είναι οι 2 επαναληψεις και όχι στα 80..
Η μιρελα εκείνη η μελαχρινή δεν είναι η ψηλή; Καλό γαμησι κάνει;Την έχεις πάρει;
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Συναγωνιστες μήπως ξέρει κανένας πέρσι μια Jessy ξανθιά που φορούσε που και που γυαλιά αν θα ξαναγυρισει;Τι γαμησι ήταν εκείνο πω πω
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Συναγωνιστες μήπως ξέρει κανένας πέρσι μια Jessy ξανθιά που φορούσε που και που γυαλιά αν θα ξαναγυρισει;Τι γαμησι ήταν εκείνο πω πω

Συμφωνώ μαζί σου παίχτη.
Την έχω πάρει και γω την γκαύλα.
Που είναι οεο?
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Η μιρελα εκείνη η μελαχρινή δεν είναι η ψηλή; Καλό γαμησι κάνει;Την έχεις πάρει;
την έχω αραβωνιαστει μετά από τόσες φορές.αξιζει λογο εμφάνισης...Στα του αγώνα φέρεται σαν παιδάκι σε αποστειρωμένο προγραμμα.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Συναγωνιστες μήπως ξέρει κανένας πέρσι μια Jessy ξανθιά που φορούσε που και που γυαλιά αν θα ξαναγυρισει;Τι γαμησι ήταν εκείνο πω πω
έχει σταματήσει...Έχει γκόμενο και συζει
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
και σε εμένα 100 μου είπε για δυο χυσίματα. Τώρα στα 80 πιθανόν να του έκανε έκπτωση.

σ' αυτο που διαφωνω μαζι σου ειναι πρωτον οτι εχει skiny μοντελισιο σωμα με μικρο βυζι οπως εχουν τα μοντελα. προς θεου μην παρεξηγηθω για το σωμα της εννοω οτι ειναι μοντελισιο και οχι οτι ειναι μοντελο. Συν οτι η επιδερμιδα της ειναι πολυ απαλη και βελουδινη.

επισης ενα αλλο ειναι οτι δειχνει πολυ πιο νεα απο οτι ειναι. 27 χρ. και δειχνει για 20 χρ.

οσο για το σεξ μονος σου το λες οτι ειναι gfe οπως γουσταρουν οι περισσοτεροι και εχει πολυ καλή συμετοχη σε ολη την διαρκεια της πραξης.

Υ.Γ. Ο φιλος ο Μπούκας πως και δεν πήγε ακάμα προς τα εκεί καμιά βόλτα να δοκιμάσει το πιπίνι  ;)
το βυζάκια δεν είναι ομως μιρελισιο...Είναι νερουλισιο..συν ότι ο κωλος δεν είναι πεταχτος...λεπτή είναι και συμμετοχή έχει καλή...Αλλά είπαμε δεν έχει κατι το ιδιαίτερο πλην της διάθεσης να σε κάνει μόνιμο πελάτη...άσε τα σιδεράκια....χαμογελάει και βλέπω τον σλοθ από τα γκουνιειις
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Φίλε αυτό δεν ήταν κριτική.. Ήταν ο τσατσος που περιέγραφε τις υπηρεσίες της κοπέλας  :2funny: ..Σοβαρευτείτε λίγο.
Βασικά άμα δεις στον οδηγό κριτικών , αν δεν κάνω λάθος προτείνει να βάλεις και τα προγράμματα της κοπέλας , άσχετα αν κανείς δεν το κάνει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Ακομα με την μιρελα ασχολειστε; ο κοσμος παει μπροστα!  :grin:

Περα απο την πλακα με αυτην τη κοπελα αν και εμφανισιακα ειναι σουπερ ειδικα παλιοτερα,εποχες βαρδαρη και λιγο μετα που ηρθε στα στουντιο...δεν κολλησαμε ποτε σε θεμα χημειας..οσες φορες την ειχα παρει ηταν λες και καναμε μια ξεπετα και δρομο..οσπου καποια στιγμη ειπα φτανει τζαμπα λεφτα δινω!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
το βυζάκια δεν είναι ομως μιρελισιο...Είναι νερουλισιο..συν ότι ο κωλος δεν είναι πεταχτος...λεπτή είναι και συμμετοχή έχει καλή...Αλλά είπαμε δεν έχει κατι το ιδιαίτερο πλην της διάθεσης να σε κάνει μόνιμο πελάτη...άσε τα σιδεράκια....χαμογελάει και βλέπω τον σλοθ από τα γκουνιειις
:2funny:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ακομα με την μιρελα ασχολειστε; ο κοσμος παει μπροστα!  :grin:

Περα απο την πλακα με αυτην τη κοπελα αν και εμφανισιακα ειναι σουπερ ειδικα παλιοτερα,εποχες βαρδαρη και λιγο μετα που ηρθε στα στουντιο...δεν κολλησαμε ποτε σε θεμα χημειας..οσες φορες την ειχα παρει ηταν λες και καναμε μια ξεπετα και δρομο..οσπου καποια στιγμη ειπα φτανει τζαμπα λεφτα δινω!

:happy:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
Κανονισε παπα..να ειναι παπας το μωρο και αντι για κρεμα να φαμε φολα! :grin:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
το βυζάκια δεν είναι ομως μιρελισιο...Είναι νερουλισιο..συν ότι ο κωλος δεν είναι πεταχτος...λεπτή είναι και συμμετοχή έχει καλή...Αλλά είπαμε δεν έχει κατι το ιδιαίτερο πλην της διάθεσης να σε κάνει μόνιμο πελάτη...άσε τα σιδεράκια....χαμογελάει και βλέπω τον σλοθ από τα γκουνιειις


όταν σχολιάζεις αυστηρά ένα μπουμπουκάκι του γάλακτος σαν την Αλιόνα συνήθως μετά την αρραβωνιάζεσαι  :grin: (δλδ γίνεσαι τακτικός), άσε που χρειάζεσαι και μια εξάσκηση στα ρώσικα γιατί έχεις μείνει στάσιμος στις ξένες γλώσσες τώρα τελευταία  :happy:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Κανονισε παπα..να ειναι παπας το μωρο και αντι για κρεμα να φαμε φολα! :grin:

τόσες καλές κριτικές έχει γέροντα jakuza, δεν έγραψα μόνο εγώ θετικά σχόλια για την Αλιόνα αλλά και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές.

λες να σου φαίνομαι ότι κάνω promosion?  :grin:

επίσης αν διάβασες έγραψα θετικά σχόλια και για την Ρίνα στο Ξύλινο της Μινωταύρου και σε επικαλέστηκα για τις πληροφορίες που είχες δώσει τότε που την πήρες.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.689
Πόντοι
3.346
τόσες καλές κριτικές έχει γέροντα jakuza, δεν έγραψα μόνο εγώ θετικά σχόλια για την Αλιόνα αλλά και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές.

λες να σου φαίνομαι ότι κάνω promosion?  :grin:

επίσης αν διάβασες έγραψα θετικά σχόλια και για την Ρίνα στο Ξύλινο της Μινωταύρου και σε επικαλέστηκα για τις πληροφορίες που είχες δώσει τότε που την πήρες.
Πλακα κανω βρε..
Για την ρινα που λες,πηγα μετα κανα δυο φορες για επαναληψη..αλλα δεν μου εκανε το κλικ να ξαναπερασω μαζι της κατι σε ντεκαβλε μου εβγαζε..και μαλλον δυσκολα να ξαναπαω.
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Αυτές που δουλεύουν εκεί πέρα μάγκες υπάρχει περίπτωση να τις φέρεις και σπίτι;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Πλακα κανω βρε..
Για την ρινα που λες,πηγα μετα κανα δυο φορες για επαναληψη..αλλα δεν μου εκανε το κλικ να ξαναπερασω μαζι της κατι σε ντεκαβλε μου εβγαζε..και μαλλον δυσκολα να ξαναπαω.

εγώ για να σου πω την αλήθεια ηθελα να ριξω και εναν δευτερο πουτσο μετα την Αλιονα και πηγα καρφι στην Εμμανουελα αλλά με αυτα που εγιναν αυτες τις ημερες εδω στο site με τα ακαποτα γαμησια την σταματησαν απο την δουλεια για λιγες μερες απο οσο καταλαβα γιατι μου ειπαν οτι ειναι σε άδεια. Επειτα πηγα διπλα στο ξυλινο και η τσατσα μου ανακοινωσε την Ρινα και ρωτησα την Ελληνιδα Ρινα και μου ειπε ναι. Δεν την ειδα καθολου ειπα την τσατσα θα περασω απεθυειας στο δωματιο. Πιχνιδι μου εκανε πολυ καλο πηρα και εξτραδακια πολλά ισως γιατι εκτιμησε οτι μπηκα κατευθειαν μεσα στο δωματιο χωρις να την δω.

Ενταξει απο εμφανιση δεν λεει και πολλα πραγματα αλλα οι υπηρεσιες ηταν σουπερ με deep throat, γλωσσοφιλα, καλο στησιμο στο σεξ σε ολες τις στασεις και γενικα πολυ ροματικο και παθιασμενο σεξ λες και εκανα σεξ με γκομενα που με γουσταρει τρελά.

Αλλά το τονιζω ως εμφανιση και μόνο αν δεν ξερει καποιος το σουπερ παιχνιδι που κανει μεσα στο δωματιο δυσκολα θα εμπαινε.

 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom