Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Sorry για την ασχετοσυνη, ενταξει γλωσσοφιλα κλπ εχουν γινει πλεον πασατεμπο, αλλα βλεπω σε κατι κριτικες για χυσιματα πανω στην πουτανα και μαλιστα στα 30. Ειναι ψιλοστανταρ και αυτο? Πρεπει να τους πεις κανενα συνθηματικο?

με την Ρινα σημερα παρολο  που δεν καταφερα να χυσω και αφου την πηδουσα και κανενα εικοσαλεπτο την εβαλα να με τελειωσει με πιπα και χειρομαλαξη μου ειπε οταν ειναι να τελειωσεις χυσε στο στομα μου δεν εχω θεμα μου ειπε. Ασχετως αν εγω δεν μπορεσα να τελειωσω δευτερη φορά (αλλά ειχα παρει προγραμμα με 50αρικο)
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Sorry για την ασχετοσυνη, ενταξει γλωσσοφιλα κλπ εχουν γινει πλεον πασατεμπο, αλλα βλεπω σε κατι κριτικες για χυσιματα πανω στην πουτανα και μαλιστα στα 30. Ειναι ψιλοστανταρ και αυτο? Πρεπει να τους πεις κανενα συνθηματικο?
Δεν το λες και πασατέμπο όταν δίνει μία στις 20 :P Οσον αφορά το χυσιμο στο σωμα πιστεύω οι περισσότερες δέχονται στο σώμα , αλλά όχι πρόσωπο η στόμα.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Μόλις γύρισα από την πορνό περιοχή. Η χειρότερη μέρα για να γεμίσεις. Πολλά σπιτάκια κλειστά και στα υπόλοιπα οι κλασικες. Οι μόνες αξιόλογες που είδα σήμερα ήταν η Σάντρα με την κολάρα στην οποία είχε πολύ κόσμο και βαριόμουν να περιμένω και έφυγα και μια Εύα με γυαλιά  , στην οποία η τσατσά μου είπε +20 για τελειομα στο στόμα. Ανέβασαν τις τιμές; Επισεις στο σπιτάκι που δουλεύει η Λάρα είχε μια συμπαθητική κοπέλα. Το Βένους κλειστό. Με αυτά που γράφτηκαν το χασαμε το κορίτσι και δεν πρόλαβα να την κανονίσω. στο Λας Βέγκας το 3 κλειστό και στο 2 δεν άνοιγαν. Πέρασα και από τρίδυμα, Εβελίνα κλειστό τα άλλα δύο άστα να πάνε. Γενικά πήγα γκαυλωμενος και έφυγα άχρηστος και ξενερωμενος.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Πάντως αν παρατήρησες στο αριστερό μπούτι έχει μία μελανιά.. Δουλεύει και πρωινές ώρες.. Ποιος βάρβαρος πήγε και την έσφιξε.. Να ειστε προσεκτικοί με το κορίτσι  :grin:

πηγες και εσυ σημερα?

παντως εχει πολυ βελουδινο δερμα, χαρμα ειναι οταν χαμουρευτικα στα προκαταρκτικα μαζι της
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Μόλις γύρισα από την πορνό περιοχή. Η χειρότερη μέρα για να γεμίσεις. Πολλά σπιτάκια κλειστά και στα υπόλοιπα οι κλασικες. Οι μόνες αξιόλογες που είδα σήμερα ήταν η Σάντρα με την κολάρα στην οποία είχε πολύ κόσμο και βαριόμουν να περιμένω και έφυγα και μια Εύα με γυαλιά  , στην οποία η τσατσά μου είπε +20 για τελειομα στο στόμα. Ανέβασαν τις τιμές; Επισεις στο σπιτάκι που δουλεύει η Λάρα είχε μια συμπαθητική κοπέλα. Το Βένους κλειστό. Με αυτά που γράφτηκαν το χασαμε το κορίτσι και δεν πρόλαβα να την κανονίσω. στο Λας Βέγκας το 3 κλειστό και στο 2 δεν άνοιγαν. Πέρασα και από τρίδυμα, Εβελίνα κλειστό τα άλλα δύο άστα να πάνε. Γενικά πήγα γκαυλωμενος και έφυγα άχρηστος και ξενερωμενος.

Στο venus με ολα αυτα που εγιναν και ειπωθηκαν εδω μεσα ειναι λογικό να το βρηκες κλειστο, το απογευμα παντως γυρω στις 6 με 6.30 ηταν η Αθηνά εκει.

Η υπηρεσια παντως στο βενους μου ειπε οτι η Εμμανουελα θα λειπει για λιγες μερες.

Ωντως και εγω ειδα το απογευμα παρα πολλά σπιτακια κλειστα. εντυπωση μου εκανε το free house που ηταν κλειστο νομιζα θα δουλευε η τσαρινα σημερα.

 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Δεν το λες και πασατέμπο όταν δίνει μία στις 20 :P Οσον αφορά το χυσιμο στο σωμα πιστεύω οι περισσότερες δέχονται στο σώμα , αλλά όχι πρόσωπο η στόμα.

αναλογικά αν το δεις περιπου 1 στις 10 κοπελες δινουν φιλια στο στομα. αν η πιατσα εχει 55-60 γυναικες ας πουμε χοντρικά και στις δυο βαρδιες ζητημα να δινουν φιλια 6 με 7 γυναικες.

οσο για το τελειωμα στο σώμα πιστευω οτι οι περισσοτερες δεχονται αν οχι στο απλο προγραμμα στο αμεσως επομενο σιγουρα.

για το τελειωμα στο στομα ή το πρόσωπο πιστευω οτι παλι ελαχιστες το κανουν εδω μπορει το ποσοστο να ειναι 1 στις 25 ή 30
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Στο venus με ολα αυτα που εγιναν και ειπωθηκαν εδω μεσα ειναι λογικό να το βρηκες κλειστο, το απογευμα παντως γυρω στις 6 με 6.30 ηταν η Αθηνά εκει.

Η υπηρεσια παντως στο βενους μου ειπε οτι η Εμμανουελα θα λειπει για λιγες μερες.

Ωντως και εγω ειδα το απογευμα παρα πολλά σπιτακια κλειστα. εντυπωση μου εκανε το free house που ηταν κλειστο νομιζα θα δουλευε η τσαρινα σημερα.

Η τσαρινα φιλε δεν δουλευε ποτε τις Τεταρτες οποτε μην σου κανει καμια εντυπωση.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Πάπα αδιάβαστο σε πιάνω είχα ανεβάσει και κριτικη από το Σάββατο δεν την είδες

Αν σου πω οτι την διαβασα  θα σου πω ψεματα. Θα ψαξω να την βρω και να την διαβασω
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Η τσαρινα φιλε δεν δουλευε ποτε τις Τεταρτες οποτε μην σου κανει καμια εντυπωση.


δεν μου εκανε εντυπωση για την τσαρινα οτι δεν δουλευε αλλά γιατι το free house ηταν κλειστο παλι.

κατι πρεπει να τρεχει εκει, γιατι επισης πολλά βραδια μετα τις 10 το εχω δει κλειστο μεσα στην χρονιά που μας περασε
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Πραγματικά πιο εύκολο είναι να πιάσεις πεντάρι στο Τζόκερ παρά να πετύχεις την Νατάσα κάθε φορά που πάω μέρα συνέχεια λείπει  :S
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Πραγματικά πιο εύκολο είναι να πιάσεις πεντάρι στο Τζόκερ παρά να πετύχεις την Νατάσα κάθε φορά που πάω μέρα συνέχεια λείπει  :S

δουλευει επιλεκτικα η τσαρινα λιγες μερες την εβδομαδα και παιρνει πολλά ρεπο.  Αν σου πω οτι νοσταλγησα να της ριξω ενα μανικι δεν θα πω ψεματα  :grin: αλλά μετά απο την Ατζελα των βιλλων γιατι προηγειται το φρεσκο ψαρι που πρεπει να δοκιμαστει πρωτα (οπου φρεσκο ψαρι βαλε ατζελα και οπου μπαγιάτικο την τσαρινα).

Υ.Γ. πασοκε ειδα εγραψες κριτικη για την ατζελα οτι δινει γλωσσοφιλα. Γενικα γραψε 2-3 λετομεριες ακομη να εχουμε μια καλυτερη εικονα
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Φίλε η Άντζελα δεν είναι καθόλου φρέσκια δούλευε από εποχές Αντρεου Γεωργίου..
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Γύρισα άπραγος σημερα από την βόλτα. Η αλήθεια είναι ότι είχα βάλει στόχο τη Έφη διαβάζοντας τα καλά σχόλια των συναγωνιστων. Όμως στην θέση της ήταν η βανεσα. Με μια σύντομη βόλτα στα γύρω μαγαζιά μόνο η Νατάσα διπλά έδειχνε αξιόλογη πιο μικροκαμωμένη από τις φωτογραφίες και του γούστου μου αλλά τελικά το λυπήθηκα το 40αρι και σε συνδιασμό με την μεγάλη πιθανότητα φολας δεν μπήκα. Για την Άντζελα από τις Βίλλες μια που αναφέρθηκε έχω να πω ότι από παλιά ήταν για πολύ καιρό το στανταρακι μου και χάρηκα πολύ που επέστρεψε και θα μείνει μόνιμα πια Θεσσαλονίκη. Είναι εξαιρετική σε αυτό που κάνει και αν της φερθείς  σωστά θα σε αποζημιώσει και με το παραπανω. Δε αναφέρομαι σε εξτραδακια γλωσοφιλα γυμνα κτλ, αλλά στη διάθεση  τη συμμετοχή και τη συμπεριφορά.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Φίλε η Άντζελα δεν είναι καθόλου φρέσκια δούλευε από εποχές Αντρεου Γεωργίου..

αν σου πω οτι δεν την θυμαμαι καθολου με τοσες που εχουν περασει κατα καιρους
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Επίσης το free house πάλι κλειστό και δεξιά και αριστερα. Θέλω εδώ και καιρό να πετύχω ειτε Τσαρίνα είτε Λιλιάνα ειτε Ανια αλλά το πετυχαίνω πάντα κλειστό. Ξέρει κανείς ποτέ δουλεύει η Τσαρίνα? Και αν φεύγει νωρίς όπως παλιά κατά τις 6 η κάθεται και παραπάνω?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Επίσης το free house πάλι κλειστό και δεξιά και αριστερα. Θέλω εδώ και καιρό να πετύχω ειτε Τσαρίνα είτε Λιλιάνα ειτε Ανια αλλά το πετυχαίνω πάντα κλειστό. Ξέρει κανείς ποτέ δουλεύει η Τσαρίνα? Και αν φεύγει νωρίς όπως παλιά κατά τις 6 η κάθεται και παραπάνω?

το free house γενικά το εχω πετυχει παρα πολλες φορες κλειστο μεσα στην χρονιά που μας περασε, γενικά δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει και ειναι κλειστο αρκετες φορες και πρωινα και βράδια.
 

pasok

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2018
Μηνύματα
73
Κριτικές
97
Like
1.542
Πόντοι
2.460
Y.Γ. πασοκε ειδα εγραψες κριτικη για την ατζελα οτι δινει γλωσσοφιλα. Γενικα γραψε 2-3 λετομεριες ακομη να εχουμε μια καλυτερη εικονα

Βασικά έδωσε φιλιά στο στόμα αλλά όχι γλωσσόφιλα [το διευκρινίζω αυτό
στην κριτική]- τουλάχιστον όχι σε μένα που περνούσα 1η φορά. Ήταν
αρκετά στη διάρκεια του σκηνικού και γενικώς η κοπέλα είχε πραγματικά
θετική διάθεση- γεγονός που εγώ τουλάχιστον δε συναντάω συχνά!
Αν και εγώ δεν την πρόλαβα στην Ανδρέου Γεωργίου, φαίνεται να είναι
μια περίπτωση που δε θα κλάψεις τα χρήματά σου [σε σχέση με τα
δεδομένα που υπάρχουν].

Όσο για αυτό που έγραψςε ότι 1 στις 10 κοπέλες δίνει φιλιά στο στόμα,
θα συμφωνήσω στην αναλογία, με βάση τη δική μου εμπειρία.


 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
Επίσης το free house πάλι κλειστό και δεξιά και αριστερα. Θέλω εδώ και καιρό να πετύχω ειτε Τσαρίνα είτε Λιλιάνα ειτε Ανια αλλά το πετυχαίνω πάντα κλειστό. Ξέρει κανείς ποτέ δουλεύει η Τσαρίνα? Και αν φεύγει νωρίς όπως παλιά κατά τις 6 η κάθεται και παραπάνω?
Στο free house κάποτε ήτανε η justin ξέρουμε πού πήγε τώρα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom