Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (0 μέλη και 66 επισκέπτες)

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Μάγκες έχει πέρασει κανένας με αυτή την Ξένια από τις βιλλες? Έκανα μια γύρα τις προάλλες και την τσέκαρα. Δείχνει καλό μουνακι από εμφάνιση με δυνατό μαυρισμένο κολιδι(κολομβιανα και έτσι). Ξερει κάνεις από υπηρεσίες τι παίζει? Και αν μπανησε κανένας την Ελενα την Ρουμάνα με τις βιζαρες? Έχω όρεξη να θηλάσω τελευταία  :tits: :boobies:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Κανα νεο απο σοφια εχουμε?
Ειχε πει κατα τις δεκα θα γυρνουσε απο τις διακοπες..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Που πηδαμε σημερα.???
Αυτο το παστακι η Μαργαριτα, την εχει παρει κανενας.?? Ειναι τοσο βυαστικη με τον χρονο οσο λενε τα σχολια στο αλλο σαιτ.???

Η Ιωαννα μπας και γυρισε.?? Ταχα και αυτη θα γυρνουσε μετα της 6 του μηνα...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Τυπε η Λαρα θελει μια 3 μεροκαματα για να κανει παπαδες στο δωματιο...
Παλια μπορει..τωρα με απλο κανει σχεδον τα παντα.
Πολυ χρονο μεσα χωρις να πει κατι,γλωσσοφιλα,τριψιματα.Γενικα εχει αλλαξει παρα πολυ!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Παλια μπορει..τωρα με απλο κανει σχεδον τα παντα.
Πολυ χρονο μεσα χωρις να πει κατι,γλωσσοφιλα,τριψιματα.Γενικα εχει αλλαξει παρα πολυ!


Πριν κανα μηνα σχεδον της εδωσα 70€ τα οποια δεν τα ιδρωσε...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.687
Πόντοι
3.346
Πριν κανα μηνα σχεδον της εδωσα 70€ τα οποια δεν τα ιδρωσε...
Τι να σου πω συναδελφε..μπορει να ετυχε!
Παντως σ'εμενα στο απλο τα ιδρωνει και με το παραπανω..και ειμαι ατομο που δεν παιρνει προγραμματα η παει συχνα!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Τι να σου πω συναδελφε..μπορει να ετυχε!
Παντως σ'εμενα στο απλο τα ιδρωνει και με το παραπανω..και ειμαι ατομο που δεν παιρνει προγραμματα η παει συχνα!

εγω την εχω σκισει στην κριτικη την Λαρα για τις υπηρεσιες της. Αν πραγματι τωρα εχει αλλαξει οπως λες και κανει καλο παιχνιδι πλεον, θα παω να την δοκιμασω καποια στιγμη για να δω αν πραγματικά εχει αλλαξει και δεν εχουν μεινει μονο στα λογια ολα αυτά.

 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Τυπε η Λαρα θελει μια 3 μεροκαματα για να κανει παπαδες στο δωματιο...

υπομονή συναδελφε θα παω να την δοκιμασω καποια στιγμη τωρα στα κοντα να δω αν οντως αλλαξε κατι απο πλευρας υπηρεσιων. Εξάλλου εγω ειμαι αυτος που την εχω σκισει περισσοτερο και την εχω περασει γενιες 14 για τις κακες τις υπηρειες.

αν οντως τωρα αλλαξε και προσφερει καλες υπηρεσιες και επιδειδεται σε συζυγικό σεξ οπως λεει ο γεροντας jakuza. θα δοκιμασω και θα γραψω αναλυτικα κριτικη.

προς το παρον παντως κραταω μικρο καλαθι για την Λαρα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
υπομονή συναδελφε θα παω να την δοκιμασω καποια στιγμη τωρα στα κοντα να δω αν οντως αλλαξε κατι απο πλευρας υπηρεσιων. Εξάλλου εγω ειμαι αυτος που την εχω σκισει περισσοτερο και την εχω περασει γενιες 14 για τις κακες τις υπηρειες.

αν οντως τωρα αλλαξε και προσφερει καλες υπηρεσιες και επιδειδεται σε συζυγικό σεξ οπως λεει ο γεροντας jakuza. θα δοκιμασω και θα γραψω αναλυτικα κριτικη.

προς το παρον παντως κραταω μικρο καλαθι για την Λαρα
καλαθι μικρο να μην κρατας....η λαρα ειναι τοπ πλεον..ξεχνα εκεινη που ηξερες...εδω η αλιονα που ειναι μπαζακι σου αρεσε ρε τρελε...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
καλαθι μικρο να μην κρατας....η λαρα ειναι τοπ πλεον..ξεχνα εκεινη που ηξερες...εδω η αλιονα που ειναι μπαζακι σου αρεσε ρε τρελε...

μακαρι να ειναι καλή  :cheesy: ποιος θελει να πεταξει τα λεφτα του τζαμπα  :dunno: οπως εγραψα θα παω να δοκιμασω καποια στιγμη.

τωρα οσο αφορα την Αλιονα μπαζο δεν ειναι με την καμία, αν την βαθμολογουσα με την κλιμακα του 10 σε εμφανιση θα την εβαζα 7. αρα ειναι πανω απο τον μεσο ορο σε ομορφια απο την μεση ελληνιδα.

θα μου πεις ομως γουστα ειναι αυτα :dunno:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Έχω να πάω με την Λάρα 3 χρόνια, τότε είχε ξεκινήσει η άνοδος και κάναμε φοβερά γαμισια, αλλά μετα από 15 φορές.. βαριέσαι. Για μένα αξίζει και από εμφάνιση και από σεξ, προσοχή όμως θα σε  μαγέψει και θα την σκέφτεσαι συνεχεία.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
μακαρι να ειναι καλή  :cheesy: ποιος θελει να πεταξει τα λεφτα του τζαμπα  :dunno: οπως εγραψα θα παω να δοκιμασω καποια στιγμη.

τωρα οσο αφορα την Αλιονα μπαζο δεν ειναι με την καμία, αν την βαθμολογουσα με την κλιμακα του 10 σε εμφανιση θα την εβαζα 7. αρα ειναι πανω απο τον μεσο ορο σε ομορφια απο την μεση ελληνιδα.

θα μου πεις ομως γουστα ειναι αυτα :dunno:
ενα κοριτσακι της σειρας ειναι...για 1-2 φορες καλη...απλα ειναι μονοθφαλμη και κυριαρχει στις τυφλες...σας εχουνε συνηθισει στα κομοδινα που τα λαμπαντερ επειδη εχουν φως σας φενονται τοπ!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
ενα κοριτσακι της σειρας ειναι...για 1-2 φορες καλη...απλα ειναι μονοθφαλμη και κυριαρχει στις τυφλες...σας εχουνε συνηθισει στα κομοδινα που τα λαμπαντερ επειδη εχουν φως σας φενονται τοπ!!


της σειρας κοριτσακι δεν μπορω να πω οτι ειναι, γιατι ειναι πολυ πιο ομορφη απο τον μεσο ορο και την μεση ελληνιδα.

ως δευτερο θα συμφωνησω μαζι σου οτι η πιατσα εχει πολλα κομοδινα με τυποποιημενες στουντιακες υπηρεσιες που πετανε τα λεφτα τους καθε μερα πολλοι συναγωνιστες.

δυστυχως λιγες ειναι οι κοπελες στην πιατσα με καλες υπηρεσιες που επιδειδονται σε συζυγικό σεξ. Μία απο αυτες ειναι και η Αλιονα.

εδω ψωροκωσταινα δυστυχως στους τυφλους βασιλευει ο μονοφαθλμος ψαχνουμε με το κυαλι τις καλες υπηρεσιες (συζυγικό σεξ)
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Ρε παιδιά αυτή η καρμεν στο playboy σας άρεσε ;; Γιατί φάνηκε ψιλοαγγαρεια η όλη φάση
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ρε παιδιά αυτή η καρμεν στο playboy σας άρεσε ;; Γιατί φάνηκε ψιλοαγγαρεια η όλη φάση

μουναρα ειναι, ισως και απο τις πιο μουναρες που εχει αυτη την στιγμη στην πιατσα, αλλά απο υπηρεσιες μεγαλο κομοδινο μακρια.....πεταμενα λεφτα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
εξαφανιστηκε και η ελενιτσα παλι
δεν εχει να ανακουφιστουμε πουθενα

που χαθηκες εσυ?

δεν ξερω  :dunno: και εγω ειδα οτι την εβγαλαν απο το άλλο site εδω και λιγο καιρο. Λογικά καποια στιγμη θα επιστρεψει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom