Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (0 μέλη και 49 επισκέπτες)

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Εμένα καλό μου φαίνεται γιατί δεν θα αφήνει να μπουν πρόσφυγες, πακιστανοι και γυφτοι άρα με έναν Έλληνα πιστεύω θα είναι περιποιητικη..
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
694
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Το πάσης φύσεως face control στους οίκους ανοχής είναι παράνομο...
Δια νόμου η κοπέλα ,όσο σκληρό και αν είναι αυτό,είναι υποχρεωμένη να δεχτεί τον οποιονδήποτε πελάτη ανεξαρτήτως χρώματος εθνικότητας σωματικής ικανότητας ή ανικανότητας και υγιεινής
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Εμένα καλό μου φαίνεται γιατί δεν θα αφήνει να μπουν πρόσφυγες, πακιστανοι και γυφτοι άρα με έναν Έλληνα πιστεύω θα είναι περιποιητικη..
Και γω το ιδιο πιστευω γιατι εχει αναφερθει εδω στα παραπανω posts οτι κυκλοφορουν αλλοδαποι πακιστανοι και κσθε λογης ρατσας απο αυτους που θελουν να λεγονται μεταναστες στην περιοχη  για  να πηδηξουν.Και καλα κανει αν προκειται γι αυτο το  face control.Και γιατι ειναι παρανομο αν δεν τους δεχεται ; Αυτοι ερχονται εδω χωρις χαρτια και δεν ξερει κανεις τι κουβαλανε αν ειναι υγειης κλπ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Κυριακη απογευμα, μονο μουσλιμια ειχε στην πιατσα...εκει στον χωματοδρομο γινοταν πανικος.!! Δεν θυμαμαι σε ποιο ειχα μπει, και η τσατσα λεει δεν τους βαζει, και εχει παντα ενα δωματιο κλειστην την πορτα και τους λεει η κοπελα ειναι μεσα και θα αργισει, νωμιζω πρεπει να ηταν στο λας βεγκας οταν πηγα στην Ιωαννα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kosts

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Το πάσης φύσεως face control στους οίκους ανοχής είναι παράνομο...
Δια νόμου η κοπέλα ,όσο σκληρό και αν είναι αυτό,είναι υποχρεωμένη να δεχτεί τον οποιονδήποτε πελάτη ανεξαρτήτως χρώματος εθνικότητας σωματικής ικανότητας ή ανικανότητας και υγιεινής
Δεν υπαρχει τετοιος νομος με οποιον θελει παει και οσα θελει μπορει να ζητησει
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Το πάσης φύσεως face control στους οίκους ανοχής είναι παράνομο...
Δια νόμου η κοπέλα ,όσο σκληρό και αν είναι αυτό,είναι υποχρεωμένη να δεχτεί τον οποιονδήποτε πελάτη ανεξαρτήτως χρώματος εθνικότητας σωματικής ικανότητας ή ανικανότητας και υγιεινής


Τι λες ρε τύπε; Που τα διάβασες αυτά; Στο κομμουνιστικό μανιφέστο του συριζα; Πες μας που τα γράφει και ποιος νόμος είναι και θα είσαι μάγκας και εμείς μαλάκες, ειδάλλως είσαι εσύ μαλακας και προπαγανδίζεις υπέρ της υποχρεωτικής ανακούφισης των χιλιάδων μουσλιμιών που έχουν καταλύσει στην Ελλάδα. Δηλαδή μας λες ότι θα μπαίνει μέσα στο μπουρδελο ο κάθε νεατερνταλ τζιχαντιστής και η πουτανα δεν μπορεί να του αρνηθεί....βιασμός δλδ
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Ρε μαγκες ψαχνω να βρω την τελευταια πρωινη αναφορα που εκανε καποιος και δεν μπορω να την βρω στις τελευταιες 15 σελιδες....
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
H Ania είναι Χ για μενα , καθως δεν σε βάζει στο δωμάτιο η τσατσα αν πρώτα δεν πάρει έγκριση απο την Ανια . Εχουν αλλάξει οι ρόλοι ! αντί να βλέπουμε εμείς την κοπέλα και να μένουμε η να φεύγουμε μας βλέπει η κοπέλα και μας κάνει την χάρη να την πληρώσουμε η τρώμε άκυρο ! Ασε μας κουκλίτσα μου !
ακριβώς έτσι είναι...σε κάνει face control πρώτα...Και τελευταία αλλιώς σου φέρεται στο 40-50-60αρι καιναλλιως στο 30αρι...Παλιά ήταν σούπερ ακόμα και στο 30αρι.τωρα αν δεν τα σκάσεις θα αρκεστείς στο απαραίτητο σέρβις...
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
ακριβώς έτσι είναι...σε κάνει face control πρώτα...Και τελευταία αλλιώς σου φέρεται στο 40-50-60αρι καιναλλιως στο 30αρι...Παλιά ήταν σούπερ ακόμα και στο 30αρι.τωρα αν δεν τα σκάσεις θα αρκεστείς στο απαραίτητο σέρβις...

έτσι ακριβώς  :thumbsup:

ενώ πριν ένα χρόνο έκανε παπάδες μέσα στο δωμάτιο με το πρόγραμμα των 30 και 40 ευρώ τώρα πλέον αρκείται μόνο στα βασικά. εννοείται είναι X και από εμένα.

Υ.Γ.1. πολλές κατά καιρούς κοπέλες ξεκίνησαν με τις καλύτερες προδιαγραφές και στην πορεία χάλασαν τελείως σε υπηρεσίες, άπειρα τα παραδείγματα στην μπουρδελό-κατάσταση της Θεσσαλονίκης από την εποχή του βαρδάρη ακόμα.

Υ.Γ.2. Άντε σιγά σιγά η τσακαλοπαρέα να ετοιμάζεται για Ζυρίχη και fkk globe μετά το νέο έτος.  ;)
 

aristotelis4312

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2016
Μηνύματα
270
Like
819
Πόντοι
81
Έχετε αλλο θεμα τωρα για τα πακια .. ισως θα μπορουσαν να μας πουν καλυτερα οι φιλοι μας οι Αθηναίοι τι παιζει μαυτο το θεμα χρονια τωρα . Παω λοιπον τη βολτα μου μετα απο καιρο .. περναω απο play boy που φαίνεται καλη η κοπελα απο το σιτε αν και λενε κολοχαρακτηρας απ οσο διαβασα .. έχει πρόγραμμα μια ωρα και καταλήγω παραντισε 2 που ηταν η αγαπη .. ειχα δει οτι κανει και εκτος δουλεια και δν την ειχα δει απο κοντα ποτε .. βγαινει απο το δωμάτιο και
Οπως ηταν και ο φωτισμός .. μουναρος ! Περναω με των 50 χαλαρα χωρις 2η σκεψη . Μπαινει στο δωματιο αλαζει ο φωτισμός και ψηλοφαινοντε καποιες ατέλειες λογο ηλικίας .. δε λεω αρκετα καλη και παλι ,  ιδικα για θεσσαλονικη . το βυζι οπως στις φωτό αν και απο πισω τα χαλαει λιγο .. τελοσπαντον μη σας πριζω , η τύπισσα βαριοταν να παρει πιπα .. με το ζορι μου τον επαιζε .. μου σηκώνεται με τα 1000ζορια ημουν και κουρασμενος και σε καποια φαση της λεω ελα απο πανω και μου λεει οχι .. δεν ανεβαίνω απο πανω ποτε γιατι κουραζομαι !!! Συνεχιζουμε .. η τύπισσα κομοδίνο εντελως ..  Με τα πολλα μαφηνει ετσι και μ λεει τελειωσε μονος σου και κάθεται και με κοιταει .. μηπως γιαυτο δεν εχουν προφιλε τα μαγαζια αυτα για να μη φανε το κραξιμο του αιώνα ? Πηγα μετα πιο πισω στο πετρου ερημιτη 1 και ηταν η χριστινα , δεν ειχα μπει ποτε εκει , αλλα μαρεσε οταν την ειδα και μπηκα ..  σωμα αψεγάδιαστο προσωπάκι για στουντιο απο τα καλυτερα που εχω δει , γενικα και μεσα αρκετα καλη σε ολα , πετιτ τη κανεις οτι θες , δε ξερω γιατι τρωει κραξιμο στις κριτικές επειδή σε καθαριζει με μαντιλακι πριν το παρει στο στομα της .. ουτε γιατι δε κανει το γαμησι της ζωης της για 30 ευρο ..  αλλα οκ δε θα υπερασπιστώ εγω εδω τη καθε πουτ.. . Για ενα γαμησι των 30-40 απ τα καλυτερα που κυκλοφορουν η συγκεκριμένη για τα γουστα μου .  Αυτα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Το πάσης φύσεως face control στους οίκους ανοχής είναι παράνομο...
Δια νόμου η κοπέλα ,όσο σκληρό και αν είναι αυτό,είναι υποχρεωμένη να δεχτεί τον οποιονδήποτε πελάτη ανεξαρτήτως χρώματος εθνικότητας σωματικής ικανότητας ή ανικανότητας και υγιεινής
δια νομου είναι υποχρεωμένοι να σε εξυπηρετησουν σε αλλα επαγγελματα.

σε αυτό το επαγγελμα επειδή εχει σεξ, αμα δεν θελει η εργαζομενη δεν σε παιρνει, αμα αναγκαστεί με οποιονδηποτε τροπο να κανει σεξ χωρις να το θελει ΕΙΝΑΙ ΒΙΑΣΜΟΣ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ  ΠΑΝΕ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΛΑΤΗ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΝΤΑΒΑΝΤΖΗ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
Ρε μαγκες ψαχνω να βρω την τελευταια πρωινη αναφορα που εκανε καποιος και δεν μπορω να την βρω στις τελευταιες 15 σελιδες....
Αν εννοείς την δικιά μου, είναι στην προηγούμενη σελίδα 4116
 

johnys77777

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2010
Μηνύματα
484
Κριτικές
18
Like
161
Πόντοι
2.017
μετα απο ενα 2 μηνο αποχης σκεφτομαι να παω να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: την αννα απο ουγγαρια που εχει συνεχεια εξω τα βυζακια της φορα παρτιδα που ειναι στο las vegas (ξυλινα τρυδιμα) συνηθως την εβρισκα τα πρωινα την εχει δει κανεις αυτες τις μερες να περασω για να την ριξω ενα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :fuck2:!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.371
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
μετα απο ενα 2 μηνο αποχης σκεφτομαι να παω να  :fuck1: :fuck1: :fuck1: την αννα απο ουγγαρια που εχει συνεχεια εξω τα βυζακια της φορα παρτιδα που ειναι στο las vegas (ξυλινα τρυδιμα) συνηθως την εβρισκα τα πρωινα την εχει δει κανεις αυτες τις μερες να περασω για να την ριξω ενα  :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck2: :fuck2: :fuck2:!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
αυτό τον καιρό στο Las vegas στην πρωινή βάρδια έχει Βάσω-Λάουρα-Ντονα!!! Το μωρό λείπει... :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Τι λες ρε τύπε; Που τα διάβασες αυτά; Στο κομμουνιστικό μανιφέστο του συριζα; Πες μας που τα γράφει και ποιος νόμος είναι και θα είσαι μάγκας και εμείς μαλάκες, ειδάλλως είσαι εσύ μαλακας και προπαγανδίζεις υπέρ της υποχρεωτικής ανακούφισης των χιλιάδων μουσλιμιών που έχουν καταλύσει στην Ελλάδα. Δηλαδή μας λες ότι θα μπαίνει μέσα στο μπουρδελο ο κάθε νεατερνταλ τζιχαντιστής και η πουτανα δεν μπορεί να του αρνηθεί....βιασμός δλδ
προφανώς ο ίδιος έχει φάει πολλές απορρίψεις στα μπουρδελα,ίσως λόγω κάποιας ιδιαιτεροτητας του,και θεωρεί ότι γράφοντας αυτή την παπαριά μπορεί να πείσει και τους άλλους εκτός από τον εαυτό του ότι μια ιεροδουλη είναι υποχρεωμενη να πηγαίνει με τους πάντες.

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Η Εμμανουέλα η Ρουμάνα που είναι ξέρει κανείς; Μας άφησε και αυτή;
Γύρισε απο οτι βλεπω στο άλλο σαιτ

Ρε μαγκες ψαχνω να βρω την τελευταια πρωινη αναφορα που εκανε καποιος και δεν μπορω να την βρω στις τελευταιες 15 σελιδες....

Η αληθεια είναι οτι οι αναφορές έχουν εκλείψει τελευταία , είτε πρόκειται για πρωινές είτε για βραδυνες.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Η αληθεια είναι οτι οι αναφορές έχουν εκλείψει τελευταία , είτε πρόκειται για πρωινές είτε για βραδυνες.
Επίσης και οι πορνορεπόρτερ στην ουσία έκαναν μια δουλεια που δεν ηταν υποχρεωμένοι να κάνουν , το πιο λογικό θα ηταν να μπουν και τα υπόλοιπα μαγαζιά στο άλλο σάιτ , η σε κάποιο νέο σάιτ , η σε αυτό εδω το σάιτ ... δεν ξέρω , δηλαδη επειδη δεν υπάρχει κάπου το πρόγραμμά τους , για αυτό και υπήρχαν οι πορνορεπόρτερ για να καλύψουν αυτην την έλλειψη.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
694
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
προφανώς ο ίδιος έχει φάει πολλές απορρίψεις στα μπουρδελα,ίσως λόγω κάποιας ιδιαιτεροτητας του,και θεωρεί ότι γράφοντας αυτή την παπαριά μπορεί να πείσει και τους άλλους εκτός από τον εαυτό του ότι μια ιεροδουλη είναι υποχρεωμενη να πηγαίνει με τους πάντες.
αντιπαρέρχομαι την ειρωνεία σας.
Εγώ απλά είπα τι λέει ο νόμος δεν έχω καμία αρνητική εμπειρία απλά γνωρίζω πολύ καλά ότι για να μη βάλει μία κοπέλα έναν πελάτη στο δωμάτιο αν το μαγαζί έχει άδεια πρέπει να καλέσει την αστυνομία και να δηλώσει ότι ο συγκεκριμένος πελάτης στο παρελθόν έχει δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα.
Όσο για αυτό που είπε ο άλλος για το ΣΥΡΙΖΑ απλά γελάω.
Ο χαρακτηρισμός κοινή για μία ιερόδουλη από αυτό έχει βγει.
Και μπορείτε να συνεχίσετε την ειρωνία σας...
Αλλά καλό είναι έξω από τον μικρόκοσμό του site να ρωτήσετε κανέναν άνθρωπο που γνωρίζει για παράδειγμα ένα δικηγόρο έναν αστυνομικό και θα σας επιβεβαιώσει αυτό που έγραψα.
Και μακριά από μένα υποστήριξη όλων αυτών που κυκλοφορούν που τους βαφτίζουν και πρόσφυγες τρομάρα τους...

Πολλές φορές η υπηρεσία ενός μαγαζιού για να αποφύγει έναν πελάτη του λέει ότι η κοπέλα είναι σε πρόγραμμα και θα αργήσει να τελειώσει για να φύγει μόνος του να τον αποθαρρύνει...

Συγνώμη που είπα τη γνώμη μου και δέχτηκα τέτοια επίθεση
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
αντιπαρέρχομαι την ειρωνεία σας.
Εγώ απλά είπα τι λέει ο νόμος δεν έχω καμία αρνητική εμπειρία απλά γνωρίζω πολύ καλά ότι για να μη βάλει μία κοπέλα έναν πελάτη στο δωμάτιο αν το μαγαζί έχει άδεια πρέπει να καλέσει την αστυνομία και να δηλώσει ότι ο συγκεκριμένος πελάτης στο παρελθόν έχει δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα.
Όσο για αυτό που είπε ο άλλος για το ΣΥΡΙΖΑ απλά γελάω.
Ο χαρακτηρισμός κοινή για μία ιερόδουλη από αυτό έχει βγει.
Και μπορείτε να συνεχίσετε την ειρωνία σας...
Αλλά καλό είναι έξω από τον μικρόκοσμό του site να ρωτήσετε κανέναν άνθρωπο που γνωρίζει για παράδειγμα ένα δικηγόρο έναν αστυνομικό και θα σας επιβεβαιώσει αυτό που έγραψα.
Και μακριά από μένα υποστήριξη όλων αυτών που κυκλοφορούν που τους βαφτίζουν και πρόσφυγες τρομάρα τους...

Πολλές φορές η υπηρεσία ενός μαγαζιού για να αποφύγει έναν πελάτη του λέει ότι η κοπέλα είναι σε πρόγραμμα και θα αργήσει να τελειώσει για να φύγει μόνος του να τον αποθαρρύνει...

Συγνώμη που είπα τη γνώμη μου και δέχτηκα τέτοια επίθεση
Θυμαμαι που ειχε ανοιξει ενα σχετικό νημα , για το αν έχει η κοπέλα δικαιωμα να διωξει κάποιον ηληκιωμένο , αλλά δεν θυμάμαι ποιο ηταν το πόρισμα ... αν βγηκε τελικά :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom