Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (6 μέλη και 36 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
αθηνα πραγματι, το θεμα ειναι φυλης κλπ πασ ανετα? γιατί εχει περιεργο κοσμο ιδίως βραδυ!
χθες γαμησα 23-00 το βραδυ και το χοστελ που μενω ειναι 5 λεπτα απο φυλης. Τις μισες φορες που γαμησα φυλης γιατι εμενα ενα χρόνο Αθήνα γαμαγα βραδυ.


Με εχουν ληστεψει στον βαρδαρη στο χωμάτινο παρκινγκ κατω απο τα μπουρδελα 4 αλβανογυφτοι το 2002.
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
χθες γαμησα 23-00 το βραδυ και το χοστελ που μενω ειναι 5 λεπτα απο φυλης. Τις μισες φορες που γαμησα φυλης γιατι εμενα ενα χρόνο Αθήνα γαμαγα βραδυ.
Έλα Νικόλα! Καλωσόρισες στην Αθήνα! Σκοπεύεεις να συμμετάσχεις σε συνάντηση πικεριστών προκειμένου να εκθέσεις τις απόψεις σου;
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Καμια για πρωκτικο βραδυνη εχετε να προτυνετε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Έλα Νικόλα! Καλωσόρισες στην Αθήνα! Σκοπεύεεις να συμμετάσχεις σε συνάντηση πικεριστών προκειμένου να εκθέσεις τις απόψεις σου;
κι αν μου ζητησει επιτακτικα ο αρχηγος να του βαλω κανα δακτυλακι στον κωλο;
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
κι αν μου ζητησει επιτακτικα ο αρχηγος να του βαλω κανα δακτυλακι στον κωλο;



URL]]
 

suckablack

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0

Johnny_N

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα, εχω μια απλη επιθυμια και θελω την βοηθεια σας.
Θελω να βρω μια κοπελα με πανεμορφα ποδια - δαχτυλα και πατουσες - να την ξαπλωσω στο κρεβατι
να της γλυψω τα ποδια, να της τα χυσω, να πληρωσω και να φυγω. Ουτε γαμησι ουτε πιπες ουτε τιποτα αλλο.

Που παω ?
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Καλησπερα στην ομαδα, εχω μια απλη επιθυμια και θελω την βοηθεια σας.
Θελω να βρω μια κοπελα με πανεμορφα ποδια - δαχτυλα και πατουσες - να την ξαπλωσω στο κρεβατι
να της γλυψω τα ποδια, να της τα χυσω, να πληρωσω και να φυγω. Ουτε γαμησι ουτε πιπες ουτε τιποτα αλλο.

Που παω ?
Στην Λαρα
 

rozgatos

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2016
Μηνύματα
31
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα,ερχομαι ξανα στην πολη και θα ηθελα να ρωτησω ποιες μερες και που μπορω να βρω την Ντονα την ρουμανα.Τελευταια φορα ( πριν 6μηνες περιπου) την ειχα βρει στο λας πρωινη καθημερινη.ειναι ακομα εκει?
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Εγω την πρωτη φορα που την δοκιμασα, μου αρεσε

και εμένα τα ίδια , η συνέχεια δεν ήταν ανάλογη δυστυχώς , μάλλον θεώρησε πως μας κάνει χάρη που είχαμε γίνει σταθεροί πελάτες και της ακουμπούσαμε το 40ευρω . Μαύρο και δεν ξαναπάτησα
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
έχει μια καινούργια Αννα στο Sex @ City , μπήκε κανείς μαζί της ;  ειναι νέα άφιξη , πιπινάκι
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δοκιμη σημερα στην Ελενα την Ελληνιδα αν ειναι δηλαδη το συμπερασμα μου ειναι οτι αν δεν ηταν τοσο fake θα τα εσπαγε αλλα επειδη ειναι δεν..... δυσκολα θα παω ξανα δεν εκλαψα τα λεφτα μου αλλα επρεπε να παω στο μαναρι μου τη Λαρα που τα σπαει το μετανιωσα
 

suckablack

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Εχω μια απορια επισης, ξερει κανεις που και ποτε δουλευει η Αφρουλα απο την Κωλεττη;
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Εχω μια απορια επισης, ξερει κανεις που και ποτε δουλευει η Αφρουλα απο την Κωλεττη;
Πλέον θα την βρεις Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη πρωινή στο studio αφρος αρχές Νικηφόρου ουρανού
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom