Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Αξιζει δηλαδη να την πληρωσεις.??? Την εχω στο ματι, περιμενω αναλυτικη κριτικη σου, να με πεισεις.!!!! :grin:

Δεν ξέρω αν αξίζει... Εννοώ πως εγώ δεν νομίζω να ξαναπεράσω στα κοντά μαζί της. Για μια φορά και επειδή είναι ωραία παρουσία και δεν είναι κακή μέσα νομίζω πως δεν θα απογοητευτεις, απλά θα την ξεχάσεις σύντομα....
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531

Πέρασμα εχθές με Σόνια.
Δεν θα πω πολλά.
Στο σαλόνι έφαγα παπά.
Καταθέτω 50€ για χαλαρό αλλά μέσα τσίτωσα και έφυγα με νεύρα!  Όλο μη εκείνο, μη το άλλο. Άντε γειά ρε που ήρθατε για ξεπέτα!
Έγραψα και κριτική. Αν ανέβει φυσικά. Γι'αυτό τα έκανα copy paste εδώ!
Μακριά!  Θα πετάξετε τα φράγκα σας μάγκες
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Ξέχασα να πω. Η μικρή ξανθούλα μικροκαμωμένη με φατσούλα μέτρια προς καλή. Ωραία βυζάκια. Καθαρή. Μπορώ να πω ευγενική αλλά ψυχρή επαγγελματίας.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Μου έχει κοπεί η όρεξη να πάω στο πιτσιρίκι την Nicole.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Ποιός ξέρει τι φόλα θα'ναι και αυτή!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Ποιός ξέρει τι φόλα θα'ναι και αυτή!

-Νικολ καινούργιο/Ωραίο τεμάχιο, ωραίο σωματάκι μοντελάκι, ψιλοψεύτικο χαμογελάκι στι σαλονάρισμα...
Κάτι μου είπε να απομακρυνθώ!!!
-Godiva μία Τζένη/μελαχροινή αρκετά, με βυζάρες και κολάρα λίγο πάνω από το κανονικό, όχι άσχημη, με στρασάκι στο δόντι, καλή φάνηκε και πρόσχαρη να βοηθήσει τη κατάσταση μου!!χεχε...
-Sex & city/ώραιο κορίτσι ονόματι Νατάσσα, ωραίο σώματάκι και μικρή, συνέχεια πιασμένη και μέσα στο δωμάτιο, νομίζω αξίζει επίσκεψης, η Τσατσά πολύ ευγενική!!
-Πετρου Ερημίτη στα 3 κολητά, στο μεσαίο είχε μία μικρούλα λεπτούλα δε θυμάμαι name, "το οποίο και πήρα", μελαχροινή, καλό γκαυλάκι με δυνατό κολαράκι, στεγνό σωματάκι και μικρό βυζάκι, δε μιλάει Greek αλλά δουλεύει το αγγλικό. Καλούτσικη ταινεία γυρίσαμε αλλά δε θα τη θυμάμαι για καιρό μάλλον!!
Δίπλα αριστερά, μία Μαρία ρουμάνα, στεγνό τελείως και αυτό, αλλά κρυόκολο με κάποια τατουάζ στο χέρι αν δεν κάνω λάθος!
Δίπλα και δεξιά από το μεσαίο τίποτα το αξιόλογο!
-Villa erotica/μία Σόνια, ένα κοπρόσκυλο με ράστα μαλλιά, δυνατό ψηλό με πολύ καλό σώμα και στοματάρα για πολά τσιμπούκια και καλά προγράμματα για τα μέροι μας. Με 60 έχει γυμνό στοματικό, 69, και όπισθεν η κορασίδα...Έχει δοκιμασθεί στο παρελθόν, καλό είναι!!
-Prive ωραίο κορίτσι η Έλενα, αλλά δεν με έκανε κλικ κλακ, και έφυγα, πρέπει όμως να μπει το νερό στ'αυλάκι κάποια στιγμή σε αυτήν!!!

Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα παίδες!!
Με εκτίμηση,
Gallas
:hi:

 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Κάποιος καμία περιγραφή αυτής της milf Ειρήνη, στο νικηφόρου ουρανού 28 που είδε ο συναγωνιστής?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
By the way όχι της γνωστής στο νικηφόρου ουρανού 26, εκείνη τη ξέρω
 

Mulaomerovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
239
Κριτικές
2
Like
270
Πόντοι
21
Ελενα κοκκινομαλλα ή Emannuela βουλγαρομιλφ?πειτε
 

suckablack

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα συμμαχοι! Μηπως ξερει κανεις ποτε δουλευει η Ανια;
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Ελενα κοκκινομαλλα ή Emannuela βουλγαρομιλφ?πειτε
η δική μου εμπειρία με την Εμμανουέλα ήταν άθλια , κακή πίπα σε σημείο να σε πονάει να σου δαγκώνει τις ρόγες λες και αρέσει σε πολλούς , με τα πολλά μου είπε και ένα τέλος χρόνου και πάει το 50ευρω .... η Ελενα είναι καλή περίπτωση όμορφη κοπέλα δοτική αλλα όποτε αλλάζεις στάση χώνει στο νινί της ένα λίτρο λιπαντικό .. απο τις 2 Ελενα χωρίς δεύτερη σκέψη καθώς μέσα είναι γκέισα
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Καλησπερα συμμαχοι! Μηπως ξερει κανεις ποτε δουλευει η Ανια;

Αν ξεβαρέθηκε αυτό που κάνει δουλεύει βράδια στο Free House , παλιά ηταν καλή περίπτωση , δεν ξέρω πλέον αν αξίζει να ρισκάρεις τα χρήματα σου
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Παιδιά μακριά από Σόνια (Αμαρυλλις στην Αθηνα)!  Κάνει αρπαχτή! Θα ανεβάσω λεπτομέρειες αργότερα.

την είδα τις προάλλες , δε μου έκανε κλικ και δεν πέρασα , είχε ρίξει και τα μαλλιά της μπροστά στα μούτρα της και απ όσο διέκρινα δεν ήταν και κάτι τό ιδιαίτερο στη φάτσα και μου φάνηκε και 35 plus , οχι πως είναι κακό αυτό αλλα πιπινάκι δε την λες
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Καλησπέρα. Μια μαυρομαλλα με με δυνατό βυζί στο godiva την έχει πάρει κανένας? Τι λέει μέσα στο δωμάτιο?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Παιδες 45 ευρω το  ιντερσιτυ. Απο την κυριακη κανω σεξοτουρισμο στην Αθήνα. Το συμπερασμα ειναι ενα. Αυτες που δεν ειναι ικανες για μεροκαματο στην Αθήνα ερχονται θεσσαλονικη. Εδω με 20 γλυφουν ολες γυμνα, οι μισες δινουν και κωλο και το 90% πιτσιρικες. Σημερα συναντησα στα μπουρδελα μια μαυρη που ειχε βγει Αννίτα και ελεγε οτι θελει αντρα με λεφτα επειδη μοιαζει μια ξενη τραγουδιστρια. Με 40 παιρνεις παρτουζα 2 οταν θεσσαλονικη μια μονο σε γλυφει με προφυλακτικο. Καντε λιγες μερες σεξοτουρισμο Αθήνα για τον εαυτο σας. Φανταστειτε οτι η χειροτερη εδω ειναι σαν την Αφροδίτη την μιλφ την ρωσσιδα με τι διαφορά οτι δινει κωλο στα 20
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Αν κάποιος συνάδελφος έχει καμιά πληροφορία για βραδινές συμπαθητικές περιπτώσεις ας κάνει κάποια ενημέρωση , Η Νατάσσα απο Sex and the city  δεν είναι για πάνω απο 2 φορές καθώς εκτός απο παρουσιαστικό μέσα είναι κάτω του μετρίου , η Ελενα καλή αλλα όχι για συχνά , η Ανια έχει πάθει ανία με αυτό που κάνει η Εμμανουέλα είναι όμορφη αλλα μέσα είναι ένα τεράστιο μηδενικό η Desy είναι τραγική στα πάντα το μόνο που κάνει είναι πως τα παίρνει στο στόμα και τα φτύνει στο νιπτήρα , η Paola  την έκανε για άλλες Πατρίδες και οι κορασίδες των βιλών για να στον βάλουν στο στόμα χωρίς σκούφο θέλουν 2 μεροκάματα και πέραν αυτού είναι και αμφιβόλου ποιότητας , για αυτό ρωτώ αν υπάρχει κάτι που μου έχει ξεφύγει καθώς η αλήθεια είναι πως δεν κάνω γύρες στα διάφορα ξύλινα η σε αυτά που δεν είναι στο φαιντγκερλς ...σας ζάλισα και συγνώμη

 

hotgreek1

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
στην ελενα ελληνιδα αναφερεσαι που ειναι σημερα κοροβ. 5?
 

hotgreek1

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2019
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
αθηνα πραγματι, το θεμα ειναι φυλης κλπ πασ ανετα? γιατί εχει περιεργο κοσμο ιδίως βραδυ!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Παιδες 45 ευρω το  ιντερσιτυ. Απο την κυριακη κανω σεξοτουρισμο στην Αθήνα. Το συμπερασμα ειναι ενα. Αυτες που δεν ειναι ικανες για μεροκαματο στην Αθήνα ερχονται θεσσαλονικη. Εδω με 20 γλυφουν ολες γυμνα, οι μισες δινουν και κωλο και το 90% πιτσιρικες. Σημερα συναντησα στα μπουρδελα μια μαυρη που ειχε βγει Αννίτα και ελεγε οτι θελει αντρα με λεφτα επειδη μοιαζει μια ξενη τραγουδιστρια. Με 40 παιρνεις παρτουζα 2 οταν θεσσαλονικη μια μονο σε γλυφει με προφυλακτικο. Καντε λιγες μερες σεξοτουρισμο Αθήνα για τον εαυτο σας. Φανταστειτε οτι η χειροτερη εδω ειναι σαν την Αφροδίτη την μιλφ την ρωσσιδα με τι διαφορά οτι δινει κωλο στα 20
Προσυπογράφω!Σαν την Αθήνα πουθενά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom