Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
στο αλλο σαητ λεει 27 χρονων απο τσεχια υποτιμθεται η νεφελη.
ποια διασημη μπορει να ειναι?
εκτος αν εννοιετε διασημη καποια που εμφανιστηκε ως γλαστρα σε πρωιναδικο.
θυμιζει την παολα φωκα σε εμφανιση απο τις πολλες πλαστικες.
εχουμε καμμια τετοια διασημη στην ελλαδα?
εγω που την πηρα δεν μου θυμισε αλλη καμμια.
αν θελετε πειτε μου εστω σε πμ να μου φυγει η απορια ποια "διασημη" γαμησα?

Οχι δεν ειναι διασημη μ΄αυτην την εννοια, αλλα ειναι πολλη γνωστη σ΄αυτο το φορουμ, ειδικα στην Αθηνα... Εχει κανει κ βιντεο, αλλα δεν μπορω να πω περισσοτερα..
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
Οχι δεν ειναι διασημη μ΄αυτην την εννοια, αλλα ειναι πολλη γνωστη σ΄αυτο το φορουμ, ειδικα στην Αθηνα... Εχει κανει κ βιντεο, αλλα δεν μπορω να πω περισσοτερα..

είναι διάσημη μας λες στην αρχή , λογικά θα τον έχουμε παίξει στο παρελθόν με την πάρτη της λεει ο αλλος , μετά μας λες πως δεν είναι ακριβώς διάσημη αλλα είναι διάσημη στο bou , παρ όλα αυτά έχει κάνει δημόσιο Video όπου μπορούν να έχουν πρόσβαση όλοι , είναι σήμερα ιερόδουλη και θέλει πελατεία ,εδω μέσα το 90% λέει πως είναι τραβεστί, το ίδρυμα που την στεγάζει δεν λέει το αντίθετο και εσύ που την υποστηρίζεις δεν λες περισσότερα . Το εμπεδώσαμε , το πιθανότερο σενάριο με τα λεγόμενα σου είναι να είναι ο Παλαιοκώστας!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
είναι διάσημη μας λες στην αρχή , λογικά θα τον έχουμε παίξει στο παρελθόν με την πάρτη της λεει ο αλλος , μετά μας λες πως δεν είναι ακριβώς διάσημη αλλα είναι διάσημη στο bou , παρ όλα αυτά έχει κάνει δημόσιο Video όπου μπορούν να έχουν πρόσβαση όλοι , είναι σήμερα ιερόδουλη και θέλει πελατεία ,εδω μέσα το 90% λέει πως είναι τραβεστί, το ίδρυμα που την στεγάζει δεν λέει το αντίθετο και εσύ που την υποστηρίζεις δεν λες περισσότερα . Το εμπεδώσαμε , το πιθανότερο σενάριο με τα λεγόμενα σου είναι να είναι ο Παλαιοκώστας!
Oτι να ναι κι οπως να ναι τυπε μη την ψαχνεις ακρη δε θα βρεις
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
είναι διάσημη μας λες στην αρχή , λογικά θα τον έχουμε παίξει στο παρελθόν με την πάρτη της λεει ο αλλος , μετά μας λες πως δεν είναι ακριβώς διάσημη αλλα είναι διάσημη στο bou , παρ όλα αυτά έχει κάνει δημόσιο Video όπου μπορούν να έχουν πρόσβαση όλοι , είναι σήμερα ιερόδουλη και θέλει πελατεία ,εδω μέσα το 90% λέει πως είναι τραβεστί, το ίδρυμα που την στεγάζει δεν λέει το αντίθετο και εσύ που την υποστηρίζεις δεν λες περισσότερα . Το εμπεδώσαμε , το πιθανότερο σενάριο με τα λεγόμενα σου είναι να είναι ο Παλαιοκώστας!

Το ''δεν είναι διάσημη μ αυτήν την έννοια'' πηγαίνει ως απάντηση στο μέλος που υπέθεσε ότι είναι καμιά τραγουδίστρια...Δεν είναι ακριβώς ότι δεν θέλει να αποκαλυφθεί,δεν θα λέγε έτσι τα επαγγελματικά της(και όχι μόνο) στο κάθε τυχαίο που τη πηδάει.Απλώς κάνει κάτι σαν δημόσιες σχέσεις.Εμένα μου πε ότι έχει μετοχές από νυχτερινά στην Αθήνα και ότι βυζιτάρει,περιεκτικά...Είχε αναφερθεί και προηγουμένως κάπου ότι είναι πρώην πορνοστάρ.Και όταν τη πήρα,τη στιγμή που το σκέφτηκα τη ρώτησα στο ψυχρό αν είναι και ξαφνιάστηκε.Πάντως έχει τρελά λεφτά,εξού και οι πολλές πλαστικές.Το ότι είναι αποτυχημένες δεν σημαίνει ότι είναι τραβεστί.Και η γνωστή Έλενα Ρουμάνα είχε κάνει αποτυχημένη πλαστική στο στήθος  
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Το ''δεν είναι διάσημη μ αυτήν την έννοια'' πηγαίνει ως απάντηση στο μέλος που υπέθεσε ότι είναι καμιά τραγουδίστρια...Δεν είναι ακριβώς ότι δεν θέλει να αποκαλυφθεί,δεν θα λέγε έτσι τα επαγγελματικά της(και όχι μόνο) στο κάθε τυχαίο που τη πηδάει.Απλώς κάνει κάτι σαν δημόσιες σχέσεις.Εμένα μου πε ότι έχει μετοχές από νυχτερινά στην Αθήνα και ότι βυζιτάρει,περιεκτικά...Είχε αναφερθεί και προηγουμένως κάπου ότι είναι πρώην πορνοστάρ.Και όταν τη πήρα,τη στιγμή που το σκέφτηκα τη ρώτησα στο ψυχρό αν είναι και ξαφνιάστηκε.Πάντως έχει τρελά λεφτά,εξού και οι πολλές πλαστικές.Το ότι είναι αποτυχημένες δεν σημαίνει ότι είναι τραβεστί.Και η γνωστή Έλενα Ρουμάνα είχε κάνει αποτυχημένη πλαστική στο στήθος 
Eχει μετοχες σε νυχτερινα μαγαζια ακομα εχει τρελα λεφτα και καθεται και την πηδαει ο καθενας για 40 ψωρο ευρω μπουρδες σου ειπε και μαλλων εισαι πολλη εκολοπιστος τυπε αν τις πιστεψες
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Eχει μετοχες σε νυχτερινα μαγαζια ακομα εχει τρελα λεφτα και καθεται και την πηδαει ο καθενας για 40 ψωρο ευρω μπουρδες σου ειπε και μαλλων εισαι πολλη εκολοπιστος τυπε αν τις πιστεψες

Περιεκτικά,όπως έγραψα ανέφερα κάποια πράγματα.Άμα θες να μάθεις συγκεκριμένα ρώτα με inbox ή τον sxoinobaths.Ή πάρτην και ρώτα την εσύ ο ίδιος και βγάλε τα συμπεράσματά σου για το αν λέει αλήθεια
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Περιεκτικά,όπως έγραψα ανέφερα κάποια πράγματα.Άμα θες να μάθεις συγκεκριμένα ρώτα με inbox ή τον sxoinobaths.Ή πάρτην και ρώτα την εσύ ο ίδιος και βγάλε τα συμπεράσματά σου για το αν λέει αλήθεια
Ουτε με νοιαζει να μαθω απλα μια που εχει χρημα πολλη δε προκειτε να κατσει να γαμιεται με τον καθενα για 40 ψωρο ευρω αυτο ειναι 100% σιγουρο οπως και 100% ειναι οτι λεει μπουρδες για τα φραγκα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Βρε καημό στο νήμα για μια μέτρια ξεπετατζου!!!
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Και γω ρε συ δε μπορω να φανταστω καποια ζαπλουτη να καθεται να τη γαμαει ο καθε απαισιος και λιγδιαρης για 40 ευρω. Αν ειχε βγαλει αρκετα λεφτα απο αυτη την υποθεση θα ειχε εξαφανιστει οπως ολες οσες το καταφερνουν
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
είναι διάσημη μας λες στην αρχή , λογικά θα τον έχουμε παίξει στο παρελθόν με την πάρτη της λεει ο αλλος , μετά μας λες πως δεν είναι ακριβώς διάσημη αλλα είναι διάσημη στο bou , παρ όλα αυτά έχει κάνει δημόσιο Video όπου μπορούν να έχουν πρόσβαση όλοι , είναι σήμερα ιερόδουλη και θέλει πελατεία ,εδω μέσα το 90% λέει πως είναι τραβεστί, το ίδρυμα που την στεγάζει δεν λέει το αντίθετο και εσύ που την υποστηρίζεις δεν λες περισσότερα . Το εμπεδώσαμε , το πιθανότερο σενάριο με τα λεγόμενα σου είναι να είναι ο Παλαιοκώστας!

Δεν ειπα οτι ειναι σελεμπριτι, ειπα οτι κι οι μισες ελληνιδες διασημες εχουν κανει αναλογες πλαστικες επεμβασεις, που μπορει σε καποιους να φαινονται ανταισθητικες ή υπερβολικες...
Εγω στο μυαλο μου ειχα την Καινουριου πχ... Αυτο δεν σημαινει οτι ειναι τραβεστι...

Οσο για το που τα τρωει, που να ξερω... Συνηθως, αυτοι που εχουν πολλα ξοδευουν κ πολλα...
Κ μενα μου ΄πε οτι εχει καποιες αναγκες για μια επιχειρηση κι οτι το κανει για συντομο χρονικο διαστημα... Παντως το προγραμμα την βγαζει εδω κι εναμισι μηνα, σταθερα στο Πριβε καθε μερα σχεδον 10:00-23:00....
Εγω ομως εχω παει τρια μεσημερια κ το βρηκα κλειστο... Δεν ξερω τι ωρα την πετυχαινετε εσεις...

Πηγα κ σημερα κι ηταν παλι κλειστο... Πηγα ειδα διπλα στο Bad Girls στην Εμμανουελα, που σιγουρα ειναι ψηλη κ κορμαρα κ καλο βυζι, τριαρι θα ελεγα...
Αλλα ειχα στο νου μου οτι στο Red Light ηταν η Γκαμπριελα, που την ειχα βαλει στο ματι εδω κ καιρο.. Πηγα τελικα κ περασα τελεια κ θα γραψω κ κριτικη αν μπορεσω...!

Δεν ξερω γιατι τοσα χρονια, που την ειχα ξαναδει, δεν ειχα παει μαζι της...
Εχει κανει κι ομορφυνε τοσο πολυ..;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
βόλτα σήμερα το βράδυ......
δεν ειχα συνειδητοποιήσει οτι οι μισές τουλάχιστον πουτάνες της θεσσαλονικης ειναι απο τη Ρουμανία.....

Πέτρου ερημίτη3 η Αλίνα η ρουμάνα,ομόρφυνε αυτή το έκανε και ξανθό το μαλλί της....αξιοπρόσεκτη επιλογή.

Πέτρου ερημίτη 5 Ρεβέκκα ρουμάνα και αυτή καινούρια λεπτούλα σχετικά με ωραίο κωλαράκι και όμορφουλικο πρόσωπακι,καρέ καστανο μαλλάκι...γενικά και αυτη μου φάνηκε καλή περίπτωση....

Πέτρου ερημίτη 2 η Έλενα απο νικ ουρανού η ρουμάνα,αν δεν είχα διαβάσει την κριτική του al pacino μπορεί και να έμπαινα,έτοιμος ήμουν γιατι με γκαυλώσε μολις την είδα,φορουσε και ενα συνολάκια που φαινόντουσαν τα βυζία της τουμπανα.....

Γενικά ειχαμε καλές επιλογές σήμερα....
δίπλα απουσιαζε η Μίρα και ηταν κλειστό....

Venus μινωτάυρου16 Η Σαμπρίνα με το tribal τατουαζ,μελαχρινή τσιγγάνα,μια φορά που πέρασα μαζι της πριν 3 χρόνια ηταν σχετικά καλούτσικη...τωρα εσπασε κι άλλο...
δίπλα κλειστό το ξύλινο

Μινωταύρου 3 Η Όλια η ουκρανέζα,λεπτο ομορφο κοριτσάκι....και πρέπει να ειναι και καλή μέσα...

Μινωταύρου και Ερημίτη Λας βέγκας στο πρώτο ηταν η Βαλεντίνα η ρουμάνα ,η οποία μουνεψε...εχει γινει ωραίο γκομενάκι...το δευτερο αν και ανοιχτα φωτα ,ηταν κλειστό,στο τρίτο δεν πηγα γιατι δεν γουστάρω την τσατσά..η οποία σου τα κανει τουμπανα.

Νικ Ουρανού24 και μινωταύρου η Σάντρα η ρουμάνα,αυτη μου φαινεται καλή και ειναι αξιοπρόσεκτη,ωραίο γκαυλάκι τσεπης......

Νικ Ουρανού 26 πρέπει να ηταν η Καρίνα,απο την τσατσά σε ενα αδελφικό μαγαζί το εμαθα αυτό δεν μπήκα να την δώ...
Νικ Ουρανού 28 και εδω δεν μπήκα,θεωρώντας πως θα είναι η Μιρέλα,

Φρίξου δεν μπηκα σε ολο τον δρόμο  ,ηταν κατι παλικάρια και κοριτσια με κατι καμερες ετσι οπως είδα και οπότε τραβηχτηκα....

Free House στο ενα ηταν η Άνια η οποία μεσα ειναι δύναμη,που την δοκιμασα το καλοκαίρι....
και δίπλα η μεγάλη επιστροφή!!!!!!!
η Μιχαέλα απο τα μασατζιδικα όποιος την θυμάται η τσέχα,περασε και απο τις βίλες ενα φεγγάρι και απο το στούντιο στον οροφο στην πήγασου.....
Τρόμαξα να την γνωρίσω,πάχυνε πολύ έγινε σχεδόν διπλάσια,αλλα εκτιμώ πως σύντομα θα αδυνατίσει και θα γινει η γνωστη Μιχαέλα που ξερουμε.....
τα άλλα τα ξερετε απο το πρόγραμμα,
είδα την Λορένα στο golden lips η οποία ειναι δύνατό χαρτί και γουστάρει τρελίτσες και αυταρχικά,αλλά ειναι γνήσιο θηλυκό και εγω περναω πάντα καλα μαζι της ,την Ίνα την ρουμανα απέναντι στο red light και την Lora στο red diamond οι οποίες για τα γουστα μου δεν κάνουν ...δρόμο αμέσως ....
Την Αναστασία στο bad girls η οποία μου αρέσει πάρα πολύ αλλά δεν ειναι καλή μέσα....ίσως αν βελτιωθεί....στο μέλλον.....

Αυτά......
 

o salonikios

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2018
Μηνύματα
41
Like
8
Πόντοι
0
γεια σας παιδια ,πιο ειναι κατα την γνωμη σας το πιο κιριλε στουντιακι της πολης μας???
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
γεια σας παιδια ,πιο ειναι κατα την γνωμη σας το πιο κιριλε στουντιακι της πολης μας???
godiva
τα δωματια είναι υπερπαραγωγή, καθρεφτες, οβαλ κραβατια,
αλλα από γκομενες τελευταια δεν βλεπω καμμια καλη, μια θειτσα ειχαν τα μεσημερια τελευταια.
οι βιλλες συνδιαζουν κυριλε χωρο με κυριλε γκομενες.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Και γω ρε συ δε μπορω να φανταστω καποια ζαπλουτη να καθεται να τη γαμαει ο καθε απαισιος και λιγδιαρης για 40 ευρω. Αν ειχε βγαλει αρκετα λεφτα απο αυτη την υποθεση θα ειχε εξαφανιστει οπως ολες οσες το καταφερνουν

Νυμφομανής πολυεκατομυριούχος πουτάνα από χόμπι τύπε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom