Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (6 μέλη και 61 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Βασικα ο al pacino για μένα το έγραψε... Κ να πω την αλήθεια έχει δίκιο. Αλλά έφαγα μεγάλο ξενερωμα κ ουτε που θυμαμε ποια ήταν που. Την επόμενη φορά θα είμαι πιο κατατοπιστικός.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Το μόνο που έγραψα και σου ζήτησα είναι να γίνεις ενεργό μέλος,όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά και στο φινάλε δεν θα το κάνεις για μένα αλλά για όλους,μην το βλέπεις αρνητικά!!!
ειχαμε επιστροφη Αλινας? Αυτη δε θα σταματουσε επειδη παντρευτηκε? Απο την κριτικη του φιλου απογοητευτηκα για τα βυζια. Αυτη καποτε ειχε τορπιλες.
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Προεδρε οταν δεν θα υπαρχουν ουτε μυγες για να σκοτωσουνε να δεις τι ωραια θα τους πονεσει. Στο φιναλε ας κλεισουν να τελειωνουμε. Εγω προσωπικα εχω σταματησει να πηγαινω , δεν μπαινω καν στην διαδικασια να χαλαστω ειτε με τις τσατσαδες ειτε με τις κοπελες. Τα 30€ ειναι πολυτιμα για να τα πεταμε ακομα και αν περισσευουν σε μερικους.  :hi:

Το θέμα όμως είναι ότι δεν είμαστε μόνο εμείς,οι λογικοί...Υπάρχουν και απεγνωσμένοι,που τα δίνουν αβέρτα και σ αυτούς ποντάρουν κυρίως.Έτσι προκύπτουν τα 30άρια και τα 40άρια για 5-10 λεπτά
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
Το θέμα όμως είναι ότι δεν είμαστε μόνο εμείς,οι λογικοί...Υπάρχουν και απεγνωσμένοι,που τα δίνουν αβέρτα και σ αυτούς ποντάρουν κυρίως.Έτσι προκύπτουν τα 30άρια και τα 40άρια για 5-10 λεπτά
Σε αυτο δεν εχεις καθολου αδικο
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.591
Πόντοι
2.606
Αι νταβαδε έκαναν επενδύσεις στα μαγαζιά....καλό αυτό αλλά ο άλλος πάει να διασκεδάσει με το μωρό, όχι με τα έπιπλα...έλεος
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.256
Κριτικές
44
Like
3.576
Πόντοι
7.195
Νικηφόρου Ουρανού 28 δεν μπήκα

Νικηφόρου Ουρανού 26  μιλφ Ειρηνη.

Ερημιτη 2 δεν μπήκα
Ερημιτη 5  Μιλφ Χριστινα παλία καραβάνα.....
Ερημιτη 3 κλειστό...
LV 1 δεν μπήκα στο ενα που ηταν ανοιχτό
Μινωταύρου 14 Λαουρα, μελαχρινο κοριτσι νταρντάνα σε γενικές γραμμες....μοιυ φανηκε καλή περίπτωση....
Μινωταύρου & Νικηφόρου Ουρανού κλειστό

Μινωταύρου venus.
Ιζαμπέλα ουκρανέζα με ωραίο κορμί ,μιλφάκι μελαχρινό ψήλή και γενικά μου φάνηκε καλή περίπτωση....αλλα δεν την ξέρω.

Godiva Μαρία η ουκρανέζα, δεν ξέρω αυτο το κορίτσι μου φαίνεται παγωμένο,προσωπικα δεν μου αρέσει...αλλα δεν με τραβάει να μπω κιολας....
red diamond η Γκαμπριέλα,ωραίο μουνί με όρια ομως
golden lips η Παολα, ειναι η παλία Παολα απο την αλυσίδα,στο ίδιο μοτίβο με την Γκαμπριέλα,απλά αυτή δεν ειναι τόσο θηλυκια οσο η Γκαμπριέλα,τουμπανο σιλικονάτο βυζί,ωραίο κορμί,αλλά δεν με τρελαινε ποτέ.....δεν λέει οχι απλά δεν....Ειναι σαν μια φεράρι με φθαρμένα λάστιχα και κόφτη......

Διπλα στην φρίξου στο πρώτο οπως ανεβαίνουμε δεξιά ηταν μια παλία γνωστή,απο προμηθέως η Βανέσα οποιος την θυμάται,μετα εγινε  Σάντρα και Σουζάνα αν θυμάμαι καλά.....

Πριβέ η Νεφέλη,η οποία κατα την άποψη μου ειναι όχι απλά γυναίκα,γυναικάρα,δεν υπάρχει περίπτωση να ειναι κάτι άλλο η κοπέλα,λεπτη με βυζάρες σιλικονάτες ωραίαο πρόσωπο ,υποσχόμενη....

Red light h Σοφία, καλό παιδί ....

Αυτά σε γενικές γραμμες
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.452
Κριτικές
36
Like
4.461
Πόντοι
2.846
βρε τσακαλια θα το ξαναπω.τετοια σαπιλα που υπαρχη στο μικρο χωριο μας.δεν υπηρχε ουτε την δεκαετοια του 70.μαζεμα λεφτα κ παντε στο μεγαλο μπουρδελο αθηνα.μεταξι δεκαευρω φυλης εικοσαευρω.με φουλ πακετο κ στα δυο παχνιδακια γυμνο κ κωλαρακι.αντε καλα γαμισακια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Έχει μια καινούργια η Julia στο GL τι παίζει με αυτήν στο άλλο σιτε έχει και γαμώ φωτογραφίες (μαλών photoshop) ...

Κατά τα άλλα είναι όντος χάλια μόλις πάρουν λεφτά κάνουν τις κινέζες , κανείς συμφωνία για αυτά και αυτά πριν πληρώσεις και άλλα κάνουν μετά κοινός κοροϊδία ειδικά φέτος άρχισα με τα 100αρια γιατί δεν μου αρκεί το απλό μετανιώνεις στο τέλος.
Στα περισσότερα σου λένε η καλύτερη όλον και άλλες αηδίες και όταν φεύγεις σου λένε θα μετανιώσεις ...

 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Έχει μια καινούργια η Julia στο GL τι παίζει με αυτήν στο άλλο σιτε έχει και γαμώ φωτογραφίες (μαλών photoshop) ...

Κατά τα άλλα είναι όντος χάλια μόλις πάρουν λεφτά κάνουν τις κινέζες , κανείς συμφωνία για αυτά και αυτά πριν πληρώσεις και άλλα κάνουν μετά κοινός κοροϊδία ειδικά φέτος άρχισα με τα 100αρια γιατί δεν μου αρκεί το απλό μετανιώνεις στο τέλος.
Στα περισσότερα σου λένε η καλύτερη όλον και άλλες αηδίες και όταν φεύγεις σου λένε θα μετανιώσεις ...
Παλιά ήταν στο ΣΟΛ-Φίβερ. Έκανε τις πλαστικές της και έγινε τούμπανο.

Επισκέψη σήμερα στο Golden Lips για τη Τζούλια αλλά ήταν κλειστό και οι καθυστερημένοι δεν είχαν ενημερώσει το σάιτ. Έλεος με τους ερασιτέχνες!!!!!!
 

FOTBORDEL

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κάποιος μια ειρήνη με μεγάλα φυσικά βυζια και ένα τατουάζ cheguevara στο μπράτσο μελαχρινή πού δούλευε το 2004 με 2007 στο ξενοδοχείο aneli στο sandanski με νταβατζή τον τζαικα? Αν ξέρει κανείς πού βρίσκεται τώρα και έχει επικοινωνία μαζί τής ας με ενημερώσει θα του είμαι υπόχρεος
warnmute.gif
 [/color[/URL]]
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
Περασμα απο τριδιμα μονο οπου εγινε καταθεση στην Εβελινα (στανταρακι πλεον για μενα)! Παιδες εαν τις κοπελες της φερομαστε οκ και αυτες οκ θα μας φερονται! οχι ολες ομως ετσι ειναι! Σιγουρα υπαρχουν και γυναικες που ειναι για κλωτσιες ομως και παλι!Δεν ειναι ενα κομματι κρεας! Το λεω γιατι ακουσα κατι πιτσιρικια στο δρομο που κανανε κριτικη στο πως τους φερονται η κοπελες! βεβαια το στυλ που το λεγανε ητανε να αρχισεις να τπυς χτυπας και σκεφτομαι και λεω για να μιλανε ετσι μεταξυ τους μπορει και στις κοπελες να μιλανε ετσι! οποτε οτι δινεις περνεις!!!!
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
βρε τσακαλια θα το ξαναπω.τετοια σαπιλα που υπαρχη στο μικρο χωριο μας.δεν υπηρχε ουτε την δεκαετοια του 70.μαζεμα λεφτα κ παντε στο μεγαλο μπουρδελο αθηνα.μεταξι δεκαευρω φυλης εικοσαευρω.με φουλ πακετο κ στα δυο παχνιδακια γυμνο κ κωλαρακι.αντε καλα γαμισακια.

Πλήρωσε μας βενζίνες και κατεβαίνουμε :happy:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
νικήσαμε.
κατεβηκα με σκοπο να πηδηξω καμμια καινουρια κατω από 60 κιλα και κατω από 25 χρονων, σε λογικη τιμη 20-30 ευρω.
ότι γαμαγαμε δηλαδή στο βαρδαρη πριν 10-20 χρονια.
πρωτο καλο, 3 μαγαζια χωρις τσατσα μονο με την κοπελα ή οποια κοπελα θα μπορουσε να δουλεψει και για τσατσα ανετα.
δευτερο βρεθηκαν οντως 3 εμφανισημες. μια η λαρα, μια η τζεσυ, μια διπλα της νομιζω βερα, και μια μηρα στην πετρου ερημιτη , οι οποιες ξεκιναν από 40 ευρω και με 60 ευρω σου κανουν ΧΩΡΙΣ πρωκτικο δηλαδή λιγοτερα από ότι σου κανουν ομορφότερες στην φυλης με 20.
πλεον εχουν παραδεχτει την ηττα τους και δεν ξερουν τι να κανουν.
ηδη τα μισα ηταν κλειστα.
βλεπω να κλεινουν και τα αλλα μισα που δουλευουν με χοντρες και γριες.
και επιτελους να το καταλαβουν να δουλεψουν με 20 ευρω και νεες όπως στην Αθήνα.
τους δωσαμε ένα καλο μαθημα και συνεχιζουμε μεχρι την τελικη δικαιωση.
ισως το βραδυ που εχει καμμια νεαρη γυφτισσα με ωραιο κωλαρακι ή καμμια τυπου μιρελα μοντελισια να πεταξω φραγκα. πρωι είναι μονο για παπουδες που ψαχνουν 50χρονη ή καλοκαρδη χοντρη να πουν τα νεα τους. αντε γεια.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.385
Κριτικές
35
Like
5.080
Πόντοι
2.266
νικήσαμε.
κατεβηκα με σκοπο να πηδηξω καμμια καινουρια κατω από 60 κιλα και κατω από 25 χρονων, σε λογικη τιμη 20-30 ευρω.
ότι γαμαγαμε δηλαδή στο βαρδαρη πριν 10-20 χρονια.
πρωτο καλο, 3 μαγαζια χωρις τσατσα μονο με την κοπελα ή οποια κοπελα θα μπορουσε να δουλεψει και για τσατσα ανετα.
δευτερο βρεθηκαν οντως 3 εμφανισημες. μια η λαρα, μια η τζεσυ, μια διπλα της νομιζω βερα, και μια μηρα στην πετρου ερημιτη , οι οποιες ξεκιναν από 40 ευρω και με 60 ευρω σου κανουν ΧΩΡΙΣ πρωκτικο δηλαδή λιγοτερα από ότι σου κανουν ομορφότερες στην φυλης με 20.
πλεον εχουν παραδεχτει την ηττα τους και δεν ξερουν τι να κανουν.
ηδη τα μισα ηταν κλειστα.
βλεπω να κλεινουν και τα αλλα μισα που δουλευουν με χοντρες και γριες.
και επιτελους να το καταλαβουν να δουλεψουν με 20 ευρω και νεες όπως στην Αθήνα.
τους δωσαμε ένα καλο μαθημα και συνεχιζουμε μεχρι την τελικη δικαιωση.
ισως το βραδυ που εχει καμμια νεαρη γυφτισσα με ωραιο κωλαρακι ή καμμια τυπου μιρελα μοντελισια να πεταξω φραγκα. πρωι είναι μονο για παπουδες που ψαχνουν 50χρονη ή καλοκαρδη χοντρη να πουν τα νεα τους. αντε γεια.
Η Μηρα ειναι εντελως φολα τζαμπα το 30αρι θα πηγαινε αν εμπαινες
 

zevs555

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
283
Like
421
Πόντοι
21
γαμισετα οτη μπαζα εχουμε στην Ελλαδα τα φερανε στη Θεσσαλονηκικαμια καλη δεν εχουμε
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
νικήσαμε.
κατεβηκα με σκοπο να πηδηξω καμμια καινουρια κατω από 60 κιλα και κατω από 25 χρονων, σε λογικη τιμη 20-30 ευρω.

Είχε στη Φρίξου,στη βραδινή βάρδια ένα κοντοπουτανο γύρω στα 30 κιλά.Σε περίπτωση που δεν σου ναι υπερβολή τα μισά απ αυτά που ζητάς.Και λέω είχε γιατί έχω μήνες να περάσω από Φρίξου.Δεν ξαναπατάω εκεί,λόγω τσατσάδων αλλά και ότι ουδέποτε θυμάμαι να χε κάτι αξιόλογο.Για τα δικά μου τα γούστα τουλάχιστον φυσικά,γιατί λίγο πολύ αυτά είναι και υποκειμενικά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom