Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (2 μέλη και 72 επισκέπτες)

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Θα ήταν αγένεια από μέρους μου αν δεν ευχαριστούσα το ***** για το δωράκι του. Το εξαργύρωσα με την αγαπημένη μου Λορένα και πέρασα υπέροχα. Για άλλη μια φορά Ευχαριστώ πάρα πολύ και να συνεχίσετε τα δωράκια σας.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
988
Κριτικές
14
Like
2.039
Πόντοι
496
Πριν χρόνια στα τρίδυμα παζαρευοντας με την Εβελίνα, έσκασε μύτη μία φίλη της, μάλλον συνάδελφος από διπλανό σπίτι, κ μου πρότειναν σε φάση αστείου τριάδα..αλλά 200 ευρώ. Δεν δέχτηκα κ την έκανα καθώς κ 200 ευρώ δεν ειχα αλλά κ η φίλη δεν μου άρεσε καθόλου. 
Άλλη φορά που πήγα με φίλο μου για τρίο στην Εβελίνα μου είπε ότι στην Ρουμανία είναι ποινικό αδίκημα η παρτουζα κ τιμωρείται με φυλάκιση.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.638
Πόντοι
716
Πριν χρόνια στα τρίδυμα παζαρευοντας με την Εβελίνα, έσκασε μύτη μία φίλη της, μάλλον συνάδελφος από διπλανό σπίτι, κ μου πρότειναν σε φάση αστείου τριάδα..αλλά 200 ευρώ. Δεν δέχτηκα κ την έκανα καθώς κ 200 ευρώ δεν ειχα αλλά κ η φίλη δεν μου άρεσε καθόλου. 
Άλλη φορά που πήγα με φίλο μου για τρίο στην Εβελίνα μου είπε ότι στην Ρουμανία είναι ποινικό αδίκημα η παρτουζα κ τιμωρείται με φυλάκιση.

Στη Ρουμανια ειναι γενικως η πορνεια απαγορευμενη. Βεβαια τα εχουν βαφτισει μασαζ και λειτουργουν κανονικα σα μπουρδελα με πολλες κοπελες μεσα
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.260
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
πλακα πλακα τι παιζει με τα 3δυμα; περναω και ειναι κλειστα
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
μια μιρελα ρουμανα 19 ετων στις βιλλες λεει τιποτα; :think:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
φιλε μηπως ξερεισ που ειναι η νατασα η τσαρινα?
Αυτη εχει σταματησει εδω και κανα τετραμηνο περιπου ενω ητανε να λειψει για ενα μηνα ειχανε πει αρχικα , με το που πέρασε ο μήνας λέγανε πάλι σε ένα μηνα :P , ισως σταματησε οριστικά ποιος ξέρει. Πάντως είναι νομίζω άγνωστο το αν και πότε θα επιστρέψει.
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
Αυτη εχει σταματησει εδω και κανα τετραμηνο περιπου ενω ητανε να λειψει για ενα μηνα ειχανε πει αρχικα , με το που πέρασε ο μήνας λέγανε πάλι σε ένα μηνα :P , ισως σταματησε οριστικά ποιος ξέρει. Πάντως είναι νομίζω άγνωστο το αν και πότε θα επιστρέψει.

μαλιστα πικρα, η τζαστιν η ολανδεζα μηπως ξερεις αν δουλευει
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.861
Κριτικές
184
Like
44.129
Πόντοι
21.896
Αυτη εχει σταματησει εδω και κανα τετραμηνο περιπου ενω ητανε να λειψει για ενα μηνα ειχανε πει αρχικα , με το που πέρασε ο μήνας λέγανε πάλι σε ένα μηνα :P , ισως σταματησε οριστικά ποιος ξέρει. Πάντως είναι νομίζω άγνωστο το αν και πότε θα επιστρέψει.
man αν τής τελειωσει ο παρας παλι στα παλια λιμερια θα ερθει η τσαρινα!!!
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
μαλιστα πικρα, η τζαστιν η ολανδεζα μηπως ξερεις αν δουλευει
Δεν ξέρω , αν θες δες μερικές σελίδες πίσω μηπως την πετύχεις σε καμια πορνοαναφορά , αν δουλευει αυτόν τον καιρό.
 

marko_kolo

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
569
Like
26
Πόντοι
6
ευχαριστω ελειπα αρκετο καιρο απο σαλονικα και εχω μενει στις παλιες :hi:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.447
Κριτικές
99
Like
12.332
Πόντοι
25.165
Φερτε πισω την τσαρινααααα
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Να ενημερώσω και γω,ότι το φρι φακ το έδωσα δώρο σ'ένα φίλο,για τους δικούς μου λόγους!!!
Πέρασε με τη Λαρα πριν καμία βδομάδα και μου είπε ότι πέρασε Καλά,τώρα πως εννοεί το καλά ο καθένας είναι σχετικό...
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
μαλιστα πικρα, η τζαστιν η ολανδεζα μηπως ξερεις αν δουλευει
Η Justine έχει εξαφανιστεί εδώ και αρκετό καιρό. Και γω θα θελα να τη ξαναβρώ, τη τελευταία φορά που τη ρώτησα που χάθηκες με είχε πει ότι δούλευε πάνω Έβρο τώρα που ακριβώς δε ρώτησα λεπτομέρειες, ίσως πήγε πάλι εκεί
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.286
Κριτικές
11
Like
18.693
Πόντοι
3.796
καλησπερα!δυσκολα τα πραγματα απο γυναικες γενικα ,τελαιυταιο καιρο μονο μια μιλφ λιλιανα αξιζε ..κατα τα αλλα απο οτι δοκιμασα δεν εβρισκα τιποτα αξιολογο και κατεληξα 2 φορες μιρελα τον τελαιυταιο καιρο
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Ψαχνω για κανενα μιλφ στη θεσσαλονικη,αλλα θελω να ειναι αδυνατη και με μεσαια βυζια.Κατι σε Jeni lee,india summer.(περιπου στο σωμα),η καμια σε στυλ κοριτσι της διπλανης πορτας,πιο νεα.Γενικα θα ηθελα να εχει ωραιο προσωπο(λεπτα χαρακτηριστικα).Επειδη εχω παει κανα δυο φορες στα studio και δεν ξερω την πιατσα καλα,μπορειτε να μου προτεινετε τιποτα εσεις οι παλιοι?
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
ακομα και κατι αλλο,απο μασατζιδικα εχω ακουσει για μια ταυλανδεζα τη μασαγια,την εχει δοκιμασει κανεις γιατι ειναι η μονη ασιατισσα στη θεσσαλονικη.Ειναι ωραια?Ποσα παιρνει και εχει κανεις εμπειριες απο αυτη?Αξιζει τον κοπο?
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
ακομα και κατι αλλο,απο μασατζιδικα εχω ακουσει για μια ταυλανδεζα τη μασαγια,την εχει δοκιμασει κανεις γιατι ειναι η μονη ασιατισσα στη θεσσαλονικη.Ειναι ωραια?Ποσα παιρνει και εχει κανεις εμπειριες απο αυτη?Αξιζει τον κοπο?

Εδώ το θρεντ είναι για τα μπουρδέλα.Υπάρχει και ανάλογο για μασατζίδικα
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Η φλοριτα σε ποιο μαγαζί δουλεύει κάνει ωραίο γυμνό τσιμπουκι
 

jimakos.m3

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Like
34
Πόντοι
0
Η λιλλι στο λας βεγκας κωλαρακι δίνει μήπως το έβαλε στο μενου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom