Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.294
Like
1.346
Πόντοι
266
ρε παιδες η ιωαννα υπαρχει ακομα στο λας βεγκας;
την τιμησε κανεις προσφατα;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
988
Κριτικές
14
Like
2.039
Πόντοι
496
Θέλω να πιστεύω πως ακόμα εκεί είναι η Ιωάννα. Λέω Σάββατο να την επισκεφτώ....
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.814
Πόντοι
1.196
ρε παιδες η ιωαννα υπαρχει ακομα στο λας βεγκας;
την τιμησε κανεις προσφατα;
Πριν καμιά δεκαριά μέρες πήγα, πρέπει να είχε περίοδο αυτήν την εβδομάδα, από Μάρτιο μου είπε θα είναι στον αγώνα. Πολύ συμπαθητικό κορίτσι ρε παιδιά και φιλότιμη να σε ευχαριστήσει. Είναι μία από τις εξαιρέσεις στον Μύλο....
 

oblivion31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2017
Μηνύματα
517
Κριτικές
6
Like
2.883
Πόντοι
446
Η Ιωαννα αλλα και η Μαρια η Μολδαβη ειναι απ τις καλυτερες κοπελες απο υπηρεσιες αλλα και απο εμφανιση ειναι πολυ καλες.Απ τα λιγα στανταρακια που αρχιζουν με 30€ το απλο που εχω παρει.Επισης και η Αννα η Σερβα  που ειδα απο εμφανιση αλλα δεν την εχω παρει πολυ καλη ειναι και αυτη στα Vegas ητανε πρωινα αλλα δεν ξερω αν ειναι ακομη η αν εχει αλλαξει στουντιο και βαρδια.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Πολύ νεκρα έχει πέσει στο thread
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Δεν έχει τίποτα φρέσκο φαίνεται ...  Αύριο θα πάω πρωινή βόλτα μπας και βρω κάτι ενδιαφέρον
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Δεν έχει τίποτα φρέσκο φαίνεται ...  Αύριο θα πάω πρωινή βόλτα μπας και βρω κάτι ενδιαφέρον

Απο οτι βλεπω και εσυ.......

Ή δεν βρήκες τιποτα που ειναι και το ποιο πιθανόν....

Ή βρήκες με 10 ευρω να σου δωσει κωλο,να την κανεις fisting,να την χυσεις στα 4αρια βυζια της και να κατσει πανω απο μια ωρα μαζι σου στο δωματιο........
Οποτε είπες τέτοιο στανταρακι να το κρατησες για σενα και καλα έκανες!!

Στην αθηνα γαμανε κωλους με 10 ευρω και εμείς ακομα ψάχνουμε να βρουμε κανα ενδιαφέρον
Και ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ μην μου πειτε μερικοι τι κωλους γαμανε,τι σαβουρες έχουνε και σε τι βρωμικα μπουρδελα πανε γιατι.....
Ο κωλος ειναι κωλος, Σαβουρες ειναι και οι δικες μας εδω και οσο για τα μπουρδελα σταρχιδια μου δεν θα κανω και διανυκτερευση!!!!
Ουτε θα μου σπανε τα νευρα οι τσατσαδες που ειναι να τις ριχνεις κανα δυο σφαλιάρες γιατι νομιζουν οτι μας κανουν χαρη που τις κοιταμε κιόλας!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Μάγκες σορρυ ελπιζω να καταλαβατε οτι κανω μπλακ χιούμορ και φυσικά οχι με εσάς..........

Τετοια παρακμη στην πολη μας δεν εχω ξαναζησει.....
Και σε τετοιες εποχές που το χρημα να εχει αλλάξει αξία να κοιτανε απαξιωτικα τα 30 ευρω!!!!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.726
Κριτικές
30
Like
5.001
Πόντοι
5.646
Μάγκες σορρυ ελπιζω να καταλαβατε οτι κανω μπλακ χιούμορ και φυσικά οχι με εσάς..........

Τετοια παρακμη στην πολη μας δεν εχω ξαναζησει.....
Και σε τετοιες εποχές που το χρημα να εχει αλλάξει αξία να κοιτανε απαξιωτικα τα 30 ευρω!!!!
Mία τσάρκα στη Φυλής θα σε αναζωογόνησει φίλε μου!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
Μόλις πηγα να γραψω οτι εχω παει αλλα ξέρεις εσυ.....

Για σου ρε τακη.......
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
βραδυνη βολτα γυρω στις δωδεκα.
η πιο αδυνατη στην τσαρκα μια στην φριξου, 35 κιλα με βαρια εσώρουχα, ηθελε 60 για πρωκτικο όταν στην Αθήνα με 10 και 20 ευρω εμφανίσιμες κανουν πρωκτικο. θελουν να μας στειλουν στην Αθήνα δεν καταλαβα?
κατά τα αλλα ολο και ολο μια ξανθια αναστασια νεαρη σε καινουριο στουντιο και μια μελαχροινη εμμα διπλα στο Ρεντ ντιαμοντ βλεπονταν.
ΟΛΕΣ οι αλλες ηταν με κυτταριτιδα, ή γριες ή παχουλες ή γυφτισσες ή ολα μαζι.
δεν εξερευνησαμε την γειτονια του λας βεγκας γιατι νυσταξαμε.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
988
Κριτικές
14
Like
2.039
Πόντοι
496
Κ εγώ εχθές το βράδυ βόλτα στην περιοχή...το απόλυτο τίποτα για εμένα. Ελπίζω σήμερα το πρωί να βρω κάτι. Βασικά θα ψάξω την Ιωάννα.
 

xr1sros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
16
Like
345
Πόντοι
291
Κ εγώ εχθές το βράδυ βόλτα στην περιοχή...το απόλυτο τίποτα για εμένα. Ελπίζω σήμερα το πρωί να βρω κάτι. Βασικά θα ψάξω την Ιωάννα.
Βικτώρια προτείνω στο Bad Girls..πρωινή βαρδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom