Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (8 μέλη και 49 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Διπλη καταθεση σημερα το απογευμα αλλα δεν ημουν σε φορμα  :walkingpenis:
Θεωρητικα ξεκινησα για θεια Μονικα Free house αλλα ξεχασα οτι ρεπαρει τις Δευτερες οποτε το ενα σπιτι κλειστο και στο διπλανο δεξια η Μολδαβη Νταϊανα.Μπηκα κατευθειαν γιατι την πεθυμησα και οπως εχουμε ξαναπει η Νταϊανα ειναι ενας μυθος πλεον απο το Βαρδαρη ακομα,πολυ καλη γυναικα,πανεξυπνη και με προσωπικοτητα,γλυκεια και επικοινωνιακη,αλλα και αγρια οταν της δωσεις το δικαιωμα διοτι εκτος απο βασιλισσα της πιπας και των κριτικων ειναι μαλλον και η βασιλισσα του αυταρχικου....δεν εχω δοκιμασει αλλα μου εχει περιγραψει ωραιες καταστασεις οταν ηταν στο Godiva.
Ξεκινησαμε δυναμικα με φιλια,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,εξαφανιση του πεους για πλακα  :pipa1: :pipa1:
Καπου στην πορεια το μυαλο μου μαλλον ηταν αλλου αλλα τελοσπαντων η γυναικα εκανε την υπομονη της και την εχυσα.Μαλιστα μου ειπε τι αγχωνεσαι αφου ξερεις καθομαι οσο θελω στο δωματιο

Και ενω δεν ειχα ορεξη ας πουμε αλλα κατι με ετρωγε και λεω ας κανω και λιγη τσαρκα αν και πλησιαζαμε στη ληξη της πρωινης βαρδιας και παλι...Παω απο Ερημιτη μπαινω στο 3 εμφανιζεται ενα γυφτακι συμπαθητικο ονοματι Μαγια απο Βουλγαρια,σκουροχρωμο με μεγαλα βυζακια και σφιχτο κορμι...κανω ταχα πως ρωταω για 69 και μου λεει με 50ε κανω και 69 με γυμνο και κωλο  :o :o
Αν και πολυ μακρια απο τα εμφανισιακα γουστα μου και τι κωλο να γαμησω αφου ημουν ετοιμος να κοιμηθω λεω ενταξει θα μπω γιατι μου φανηκε πολυ συμφερουσα η προταση  :grin:
Καλη πιπα που με καυλωσε αν και συντομα περασε καποτα,ωραιο μουνακι και κωλος για γλειψιμο,πουτσοτριψιμο και γενικα προθυμη και ευγενικη κοπελα που προς τιμην της εκανε μεγαλη υπομονη και στο τελος την εχυσα στο στομα με καποτα.Πηγα να την ψησω για χυσιμο στη μαπα της προτεινα να της δωσω και ενα 10αρικο αλλα αντισταθηκε...
Ομως την θεωρω μια αξιολογη περιπτωση και θα ξαναδοκιμασω καποια στιγμη που θα ειμαι καυλωμενος γιατι σημερα δεν ημουν

Η 2η σερι καταθεση ειναι συνηθως πλεονασμος αλλα δασκαλε που διδασκες  :headbang:

επισης η Κωλετη ηταν κλειστη και η τυχη της Νατασας αγνοειται ακομα  :'(
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Διπλη καταθεση σημερα το απογευμα αλλα δεν ημουν σε φορμα  :walkingpenis:
Θεωρητικα ξεκινησα για θεια Μονικα Free house αλλα ξεχασα οτι ρεπαρει τις Δευτερες οποτε το ενα σπιτι κλειστο και στο διπλανο δεξια η Μολδαβη Νταϊανα.Μπηκα κατευθειαν γιατι την πεθυμησα και οπως εχουμε ξαναπει η Νταϊανα ειναι ενας μυθος πλεον απο το Βαρδαρη ακομα,πολυ καλη γυναικα,πανεξυπνη και με προσωπικοτητα,γλυκεια και επικοινωνιακη,αλλα και αγρια οταν της δωσεις το δικαιωμα διοτι εκτος απο βασιλισσα της πιπας και των κριτικων ειναι μαλλον και η βασιλισσα του αυταρχικου....δεν εχω δοκιμασει αλλα μου εχει περιγραψει ωραιες καταστασεις οταν ηταν στο Godiva.
Ξεκινησαμε δυναμικα με φιλια,πουτσοτριψιματα,δαχτυλα,εξαφανιση του πεους για πλακα  :pipa1: :pipa1:
Καπου στην πορεια το μυαλο μου μαλλον ηταν αλλου αλλα τελοσπαντων η γυναικα εκανε την υπομονη της και την εχυσα.Μαλιστα μου ειπε τι αγχωνεσαι αφου ξερεις καθομαι οσο θελω στο δωματιο

Και ενω δεν ειχα ορεξη ας πουμε αλλα κατι με ετρωγε και λεω ας κανω και λιγη τσαρκα αν και πλησιαζαμε στη ληξη της πρωινης βαρδιας και παλι...Παω απο Ερημιτη μπαινω στο 3 εμφανιζεται ενα γυφτακι συμπαθητικο ονοματι Μαγια απο Βουλγαρια,σκουροχρωμο με μεγαλα βυζακια και σφιχτο κορμι...κανω ταχα πως ρωταω για 69 και μου λεει με 50ε κανω και 69 με γυμνο και κωλο  :o :o
Αν και πολυ μακρια απο τα εμφανισιακα γουστα μου και τι κωλο να γαμησω αφου ημουν ετοιμος να κοιμηθω λεω ενταξει θα μπω γιατι μου φανηκε πολυ συμφερουσα η προταση  :grin:
Καλη πιπα που με καυλωσε αν και συντομα περασε καποτα,ωραιο μουνακι και κωλος για γλειψιμο,πουτσοτριψιμο και γενικα προθυμη και ευγενικη κοπελα που προς τιμην της εκανε μεγαλη υπομονη και στο τελος την εχυσα στο στομα με καποτα.Πηγα να την ψησω για χυσιμο στη μαπα της προτεινα να της δωσω και ενα 10αρικο αλλα αντισταθηκε...
Ομως την θεωρω μια αξιολογη περιπτωση και θα ξαναδοκιμασω καποια στιγμη που θα ειμαι καυλωμενος γιατι σημερα δεν ημουν

Η 2η σερι καταθεση ειναι συνηθως πλεονασμος αλλα δασκαλε που διδασκες  :headbang:

επισης η Κωλετη ηταν κλειστη και η τυχη της Νατασας αγνοειται ακομα  :'(
επρεπει να πας στην νανσυ
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Θεωρητικα ξεκινησα για θεια Μονικα Free house αλλα ξεχασα οτι ρεπαρει τις Δευτερες 

και εγω το ειχα ξεχασει , την προηγουμενη βδομαδα , αλλα ευτυχώς την ειδα την επομενη ...

καλα μιλαμε μια καυλα σκετη αυτή η γυναικα ..φοραγε ένα τιγρε διαφανο ..στριγκακι με πετρουλες ... και μποτες ...
σαν να ελεγε ,,μπες να με ξεκωλιασεις ...
αυτή η γυναικαρα σε κανει να θες να πραγματοποιήσεις την ποιο προστυχη φανατσιωση σου
 

Puddin

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
Παιδες αν γνωριζει καποιος ας με ενημερωσει για το ποια κοπελα και σε ποιο μπουρδελο κανει τις καλυτερες παρτουζες.
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Η Σαμπρίνα η μιλφ στο Godiva βραδινή είναι η γύφτισσα που αναφέρθηκε πριν λίγο καιρό που κάποιοι πήραν και “παρασημα”? Η άλλη είναι αυτή?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
964
Κριτικές
14
Like
1.993
Πόντοι
496
Σε ποιο σπίτι δουλεύει η Νανση?
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Την Παολα από τις βιλλες την κρυψαν τελικα πριν την δοκιμασω.Οταν ειδα τις βυζαρες της στο σαλονι επαθα κοκομπλοκο .Μηπως κανενας συναγωνιστης προλαβε και πηρε, να μας πει??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Η αναζήτηση της θείας Μόνικας μου έχει κοστίσει ήδη 190 ευρώ αυτή τη βδομάδα  :2funny:
Ξεκινάω σήμερα μεσημέρι κατευθείαν για free house μπαίνω και μου λέει η τσατσα μόλις μπήκε σε πρόγραμμα η Μόνικα  :headbang:...είμαι βιαστικος όμως αλλά και φουλ καυλωμενος διότι δεν είχα βαρέσει μαλακία από προχθές το μεσημέρι και ήθελα οπωσδήποτε κωλοτρυπιδα οπότε πάω απέναντι στην άλλη αγαπημένη μιλφ την Ειρήνη στο Νικ.ουρανου 26,ήταν άδεια και ρίξαμε ένα δυνατό ξεκώλιασμα και πάλι και φουλ έξτρα πουτσοτριψιματα,δάχτυλα,γλωσσοφιλα και όλα τα καλά

Η Ειρήνη στην ηλικία που είναι τώρα, με το σωματοτυπο που έχει και μ'αυτο το καυλιάρικο κοντό καρέ που έκανε στα μαλλιά είναι η απόλυτη μιλφ και για τους πιο αρρωστους να πούμε ότι ήδη έχει αξυριστο μουνί αρκετών ημερών και θα το αφήσει άλλη μια βδομάδα μου είπε  :new_shocked: οπότε την άλλη Παρασκευή θα είναι ένα κανονικό ανεπτυγμένο θαμνάκι  :bigdick:
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Την Παολα από τις βιλλες την κρυψαν τελικα πριν την δοκιμασω.Οταν ειδα τις βυζαρες της στο σαλονι επαθα κοκομπλοκο .Μηπως κανενας συναγωνιστης προλαβε και πηρε, να μας πει??
Την προηγούμενη φορά που ήρθε έκανα το λάθος να την δοκιμάσω εγώ. Ήταν ίσως η χειρότερη εμπειρία μου με ιερόδουλη. Δεν σε αφήνει να πιάσεις-γλύψεις τα βυζιά της και όταν μετά από πολλά δέχτηκε ξάπλωσε σαν πεθαμένη. Από πάνω δεν ανέβαινε, ιεραποστολικό δεν έκανε, στα 4 δεν ήθελε... Ήθελε μόνο στα πλάγια. Δηλ. πλήρωσα για να κάνω ε΄γω αυτό που ήθελε αυτή.
Τυχερός είσαι που δεν την πρόλαβες και μάλλον και γι' αυτό την βγάλαν.
 

Exemuthos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παρέα
Κανα καλό χρώματος μαυρο παίζει σε κανένα studio αυτό το καιρό ;;
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
3.245
Την προηγούμενη φορά που ήρθε έκανα το λάθος να την δοκιμάσω εγώ. Ήταν ίσως η χειρότερη εμπειρία μου με ιερόδουλη. Δεν σε αφήνει να πιάσεις-γλύψεις τα βυζιά της και όταν μετά από πολλά δέχτηκε ξάπλωσε σαν πεθαμένη. Από πάνω δεν ανέβαινε, ιεραποστολικό δεν έκανε, στα 4 δεν ήθελε... Ήθελε μόνο στα πλάγια. Δηλ. πλήρωσα για να κάνω ε΄γω αυτό που ήθελε αυτή.
Τυχερός είσαι που δεν την πρόλαβες και μάλλον και γι' αυτό την βγάλαν.

τετοιο χαλι ε!?
Thanks man...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
Καλησπέρα παρέα
Κανα καλό χρώματος μαυρο παίζει σε κανένα studio αυτό το καιρό ;;
δεν εχει φιλε καμια μαυρη εδω και πολυ καιρο μονο στην πιατσα θα βρεις αλλα ειναι πολυ ξεπετες εκει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Live αυτή τη στιγμή....

-Ερημίτη 3.Μονικα μιλφ περουβιανή
-Las Vegas. Στο πρώτο η Αφροδίτη η βυζαρου και στο τρίτο η μιλφ Χριστίνα
-Μινωταύρου 15.Αλεξανδρα ελληνικό προμιλφ όμορφη φάτσα χάλια κώλος
-Μινωταύρου 12.Γιασμιν ουκρανη
--Νικ.Ουρανού 28.Νικη Ελληνίδα βυζαρου
-Νικ.Ουρανού 24.Αννα ρουμανακι
-Τριδυμα. Στο πρώτο Μελίνα προμιλφ απίστευτο μπαζο και τέρμα πίσω Αννα τσεχακι
-Godiva. Μπελα νεαρό ξανθό ουκρανακι
-Free house. H μιλφ Μόνικα
-Τσουκαλα καινούργιο σπίτι ή Βερονικα  γεματουλα ατσουμπαλη


 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Βλεποντας στο προγραμμα στις βιλες τιποτα καλυτερο εκτος της Λαρας, κατευθηνθηκα προς αυτην, 60€ παρακαλω το γλυψομουνι απο 50€ που το ειχε πριν λιγο καιρο, μπηκα με 50αρι χαλαρο.!!! :2funny: ...και μετα το περας της συνευρεσης μας.??? Εχω να πω οτι ακομα κλαιω το 50ευρω μου....τυπικη η Λαρα και μου θυμησε την παλια μετρια Λαρα και καθολου την Λαρα της τελευταιας φορας που την πηρα πριν κανα 2μηνο να ταν.??? Φουσκα ηταν και ξεφουσκωσε.??? :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
-Νικ.Ουρανού 1α.η Σισσυ η κοκκινομαλλα το 1β κλειστό

Και τώρα ο ρεπόρτερ περιφερεται στη Γιαννιτσών επεργαζοντας το σενάριο για 2η κατάθεση σε λίγη ώρα που αλλάζει η βαρδια  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
-Νικ.Ουρανού 1α.η Σισσυ η κοκκινομαλλα το 1β κλειστό

Και τώρα ο ρεπόρτερ περιφερεται στη Γιαννιτσών επεργαζοντας το σενάριο για 2η κατάθεση σε λίγη ώρα που αλλάζει η βαρδια  :grin:
Η 1η καταθεση που εγινε?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Αζα αυτην η Βικτωρια η Ουκρανη (στην κριτικη σου) ηταν στην θεση της Βανεσσας Ουκρανης;;  
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom