Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Ναι βεβαια,μην το ζορισουμε το κοριτσι..
Αυτη τα ζηταει ομως τα 40ε,ισως τελικα η κηπουρικη να της τεριαζει περισσοτερο!
αμα στειλουμε εσενα...να σε περιμενω να της δωσεις τα δρομολογια ryanair για αθηνα!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
θες να κανω μαντεψια;
εμφανιση θα βαλει 9 και στα υπολοιπα 2-3...

Εμφανιση 9 ???
Για να παρει εμφανιση 9 θα πρεπει να ειναι με τις ωρες στα γυμναστηρια..
Οσο για τα υπολοιπα η καθεμια παιρνει οτι της αξιζει απο μενα!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
1 ωρα, πιπα στο τζακουζι, πουτσοτριψιματα στο τζακουζι. Γλωσσοφιλα ναι. cim και cif και πρωκτικο ουτως η αλλως δεν θελω και πρωκτικο δεν δινει. δαχτυλο εβαλα αλλα μου ζητησε να το βγαλω. περασα καλυτερα απο τα περισοτερα cg που εχω παρει που ειναι στα ιδια λεφτα
χωρις πρωκτικο, cim, cif. και η κλωντια σιφερ να είναι, είναι υπερεκτιμημενο. το απλο γαμησι με πιπα δεν μπορει να ξεπερνα τα 50 ευρω. τωρα εσυ πως εσυ λες πως σου εκανε παρατηρηση για το δακτυλακι και είναι καλυτερα από κωλ γκερλ που δινουν κωλο ή τα παιρνουν στο στομα δεν μπορω να καταλαβω. τοσο ερωτευμενος εισαι?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
959
Κριτικές
14
Like
1.986
Πόντοι
496
Όσο κολλημένος κ αν είμαι με την Λάρα, ο φίλος έχει δίκιο, πολλά λεφτά για αυτά που προσφέρει
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
1 ωρα, 25λεπτα περιπου πιπα με καποτα στο τζακουζι, πουτσοτριψιματα στο τζακουζι οχι στο μουνι. Γλωσσοφιλα ναι. cim και cif και πρωκτικο ουτως η αλλως δεν θελω και πρωκτικο δεν δινει. δαχτυλο εβαλα αλλα μου ζητησε να το βγαλω. περασα καλυτερα απο τα περισοτερα cg που εχω παρει που ειναι στα ιδια λεφτα + γλυφομουνι

Με 50 ευρουλακια στην Λαρα...

Εγω φιλε μου δεν θα τα εδεινα με την καμια στην Λαρα, αλλα και σε καμια αυτα τα λεφτα για 1 ωρα. Απο εκει και περα δικο σου πορτοφολι δικο σου και το μαχαιρι, αμα περασες καλα, χαλαλι.
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
[size=30pt]Η Μόνικα Σέρβα σύντομα κοντά μας στη Θεσσαλονίκη![/size]
ετοιμαζω την πουτσα μου απο τωρα
ολο το χαρτι θα μαζεψει
τελος στις χιλιοχυμενες πουτανες της πολης
λευτερια στις πουτσες μας
θανατος στους αγαμητους και προσκυνημενους μπουρδελιαριδες
λευτερια επειτελους
 
  • Like
Αντιδράσεις: kavler

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
κανονικα πρεπει να απαγορευτει δια ροπαλου η προσβαση σε αυτο το ονειρο σε οσους ακομα ψαχνουν για λαρες νατασες,εφες και λοιπες παρωχημενες πουτανες της πολης μας
πρωταιρεοτητα μονο σε οσους απειχαν ολο αυτο τον καιρο
 

Συνημμένα

  • monika.png
    monika.png
    514,3 KB · Εμφανίσεις: 22

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
κανονικα πρεπει να απαγορευτει δια ροπαλου την προσβαση σε αυτο το ονειρο σε οσους ακομα ψαχνουν για λαρες νατασες,εφες και λοιπες παρωχημενες πουτανες της πολης μας
πρωταιρεοτητα μονο σε οσους απειχαν ολο αυτο τον καιρο
Tυπε χαλαρωσε λιγο η Λαρα μια χαρα μουνακι ειναι οσο για την εν λογο θα δειξει η νεκροψια τη κουμασι ειναι και του λογου της οταν και αν ερθει οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
κανονικα πρεπει να απαγορευτει δια ροπαλου την προσβαση σε αυτο το ονειρο σε οσους ακομα ψαχνουν για λαρες νατασες,εφες και λοιπες παρωχημενες πουτανες της πολης μας
πρωταιρεοτητα μονο σε οσους απειχαν ολο αυτο τον καιρο

Τυπε,ποια είναι αυτή που κρατάει την κοιλουμπα της για να μη φανεί στο φακό?
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
εγω παντως μισαωρα στο δωματιο με την τσαπου στο χερι δεν περιμενω...θα παω και αν την πετυχω χαλαρα θα μπω αλλιως ...γεια σας
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
εγω παντως μισαωρα στο δωματιο με την τσαπου στο χερι δεν περιμενω...θα παω και αν την πετυχω χαλαρα θα μπω αλλιως ...γεια σας
Eγω παλι μονο αν μου κανει το κλικ θα μπω διαφορετικα οσο ομορφη και να ναι δε μπαινω με τιποτα ουτε καν για δοκιμη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
μην την γαμας εσυ
τραβα σε αυτες που γαμουσες απο την εποχη του βαρδαρη

Εσύ δλδ γαμας άλλες και λες για τις επιλογές μου?
Εγώ πήγα και 15 μέρες Ταϊλάνδη και είδα και το ασιατικό μούμια,οπότε αυτή τη βλέπω κατάλληλη για τον Φακιρη..
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Eγω παλι μονο αν μου κανει το κλικ θα μπω διαφορετικα οσο ομορφη και να ναι δε μπαινω με τιποτα ουτε καν για δοκιμη
αυτο εννοείτε σύντροφε...καύλες θελω να σβησω εκει οχι να βγαλω ISO στις κυριες...
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
Εσύ δλδ γαμας άλλες και λες για τις επιλογές μου?
Εγώ πήγα και 15 μέρες Ταϊλάνδη και είδα και το ασιατικό μούμια,οπότε αυτή τη βλέπω κατάλληλη για τον Φακιρη..
εγω κανω αποχη
γιατι δεν θελω να γινω πιονι στα deal των εμπορων σαρκος και να κονομανε χωρις να μου παρεχουν τιποτα εκμεταλευομενοι την απουσια ανταγωνισμου,εφυσηχαζομενοι στην σταθερα αρρωστημενη πελατεια τους
τιθασευω την καυλα μου και δεν ριχνω το επιπεδο μου κανοντας επισκεψεις στις ιδιες πουτανες που πηδουσα στον βαραδαρη πριν 10 χρονια
ελεος 30αρισαμε πλεον...
υγ:στην ταιλανδη εμαθα φορτωνες ladyboy
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
εγω κανω αποχη
γιατι δεν θελω να γινω πιονι στα deal των εμπορων σαρκος και να κονομανε χωρις να μου παρεχουν τιποτα εκμεταλευομενοι την απουσια ανταγωνισμου,εφυσηχαζομενοι στην σταθερα αρρωστημενη πελατεια τους
τιθασευω την καυλα μου και δεν ριχνω το επιπεδο μου κανοντας επισκεψεις στις ιδιες πουτανες που πηδουσα στον βαραδαρη πριν 10 χρονια
ελεος 30αρισαμε πλεον...
υγ:στην ταιλανδη εμαθα φορτωνες ladyboy


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ο πληροφοριοδοτης σου δεν ειναι καλος,να τον αλλαξεις..
 

moikan3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2017
Μηνύματα
184
Like
42
Πόντοι
1
[move]Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΞΕΚΙΝΗΣΕ[/move]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom