Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Καλσηπερααα στην παρεα.3ημερο θα βρισκομαι Κοζανη για καρναβαλο-μπουρδελιαρικη βολτα,ξερει κανεις αν υπαρχει τιποτα εκει περα;;;;...στο σαιτ δεν βρισκω κατι.
εχει δύο στουντιακια στα κοίλα που φαίνονται ψηλά από Εγνατίακαι δύο μπουρδελακια στα λεγόμενα σκαλοπάτια εξω από την πόλη στην προέκταση μοναστηριου  προς τα ΤΕΙ

Εκεί στα τελευταία είναι η Δανάη η η Μόνικα που λέει κι ο παραπανω
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
προς αζαζελ. μια κριτικη που ειχες γραψει για ζανετ ειναι η ιδια ζανετ που ειναι και τωρα? μπερδευτηκα με τις κριτικες γιατι αλλος λεει μουφα καμμια σχεση με φωτο μπαζακι και ο αλλος λεει μουναρος
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Η Ζανετ που δουλεύει τώρα στις Βιλλες και υπάρχουν φωτογραφίες της στο άλλο σαιτ είχε εμφανιστεί ξανά Μάρτιο του 2015 για λίγο απ'όσο θυμάμαι, 2 βδομάδες ίσως και είχε τιμηθεί από πολύ κόσμο τότε και από μένα
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Ανοίγουν σύντομα 2 νέα μαγαζιά.
Studio Paradise. Στη Νικ. Ουρανού πριν τον παλιό Καλιγούλα.
Πήγα χθες την ωρα που συνεργεία έκαναν εργασίες για να δω τους χώρους και την προσβασιμότητα για ΑΜΕΑ.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
προς αζαζελ. μια κριτικη που ειχες γραψει για ζανετ ειναι η ιδια ζανετ που ειναι και τωρα? μπερδευτηκα με τις κριτικες γιατι αλλος λεει μουφα καμμια σχεση με φωτο μπαζακι και ο αλλος λεει μουναρος

Ναι αυτη ειναι,τι είχα γραψει;καλη;
Λεω να ξαναπάω σημερα  :P
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
Η Ζανετ που δουλεύει τώρα στις Βιλλες και υπάρχουν φωτογραφίες της στο άλλο σαιτ είχε εμφανιστεί ξανά Μάρτιο του 2015 για λίγο απ'όσο θυμάμαι, 2 βδομάδες ίσως και είχε τιμηθεί από πολύ κόσμο τότε και από μένα
πως ειχες περασει?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.080
Πόντοι
25.015
εγω στην αθηνα αν δεν με απαταει η μνημη μου ειχα παρει μια ζανετ αλλα το μονο που θυμαμαι ειναι οτι το μαγαζι που δουλευε ηταν κοντα στην λεωφορο συγγρου και ειχα παει με τα ποδια απο νεα σμυρνη. αν ειναι η ιδια θυμαμαι ενα ωραιο μωρο που σε σωμα μου θυμισε αφρουλα και ειχα περασει καλα με το μονο μειονεκτημα οτι οταν μου επερνε πιπα με πονουσε. ηταν ψιλοαγρια
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
εγω στην αθηνα αν δεν με απαταει η μνημη μου ειχα παρει μια ζανετ αλλα το μονο που θυμαμαι ειναι οτι το μαγαζι που δουλευε ηταν κοντα στην λεωφορο συγγρου και ειχα παει με τα ποδια απο          νεα σμυρνη. αν ειναι η ιδια θυμαμαι ενα ωραιο μωρο που σε σωμα μου θυμισε αφρουλα και ειχα περασει καλα με το μονο μειονεκτημα οτι οταν μου επερνε πιπα με πονουσε. ηταν ψιλοαγρια
           


Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λέει ο φίλος... Ωραίο μουνι, κωλαρα στυλ καρντασιαν μικρό βυζακι αλλά στο τσιμπουκι τσιμπουκι σε πονάει.. Κάνει κάτι deepthroat...  Αλλά δεν θα τη θυμάμαι καθόλου... Ίσως γράψω κριτική κάποια στιγμη
 

teochatz

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Μαΐ 2016
Μηνύματα
447
Κριτικές
44
Like
1.500
Πόντοι
1.071
Κάνοντας χθες βραδινή τσάρκα μετά από τα Χριστούγεννα παρατήρησα αρκετές αλλαγές.Στο Νικηφόρου Ουρανού 1Α μια νταρντάνα γύρω στα 25.Στο Free House 2 milf που μου κάναν εντύπωση.Στο πρώτο μια μελαχρινή,λίγο γεματούλα,πρέπει να ταν στην Ανδρέου Γεωργίου αν θυμάμαι καλά.Στο ξύλινο Μινώταυρου μια με τατού,η οποία προαναφέρθηκε.Βογγούσε άγρια pse φάση,περίμενα κανά τέταρτο με εικοσάλεπτο στο σαλόνι να βγει.Ωραίο κορμί αλλά στο βυζί το χαλάει λίγο.Στο τρίτο από τα τρίδυμα μια Τσέχα όπως είπε η τσατσά με δώρο Ισπανικό.Άλλη μια νταρντάνα ξανθιά milf σε ένα από τα δυο τελευταία της Νικηφόρου Ουρανού,το πράσινο ή το κόκκινο.Επίσης φωτιά η Βέρα από τις βίλες στο erotica,πρώτη φορά την είδα,δεν μπήκα γιατί δεν ήθελα να το ρισκάρω και δεν έχω διαβάσει κριτικές γι αυτήν.Κατέληξα στην Εβελίνα που ήταν το μεσαίο τρίδυμο,έχασε τα περιττά κιλά που έβαλε από τότε που επέστρεψε μετά από μια μικρή αποχή και με το μαύρο το τρυπητό φόρεμα που φορούσε δεν αντιστάθηκα.Επειδή είχα να γαμήσω ένα μήνα σχεδόν δεν έχει νόημα να ανεβάσω κριτική,γιατί τελείωσα αμέσως.Αν και είχε κόσμο,δεν βιαζόταν και ήταν ευδιάθετη για τα 5 λεπτά περίπου που άντεξα

Επειδή δεν συγκράτησα τα ονόματα των milf στο free house,ας πει κάποιος που θυμάται,να δω κριτικές
 

billys24

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιαν 2014
Μηνύματα
56
Κριτικές
76
Like
936
Πόντοι
1.060
Μετα απο αρκετο καιρο στοχευμενη καταθεση στο μωρακι μου τη Βικτωρια στο BadGirls.Το μωρο για αλλη μια φορα ηταν απιθανο και  τα εδωσε ολα.
Σταθερη αξια.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Κάνοντας χθες βραδινή τσάρκα μετά από τα Χριστούγεννα παρατήρησα αρκετές αλλαγές.Στο Νικηφόρου Ουρανού 1Α μια νταρντάνα γύρω στα 25.Στο Free House 2 milf που μου κάναν εντύπωση.Στο πρώτο μια μελαχρινή,λίγο γεματούλα,πρέπει να ταν στην Ανδρέου Γεωργίου αν θυμάμαι καλά.Στο ξύλινο Μινώταυρου μια με τατού,η οποία προαναφέρθηκε.Βογγούσε άγρια pse φάση,περίμενα κανά τέταρτο με εικοσάλεπτο στο σαλόνι να βγει.Ωραίο κορμί αλλά στο βυζί το χαλάει λίγο.Στο τρίτο από τα τρίδυμα μια Τσέχα όπως είπε η τσατσά με δώρο Ισπανικό.Άλλη μια νταρντάνα ξανθιά milf σε ένα από τα δυο τελευταία της Νικηφόρου Ουρανού,το πράσινο ή το κόκκινο.Επίσης φωτιά η Βέρα από τις βίλες στο erotica,πρώτη φορά την είδα,δεν μπήκα γιατί δεν ήθελα να το ρισκάρω και δεν έχω διαβάσει κριτικές γι αυτήν.Κατέληξα στην Εβελίνα που ήταν το μεσαίο τρίδυμο,έχασε τα περιττά κιλά που έβαλε από τότε που επέστρεψε μετά από μια μικρή αποχή και με το μαύρο το τρυπητό φόρεμα που φορούσε δεν αντιστάθηκα.Επειδή είχα να γαμήσω ένα μήνα σχεδόν δεν έχει νόημα να ανεβάσω κριτική,γιατί τελείωσα αμέσως.Αν και είχε κόσμο,δεν βιαζόταν και ήταν ευδιάθετη για τα 5 λεπτά περίπου που άντεξα

Επειδή δεν συγκράτησα τα ονόματα των milf στο free house,ας πει κάποιος που θυμάται,να δω κριτικές
για βερα ασ το...μια απλη καταθεση...για αυτο ασ το...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Μετα απο αρκετο καιρο στοχευμενη καταθεση στο μωρακι μου τη Βικτωρια στο BadGirls.Το μωρο για αλλη μια φορα ηταν απιθανο και  τα εδωσε ολα.
Σταθερη αξια.
ναι αλλα μας φευγει σε λιγο καιρο..οσοι προλαβετε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Η Ζανέτ σημερα μεχρι τις 20:00 θα ειναι για τελευταία μερα,οπως μου ειπε η τσατσα!!!
Φυσικα και υπαρχει αναμονή 3 δωματίων δλδ κάπου στη μια ωρα.αυριο φεύγει για Αθηνα,δεν άντεξε..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Η Ζανέτ σημερα μεχρι τις 20:00 θα ειναι για τελευταία μερα,οπως μου ειπε η τσατσα!!!
Φυσικα και υπαρχει αναμονή 3 δωματίων δλδ κάπου στη μια ωρα.αυριο φεύγει για Αθηνα,δεν άντεξε..
δεν αντεξε το 40αρι...γιατι αθηνα εχει προγραμμα 50 και μετα 100 για φουλ αν θες..ενω στο 50αρι ειναι το απλο..ασε π εκει γαμανε ηρεμα και οχι γιουρια επειδη δεν υπαρχει ελλειψη
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Το πολύ περίεργο είναι ότι κάποιες κοπέλες στην αθήνα δουλεύουν και με ραντεβού εκτός σπιτιών ενώ εδώ το παίζουν αποκλειστικά τιμιες εκδιδόμενες στον οίκο ανοχής

Για παράδειγμα αυτή η μόνικα η τσέχα από τα τίρανα...
Όταν δούλευε αθήνα και όταν κατεβαίνει τώρα κατά διαστήματα δουλεύει κανονικά με ραντεβού και μάλιστα υπήρχε αναφορά σε αυτήν στο thread των call girl της αθήνας
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Φιλε η θεια Μονικα που τωρα δουλευει πρωινη βαρδια στα FREE HOUSE πριν ερθει Θεσσαλονικη δουλευε σε μπουρδελο στην Κοζανη.Αν εχεις χρονο πηγαινε απο το μαγαζι που δουλευει ριξτης ενα μανικι και μετα ζητα της πληροφορίες για Κοζανη.

Οχι ρε φιλε αληθεια;;; Σημερα περασα το πρωι.Δυστυχως δεν ειδα το μηνυμα σημερα τι πρωι και εκαν βολτα και περασα απο αυτην φτου,ευτυχως ο απο κατω συναδελφος με βοηθησε να σαι καλα.
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
εχει δύο στουντιακια στα κοίλα που φαίνονται ψηλά από Εγνατίακαι δύο μπουρδελακια στα λεγόμενα σκαλοπάτια εξω από την πόλη στην προέκταση μοναστηριου  προς τα ΤΕΙ

Εκεί στα τελευταία είναι η Δανάη η η Μόνικα που λέει κι ο παραπανω

Θα κανω και μια ερωτηση εκει,πρεπει να τα τιμησουμε και εκεινα κριμα ειναι.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
δεν αντεξε το 40αρι...γιατι αθηνα εχει προγραμμα 50 και μετα 100 για φουλ αν θες..ενω στο 50αρι ειναι το απλο..ασε π εκει γαμανε ηρεμα και οχι γιουρια επειδη δεν υπαρχει ελλειψη

Το προγραμμα ξεκιναει απο 40€ και εχει τα πάντα εκτος απο κωλο!!!
Θα ξανα ερθει μου ειπε σε 3 βδομάδες αλλα υπάρχουν διαφορες απο την τελευταία φορα που την είχα δει,πριν απο 2 χρονια.τα υπόλοιπα στην κριτική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom