Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

simera_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
252
Κριτικές
3
Like
130
Πόντοι
281
Τοσο χαλί ποτε.....μα ποτε....
Παει η Βίκυ, παει η τσαρίνα (δεν ξερω αν βγαίνει πρωι ) , πανε ολες οι παλιές καλες....

Μαυρο τοπίο πραγματικα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.213
Κριτικές
293
Like
9.649
Πόντοι
12.525
Πήγα Μόνικα σήμερα το απόγευμα στο free house στο αριστερό σπίτι.Επεσε το καθιερωμένο ξεκωλιασμα και όλα καλά με τη μιλφαρα που γύρισε ανανεωμένη και ορεξατη για πολύ γαμήσι

Κάθε μέρα εκεί πάντα πρωινή και όταν δουλεύει η Νατάσα θα πηγαίνει αυτή στο δίπλα σπίτι
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Πήγα Μόνικα σήμερα το απόγευμα στο free house στο αριστερό σπίτι.Επεσε το καθιερωμένο ξεκωλιασμα και όλα καλά με τη μιλφαρα που γύρισε ανανεωμένη και ορεξατη για πολύ γαμήσι

Κάθε μέρα εκεί πάντα πρωινή και όταν δουλεύει η Νατάσα θα πηγαίνει αυτή στο δίπλα σπίτι
Η Μόνικα είναι εγγύηση, πήγα και εγώ αλλά δεν έγραψα κριτική. Η γυναίκα δεν παίζεται, φοβερή στο δωμάτιο  :knockinb:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Την Κυριακή θα είναι κλειστά και τα στούντιο λόγω της βόμβας;  :blowup:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.213
Κριτικές
293
Like
9.649
Πόντοι
12.525
Την Κυριακή θα είναι κλειστά και τα στούντιο λόγω της βόμβας;  :blowup:
και ανοιχτα να ειναι με τοσο αποκλεισμο που θα εχει γυρω γυρω θα ειναι σκετος μπελας να μετακινηθεις προς τα εκει
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
891
Κριτικές
20
Like
1.265
Πόντοι
1.076
στην φριξου στο 14α καινουρια κοπελα απο ουκρανια.ονομα ναταλια ειναι στην θεση της βαλιας στην πρωινη βαρδια. δεν δοκιμαστηκε γιατι ημουν εκει κατα τις 8 παρα δεκα καιδεν υπηρχε χρονος.επεσα πανω στην αλαγη.ειναι γυρω στα εικοσι με αρκετα καλο σωμα.αν φιλος συναγωνιστης την δοκιμασει ας μας πει τις εντυπωσεις του.
 

Mike Tsalis

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Τιμησα μεσοβδομαδα την νεαρα Ουκρανη Βανεσσα,απιστευτη..πολυ ομορφη,πεντακαθαρη και πολυ τιμια.θα ανεβασω συντομα και κριτικη
 

SEXPYR XORIS TO PYR

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2015
Μηνύματα
62
Κριτικές
6
Like
27
Πόντοι
0
H Βικυ η Μολδαβη η Βικτωρια δηλαδη αποσυρεται σε 2-3 μηνες οπως μου πε ....γραψτε τιποτα γιαυτην καμια καλη εμπειρια με αυτην κανεις που να την εχει ξεπατωσει! :

...!φτιαχνομαι πολυ με αυτη τη γκομενα  και καμια κριτικη οποιος παει τωρα κοντα γιατι μετα ...τελος!!Ξεσκιστην !!!!Δωστε της την μητρα στο χερι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλημερα στην παρεα απο εμενα.......

καιρο εχω να εμφανιστω εδω εεεεε???
παλιοπαιδα σας διαβαζω εστω και λιγο!!

θα αρχισω την μήνυμα μου κανοντας μια αναφορα για την κριση οικονομικη και
ψυχολογικη  που εχουμε και ζουμε στην εποχη μας!!
και αναρωτιομουνα πως με αυτην την κριση δεν εχουν πεσει ακομα οι τιμες,
δεν εχουν ανεβει οι υπηρεσιες, δεν εχει αλλαξει αυτο το κωλο σκηνικό που εχουμε στην πολη μας, δεν εχουν βγει ακομα ολες οι πουτανες στο κλαρι(επαγγελματιες και μη) να ζητιανεβουν ενα ευρω!!??????
Και οχι μονο αυτο αλλα να σταματησει αυτη η κοροιδια που τους δερνει!!
Ειτε στον χωρο των μπουρδελων ειτε σε αλλους τομεις του αγοραίου ερωτα που εκει τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα!!
Αντε ντε ας ανοιξει και αυτο το κωλο επαγγελμα τελως παντων να μην εχουμε πολλα διαζυγια!!!
Εδω που τα λεμε παιδες η θεσσαλονικη πλεον ειναι στα δυσκολα της!!
Σε λιγο θα ερθω και εγω κατα κει......

τωρα θα μου πειτε γιατι πρωι πρωι σας ζαλιζω ταρχιδια με αυτεσ τις παπαριες..............!!??
Ο λογος ειναι οτι προχθες δεχθηκα ενα τηλεφώνημα απο μια παλια του χωρου που την ξερετε ολοι εδω μεσα και ΙΣΩΣ εχει καλεσει τηλεφωνικα και μερικους απο εσας!!
που σιγουρα την εχετε τιμησει πολλοι απο εσας και την πισω σουφρα της!!
μιλφονι που ειναι και καιρο εδω στην πολη μας!!

Τωρα τι δουλεια ειχε να παρνει τηλ παλιων αριθμων!!?? Και μαλιστα το δικο μου που οταν την πηρα πισω και ακουσα στην φωνη της καταλαβα ποια ειναι!!
Εγω εχω να βρεθω μαζι της πανω απο 3 χρονια και το τηλ μπορει να το εχει πριν απο 4 ισως και 5!!

Μαγκες σορρυ για το πριξιμο πρωι πρωι αλλα....
τα πραγματα εχουν σφιξει πολυ για πολλους οπως καταλαβατε!!!
τα σχολια δικα σας.......




 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.083
Κριτικές
46
Like
3.228
Πόντοι
3.820
καλημερα στην παρεα απο εμενα.......

καιρο εχω να εμφανιστω εδω εεεεε???
παλιοπαιδα σας διαβαζω εστω και λιγο!!

θα αρχισω την μήνυμα μου κανοντας μια αναφορα για την κριση οικονομικη και
ψυχολογικη  που εχουμε και ζουμε στην εποχη μας!!
και αναρωτιομουνα πως με αυτην την κριση δεν εχουν πεσει ακομα οι τιμες,
δεν εχουν ανεβει οι υπηρεσιες, δεν εχει αλλαξει αυτο το κωλο σκηνικό που εχουμε στην πολη μας, δεν εχουν βγει ακομα ολες οι πουτανες στο κλαρι(επαγγελματιες και μη) να ζητιανεβουν ενα ευρω!!??????
Και οχι μονο αυτο αλλα να σταματησει αυτη η κοροιδια που τους δερνει!!
Ειτε στον χωρο των μπουρδελων ειτε σε αλλους τομεις του αγοραίου ερωτα που εκει τα πραγματα ειναι ακομα χειροτερα!!
Αντε ντε ας ανοιξει και αυτο το κωλο επαγγελμα τελως παντων να μην εχουμε πολλα διαζυγια!!!
Εδω που τα λεμε παιδες η θεσσαλονικη πλεον ειναι στα δυσκολα της!!
Σε λιγο θα ερθω και εγω κατα κει......

τωρα θα μου πειτε γιατι πρωι πρωι σας ζαλιζω ταρχιδια με αυτεσ τις παπαριες..............!!??
Ο λογος ειναι οτι προχθες δεχθηκα ενα τηλεφώνημα απο μια παλια του χωρου που την ξερετε ολοι εδω μεσα και ΙΣΩΣ εχει καλεσει τηλεφωνικα και μερικους απο εσας!!
που σιγουρα την εχετε τιμησει πολλοι απο εσας και την πισω σουφρα της!!
μιλφονι που ειναι και καιρο εδω στην πολη μας!!

Τωρα τι δουλεια ειχε να παρνει τηλ παλιων αριθμων!!?? Και μαλιστα το δικο μου που οταν την πηρα πισω και ακουσα στην φωνη της καταλαβα ποια ειναι!!
Εγω εχω να βρεθω μαζι της πανω απο 3 χρονια και το τηλ μπορει να το εχει πριν απο 4 ισως και 5!!

Μαγκες σορρυ για το πριξιμο πρωι πρωι αλλα....
τα πραγματα εχουν σφιξει πολυ για πολλους οπως καταλαβατε!!!
τα σχολια δικα σας.......
δεν νομιζω οτι θα αλλαξει η κατασταση...υπαρχουν πελατες πολλοι που δεν ειναι εδω μεσα...οποτε καλα κρατει...και εμεις ολοι να σταματησουμε,ειμαστε το 1/10 και αν...ποσοι νομιζεις ειναι οι θεσσαλονικεις που ασχολουνται εδω μεσα με ντελα της πολης;...θες αριθμο;20 το πολυ..γαμαει η επαρχια,γαμανε και καμια 100αρια αλλοι εκτος μπου.κομ...οποτε δε αλλαζει..κατσε να σταματησουνε και οι παλιες που μεινανε να κρατανε ορθια τα ντελα και μετα να δεις ξηρασια...
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
δε γραφω για αποτελεσματα απο μπουρδελοτσαρκες γιατι δεν κανω. Οχι οτι δε θελω αλλα ειναι "επικινδυνο" σπορ για μενα. Γι αυτο και βασιζομαι πολυ στις αναφορες και κριτικες τριτων. Γι αυτο και οταν κανεις δεν δινει αναφορα για καιρο εχω μεγαλο θεμα. Γι αυτο κι εχω φαει απειρες φολες βασιζομενος σε κριτικες που δεν επαληθευτηκαν απο μενα. Σημερα ομως εκανα κανονικη μπουρδελοτσαρκα. Ξεκινησα για στοχευμενη επισκεψη (δε βρηκα την κοπελα ωστοσο) και κατεληξα σε τσαρκα μιας και ημουν ο μονος στην περιοχη και η περιπτωση να με δει καποιος που με ξερει απιθανη. Καταλαβα ποσο δυσκολα ειναι να θυμασαι αυτα που ειδες και να τα μεταφερεις εδω. Καταλαβα τα παραπονα για το χαμηλο επιπεδο. Καταλαβα γιατι γκομενες τυπου Μονικα, Ειρηνη και Νατασσα γινονται θεες(OMG guys!!!)
Στην τσαρκα ομως. Σχεδον το 80% των σπιτιων ανοιχτα. Θυμαμαι μονο ελαχιστα.
- Φριξου 14α, μια 20χρονη - δεν την ειδα
- Φριξου 14β, δε θυμαμαι αλλα δε μου εκανε και καμμια ενρυπωση
- Φριξου 15, δε βλεποταν η κοπελα, φιλη της εφης ειπε η τσατσα
- Φριξου 13α, μια Βουλγαρα γυφτοπουλα που ειπε οτι ειναι απο Βραζιλια...
- Τριδυμα (2 απο 3 ανοιχτα) μια μπαστυ μαγκιορα και η Αναστασια η νταρντανα
- Ν Ουρανου 24 η Στεφη, 26 η Ειρηνη (αλλη μια "θεα") 28 σορρυ δε θυμαμαι ονομα, μια σκουροχρωμη με πιασιματακια και δικτυωτο συνολακι
- Οι "θεες" Μονικα κα Νατασσα στο καινουριο (καλα πλακα κανετε και γραφετε ο,τι γραφετε γι αυτες!!!)
- Στο ξυλινο μινωταυρου μια αδιαφορη, στο διπλα επισης, απεναντι στο πρασινο η σαυρα Σουζανα
- Στη γειτονια του ΛΒΕΓΚΑΣ, και τα 3 ανοιχτα, μια κοκκαλιαρα στο πρωτο, η Αννα στο 2ο , δε θυμαμαι ποια στο τριτο
- Ερημιτη μονο το 2 ανοιχτο με μια γυφτοπουλα μεσα
- Κεφαλληνιας η Νεφελη
- καποια ακομα ανοιχτα αλλα φοβηθηκα να μπω

Ξερω πως ημουν ελλειπης...ξερω τι να προσεξω την αλλη φορα για να τα καταφερω καλυτερα...γραφετε ρε μαγκες, οσο και "υποκειμενικα " να ειναι, ειναι χρησιμα για παρα πολλους...δεν πεισραζει που ειναι οι ιδιες κι ιδιες...για μενα ειναι πολυ χρησιμο να ξερω που θα βρω μια κοπελα χωρις να παρω σβαρνα ολα τα μαγαζια οπως σημερα καλη ωρα...οχι γιατι δε θελω αλλα γιατι δε με παιρνει... Αυτα...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.083
Κριτικές
46
Like
3.228
Πόντοι
3.820
δε γραφω για αποτελεσματα απο μπουρδελοτσαρκες γιατι δεν κανω. Οχι οτι δε θελω αλλα ειναι "επικινδυνο" σπορ για μενα. Γι αυτο και βασιζομαι πολυ στις αναφορες και κριτικες τριτων. Γι αυτο και οταν κανεις δεν δινει αναφορα για καιρο εχω μεγαλο θεμα. Γι αυτο κι εχω φαει απειρες φολες βασιζομενος σε κριτικες που δεν επαληθευτηκαν απο μενα. Σημερα ομως εκανα κανονικη μπουρδελοτσαρκα. Ξεκινησα για στοχευμενη επισκεψη (δε βρηκα την κοπελα ωστοσο) και κατεληξα σε τσαρκα μιας και ημουν ο μονος στην περιοχη και η περιπτωση να με δει καποιος που με ξερει απιθανη. Καταλαβα ποσο δυσκολα ειναι να θυμασαι αυτα που ειδες και να τα μεταφερεις εδω. Καταλαβα τα παραπονα για το χαμηλο επιπεδο. Καταλαβα γιατι γκομενες τυπου Μονικα, Ειρηνη και Νατασσα γινονται θεες(OMG guys!!!)
Στην τσαρκα ομως. Σχεδον το 80% των σπιτιων ανοιχτα. Θυμαμαι μονο ελαχιστα.
- Φριξου 14α, μια 20χρονη - δεν την ειδα
- Φριξου 14β, δε θυμαμαι αλλα δε μου εκανε και καμμια ενρυπωση
- Φριξου 15, δε βλεποταν η κοπελα, φιλη της εφης ειπε η τσατσα
- Φριξου 13α, μια Βουλγαρα γυφτοπουλα που ειπε οτι ειναι απο Βραζιλια...
- Τριδυμα (2 απο 3 ανοιχτα) μια μπαστυ μαγκιορα και η Αναστασια η νταρντανα
- Ν Ουρανου 24 η Στεφη, 26 η Ειρηνη (αλλη μια "θεα") 28 σορρυ δε θυμαμαι ονομα, μια σκουροχρωμη με πιασιματακια και δικτυωτο συνολακι
- Οι "θεες" Μονικα κα Νατασσα στο καινουριο (καλα πλακα κανετε και γραφετε ο,τι γραφετε γι αυτες!!!)
- Στο ξυλινο μινωταυρου μια αδιαφορη, στο διπλα επισης, απεναντι στο πρασινο η σαυρα Σουζανα
- Στη γειτονια του ΛΒΕΓΚΑΣ, και τα 3 ανοιχτα, μια κοκκαλιαρα στο πρωτο, η Αννα στο 2ο , δε θυμαμαι ποια στο τριτο
- Ερημιτη μονο το 2 ανοιχτο με μια γυφτοπουλα μεσα
- Κεφαλληνιας η Νεφελη
- καποια ακομα ανοιχτα αλλα φοβηθηκα να μπω

Ξερω πως ημουν ελλειπης...ξερω τι να προσεξω την αλλη φορα για να τα καταφερω καλυτερα...γραφετε ρε μαγκες, οσο και "υποκειμενικα " να ειναι, ειναι χρησιμα για παρα πολλους...δεν πεισραζει που ειναι οι ιδιες κι ιδιες...για μενα ειναι πολυ χρησιμο να ξερω που θα βρω μια κοπελα χωρις να παρω σβαρνα ολα τα μαγαζια οπως σημερα καλη ωρα...οχι γιατι δε θελω αλλα γιατι δε με παιρνει... Αυτα...
ε ρωτα και εσυ ρε μαστορα...θα σου λεγαμε...ασε που αμα πας πιο πισω 5-6 σελιδες οι αναφορες του μπουξου ειναι ιδιες με το σημερα..δεν αλλαζει τιποτα δεν ανανεωνεται τιποτα..για αυτο σταματησα τις τσαρκες κι εγω αλλα και ολα τα μελη εδω μεσα..!!!κανεις δεν βγαινει πλεον!!
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
διορθωση: Μαρια στο Λβεγκας 2 κι οχι Αννα
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.205
Κριτικές
35
Like
4.564
Πόντοι
2.046
ε ρωτα και εσυ ρε μαστορα...θα σου λεγαμε...ασε που αμα πας πιο πισω 5-6 σελιδες οι αναφορες του μπουξου ειναι ιδιες με το σημερα..δεν αλλαζει τιποτα δεν ανανεωνεται τιποτα..για αυτο σταματησα τις τσαρκες κι εγω αλλα και ολα τα μελη εδω μεσα..!!!κανεις δεν βγαινει πλεον!!
Δε λενε ολοι Jimi μη νομιζεις
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
614
Πόντοι
291
δε γραφω για αποτελεσματα απο μπουρδελοτσαρκες γιατι δεν κανω. Οχι οτι δε θελω αλλα ειναι "επικινδυνο" σπορ για μενα. Γι αυτο και βασιζομαι πολυ στις αναφορες και κριτικες τριτων. Γι αυτο και οταν κανεις δεν δινει αναφορα για καιρο εχω μεγαλο θεμα. Γι αυτο κι εχω φαει απειρες φολες βασιζομενος σε κριτικες που δεν επαληθευτηκαν απο μενα. Σημερα ομως εκανα κανονικη μπουρδελοτσαρκα. Ξεκινησα για στοχευμενη επισκεψη (δε βρηκα την κοπελα ωστοσο) και κατεληξα σε τσαρκα μιας και ημουν ο μονος στην περιοχη και η περιπτωση να με δει καποιος που με ξερει απιθανη. Καταλαβα ποσο δυσκολα ειναι να θυμασαι αυτα που ειδες και να τα μεταφερεις εδω. Καταλαβα τα παραπονα για το χαμηλο επιπεδο. Καταλαβα γιατι γκομενες τυπου Μονικα, Ειρηνη και Νατασσα γινονται θεες(OMG guys!!!)
Στην τσαρκα ομως. Σχεδον το 80% των σπιτιων ανοιχτα. Θυμαμαι μονο ελαχιστα.
- Φριξου 14α, μια 20χρονη - δεν την ειδα
- Φριξου 14β, δε θυμαμαι αλλα δε μου εκανε και καμμια ενρυπωση
- Φριξου 15, δε βλεποταν η κοπελα, φιλη της εφης ειπε η τσατσα
- Φριξου 13α, μια Βουλγαρα γυφτοπουλα που ειπε οτι ειναι απο Βραζιλια...
- Τριδυμα (2 απο 3 ανοιχτα) μια μπαστυ μαγκιορα και η Αναστασια η νταρντανα
- Ν Ουρανου 24 η Στεφη, 26 η Ειρηνη (αλλη μια "θεα") 28 σορρυ δε θυμαμαι ονομα, μια σκουροχρωμη με πιασιματακια και δικτυωτο συνολακι
- Οι "θεες" Μονικα κα Νατασσα στο καινουριο (καλα πλακα κανετε και γραφετε ο,τι γραφετε γι αυτες!!!)
- Στο ξυλινο μινωταυρου μια αδιαφορη, στο διπλα επισης, απεναντι στο πρασινο η σαυρα Σουζανα
- Στη γειτονια του ΛΒΕΓΚΑΣ, και τα 3 ανοιχτα, μια κοκκαλιαρα στο πρωτο, η Αννα στο 2ο , δε θυμαμαι ποια στο τριτο
- Ερημιτη μονο το 2 ανοιχτο με μια γυφτοπουλα μεσα
- Κεφαλληνιας η Νεφελη
- καποια ακομα ανοιχτα αλλα φοβηθηκα να μπω

Ξερω πως ημουν ελλειπης...ξερω τι να προσεξω την αλλη φορα για να τα καταφερω καλυτερα...γραφετε ρε μαγκες, οσο και "υποκειμενικα " να ειναι, ειναι χρησιμα για παρα πολλους...δεν πεισραζει που ειναι οι ιδιες κι ιδιες...για μενα ειναι πολυ χρησιμο να ξερω που θα βρω μια κοπελα χωρις να παρω σβαρνα ολα τα μαγαζια οπως σημερα καλη ωρα...οχι γιατι δε θελω αλλα γιατι δε με παιρνει... Αυτα...
Για να καταλαβουν μερικοι την αξια του εκλεκτου συναδελφου ΜΠΟΥΧΟΣ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.213
Κριτικές
293
Like
9.649
Πόντοι
12.525
Γι αυτο και βασιζομαι πολυ στις αναφορες και κριτικες τριτων. Γι αυτο και οταν κανεις δεν δινει αναφορα για καιρο εχω μεγαλο θεμα. Γι αυτο κι εχω φαει απειρες φολες βασιζομενος σε κριτικες που δεν επαληθευτηκαν απο μενα.
αυτο που γραφεις ειναι καπως αντιφατικο...απο τη μια εχεις θεμα οταν δε γραφουν οι αλλοι να στα δωσουν ετοιμα δηλαδη,αλλα απο την αλλη τρως φολες απο τις κριτικες των αλλων

Αρα πρεπει να κανεις εσυ τις δικες σου βολτες και τις δικες σου δοκιμες για να μη βασιζεσαι στους αλλους και την πατας.
Επισης αν δε σου αρεσει η Νατασα,η Ειρηνη και η Μονικα που προφανως δεν εχεις δοκιμασει θα πρεπει να αρχισεις τις δοκιμες και τα κασκαντεριλικια σε κοπελες λιγοτερο γνωστες μπας και αναδειξεις εσυ καμια καινουρια φιρμα και βοηθησεις κι εμας τους σαβουρογαμηδες λιγο
 

Anomalakis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα
15
Like
4
Πόντοι
0
Ο λογος ειναι οτι προχθες δεχθηκα ενα τηλεφώνημα απο μια παλια του χωρου που την ξερετε ολοι εδω μεσα και ΙΣΩΣ εχει καλεσει τηλεφωνικα και μερικους απο εσας!!
που σιγουρα την εχετε τιμησει πολλοι απο εσας και την πισω σουφρα της!!
μιλφονι που ειναι και καιρο εδω στην πολη μας!!

Τωρα τι δουλεια ειχε να παρνει τηλ παλιων αριθμων!!?? Και μαλιστα το δικο μου που οταν την πηρα πισω και ακουσα στην φωνη της καταλαβα ποια ειναι!!
Εγω εχω να βρεθω μαζι της πανω απο 3 χρονια και το τηλ μπορει να το εχει πριν απο 4 ισως και 5!!

Μαγκες σορρυ για το πριξιμο πρωι πρωι αλλα....
τα πραγματα εχουν σφιξει πολυ για πολλους οπως καταλαβατε!!!
τα σχολια δικα σας.......


Ειρηνη?.....
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.506
Πόντοι
17.065
Αντε να πουμε τοτε παιδια, πηγα πριν να βρω φετιχιστικο στοχο και περασα πρωτα απο το ασπρο γωνιακο στην Μινωταυρου που ηταν μια ξανθια μιλφ Μονικα. Ταιριαζει απολυτα στα φετιχιστικα γουστα μου ετσι οπως ειναι σαν ξεπεσμενη αριστοκρατισσα με πορνοπλατινε μαλλι αλλα ηταν καπως παγερη στο σαλοναρισμα και επειδη δεν θυμομουν κριτικες δεν περασα.
Μετα περασα απο τα 2 πρωτα Las Vegas που ειναι δεξια μαζι οπου στο πρωτο ηταν μια προσχαρη πιπινοτσιγγανα και στο δευτερο ενα μελαχρινο καβλακι -νομιζω Αντζυ την λενε- με πολυ πορνιαρικο και πορνηρο βλεμμα.
Πηγα απεναντι στο Ερημιτη 2 και ηταν η Μιρα οπου και περασα τελικα για αρρωστη κατασταση, αλλα μου φανηκε βιαστικη αυτη τη φορα. Βεβαια ειχε πολυ κοσμο που τσαρκαρε και συνεχεια ακουγοταν τυποι να μπαινουν στο σαλονι.
Γενικα τελευταια εχω σωσει παρα πολλα 30ευρα με πετυχημενες μαλακιες  :cum:  :cum:  :cum:
Δυστυχως κυριοι...χασαμε.  :sunglasses:
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
170
Κριτικές
6
Like
220
Πόντοι
281
Ναι Αντζυ την λενε την κοπελα,χθες πηγα μαζι της,ειναι καινουρια λεει εχει 3 μερες απο Αθηνα ηρθε.Ελληνο-Ιταλιδα λεει οτι ειναι.Ωραια φατσουλα εχει,ωραιο κολαρακι και ειναι ευχαριστει να πατε μαγκες,καλη πιπουλα κανει.22 ετων πληροφορια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom