Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
στην φριξου στο 14α καινουρια κοπελα απο ουκρανια.ονομα ναταλια ειναι στην θεση της βαλιας στην πρωινη βαρδια. δεν δοκιμαστηκε γιατι ημουν εκει κατα τις 8 παρα δεκα καιδεν υπηρχε χρονος.επεσα πανω στην αλαγη.ειναι γυρω στα εικοσι με αρκετα καλο σωμα.αν φιλος συναγωνιστης την δοκιμασει ας μας πει τις εντυπωσεις του.

Χθεσινή μεσημεριανή συνεύρεση. Κοπελίτσα 21-23 ετών, με κορμάρα γύρω στο 172,φάτσα ιδιαίτερη, βυζάκι νορμάλ αλλά για την ώρα είναι μόνο για ρομαντζάδα. Μέσα είναι λίγο σφιγμένη και μάλλον γιατί είναι πρωτάρα αν και είχε καλή διάθεση. Δε μιλάει γρι ελληνικά και σπαστά αγγλικά. Σίγουρα δεν είναι γι αυτούς που ψάχνουν πορνοσταρς. Αν όμως λίγο ξεψαρώσει, θα σαρώσει...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.213
Κριτικές
293
Like
9.649
Πόντοι
12.525
Η Νταϊάνα σουφρα δεν εδινε. Αλλη θα ειναι.
H Nταϊανα εδινε κωλο κανονικα και θεωρω απιθανο ακομα κι αν εχει επιστρεψει οπως γραφτηκε,να παιρνει τηλεφωνο τους πελατες της με την εννοια της διαφημισης εννοω
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
αυτο που γραφεις ειναι καπως αντιφατικο...απο τη μια εχεις θεμα οταν δε γραφουν οι αλλοι να στα δωσουν ετοιμα δηλαδη,αλλα απο την αλλη τρως φολες απο τις κριτικες των αλλων

Αρα πρεπει να κανεις εσυ τις δικες σου βολτες και τις δικες σου δοκιμες για να μη βασιζεσαι στους αλλους και την πατας.
Επισης αν δε σου αρεσει η Νατασα,η Ειρηνη και η Μονικα που προφανως δεν εχεις δοκιμασει θα πρεπει να αρχισεις τις δοκιμες και τα κασκαντεριλικια σε κοπελες λιγοτερο γνωστες μπας και αναδειξεις εσυ καμια καινουρια φιρμα και βοηθησεις κι εμας τους σαβουρογαμηδες λιγο

να διαβαζεις με ψυχραιμια...δε μιλαμε παρα για πουτανες...στη μια προταση μιλαω για αναφορες (ποια πουτανα σε ποιο μπουρδελο)...στην αλλη προταση μιλαω για κριτικες (εμπειρια καποιου με καποια πουτανα)...οι αναφορες ειναι αντικειμενικες ενω οι κριτικες υποκειμενικες...ο καθενας ειναι υπευθυνος για το ποση σημασια θα δωσει στις κριτικες...μετα απο δοκιμες κα πιθανον και φολες, ξερει ποιανου την κριτικη και ποσο σοβαρα θα λαβει υποψη...η ευθυνη βαρυνει αποκλειστικα τον ιδιο...τωρα οποιος γαμαει μια πουτανα με σαπια δοντια (τωρα οχι πια)που το χνωτο της βρωμαει τσιγαριλα, και μπυροκοιλια και γουσταρει, μαγκια του και γουστο του... εγω δε θα πω κανενα σαβουρογαμη γιατι σεβομαι τα γουστα του καθενος...το να περιγραφει κανεις οτι γαμησε μια θεα ενω γαμησε μια μπαζολιτσα δε σημαινει οτι ειναι σαβουρογαμης...μπορειπραγματικα να γουστερε...μπορει ναναι απλα παπατζης...μπορει να ζει με τις αυταπατες του (συνηθιζεται τελευταια)  ΜΠΟΤΟΜΛΑΙΝ: 1.σορρυ αν σας εθιξα καποια κοπελα...2.οσοι γραφουν αναφορες ειναι ωραιοι μαγκες και βοηθουν πολυ μια κατηγορια ατομων σα και του λογου μου...3.οσοι γραφουν κριτικες επισης ειναι ωραιοι μαγκες...ΡΕΣΠΕΚΤ σε ολους αυτους που μας ξεστραβωνουν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.213
Κριτικές
293
Like
9.649
Πόντοι
12.525
1.σορρυ αν σας εθιξα καποια κοπελα...2.οσοι γραφουν αναφορες ειναι ωραιοι μαγκες και βοηθουν πολυ μια κατηγορια ατομων σα και του λογου μου...3.οσοι γραφουν κριτικες επισης ειναι ωραιοι μαγκες...ΡΕΣΠΕΚΤ σε ολους αυτους που μας ξεστραβωνουν
μα δε μας εθιξες καμια κοπελα που ειναι αδερφη μας και μανα μας ας πουμε ή της παιρνουμε τις μισες εισπραξεις...
εμεις που γραφουμε πολλα χρονια εδω μεσα θεωρουμε κατα συντριπτικη πλειοψηφια οτι η Νατασα πχ ειναι μια πολυ καλη κοπελα,στις 100 κριτικες της που εχουν γραφτει οι 99 ειναι θετικοτατες...

εσυ που γραφτηκες πριν ενα μηνα στο σαιτ και θεωρεις λανθασμενη αυτη την επιλογη μας θα πρεπει να μας πεις και να μας προτεινεις καποια καλυτερη που δοκιμασες γιατι μπορει να κανουμε και λαθος.
Ή αν θεωρεις ελλιπή την ενημερωση απο τα σπιτια μπορεις να κανεις τις δικες σου τσαρκες,ή αν θεωρεις αναξιοπιστες τις κριτικες που γραφονται μπορεις να αρχισεις να γραφεις τις δικες σου κριτικες

Δεν ειναι παραλογο αυτο που λεω νομιζω και στο λεω εντελως με φιλικη διαθεση...αν δε σε καλυπτουν αυτα που γραφονται εδω μεσα μπορεις να χαραξεις το δικο σου δρομο και να αφησεις το στιγμα σου εδω μεσα στηριζομενος μονο στις δικες σου εμπειριες
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.204
Κριτικές
35
Like
4.562
Πόντοι
2.046
μα δε μας εθιξες καμια κοπελα που ειναι αδερφη μας και μανα μας ας πουμε ή της παιρνουμε τις μισες εισπραξεις...
εμεις που γραφουμε πολλα χρονια εδω μεσα θεωρουμε κατα συντριπτικη πλειοψηφια οτι η Νατασα πχ ειναι μια πολυ καλη κοπελα,στις 100 κριτικες της που εχουν γραφτει οι 99 ειναι θετικοτατες...

εσυ που γραφτηκες πριν ενα μηνα στο σαιτ και θεωρεις λανθασμενη αυτη την επιλογη μας θα πρεπει να μας πεις και να μας προτεινεις καποια καλυτερη που δοκιμασες γιατι μπορει να κανουμε και λαθος.
Ή αν θεωρεις ελλιπή την ενημερωση απο τα σπιτια μπορεις να κανεις τις δικες σου τσαρκες,ή αν θεωρεις αναξιοπιστες τις κριτικες που γραφονται μπορεις να αρχισεις να γραφεις τις δικες σου κριτικες

Δεν ειναι παραλογο αυτο που λεω νομιζω και στο λεω εντελως με φιλικη διαθεση...αν δε σε καλυπτουν αυτα που γραφονται εδω μεσα μπορεις να χαραξεις το δικο σου δρομο και να αφησεις το στιγμα σου εδω μεσα στηριζομενος μονο στις δικες σου εμπειριες
Aλ μαλλων μιλαει για το εμφανισιακο κομματι οχι για το υπηρεσιακο
 

juvesalonika

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
98
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
H Nταϊανα εδινε κωλο κανονικα και θεωρω απιθανο ακομα κι αν εχει επιστρεψει οπως γραφτηκε,να παιρνει τηλεφωνο τους πελατες της με την εννοια της διαφημισης εννοω
Οσες φορες τη ρωτησα ελεγε ο κωλος ειναι για αλλη δουλεια  :2funny:
 

giomotor

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
93
Like
26
Πόντοι
0
ξαναπηγα σε συγκεκριμενο μαγαζι σημερα μπας και ειναι η κοπελα που ψαχνω αλλα δεν. Με την ευκαιρια μπηκα στο Γκοντιβα για να ρωτησω για Νταιανα. Ηταν ενα σκυλι του πολεμου (εμφανησιακα) νομιζω Σαμπρινα. Η Νταιανα δεν παιζει τωρα συντομα μου ειπε η τσατσα. Περνωντας απο Φριξου ηταν οι τσατσαδες του 15(εφησ) και του διπλανου. Ρωτησα για Εφη. Οχι πριν το Πασχα μου ειπε. Μπηκα και στο 12. Ενα μπαζακι (Μερτζυ?) για τα ματια μου, με αυτοπεποιθηση και ναζι. Μου ειπε μονορουφι και φυσικοτητα τα προγραμματα και ακομα ειμαι με εγκεφαλικο. 30 απλο, 40χαλαρο, 50 στομ, 60 να τη γλυψεις, 70 να χυσεις οπου γουσταρεις, 80 πρωκτικο /δε θυμαμαι που χυνεις, κατι ακομα και 150 για φουλ, 2 φορες, τη μια πρωκτικο. καποιοι (ποιοι?) μπορει να τα δινουν. μαγκια τους. Αυτα
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
πιστευω οτι με την παλια ιδιοτητα του προεδρου μπορω να καταχραστω λιγο την φιλοξενια του νηματος και να βαλω και εδω την αναφορα την αννυ απο las vegas που ειχα την χαρα να συνευρεθω αποψε στην εκτακτη εμφανιση της στα τρικαλα στο χ στουντιο

νεα αφιξη λοιπον στο χ στουντιο

Αννυ πιπινι απο Σουηδια δουλευει και στο las vegas στην θεσσαλονικη οποτε καλο ειναι να αναμεταδωσω και στο θρεντ της μπουρδελόκαταστασης

ξανθουλι με μακρυ μαλλι αλλα πιασμενα κοτσο,πανεμορφο και γλυκο κοριτσι,σφιχτο νεανικο σωματακι με πολυ καλες αναλογιες ,μονο κοριτσι της δουλειαςδεν θυμιζει σε εμφανιση αλλα και συμπεριφορα

αψογη,επικοινωνιακη,δεκτικη σε ολα πιασιματα ,χαδακια,φιλακια παντου,προκαταρκτικα αψογα  και με διαρκεια,ακομα και γλωσσοφιλα αλλα αυτο φανταζομαι ειναι πως θα  της βγει,πεντακαθαρη με ενα υπεροχο αρωμα,ανετη απο χρονο και καυλιαρα στο γαμησι αλλα με τον αντρα και το πως θα περασεις εσυ καλα σε πρωτο πλανο

δεν βιαζεται καθολου

καναμε ενα υπεροχο σεξ απο αυτα που θα θυμασαι καιρο σε αρκετες στασεις τις οποιες κατεχει ολες καλα και περασα τελεια

στην πιπα ηταν δε αργη και απολαυστικη αν και με καποτα

κανει γενικα ολα τα προγραμματα πλην πρωκτικου και αξιζει κατ εμε καταθεσης γιατι ειναι μια τιμια ιεροδουλη,σεβεται τον πελατη και το χρημα του,εχει φιλοτιμο και γενικα τιμα το επαγγελμα παρολο που ειναι πολυ νεα και δροσερη κοπελα(πραγμα σπανιο στις μερες μας)



απο δευτερα μαλλον θα ειναι πισω θεσσαλονικη οποτε προτεινω σε οσους ασχολουνται να την τιμησουν
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
προφανως εννοεις την άλλη δευτερα ε?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.166
Κριτικές
91
Like
10.843
Πόντοι
25.015
πρωινη ειναι αυτη η Αννυ?
εκανε και ενα καλο αυτο το καινουριο πραμα στο σιτε που βαζει κατω απο τα μελη τις κριτικες τους. Οποτε μολις ανακαλυψα οτι δεν εχω γραψει κριτικη για την μεγαλη μου αγαπη την Αφρουλα που την εχω τιμισει πιο πολλες φορες απο καθε αλλη πουτανα. Καιρος λοιπον να γραψω μιας και εχω ελευθερο χρονο!!
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Περνωντας απο Φριξου ηταν οι τσατσαδες του 15(εφησ) και του διπλανου. Ρωτησα για Εφη. Οχι πριν το Πασχα μου ειπε.
Καλησπερα συναδελφε! Ναι καλα πεστους..κι οταν θα ερθει το πασχα θα πουνε,οχι πριν το καλοκαιρι..οταν θα ερθει το καλοκαιρι,ειναι διακοπες..ελατε τον σεπτεμβρη..κοροιδια και μονο, τιποτε αλλο.
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Καλησπέερα σεε όλους. Τωρα που έχουν εξαφανιστεί η θεία μόνικα και η Εμμανουέλα γνωρίζει κανείς καμια κοπέλα με καλή πίπα που να κατεβαίνει και χαμηλά... πολύ χαμηλά  :kissass:
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Καλησπέερα σεε όλους. Τωρα που έχουν εξαφανιστεί η θεία μόνικα και η Εμμανουέλα γνωρίζει κανείς καμια κοπέλα με καλή πίπα που να κατεβαίνει και χαμηλά... πολύ χαμηλά  :kissass:
Διαβασε λιγο καλυτερα φιλε...Θεια Μονικα επεστρεψε στο free house
 

crzdds

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
138
Κριτικές
5
Like
137
Πόντοι
281
Ομολογώ πιαστηκα αδιαβαστος. Ευχαριστώ παντως. Και αν υπάρχει και καμιά άλλη  προταση ακομα καλύτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom