Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
919
Κριτικές
33
Like
1.630
Πόντοι
716
ΔΕΝ ειναι επιλογη δυστυχως λογω δουλειας... Μακαρι να μπορουσα. Απορω με τοσο κοσμο η Θεσσαλονικη, οταν εχει 200 ωραιες πουτανες η αθηνα, εδω δεν επρεπε να εχει 5-6?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα συναδελφοι! Για την εφη κανα νεο εχουμε?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
ΔΕΝ ειναι επιλογη δυστυχως λογω δουλειας... Μακαρι να μπορουσα. Απορω με τοσο κοσμο η Θεσσαλονικη, οταν εχει 200 ωραιες πουτανες η αθηνα, εδω δεν επρεπε να εχει 5-6?
5-6 ισως και περισσοτερες εχει..αλλα ολες ειναι παλιες! Απο καινουργιες ειμαστε αστα να πανε, οτι σαβουρα εχουν εδω την στελνουν και αν βγει καμια καλη..πολυ γρηγορα φευγει απο εδω.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Καλησπερα συναδελφοι! Για την εφη κανα νεο εχουμε?

Ναι ότι η τσατσά μας δουλεύει ψιλό γαζί. Τώρα βέβαια άκουσα νέα εκδοχή αλλά δεν λέω τπτ, γιατί δεν πιστεύω τίποτα.
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Τα ιδια και τα ιδια,το επιπεδο εχει πεσει παρα πολυ μετα και την χθεσινη μου τσαρκα (βραδινη) σε ολα τα σπιτακια.Παιρνουν που παιρνουν τα λεφτα μας,τουλαχιστον φερτε κατι καινουριο να δοκιμασουμε,ολες οι κριτικιες ειναι ιδιες για ολες τις κοπελες δυστυχως.
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Ναι ότι η τσατσά μας δουλεύει ψιλό γαζί. Τώρα βέβαια άκουσα νέα εκδοχή αλλά δεν λέω τπτ, γιατί δεν πιστεύω τίποτα.
Το μαγαζι μας δουλευει ψιλο γαζι, η τσατσα λεει οτι της λενε τα αφεντικα.Αυτοι νομιζω οτι το σκεφτονται κουτοπονηρα,οσο δεν λενε κατι οριστικο, αρκετοι απο εμας θα πανε να μαθουν νεα για την εφη, και ετσι ολο και καποιος θα περασει με την κοπελα που θα εχουν εκεινη τη μερα.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Βόλτα σήμερα νυχτερινή 02:00 με 03:00 σκέτη απελπισία. Δεν υπήρχε τπτ, πολλά σπιτάκια κλειστά. Για να καταλάβετε περίπου:

Πέτρου Ερημίτη: Σαλώμη (στα άλλα 2 λογικά θα είχε Μίρα και Μισέλ - είχα μπει πριν λίγες μέρες και δεν θέλω να γίνομαι κουραστικός)
Βέγκας: Σουζάνα και ???/busy
Μινωταύρου: Σάρα μέτρια/κακή εμφάνιση αλλά με προκλητικούς βύζους στο ξύλινο, Χριστίνα με τις βυζο-ατομικές βόμβες στο απέναντι. Του βυζιού το πανηγύρι πάντα αυτός ο δρόμος.
Ουρανού (από Δ προς Α): Αντριάνα η οποία ήταν η πιο δελεαστική πρόταση. Κορίνα στο δίπλα. Λογικά η Ελενα θα ήταν στη γωνία,
Vis: Εκεί ήθελα να μπω και δε μου άνοιξαν!!!! Έλεος. Δουλεύουν συνήθως μια Λίνα Ελληνίδα πρωί και μια Γκαμπριέλα βράδυ που φαίνονται ωραία μωρά. Τώρα δεν παίρνω και όρκο ότι ήταν αυτές εκεί. Μπορεί να ήταν καμιά τραγική Αλίκη....
Τρίδυμα: Απλά αδιαφορώ.
Φρίξου: Μόνο 3 από τα 6 ανοιχτά...... και τίποτα ενδιαφέρον. Μια Βανέσσα στο 13β(?) ήταν ίσως πηδεύσιμη. Η Φλωρίτα στο Sex atC.
Βίλες: Δεν ασχολήθηκα - τπτ καινούριο.
Ουρανού-αρχή: Η μικρή καυλιάρα μουνάρα (Χριστίνα νομίζω) που ήταν πάλι μες την τρελή χαρά και τα γελάκια. Ωραίο μωρό αλλά όχι αυτό που ψάχνω.

..και να ρίχνει ασταμάτητα βροχή... κανένα έλεος.
Έφυγα και πήγα στοχευμένα σε κωλομπαρού - δεν το μετάνιωσα.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Βόλτα σήμερα νυχτερινή 02:00 με 03:00 σκέτη απελπισία. Δεν υπήρχε τπτ, πολλά σπιτάκια κλειστά. Για να καταλάβετε περίπου:

Πέτρου Ερημίτη: Σαλώμη (στα άλλα 2 λογικά θα είχε Μίρα και Μισέλ - είχα μπει πριν λίγες μέρες και δεν θέλω να γίνομαι κουραστικός)
Βέγκας: Σουζάνα και ???/busy
Μινωταύρου: Σάρα μέτρια/κακή εμφάνιση αλλά με προκλητικούς βύζους στο ξύλινο, Χριστίνα με τις βυζο-ατομικές βόμβες στο απέναντι. Του βυζιού το πανηγύρι πάντα αυτός ο δρόμος.
Ουρανού (από Δ προς Α): Αντριάνα η οποία ήταν η πιο δελεαστική πρόταση. Κορίνα στο δίπλα. Λογικά η Ελενα θα ήταν στη γωνία,
Vis: Εκεί ήθελα να μπω και δε μου άνοιξαν!!!! Έλεος. Δουλεύουν συνήθως μια Λίνα Ελληνίδα πρωί και μια Γκαμπριέλα βράδυ που φαίνονται ωραία μωρά. Τώρα δεν παίρνω και όρκο ότι ήταν αυτές εκεί. Μπορεί να ήταν καμιά τραγική Αλίκη....
Τρίδυμα: Απλά αδιαφορώ.
Φρίξου: Μόνο 3 από τα 6 ανοιχτά...... και τίποτα ενδιαφέρον. Μια Βανέσσα στο 13β(?) ήταν ίσως πηδεύσιμη. Η Φλωρίτα στο Sex atC.
Βίλες: Δεν ασχολήθηκα - τπτ καινούριο.
Ουρανού-αρχή: Η μικρή καυλιάρα μουνάρα (Χριστίνα νομίζω) που ήταν πάλι μες την τρελή χαρά και τα γελάκια. Ωραίο μωρό αλλά όχι αυτό που ψάχνω.

..και να ρίχνει ασταμάτητα βροχή... κανένα έλεος.
Έφυγα και πήγα στοχευμένα σε κωλομπαρού - δεν το μετάνιωσα.

:hi: Μύστη μου

Ερημίτη 3 Νικόλ

Vegas: Στο πρώτο η Λίλυ

Νικηφόρου Ουρανού 24(Μινωταύρου) Η Ντέα.
Έλενα λείπει εκτός σύμφωνα με την υπηρεσία.
 

tom_for_the_watch

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2015
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
0
1.   Αντριάνα η οποία ήταν η πιο δελεαστική πρόταση

2.   Vis: Εκεί ήθελα να μπω και δε μου άνοιξαν!!!! Έλεος. Δουλεύουν συνήθως μια Λίνα Ελληνίδα πρωί και μια Γκαμπριέλα βράδυ που φαίνονται ωραία μωρά.

3.   Ουρανού-αρχή: Η μικρή καυλιάρα μουνάρα (Χριστίνα νομίζω) που ήταν πάλι μες την τρελή χαρά και τα γελάκια. Ωραίο μωρό αλλά όχι αυτό που ψάχνω.

1.   Ρε γαμώτο αυτή η Αντριάνα μου βγάζει κάτι απωθητικό....  
2.   Η Γκαμπριέλα που λες είναι το γνωστό ξανθό κομοδίνο;
3.   Μακριά από την τρελή Παουλίνα/Χριστίνα. Μαλακισμένο με Μ κεφαλαίο

Πλέον ρε μάγκες δεν έχεις όρεξη να κάνεις τσάρκα με αυτό το υλικό που κυκλοφορεί. Άντε καμιά στοχευμένη και αυτή με το ζόρι.


 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Οταν καναμε την συναντηση τω μελων για τη κοπη της πιτας μαζευτηκαν 11 ατομα.Κανεας να φανταστειτε δεν ειχε ορεξη για τσαρκα.Οταν ο μπουρδελιαρης δε εχει ψυχολογια και με αυτα που βλεπει του πεφτει περισσοτερο η ψυχολογια. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Η θεία Μονικα επέστρεψε κανονικά πρωινή?
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.075
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
36
Τίποτα για Justine νεότερο?
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
1.   Ρε γαμώτο αυτή η Αντριάνα μου βγάζει κάτι απωθητικό.... 
2.   Η Γκαμπριέλα που λες είναι το γνωστό ξανθό κομοδίνο;
3.   Μακριά από την τρελή Παουλίνα/Χριστίνα. Μαλακισμένο με Μ κεφαλαίο

Πλέον ρε μάγκες δεν έχεις όρεξη να κάνεις τσάρκα με αυτό το υλικό που κυκλοφορεί. Άντε καμιά στοχευμένη και αυτή με το ζόρι.

2. Όχι νέα πρέπει να 'ναι.. Εκτός αν...
Εγώ θυμάμαι το όνομα της κοπελιάς που μου γυάλισε σαν Μιχαέλα και μετά μου έλεγαν δεν υπάρχει αυτό το όνομα. Θα το διερευνήσω.
3. Ναι, αλλά σκέψου ότι κάποιος μπορεί να ψάχνει μικρή τρελή και άμαθη με ενέργεια και ομορφιά.



:hi: Μύστη μου

Ερημίτη 3 Νικόλ

Vegas: Στο πρώτο η Λίλυ

Νικηφόρου Ουρανού 24(Μινωταύρου) Η Ντέα.
Έλενα λείπει εκτός σύμφωνα με την υπηρεσία.

Yorkie είσ´ ωραίος. Νικόλ ήθελα να πω, sorry.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.110
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Οταν καναμε την συναντηση τω μελων για τη κοπη της πιτας μαζευτηκαν 11 ατομα.Κανεας να φανταστειτε δεν ειχε ορεξη για τσαρκα.Οταν ο μπουρδελιαρης δε εχει ψυχολογια και με αυτα που βλεπει του πεφτει περισσοτερο η ψυχολογια. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
να φανταστεις το ωραιοτερο ητανε που καναμε βολτα μεσα στη πολη ψαχνοντας φαγαδικο..πιο ωραιο απο τη τσαρκα στα μπουρδελα...ρε αθηνα και παλι αθηνα!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
1.   Ρε γαμώτο αυτή η Αντριάνα μου βγάζει κάτι απωθητικό....  
2.   Η Γκαμπριέλα που λες είναι το γνωστό ξανθό κομοδίνο;
3.   Μακριά από την τρελή Παουλίνα/Χριστίνα. Μαλακισμένο με Μ κεφαλαίο

Πλέον ρε μάγκες δεν έχεις όρεξη να κάνεις τσάρκα με αυτό το υλικό που κυκλοφορεί. Άντε καμιά στοχευμένη και αυτή με το ζόρι.
2. ναι η Γκαμπριελα το τοτε ξανθο κομοδινο απο την Ερημιτη ειναι ....τωρα δεν μπηκα δεν ξερω αν αλλαξε
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
520
Πόντοι
36
Τελικά η Νταϊάνα επέστρεψε  ή ήταν ράδιο αρβύλα  που το πέταξε κάποιος για ψαρωμα;
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Τα ιδια και τα ιδια,το επιπεδο εχει πεσει παρα πολυ μετα και την χθεσινη μου τσαρκα (βραδινη) σε ολα τα σπιτακια.Παιρνουν που παιρνουν τα λεφτα μας,τουλαχιστον φερτε κατι καινουριο να δοκιμασουμε,ολες οι κριτικιες ειναι ιδιες για ολες τις κοπελες δυστυχως.

Αν δεν πάει το απλό σε κάποια, καλά studio 50 € δεν πρόκειται να έρθει τίποτε καλό.
Έτσι θα έχουν κίνητρο να μην πάνε στην Αθήνα, όπου η τιμή στα στούντιο είναι αυτή, και να έρθουν (και να παραμείνουν) εδώ.
Όσο ακούει η άλλη ότι στη Θεσσαλονίκη η τιμή είναι 30 (και 40 μόνο στη συγκεκριμένη αλυσίδα) δεν κάνει καν τον κόπο να ξεκινήσει να έρθει εδώ. Έτσι ξεμένουμε με τη Β κατηγορία (ίσως και χαμηλότερα).
Απλώς η δική μου γνώμη.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Αν δεν πάει το απλό σε κάποια, καλά studio 50 € δεν πρόκειται να έρθει τίποτε καλό.
Έτσι θα έχουν κίνητρο να μην πάνε στην Αθήνα, όπου η τιμή στα στούντιο είναι αυτή, και να έρθουν (και να παραμείνουν) εδώ.
Όσο ακούει η άλλη ότι στη Θεσσαλονίκη η τιμή είναι 30 (και 40 μόνο στη συγκεκριμένη αλυσίδα) δεν κάνει καν τον κόπο να ξεκινήσει να έρθει εδώ. Έτσι ξεμένουμε με τη Β κατηγορία (ίσως και χαμηλότερα).
Απλώς η δική μου γνώμη.
Οτι καινουργιο ερχεται...μας ερχεται απο το μαγευτικο ΜΕΤΑΞΙ( :grin:)- γαμιουνται για 10€! Και με αυτες θα πορευομαστε! :hi:
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Τις καλησπέρες μου!
Χτες μετά απο καιρό ξανά στην περιοχή με πολυ στοχευμενη διάθεση να δω επιτέλους την Νατάσα στο free house οπου και την πέτυχα χωρίς αναμονή και φυσικά μπήκα. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες αλλά η κοπέλα τα αξίζει τα λεφτά της και με το παραπάνω. Ακομα σκέφτομαι τις -συντομες δυστυχως -  :pipa1:  :fuck1:  :tits: στιγμες που περάσαμε και γκαβλώνω.  :wanker:  :erection:
Μετά πέρασα απο την Αλινα στις βιλλες γιατι αντι να ξεθυμάνει η κατάσταση  :erection: ξεσηκώθηκε περίσσοτερο! Ηταν η τρίτη φορά που πήρα την εν λογω κοπέλα η οποία αν και δεν έχει το εντυπωσιακο σώμα και ουτε στήθος , ειναι προσχαρη , πρόθυμη και την ιδρώνει την φανέλα. Χτες φορουσε και γυαλιά με στυλ sexy δασκάλας κατι πoυ me έφτιαξε παραπάνω  :erection:
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Για Τζέσυ απο Βιλλες υπάρχει κριτική / αποψη ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom