Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (4 μέλη και 37 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
Καλησπερα παιδες

Λοιπον,κατευθειαν στο ψητο:Ειμαι 20 χρονων.Για Χ,Ψ λογους που υποθετω δεν ενδιαφερουν και κανεναν,ενω ειμαι εμφανισιμος(καλα οχι και κανας παιδαρος) και κοινωνικος(πλεον),παραμενω παρθενος.

Θα μπορουσα να το κυνηγησω κιαλλο μεσω κοπελιων κτλ,νομιζω οτι αργα ή γρηρορα κατι θα προκυψει γιατι εχω βελτιωθει αρκετα στο θεμα των γκομενικων,αλλα γιατι ειμαι αρκετα στρεσσαρισμενος αυτον τον καιρο και θελω να μου φυγει και η γκινια,μου εχει περασει απο το μυαλο η λυση του αγοραιου ερωτα/του μπουρδελου οπως θελετε πειτε το.

Αρα απευθυνομαι σε σας για να μου δωσετεε τα φωτα σας.Ουσιαστικα σχεδον για τα παντα.Δηλαδη,παραδειγματος χαρη,αν υπαρχει μια ιδανικη επιλογη για την περιπτωση μου,που,ποτε κτλ.Και λογικα θα επανελθω με διευκρινιστικες ερωτησεις(εφοσον υπαρξουν απαντησεις προφανως :P )
Φίλε και γω έτσι ήμουν στην ηλικία σου εμφανίσιμος και να προσπαθώ για γκομενα και τίποτα και στο σχόλειο ακόμη τα ίδια. Πήγα στα 22 μου το 2010 πρώτη φορά με μιλφ, διάβαζα από πριν το site αλλά ποτέ δεν είχα επισκεφτεί καμία ούτε ήμουν μέλος, όποτε πήρα την απόφαση και ξεκίνησα με τα πόδια κιόλας, έκανα τη δουλειά μου και όλα καλά. Της είχα πει ότι είναι η πρώτη μου φορά και τελείωσε η υπόθεση και από τότε πήρα φορα :2funny:. Μπες σε οποια θες και σ αρέσει και τελείωσε η υπόθεση.
 

Slayeridis

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
Η θεια Μονικα εθεαθη κανονικα πρωινη στο ενα απο τα 2 freehouse (και πηδηχτηκε :P)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Καλησπερα παιδες

Λοιπον,κατευθειαν στο ψητο:Ειμαι 20 χρονων.Για Χ,Ψ λογους που υποθετω δεν ενδιαφερουν και κανεναν,ενω ειμαι εμφανισιμος(καλα οχι και κανας παιδαρος) και κοινωνικος(πλεον),παραμενω παρθενος.

Θα μπορουσα να το κυνηγησω κιαλλο μεσω κοπελιων κτλ,νομιζω οτι αργα ή γρηρορα κατι θα προκυψει γιατι εχω βελτιωθει αρκετα στο θεμα των γκομενικων,αλλα γιατι ειμαι αρκετα στρεσσαρισμενος αυτον τον καιρο και θελω να μου φυγει και η γκινια,μου εχει περασει απο το μυαλο η λυση του αγοραιου ερωτα/του μπουρδελου οπως θελετε πειτε το.

Αρα απευθυνομαι σε σας για να μου δωσετεε τα φωτα σας.Ουσιαστικα σχεδον για τα παντα.Δηλαδη,παραδειγματος χαρη,αν υπαρχει μια ιδανικη επιλογη για την περιπτωση μου,που,ποτε κτλ.Και λογικα θα επανελθω με διευκρινιστικες ερωτησεις(εφοσον υπαρξουν απαντησεις προφανως :P )

λοιπον νεε μου η απαντηση ειναι απλη θα πας μια δευτερα τριτη η τεταρτη πρωι στην κωλεττη που δουλευει η αφρουλα και θα της πεις οτι εισαι παρθενος ολα τα υπολοιπα θα τα αφησεις πανω της και πιστευω μετα απο την εμπειρια σου θα ξεχασεις τις γκομενες και θα πηγαινεις με πουτανες κυριως!
 

sketos.askepos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
70
Κριτικές
4
Like
55
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες

Λοιπον,κατευθειαν στο ψητο:Ειμαι 20 χρονων.Για Χ,Ψ λογους που υποθετω δεν ενδιαφερουν και κανεναν,ενω ειμαι εμφανισιμος(καλα οχι και κανας παιδαρος) και κοινωνικος(πλεον),παραμενω παρθενος.

Θα μπορουσα να το κυνηγησω κιαλλο μεσω κοπελιων κτλ,νομιζω οτι αργα ή γρηρορα κατι θα προκυψει γιατι εχω βελτιωθει αρκετα στο θεμα των γκομενικων,αλλα γιατι ειμαι αρκετα στρεσσαρισμενος αυτον τον καιρο και θελω να μου φυγει και η γκινια,μου εχει περασει απο το μυαλο η λυση του αγοραιου ερωτα/του μπουρδελου οπως θελετε πειτε το.

Αρα απευθυνομαι σε σας για να μου δωσετεε τα φωτα σας.Ουσιαστικα σχεδον για τα παντα.Δηλαδη,παραδειγματος χαρη,αν υπαρχει μια ιδανικη επιλογη για την περιπτωση μου,που,ποτε κτλ.Και λογικα θα επανελθω με διευκρινιστικες ερωτησεις(εφοσον υπαρξουν απαντησεις προφανως :P )

Εγω φίλε μου αν ήμουν στην θέση σου και υπήρχε παντα η οικονομική δυνατότητα θα εκλεινα ένα ωραίο δωματιάκι σε κάποιο αξιοπρεπές ξενοδοχείο θα διάλεγα οποια μου έκανε κεφι θα της εξηγούσα την κατάσταση και θα προχωρούσα στο ψητό. Συνήθως αν η κοπέλα έχει καλεσ κριτικες και κάνει GFE θα σε βολεψει για την δουλιτσα σου. Μετα ξεκινας τον μεγάλο δρομο με τα σπιτάκια να παρεις και απο εκει εμπειρίες. Η γνώμη μου πάντα .
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Εχει επιβεβαιωθει η επιστροφη Μονικας??
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Καλησπερα παιδες

Λοιπον,κατευθειαν στο ψητο:Ειμαι 20 χρονων.Για Χ,Ψ λογους που υποθετω δεν ενδιαφερουν και κανεναν,ενω ειμαι εμφανισιμος(καλα οχι και κανας παιδαρος) και κοινωνικος(πλεον),παραμενω παρθενος.

Θα μπορουσα να το κυνηγησω κιαλλο μεσω κοπελιων κτλ,νομιζω οτι αργα ή γρηρορα κατι θα προκυψει γιατι εχω βελτιωθει αρκετα στο θεμα των γκομενικων,αλλα γιατι ειμαι αρκετα στρεσσαρισμενος αυτον τον καιρο και θελω να μου φυγει και η γκινια,μου εχει περασει απο το μυαλο η λυση του αγοραιου ερωτα/του μπουρδελου οπως θελετε πειτε το.

Αρα απευθυνομαι σε σας για να μου δωσετεε τα φωτα σας.Ουσιαστικα σχεδον για τα παντα.Δηλαδη,παραδειγματος χαρη,αν υπαρχει μια ιδανικη επιλογη για την περιπτωση μου,που,ποτε κτλ.Και λογικα θα επανελθω με διευκρινιστικες ερωτησεις(εφοσον υπαρξουν απαντησεις προφανως :P )
τυπε έπρεπε να ανοίξεις νέο θρεντ κατά προτίμηση Κυριακή σύμφωνα με τους κανόνεςτου σάιτ περί κλωνων  και εκεί να αναπτύξεις τον προβληματισμό σου για να σου απαντήσει η επιστημονικη ομάδα του δρ απολυτου
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Καλησπερα παιδες

Λοιπον,κατευθειαν στο ψητο:Ειμαι 20 χρονων.Για Χ,Ψ λογους που υποθετω δεν ενδιαφερουν και κανεναν,ενω ειμαι εμφανισιμος(καλα οχι και κανας παιδαρος) και κοινωνικος(πλεον),παραμενω παρθενος.

Θα μπορουσα να το κυνηγησω κιαλλο μεσω κοπελιων κτλ,νομιζω οτι αργα ή γρηρορα κατι θα προκυψει γιατι εχω βελτιωθει αρκετα στο θεμα των γκομενικων,αλλα γιατι ειμαι αρκετα στρεσσαρισμενος αυτον τον καιρο και θελω να μου φυγει και η γκινια,μου εχει περασει απο το μυαλο η λυση του αγοραιου ερωτα/του μπουρδελου οπως θελετε πειτε το.

Αρα απευθυνομαι σε σας για να μου δωσετεε τα φωτα σας.Ουσιαστικα σχεδον για τα παντα.Δηλαδη,παραδειγματος χαρη,αν υπαρχει μια ιδανικη επιλογη για την περιπτωση μου,που,ποτε κτλ.Και λογικα θα επανελθω με διευκρινιστικες ερωτησεις(εφοσον υπαρξουν απαντησεις προφανως :P )
Η αληθεια ειναι οτι αργησες λιγο,συνηθως τα παιδια πανε στις ιεροδουλες σε μικροτερες ηλικιες δλδ μετα τα 15 κι ετσι σιγα,σιγα ξεθαρευουν με τις γυναικες και οταν φτασουν σε ηλικια σαν την δικια σου μετα να μπορουν αφοβα να κανουν σχεση με κοπελα! Εγω θα σου ελεγα να κοιταξεις τωρα να βρεις μια μικροτερη απο σενα και να κανεις σχεση και αργοτερα να ερθεις σε σεξουαλικη επαφη μαζι της.Εαν ξεκινησεις με ιεροδουλη τωρα ισως να κολλησεις και να πηγαινεις συνεχεια με αποτελεσμα μετα να βλεπεις διαφορετικα τις γυναικες εξω.Ο αγοραιος ερωτας ειναι ευχαριστηση της στιγμης η μια εκτονωση απλα χωρις πολλα συναισθηματα! Οι περισσοτερες ιεροδουλες θα σου πουλησουν ερωτα για να κανουν την δουλεια τους και ισως ετσι την πατησεις μαζι τους.Βεβαια εσυ αποφασιζεις, και αν τελικα θελησεις να πας με ιεροδουλη να κοιταξεις να βρεις μια εμπειρη και ας ειναι λιγο μεγαλη,παντα την πρωτη φορα θα θυμασαι πως περασες μαζι της και λιγοτερο με ποια περασες.
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
πολυ ησυχια επεσε στο νημα... ! εχουμε καμια καλη προταση για πρωινη βαρδια???
 

kosts

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
737
Like
229
Πόντοι
26
Καλημέρα Τελικά η επιστροφή Της Νταϊάνα επί επιβεβαιώθηκε;
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Αρχηγε μου, μιας και ειχες μια Αλφα σχεση με τη Λουση, δε μαθαινεις αν σκοπευει να δουλεψει σε αλλο και που; (αν εχεις καποια  επικοινωνια ακομα)
Ειναι τοσο χαλια η κατασταση που τις κηνυγαμε με το τουφεκι πλεον...
Γιατί έφυγε η Λούση-Βανέσσα από αυτό που δούλευε (το λευκό με τη σκάλα);
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Γιατί έφυγε η Λούση-Βανέσσα από αυτό που δούλευε (το λευκό με τη σκάλα);

Δεν ηθελε να δουλεψει πολυ, γι αυτο εκανε μονο πρωινα. Τωρα μαλλον που επεσε συρμα και πηγε αρκετος κοσμος σταματησε. Στο τηλεφωνο η τσατσα μου ειπε εφυγε και δε θα ξαναδουλεψει
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Δεν ηθελε να δουλεψει πολυ, γι αυτο εκανε μονο πρωινα. Τωρα μαλλον που επεσε συρμα και πηγε αρκετος κοσμος σταματησε. Στο τηλεφωνο η τσατσα μου ειπε εφυγε και δε θα ξαναδουλεψει

Μπάμ έκανε.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
466
Πόντοι
3.245
Δεν ηθελε να δουλεψει πολυ, γι αυτο εκανε μονο πρωινα. Τωρα μαλλον που επεσε συρμα και πηγε αρκετος κοσμος σταματησε. Στο τηλεφωνο η τσατσα μου ειπε εφυγε και δε θα ξαναδουλεψει
 
  Εδειχνε το πραγμα ότι είναι λαχειο,οποιος προλαβε τον κυριο ειδε.Μπορει σε λιγο καιρο να την δουμε σε καποια αγγελια να κανει citytour.Mε τετοιο σωμα και κομοδινο να ητανε,(που δεν ητανε)παλι αξιζε να την πηδηξεις
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Το θεμα ειναι οτι σημερα ειχα ορεξη και δεν εχει ουτε ΜΙΑ ωραια γκομενα να πας να πηδηξεις... Εκτος κι αν ειναι καποια που μου διαφευγει.

Δεν εχουμε και εναλλακτικες, που να πας, σε κωλομπαρο; σε στριπ; παει και το παλιο καλο fever..
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.677
Κριτικές
29
Like
4.799
Πόντοι
5.646
Το θεμα ειναι οτι σημερα ειχα ορεξη και δεν εχει ουτε ΜΙΑ ωραια γκομενα να πας να πηδηξεις... Εκτος κι αν ειναι καποια που μου διαφευγει.

Δεν εχουμε και εναλλακτικες, που να πας, σε κωλομπαρο; σε στριπ; παει και το παλιο καλο fever..
Kritik παίρνεις πτήση για Αθήνα κ περνάς ζάχαρη!Έχει επιλογές για όλα τα βαλάντια!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom