Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Φίλε μου εγώ που δεν είμαι απο θεσσαλονίκη την αλυσίδα βίλλες την ξέρω...
Πιστεύω ότι όποιος έχει πάει μια τσάρκα σίγουρα το έχει δει...
Εχει καμμια ταμπελα απο πανω να γραφει ΒΙΛΛΕΣ και δεν την ειδα?

:jerking:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Σε όλα τα μαγαζιά της αλυσίδας!!

:hi:
Δλδ αυτα που λενε...ΒΙΛΛΑ ΠΡΙΒΕ,ΒΙΛΛΑ ΕΡΟΤΙΚΑ ειναι μιας αλυσιδας,απο οτι καταλαβα..
Αν εγω παω να ανοιξω ενα στουντιο,μου απαγορευεται να χρησιμοποιησω τη λεξη ΒΙΛΛΑ?
Να το ονομασω ΒΙΛΛΑ ΡΕΧ πχ?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Δλδ αυτα που λενε...ΒΙΛΛΑ ΠΡΙΒΕ,ΒΙΛΛΑ ΕΡΟΤΙΚΑ ειναι μιας αλυσιδας,απο οτι καταλαβα..
Αν εγω παω να ανοιξω ενα στουντιο,μου απαγορευεται να χρησιμοποιησω τη λεξη ΒΙΛΛΑ?
Να το ονομασω ΒΙΛΛΑ ΡΕΧ πχ?

Δεν ξέρω, αλλά θα είχε πλάκα να το δοκιμάσουμε!!

:2funny: :2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Δεν ξέρω, αλλά θα είχε πλάκα να το δοκιμάσουμε!!

:2funny: :2funny:
Προσοχη δεν τρολλαρω..
Τα σπιτια με τις ταμπελες τα εχω δει αλλα εγω νομιζα ΒΙΛΛΕΣ ειναι τιποτα σπιτακια το ενα διπλα στο αλλο ομοιομορφα,
και τα λετε βιλλες..
Ειναι δλδ ολα με το ονομα ΒΙΛΛΑ του ιδιου αφεντικου?
Και αν ανοιξω ενα με το ονομα ΒΙΛΛΑ ΠΡΟΔΕΡΜ?Τι γινεται?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Προσοχη δεν τρολλαρω..
Τα σπιτια με τις ταμπελες τα εχω δει αλλα εγω νομιζα ΒΙΛΛΕΣ ειναι τιποτα σπιτακια το ενα διπλα στο αλλο ομοιομορφα,
και τα λετε βιλλες..
Ειναι δλδ ολα με το ονομα ΒΙΛΛΑ του ιδιου αφεντικου?
Και αν ανοιξω ενα με το ονομα ΒΙΛΛΑ ΠΡΟΔΕΡΜ?Τι γινεται?

Τα σπιτια λοιπόν που αναφέρεις είναι υπό την ίδια διεύθυνση.
Αν ανοίξεις εσύ ένα με το ίδο όνομα τότε θα δούμε τι γίνετε μιας και δεν έχω απάντηση...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Τα σπιτια λοιπόν που αναφέρεις είναι υπό την ίδια διεύθυνση.
Αν ανοίξεις εσύ ένα με το ίδο όνομα τότε θα δούμε τι γίνετε μιας και δεν έχω απάντηση...
Ρε τι μαθαινουμε μεσημεριατικα!!!!!!!

Παω να φαω καρπουζι να δροσιστω...

 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Δλδ αυτα που λενε...ΒΙΛΛΑ ΠΡΙΒΕ,ΒΙΛΛΑ ΕΡΟΤΙΚΑ ειναι μιας αλυσιδας,απο οτι καταλαβα..
Αν εγω παω να ανοιξω ενα στουντιο,μου απαγορευεται να χρησιμοποιησω τη λεξη ΒΙΛΛΑ?
Να το ονομασω ΒΙΛΛΑ ΡΕΧ πχ?

Εγώ άνοιξα ένα και το ονόμασα βίλα πετριδη  :2funny:

Υ.Γ μετα απο αυτα που βλεπω εδω μεσα,πλεον ειμαι σίγουρος οτι εισαι ηγετικό στέλεχος της παγκόσμιας ηλιθιοκρατιας
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
Δλδ αυτα που λενε...ΒΙΛΛΑ ΠΡΙΒΕ,ΒΙΛΛΑ ΕΡΟΤΙΚΑ ειναι μιας αλυσιδας,απο οτι καταλαβα..
Αν εγω παω να ανοιξω ενα στουντιο,μου απαγορευεται να χρησιμοποιησω τη λεξη ΒΙΛΛΑ?
Να το ονομασω ΒΙΛΛΑ ΡΕΧ πχ?
βρε βιλλες εννοουμε οσα εμφανιζονται στο site τους ....εχει και χωρις βιλλα bad girls, red light district...βγαλτο οτι ονομα βιλλα θες αν δεν εμφανίζεται στο site τους δεν θα το βαζουμε στας βιλλας  :hi: :hi: :hi:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.111
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Αν δεν ξέρει τις βίλες και την τσαρινα που είναι στο κουρμπετι από το 2009 τότε σίγουρα τρολαρει
εγώ δεν εχω παρει καν! Τι πάει να πει αυτο;και να την δω δεν ξέρω καν ποια είναι! Γιατί θα πρέπει να ξέρουμε τις πουτανες πολυετιας;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Χτες βραδυ καναμε με ενα φιλαρακι μια μπουρδελοτσαρκα μετα απο πολους μηνες που ειχα να τσαρκαρω, η εικονα διαφορετικη, τα στουντιακια μαζευτικαν προς Ν.Ουρανου, και η βολτα γινετε ποιο γρηγορα με τα ποδια, αλλα η εικονα της Α.Γεωργιου με τα σβηστα φωτακια...μελανχολικη.! Απο την αλλη η εικονα των κοριτσιων.?? ανανεωμενη μιας και δεν βολταρω καθολου, και για αυτο εβλεπα καινουριες φατσες, αλλα απο ποιοτητα χαμηλη, κοινως κυριαρχει το προτυπο της ιεροδουλης που φερνει σε κοντοπουτανο-γυφτοκακαρελο. Νεα κοριτσια σχεδον παντου και μαλλον αποτοξινωθηκα απο το αθλημα της μπουρδελοτσαρκας, μιας και ελαχιστες μπορουσα να θυμιθω μετα το περας της τσαρκας ωστε να γραψω μια ολοκληρομενη αναφορα, αλλα μερικες μου κανανε εντυπωση, και ισως δοκιμαστουν στο μελλον.

Τσουκαλα 1ο. Δουλευε ενα ξανθο μωρο, ωραιο σωματακι και βυζακι φαινοταν φυσικο, λευκη επιδερμιδα.
Τσουκαλα 2ο. Η ξανθια καρλα, τουμπανακι μικρο, μια φορα που την ειχα πηδηξει μελαχρινη, δεν με εντυπωσιασε, αλλα με το ξανθο μαλι και τις εντονες καμπυλες, σε δελεαζει να τον φαει.
Τσουκαλα 3ο. Η ανανεωμενη Φλωρη, με νεο λουκ στο μαλι, ξανθο με μαυρες ανταυιες, θα μεγαλωσει ποτε αυτη.??
Κοροβαγκου 5. Η ιδιοτροπη Βερα, που γαμιετε οπως θελει αυτη και οχι οπως θελει ο πελατης.
Κοροβαγκου 7 Το αθωο κοριτσακι Ισαβελα μεσα στο δωματιο, λιγα πραγματα απο το απειρο μικρο.
Μινωτραυρου 3. Η ρουκετοβυζαρου Χριστινα Ρουμανα, μαυρισμενη με τις βυζαρες φορα παρτιδα εξω, της τον ξαναεδεινα, αλλα τον ειχα αλλου ταγμενο.!
Ν.Ουρανου 1Α. Η Μιλφαρα ολανδεζα Τζαστιν, απο τα καλυτερα εμφανησιακα μιλφ της βραδυας μαζι με τα αλλα 2 που ειδαμε παρακατω...
Ν.Ουρανου 26. Ξανθια κοπελιτσα στο ονομα Ελενα νωμιζω, μας κοιτουσε περιεργα...
Ν.Ουρανου 28. Μαυρομαλα κοντοπουτανο με μικρα πεταχτα βυζακια, Σαντρα την αποκαλεσε η τσατσα, ρουμανογυφτακι το εκοψα.
Ν.Ουρανου 6. Η Μιλφαρα της βραδιας Σοφια, ξανθια ψιλη μιλφαρα με σωμα λαμπαδα, ομορφο προσωπο, απο αυτες τις κυριες που βλεπεις με τα γοβακια και τα κολητα μινι φορεματακια να κοιταζουν τις βιτρινες, μπηκε στην φακα λιστ για το μελλον η κυρια, απορω πως δεν εχει κριτικες μιας και την διαβαζω καιρο στο προγραμμα στο αλλο σαιτ.  :think:
Ν.Ουρανου 8. Ξαθια κοπελιτσα με ψιλοσχιστα ματακια, αδυνατο κορμακι γαμευσιμο, καρε μαλακι μεχρι τους ομους.
Μινωταυρου LasVegas. Στο ενα δουλευε η μπαζοκλανα Ελληνιδα Αθηνα, και στο αλλο η επανεφανηζομενη απο τα παλια Λιλη τσεχα απο Α.Γεωργιου 4, σαν να μην περασε ουτε μια μερα απο πανω της, εκανε και 1-2 τατου, αλλα δεν...ψιλοκομοδινιζε το μωρο μεσα και δεν νωμιζω με το τουπε που εχει να εχει αλλαξει τροπαριο..... στο 3ο σπιτι δεν θυμαμαι ποια αδιαφορη δουλευε.
Π.Εριμιτη 1. Αν δεν το μπερδευω με το διπλανο που ανοιξε προσφατα, σε ενα απο αυτα τα 2 δουλευε μια μαυρομαλα με παρα πολυ ωραιο προσωπο, γλυκια φατσουλα, αλλα τα καλα τελειωνουν εδω, απο την μεση και κατω ηταν λες και της εννωσανε σωμα αλλης, ειχε κατι μπουταρες και μια κολλαρα, λες και εβλεπες μεσα απο αναποδη κουταλα, χαλια τελειως η ενοια χοντροκολα-χοντρομπουτα ειναι λιγο για παρτη της, απορω ποιος Μαλακας νταβατζης την εβγαλε στο κλαρι να τα κονομησει....  :headbang:
Φριξου 13. Μεσα στο δωματιο η Μιρελα, την παραδεχομαι, εχω να την πετυχω στο σαλονακι χρονια.!!! παντα μεσα στο δωματιο την πετυχενω... :knockinb:
φριξου 15. Μια μαυρομαλα νταρντανα με πολυ τουπε και μαγκια.....ουστ.!!
Φριξου 14. Ενα ξανθο γκολουμ.!! αδυνατο κοριτσακι με αγγουροειδες προσωπο... :S
Φριξου 12.?? Διπλα απο το 14 νεο μαγαζι, με μιλφαρα μεσα με αερατα συνολα.!! Ελενα στο ονομα, μπαρμπατσικο μιλφακι, εμφανησιακα μετραει.!! ...λεει Ελληνοβραζιλιανα, περασε ο κολητος μεσα, τον εκανε να ξεχασει το ονομα του, το μιλφ εδωσε ρεστα...
Φριξου 9 red light. Η ουκρανεζα Βερονικα, οπου και κατεθεσα, η κοπελα απλα ζωγραφιζει μεσα στο δωματιο, ελαχιστες κουβεντες ανταλαξαμε, μιλησανε μονο τα κορμια μας.!! εχει γινει στανταρακι...
Φριξου villa erotica. Νεο κοριτσακι οπως ειχα δει στο προγραμμα, Σονια, αθωο μικρο καστανο μαλικο πουτανακι που δεν σε δελεαζει με την εμφανηση του να το πληρωσεις.

Ανοιχτα ηταν επισης, τα οποια δεν θυμαμαι ποιες δουλευανε. Μινωταυρου 16,Ν.Ουρανου 20, Ν.Ουρανου 22, Πετρου ερημιτη 2, Πετρου ερημιτη 3, Αχελοου 10 η κοπελα μεσα σε προγραμμα, δεν ανοιξανε.

Την προηγουμενη εβδομαδα δοκιμαστηκε και η καινουρια κοπελα απο Βιλες, η Ινα, την εβλεπα στο προγραμμα και περασα απο εκει, απο κοντα αξιζει περισοτερο απο οτι στις φωτογραφιες, οπου φαινετε μεγαλυτερρη, απο κοντα ειναι ποιο ομορφη, στο σαλονακι την ειδα με μαυρα εσωρουχα, και μου ηρθε στο δωματιο με ενα ασπρο ολοσωμο δαντελωτο κορμακι, σκετη καυλα.!!!! και σκουροχρωμο κραγιον στα χειλια. Απο σωματακι ειναι ενα μαστυ γκομενακι, μεσα στο δωματιο μου αφησε καλες εντυπωσεις, αν και θελει να εχει το πανω χερι...θα την ξαναπηδηξω στο μελλον σιγουρα...

Αυτα, για τυχον λαθη, στο κουτι παραπονων....  :grin:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Μετα απο μια τσαρκα με τα 2 πομακια Aza k
pame gia alla! :grin: Περασα με την Σονια στο villa erotika...δεν παιρνει πρωτοβουλιες το μωρο στο κρεβατι,οποτε την επαιξα την δικια μου μπαλιτσα(μασαζακι για το οποιο μου ειπε " εσυ θα ρθεις σπιτι μου" very good masaz κανεις!, γλυφομουνακι χωρις να αντισταθει(δεν το πληρωσα) :grin: και καλο γαμησακι μπορω να πω οτι επεσε χωρις φιλια και διαφορα ρομαντικα,αλλα γλυκουτσικα βογγητα εβγαζε το μωρο που με τρελανε! :boobies: Ψιλοβαριεται λιγο αλλα αναστενεται αν εισαι μπουχος! ( :grin:)

Και μετα το μενου ειχε Ιζαμπελλινα! Η οποια με το που μπηκε στο δωματιο μου ειπε " εσυ kommentar Nepanymaou (xaxxa) k viber παμε μια βολτα!( :kneel: :kneel:)
Ξερει το ονομα μου ,αλλα την λεω αυτος kommentar τι nick name εχει?
Προσπαθουσε να θυμηθει..και την λεω Μπουχος! :2funny:
Γελουσε και με ξεκινησε τα δικα της....( :smitten:)
Εκανε την κριτικη μου google translate! :rockon:

Αυτο που διαπιστωνω και θα το κανω συνθημα σε καποια Συναντηση ειναι οτι
"Βαρια - Βαρια του Μπουχου η φανελλα!
Οποιος δεν μπορει να παει στα bourdela!"
:rockon:

Stade bordelais Mπακαγιοκοι τα Μελε! :rockon:

 

quantum_block

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2015
Μηνύματα
213
Κριτικές
6
Like
4
Πόντοι
1
Επιστροφή στο άθλημα ύστερα από αρκετό καιρό με κατάθεση στην Μιραμπέλα. Εγραψα κριτική την οποία περιμένω να εγκριθεί.
Χαιρετισμούς σε όλους τους φίλους.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
897
Κριτικές
35
Like
1.013
Πόντοι
4.525
χρωσταω μια κριτικη για σοφια απο βιλλες μιας που περασα 2 φορες. Ειχα την εντυπωση οτι ειχα γραψει κριτικη θα γραψω την κυριακη γιατι αυτες τις μερες καιγομαι στη δουλεια και βαραω 12ωρα. Προτεινεται ανεπιφυλακτα !
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
χρωσταω μια κριτικη για σοφια απο βιλλες μιας που περασα 2 φορες. Ειχα την εντυπωση οτι ειχα γραψει κριτικη θα γραψω την κυριακη γιατι αυτες τις μερες καιγομαι στη δουλεια και βαραω 12ωρα. Προτεινεται ανεπιφυλακτα !
Επιβεβαιωνω για ΣΟΦΙΑ..
Πολυ καλη,ακολουθει κριτικη...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Τα πομακια ΑΖΑΖΕΛ και ΜΠΟΥΞΟΣ πηγαν διακοπες και σε λιγο θα καταστραφει ο πλανητης...

Τρομοκρατικες επιθεσεις στη Γαλλια,πραξικοπημα στη Τουρκια,ο ΠΑΟΚ κληρωνεται με τον ΑΓΙΑΞ...
Τι ειναι τουτοι οι γρουσουζλαμαδες ρε πουστη μου...

Αντε καθηστε στο κωλο σας ρε ταγαρια που θελετε και μπανια!!!!

:s&m_1: :s&m_1:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Τα πομακια ΑΖΑΖΕΛ και ΜΠΟΥΞΟΣ πηγαν διακοπες και σε λιγο θα καταστραφει ο πλανητης...

Τρομοκρατικες επιθεσεις στη Γαλλια,πραξικοπημα στη Τουρκια,ο ΠΑΟΚ κληρωνεται με τον ΑΓΙΑΞ...
Τι ειναι τουτοι οι γρουσουζλαμαδες ρε πουστη μου...

Αντε καθηστε στο κωλο σας ρε ταγαρια που θελετε και μπανια!!!!

:s&m_1: :s&m_1:
Διακοπες πανε οσοι δεν εχουν αναγκη απο(λεφτα) και φυσικα εχουν πολυ χρονο.Ολοι οι υπολοιποι περιπου το 85-90 % των ελληνων δεν παει εκτος απο κανενα σ/κ σε κοντινα μερη και αυτο με το ζορι.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Διακοπες πανε οσοι δεν εχουν αναγκη απο(λεφτα) και φυσικα εχουν πολυ χρονο.Ολοι οι υπολοιποι περιπου το 85-90 % των ελληνων δεν παει εκτος απο κανενα σ/κ σε κοντινα μερη και αυτο με το ζορι.
Απλες ειναι αυτοι ρε...
Ενταξει,δεν πηγαν και στο ΝΤΟΥΜΠΑΙ....εδω γυρω ειναι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom