Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Πολύ ζέστη κάνει πάω να χωθώ σε κάνα στου Ντίκινσον που έχουν αιρ κουλ :erection:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
βρε τσακλια εκει να τα μαγαζακια που λεγονται βιλεσ κ εχουν το γαμισακι σαρανταεβρο την νομιζουν οτι τρωμε κουτοχορτο τα βληματα μερκελ που τουσ χρειαζετ. νεο κοριτσι παω να το δω κ βλεπω την τσουβαλο την γαληνη που ειναι μονο για το φακιρη.νεο κοριτσι εν ονοματι ρενατα παω να το δω κ βγαινει μια τσουβαλα απο παλια που δεν θυμαμαι πωσ την λεγανε ισωσ τα πομακια αζαζελ κ μπουχοσ θυμονται .νεο κοριτση εν ονοματι σονια παω να την δω κ βγαινει η ρενατα η πωσ το πουτσο αλλιωσ την λενε. πρωσ τα αφεντικα των πουτσον βερτε καμια πουτανα τησ προκοπησ αλιωσ παντε σε κανα χωραφι να μαζεψετε καρπουζια που ειναι κ τησ εποχησ :idiot: :idiot:

:2funny:  :rockon: :rockon: :rockon:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.445
Κριτικές
98
Like
12.238
Πόντοι
25.165
Τελικα παιδες πηγα εκανα καταθεση στην νικολ που δεν εχει τοσο καλες κριτικες και περασα μια χαρα. Οχι κατι σουπερ ουαου αλλα εχει και γαμω τα κορμια κ δεν ειναι κομοδινο οπως λενε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Τελικα παιδες πηγα εκανα καταθεση στην νικολ που δεν εχει τοσο καλες κριτικες και περασα μια χαρα. Οχι κατι σουπερ ουαου αλλα εχει και γαμω τα κορμια κ δεν ειναι κομοδινο οπως λενε

Σε ποια γλωσσα συνεννοηθηκες μαζι της???
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Εγώ ξέρω μια κοπέλα η οποία χρησιμοποιεί 3 διαφορετικά ονόματα.Αν ψάξεις λίγο παλαιότερα στο στο θέμα θα δεις.Και σε κριτικές.Τώρα στη Νατάσα Τσαρινα που λες,δεν έχω πάει σ αυτήν για να τη ξέρω.Αν και παρακολουθώ σχετικά όχι πάρα πολύ καιρό τις συζητήσεις εδώ,όχι δεν κατάλαβα πια μαγαζιά λέτε βίλες.Απλά ξέρω κοπέλες στις οποίες έχω πάει και κυρίως γνωστά στούντιο.Αυτό είναι όλο
Τυπε μην το συνεχιζεις... ;) δεν γινεται να γνωριζεις μια κοπελα που δουλευει εξι + χρονια στην πολη μας και ξεκινησε απ τον βαρδαρη και μεχρι τωρα εχει αλλαξει τρια ονοματα και να μην γνωριζεις ισως την ποιο γνωστη ιεροδουλη και την ποιο γνωστη αλυσιδα στουντιο (βιλλες)τα τελευταια χρονια στην θεσσαλονικη.Δεν γινονται αυτα τα πραγματα  :grin:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Εγώ ξέρω μια κοπέλα η οποία χρησιμοποιεί 3 διαφορετικά ονόματα.Αν ψάξεις λίγο παλαιότερα στο στο θέμα θα δεις.Και σε κριτικές.Τώρα στη Νατάσα Τσαρινα που λες,δεν έχω πάει σ αυτήν για να τη ξέρω.Αν και παρακολουθώ σχετικά όχι πάρα πολύ καιρό τις συζητήσεις εδώ,όχι δεν κατάλαβα πια μαγαζιά λέτε βίλες.Απλά ξέρω κοπέλες στις οποίες έχω πάει και κυρίως γνωστά στούντιο.Αυτό είναι όλο

Ρε τύπε μιλάς για γνωστά στούντιο και δεν ξέρεις τις βίλες; σοβαρά τώρα;
Σταμάτα την πλάκα επιτέλους....

:headbang: :headbang:  :uglystupid: :uglystupid:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Και γιατι πρεπει να ξερει δλδ...
Κι εγω δεν ξερω ποια λετε Βιλλες...Διαβαζω συνεχεια εδω αλλα δεν ξερω ποια ακριβως ειναι...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Και γιατι πρεπει να ξερει δλδ...
Κι εγω δεν ξερω ποια λετε Βιλλες...Διαβαζω συνεχεια εδω αλλα δεν ξερω ποια ακριβως ειναι...
Ναι αλλα την τσαρινα την ξερεις,ασε που και τις βιλλες ξερεις.. απλα θελεις τωρα να υποστιριξεις το τρολ. :grin:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Ναι αλλα την τσαρινα την ξερεις,ασε που και τις βιλλες ξερεις.. απλα θελεις τωρα να υποστιριξεις το τρολ. :grin:
Την ΤΣΑΡΙΝΑ τη ξερω,απο τις ελαχιστες που εχω παρει απο αυτες που δουλευουν...
Αλλα ποια σπιτια ΑΚΡΙΒΩΣ εννοειτε βιλλες...ΟΧΙ
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Την ΤΣΑΡΙΝΑ τη ξερω,απο τις ελαχιστες που εχω παρει απο αυτες που δουλευουν...
Αλλα ποια σπιτια ΑΚΡΙΒΩΣ εννοειτε βιλλες...ΟΧΙ
Το αλλο σαη το παρακολουθεις καθολου που εχει φωτογραφιες με τις κοπελες
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Οχι...
Αφου σπανια παω περα...
Νταξει ετσι δικαιολογισε καπως.Πες τον αζα η τον μπουξο οταν ξεμπλεξει  :grin: να σε δειξουν το αλλο σαη τα στουντιο που εχει στις φωτο νομιζω ειναι ολα της αλυσιδας (βιλλες που λεμε)και  μια φορα να εχεις παει κατω θα καταλαβεις ποια ειναι.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Νταξει ετσι δικαιολογισε καπως.Πες τον αζα η τον μπουξο οταν ξεμπλεξει  :grin: να σε δειξουν το αλλο σαη τα στουντιο που εχει στις φωτο νομιζω ειναι ολα της αλυσιδας (βιλλες που λεμε)και  μια φορα να εχεις παει κατω θα καταλαβεις ποια ειναι.

Ρε συ τα ξερει,απλα τρολλαρει ο τρομπας  :tickedoff:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Νταξει ετσι δικαιολογισε καπως.Πες τον αζα η τον μπουξο οταν ξεμπλεξει  :grin: να σε δειξουν το αλλο σαη τα στουντιο που εχει στις φωτο νομιζω ειναι ολα της αλυσιδας (βιλλες που λεμε)και  μια φορα να εχεις παει κατω θα καταλαβεις ποια ειναι.
Το ξερω το σαιτ αλλα δεν με πολυενδιαφερει...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.202
Κριτικές
166
Like
27.074
Πόντοι
34.538
Ρε συ τα ξερει,απλα τρολλαρει ο τρομπας  :tickedoff:
Τι ξερω ρε συ..σαν και σενα ειμαι που εχεις αποψη για ολα?
Οταν δεν ξερω κατι το λεω...
Ποσες φορες σας εχω ρωτησει,ποιες ειναι οι βιλλες...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Τι ξερω ρε συ..σαν και σενα ειμαι που εχεις αποψη για ολα?
Οταν δεν ξερω κατι το λεω...
Ποσες φορες σας εχω ρωτησει,ποιες ειναι οι βιλλες...

Πανε στα ερπετα σου και ασε το τρολλ εδω μεσα  :birdman:
 

protopapadakhs

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2016
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Αν δεν ξέρει τις βίλες και την τσαρινα που είναι στο κουρμπετι από το 2009 τότε σίγουρα τρολαρει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Περασμα πριν λιγο απο την Πιατσα :kneel:με Επιτυχημενη καταθεση στην Μονικα απο το Περου :idiot:,οπου θα ακολουθησει και κριτικη σε λιγο..οπου εντυπωση μου εκανε η Καρλα η Ξανθια ομως απο τα Τριδυμα,ωραιο γκομενακι με γαλαζια ματια απο οτι διεκρινα μεσα στο σκοταδι γυμνασμενο σωματακι πιτσιρικα με μικρο βυζακι και επισης το πολυ Φωτοσοπ που παζει στα κοριτσια απο τις Βιλλες οπως Λορενα και Ιννα..καμια σχεση με τις φωτο :headbang:
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Και γιατι πρεπει να ξερει δλδ...
Κι εγω δεν ξερω ποια λετε Βιλλες...Διαβαζω συνεχεια εδω αλλα δεν ξερω ποια ακριβως ειναι...

Φίλε μου εγώ που δεν είμαι απο θεσσαλονίκη την αλυσίδα βίλλες την ξέρω...
Πιστεύω ότι όποιος έχει πάει μια τσάρκα σίγουρα το έχει δει...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom