Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
θα συμφωνήσω...πολλα ειναι για την σημερινη εποχη που δεν βρισκεις δουλεια τα 40 ευρω! οταν βγάζει κάποιος 25-30 ευρω το 8ωρο!!!!  :helpplea:

Συμφωνω οτι ειναι πολλα για εναν χαμηλα αμοιβομενο εργαζομενο ή εναν ανεργο, κ γι' αυτο απειχα κι εγω τοσο καιρο απ' το αθλημα..
Απ' την αλλη αν συγκρινουμε με τα στουντιο της Αθηνας, εκει το απλο ειναι στα 50, κι οι βιλες ειναι απ' τα στουντιο που 'ναι στο ιδιο επιπεδο μ' αυτα της Αθηνας σε ποιοτητα χωρου κ κοριτσιων...

Για μενα τα 30-40 ειναι μια δικαιη τιμη πιστευω για τη φυση της υπηρεσιας που διατιθεται, αλλα σ' αυτην την τιμη θα πρεπε να περιλαμβανονται περισσοτερες κ καλυτερες υπηρεσιες (στοματικο χωρις προφυλακτικο, γλωσσοφιλα, ισπανικο κτλ) κ περισσοτερος χρονος.. Το βασικο προγραμμα θα πρεπει να' χει διαρκεια 20-25 λεπτα κι οχι 10-15, οπως τουλαχιστον ηταν την εποχη που 'μουν πιο τακτικος στα στουντιο.. (τωρα με την αναδουλεια νομιζω εχει αυξηθει ο χρονος σε καποια σπιτια)
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
882
Κριτικές
3
Like
649
Πόντοι
366
Συμφωνω οτι ειναι πολλα για εναν χαμηλα αμοιβομενο εργαζομενο ή εναν ανεργο, κ γι' αυτο απειχα κι εγω τοσο καιρο απ' το αθλημα..
Απ' την αλλη αν συγκρινουμε με τα στουντιο της Αθηνας, εκει το απλο ειναι στα 50, κι οι βιλες ειναι απ' τα στουντιο που 'ναι στο ιδιο επιπεδο μ' αυτα της Αθηνας σε ποιοτητα χωρου κ κοριτσιων...

Για μενα τα 30-40 ειναι μια δικαιη τιμη πιστευω για τη φυση της υπηρεσιας που διατιθεται, αλλα σ' αυτην την τιμη θα πρεπε να περιλαμβανονται περισσοτερες κ καλυτερες υπηρεσιες (στοματικο χωρις προφυλακτικο, γλωσσοφιλα, ισπανικο κτλ) κ περισσοτερος χρονος.. Το βασικο προγραμμα θα πρεπει να' χει διαρκεια 20-25 λεπτα κι οχι 10-15, οπως τουλαχιστον ηταν την εποχη που 'μουν πιο τακτικος στα στουντιο.. (τωρα με την αναδουλεια νομιζω εχει αυξηθει ο χρονος σε καποια σπιτια)
Θα συμφωνήσω...
όντως ειναι πιο ακριβά στην Αθήνα τα στούντιο!
Αλλά, τα μπουρδελα ειναι με 10€ όπου γαμάς κ' κολαράκι...το εκανα σε 2 περσι τον Σεπτεβριο που κατέβηκα.
επήσεις έχει πιο κυριλάτα στην Φυλής με 20€...
η άποψή μου είναι να πέσουνε στα 20€ οι τιμές...λόγω της εποχής.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Θα συμφωνήσω...
όντως ειναι πιο ακριβά στην Αθήνα τα στούντιο!
Αλλά, τα μπουρδελα ειναι με 10€ όπου γαμάς κ' κολαράκι...το εκανα σε 2 περσι τον Σεπτεβριο που κατέβηκα.
επήσεις έχει πιο κυριλάτα στην Φυλής με 20€...
η άποψή μου είναι να πέσουνε στα 20€ οι τιμές...λόγω της εποχής.

Τα μπουρδελα στην Αθηνα ειναι εντελως παρακμιακα κατα τη γνωμη μου, αλλα εχω παει καποιες φορες ειδικα για καποιες συγκεκριμενες κοπελες που 'χαν γινει αναφορες... Αλλα σαν χωροι κ περιβαλλον δε συγκρινονται με τα στουντιο, κ σπανια θα βρεις τυχαια καποια που ν' αξιζει απο εμφανιση..
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
882
Κριτικές
3
Like
649
Πόντοι
366
Τα μπουρδελα στην Αθηνα ειναι εντελως παρακμιακα κατα τη γνωμη μου, αλλα εχω παει καποιες φορες ειδικα για καποιες συγκεκριμενες κοπελες που 'χαν γινει αναφορες... Αλλα σαν χωροι κ περιβαλλον δε συγκρινονται με τα στουντιο, κ σπανια θα βρεις τυχαια καποια που ν' αξιζει απο εμφανιση..

ναι...ισχύει...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Όλα τα μπουριά στα eros  :rockon:


φιλαρακι δεν ξερεις ποσο υπεφερα μεχρι να βρω κατι που να μην με στενευει :S :S :S :S :S αλλα τωρα;;; :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Στην Ολλανδια εχει μαγαζια που πας και κανεις οτι καποτα σου ερθει στο μυαλο,αμα πας και δεις τη βιτρινα θα παθεις πλακα και θα κλαις απο τα γελια  :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Καταλαβατε που φτασαμε?? να πληρωνουμε τα στουντιο αλλα και τις καποτες εξτρα !! αααα ρε ουτε να γαμησουμε σαν ανθρωποι σαυτον τον τοπο δεν μπορουμε !!!
 

Επισκέπτης
Θα συμφωνήσω...
όντως ειναι πιο ακριβά στην Αθήνα τα στούντιο!
Αλλά, τα μπουρδελα ειναι με 10€ όπου γαμάς κ' κολαράκι...το εκανα σε 2 περσι τον Σεπτεβριο που κατέβηκα.
επήσεις έχει πιο κυριλάτα στην Φυλής με 20€...
η άποψή μου είναι να πέσουνε στα 20€ οι τιμές...λόγω της εποχής.
Ναι αλλα σε αυτα τα μπουρδελα που λες, γραφτηκε απο αθηναιους οτι δουλευουν κοπελες που ειναι οροθετικες!  :S Εκει φαινεται οτι δεν υπολογιζουν τιποτα, και φταινε οι πελατες που πανε ακομα...αντι να μην παταει κανεις και να αναγκαστουν η να κανουν αυτα που πρεπει για την δημοσια υγεια η να τα κλεισουν τελειως απο μονοι τους, γιατι το κρατος κοιματε.  :jerking:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.109
Κριτικές
46
Like
3.313
Πόντοι
3.820
Τα μπουρδελα στην Αθηνα ειναι εντελως παρακμιακα κατα τη γνωμη μου, αλλα εχω παει καποιες φορες ειδικα για καποιες συγκεκριμενες κοπελες που 'χαν γινει αναφορες... Αλλα σαν χωροι κ περιβαλλον δε συγκρινονται με τα στουντιο, κ σπανια θα βρεις τυχαια καποια που ν' αξιζει απο εμφανιση..
ενω εδω εμεις πηξαμε στις πανεμορφες πριγκηπισσες τι να σου πω!!!δεν ξερουμε που να πρωτοπαμε!!!
 

kkaramich2015

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2015
Μηνύματα
96
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Καμία πρόταση καλή για σήμερα το απόγευμα που θα είμαι Θεσσαλονίκη? Έχω φάει 2-3 φόλες τον τελευταίο καιρό και έχω βαρεθεί.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ναι αλλα σε αυτα τα μπουρδελα που λες, γραφτηκε απο αθηναιους οτι δουλευουν κοπελες που ειναι οροθετικες!  :S Εκει φαινεται οτι δεν υπολογιζουν τιποτα, και φταινε οι πελατες που πανε ακομα...αντι να μην παταει κανεις και να αναγκαστουν η να κανουν αυτα που πρεπει για την δημοσια υγεια η να τα κλεισουν τελειως απο μονοι τους, γιατι το κρατος κοιματε.  :jerking:
Man γιατι εισαι 100% σιγουρος οτι οι δικες μας εδω ειναι υγιεστατες?
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μολις γυρησα απο Ελενα, σιγουρα αν δεν ειχα διαβασει εδω μεσα καλα σχολια, μονο με την εξωτερικη εμφανηση της δεν θα την πληρωνα, οποτε αν και δεν μου εκανε κλικ, μπηκα μεσα, τελικα η κοπελα για εμενα δεν ειναι τιποτα παραπανω απο μια πουτανα της σειρας, δεν εβαλε φωτια στα σεντονια, ειναι πληρως καθοδηγουμενη σε οτι της λες/ζητας, και το μονο που αξιζε απο την συνευρεση ηταν αυτο, γενικα την κατατασω κατω του μετριου, μην πω ψιλοκομοδινακι, υπαρχουν παρα πολυ καλυτερες στο χωρο, που δεν τις φτανει με τιποτα...θα ακουλουθησει και σχετικη κριτικη, και εχοντας διαβασει ολες τις κριτικες της πριν παω, θα ελεγα οτι συμφωνω περισοτερο με την κριτικη του συναθλητη doggifuck σε αρκετα σημεια...
Μαν δε παιζει αυτο που λες και μιλαω στο θεμα αποδοσης γιατι στο θεμα εμφανησης ο καθενας εχει τα γουστα του φυσικα ομως δε σε λεω και ψευτη μπορει να την πετυχες σε ασχημη μερα η απλα να μην ταιριαξαν οι χημειες και προχθες που την πηρα εγω παλι τα ιδια οπως ειπε και ο Jimiadis με πηδηξε δεν την πηδηξα.
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Μαν δε παιζει αυτο που λες και μιλαω στο θεμα αποδοσης γιατι στο θεμα εμφανησης ο καθενας εχει τα γουστα του φυσικα ομως δε σε λεω και ψευτη μπορει να την πετυχες σε ασχημη μερα η απλα να μην ταιριαξαν οι χημειες και προχθες που την πηρα εγω παλι τα ιδια οπως ειπε και ο Jimiadis με πηδηξε δεν την πηδηξα.

Μαν υπαρχει και ο παραγοντασ το πως ειναι ο καθενας !! μπορει να ειναι επαγγελματιες αλλα αυτο δε σημαινει οτι σε εναν τον οποιο γουσταρουν πιο πολυ δεν θα ανοιχτουν λογω εμφανισης υγιεινης η απλα επειδη ειναι Πουτανες κ τους την βαρεσε!!!!
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Μαν υπαρχει και ο παραγοντασ το πως ειναι ο καθενας !! μπορει να ειναι επαγγελματιες αλλα αυτο δε σημαινει οτι σε εναν τον οποιο γουσταρουν πιο πολυ δεν θα ανοιχτουν λογω εμφανισης υγιεινης η απλα επειδη ειναι Πουτανες κ τους την βαρεσε!!!!
Δε λεω καθολου το αντιθετο αδερφε και εννοητε πως δεν αποκαλω και ψευτη μια παλια καραβανα οπως ο Καραμαν
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Μαν δε παιζει αυτο που λες και μιλαω στο θεμα αποδοσης γιατι στο θεμα εμφανησης ο καθενας εχει τα γουστα του φυσικα ομως δε σε λεω και ψευτη μπορει να την πετυχες σε ασχημη μερα η απλα να μην ταιριαξαν οι χημειες και προχθες που την πηρα εγω παλι τα ιδια οπως ειπε και ο Jimiadis με πηδηξε δεν την πηδηξα.

Δυστηχως η δικια μου περιπτωση δεν πλησιαζει τις δικες σας εμπειριες, εκτος απο τα προκαταρτικα στα ορθια, και τα ελαχιστα στο κρεβατι, η περαιτερω συμετοχη της στο γαμισι ξεπερναει ελαχιστα σε αποδοση το κομοδινο την Μπαρμπαρα απο το λας βεγκας.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δυστηχως η δικια μου περιπτωση δεν πλησιαζει τις δικες σας εμπειριες, εκτος απο τα προκαταρτικα στα ορθια, και τα ελαχιστα στο κρεβατι, η περαιτερω συμετοχη της στο γαμισι ξεπερναει ελαχιστα σε αποδοση το κομοδινο την Μπαρμπαρα απο το λας βεγκας.
Aτυχος ρε μαν μαλακια
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
430
Κριτικές
4
Like
268
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδιά.Λόγω το ότι δε έχω πολύ εμπειρία σε "σπιτάκια" και το call girl που παίρνω που και που δε μπορεί να εξυπηρετήσει για κάποιο λόγο για ένα διάστημα λέω να πάω μια βόλτα προς το Βαρδάρη άλλα δε ξέρω που παίζουν τα καλά(Πήγα 3-4 φορές μόνο στα δικαστήρια που κλείσαν και αυτό απο πέρσυ).
Θέλω να βρω ένα καλό μιλφ με μεγάλα πορτοκάλια και να είναι καλή στο δωμάτιο.Δηλαδή εμφάνιση και κώλος δε με ενδιαφέρουν και πολύ.
Επίσης δε θέλω να ξεφύγω πολύ (μέχρι 40 ευρώ)
Έχετε να μου προτείνετε κάτι?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.161
Κριτικές
166
Like
27.026
Πόντοι
34.538
καλησπέρα παιδιά.Λόγω το ότι δε έχω πολύ εμπειρία σε "σπιτάκια" και το call girl που παίρνω που και που δε μπορεί να εξυπηρετήσει για κάποιο λόγο για ένα διάστημα λέω να πάω μια βόλτα προς το Βαρδάρη άλλα δε ξέρω που παίζουν τα καλά(Πήγα 3-4 φορές μόνο στα δικαστήρια που κλείσαν και αυτό απο πέρσυ).
Θέλω να βρω ένα καλό μιλφ με μεγάλα πορτοκάλια και να είναι καλή στο δωμάτιο.Δηλαδή εμφάνιση και κώλος δε με ενδιαφέρουν και πολύ.
Επίσης δε θέλω να ξεφύγω πολύ (μέχρι 40 ευρώ)
Έχετε να μου προτείνετε κάτι?
Ποιο call girl εβλεπες παικτη,που δεν μπορει?
Αυτή που νομιζω?
 

nmak81

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
187
Like
215
Πόντοι
21
Ναι αλλα σε αυτα τα μπουρδελα που λες, γραφτηκε απο αθηναιους οτι δουλευουν κοπελες που ειναι οροθετικες!  :S Εκει φαινεται οτι δεν υπολογιζουν τιποτα, και φταινε οι πελατες που πανε ακομα...αντι να μην παταει κανεις και να αναγκαστουν η να κανουν αυτα που πρεπει για την δημοσια υγεια η να τα κλεισουν τελειως απο μονοι τους, γιατι το κρατος κοιματε.  :jerking:

γραφτηκε απο αθηναιους οτι δουλευουν κοπελες που ειναι οροθετικες!

-αν κάποιος ψάχνει στο μεταξουργείο να πηδήξει με 10€ ξέρει ότι υπάρχει κίνδυνος.
-με 20€ όμως σε φυλής, αχαρνών, λιοσίων και κάθετους δρόμους βρίσκεις παλια κτίρια (σε νοιάζει?) που όμως μέσα έχει μουνάρες.
-εγώ δεν είμαι αθηναίος και θα σου πω ότι τα 20€ δεν είναι λίγα, αλλά είναι πολλά τα 40 που δίνουμε για ένα απλό στην θεσ/νίκη.
-οι κοπέλες στην αθήνα είναι μουνάρες, δεν έχουν καμία σχέση με τα γυφτάκια που κυκλοφορούν εδώ.
σπούδαζα 4 χρόνια και με 20€ πηδούσα μουνάρες (κυρίως μιλφ γουστάρω) και με 20€ κάνουν στοματικό χωρίς, τα παίρνουν στο στόμα και για όσους γουστάρουν γλυφοκωλάδα, όταν στην θεσ/νίκη πρέπει να δώσω τα διπλάσια για ένα απλό πρόγραμμα.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom