Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δε γαμιεται αν το αξιζει η γκομενα τα 10 ευρω ειναι πταισμα και η εν λογο το αξιζει απλα εμενα δε μου κανει το κλικ να ξαναπαω δε ξερω γιατι ενω η τυππισα στο κρεββατι ειναι ολα τα λεφτα
Ειναι πολλα τα 40 τυπε για θεσ/νικη τα 10 ευρω σιγουρα τα αξιζουν πολλες κοπελες αλλα δεν τα παιρνουν και δεν ειναι το θεμα για εμας το δεκαρικο, αν θυμασαι στον βαρδαρη διναμε 40 πριν λιγα χρονια.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ειναι πολλα τα 40 τυπε για θεσ/νικη τα 10 ευρω σιγουρα τα αξιζουν πολλες κοπελες αλλα δεν τα παιρνουν και δεν ειναι το θεμα για εμας το δεκαρικο, αν θυμασαι στον βαρδαρη διναμε 40 πριν λιγα χρονια.
Καταλαβα τι λες αλλα και παλι αν θελω να παω θα παω οσον αφορα το βαρδαρη ομως δε θυμαμαι να εδωσα 40 ποτε στο απλο
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
882
Κριτικές
3
Like
649
Πόντοι
366
Ειναι πολλα τα 40 τυπε για θεσ/νικη τα 10 ευρω σιγουρα τα αξιζουν πολλες κοπελες αλλα δεν τα παιρνουν και δεν ειναι το θεμα για εμας το δεκαρικο, αν θυμασαι στον βαρδαρη διναμε 40 πριν λιγα χρονια.
θα συμφωνήσω...πολλα ειναι για την σημερινη εποχη που δεν βρισκεις δουλεια τα 40 ευρω! οταν βγάζει κάποιος 25-30 ευρω το 8ωρο!!!!  :helpplea:
 

Gilfhunter3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2014
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις που ειναι η Φλωριτα αποψε? Την πετυχα στο λας βεγκας την προηγουμενη βδομαδα, και λεω να την τιμησω αποψε αν δουλευει.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

Είναι λίγο παλιές αλλά σε γενικές γραμμές λίγο πολύ απηχούν σε αυτό που προσφέρει και τώρα η κοπέλα συν που έχει βάλει και πλαστικούς βύζους.
Είσαι ωραίος . Αν σου πω πως είχα μπει μαζί της ? Αλτσχαιμερ προ των πυλών  :orchestra:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
θα συμφωνήσω...πολλα ειναι για την σημερινη εποχη που δεν βρισκεις δουλεια τα 40 ευρω! οταν βγάζει κάποιος 25-30 ευρω το 8ωρο!!!!  :helpplea:
To ξαναλεω συμφωνω απολυτα αλλα δε θα κολησω σε 10 ευρω για να γαμησω μια γκομενα που θελω
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Μαγκες εχω προβλημα με τις καποτες στα στουντιο στα περισσοτερα εχουν καποτες που με στενευουν και δεν με καλυπτουν πληρως,με πιεζουν τοσο που μου κοβεται η στυση κ μπορει να καταληξω κ σε μηδενικη στυση, ετσι σου γαμαει την ολη φαση,
δεν ξερω αν καποιος αλλος το εχει αυτο??

... γιαυτο πλεον δινω δικη μου καποτα και αντε γεια!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μαγκες εχω προβλημα με τις καποτες στα στουντιο στα περισσοτερα εχουν καποτες που με στενευουν και δεν με καλυπτουν πληρως,με πιεζουν τοσο που μου κοβεται η στυση κ μπορει να καταληξω κ σε μηδενικη στυση, ετσι σου γαμαει την ολη φαση,
δεν ξερω αν καποιος αλλος το εχει αυτο??

... γιαυτο πλεον δινω δικη μου καποτα και αντε γεια!!
κι αυτο γινεται
 
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες εχω προβλημα με τις καποτες στα στουντιο στα περισσοτερα εχουν καποτες που με στενευουν και δεν με καλυπτουν πληρως,με πιεζουν τοσο που μου κοβεται η στυση κ μπορει να καταληξω κ σε μηδενικη στυση, ετσι σου γαμαει την ολη φαση,
δεν ξερω αν καποιος αλλος το εχει αυτο??

... γιαυτο πλεον δινω δικη μου καποτα και αντε γεια!!

κι εμένα το ίδιο...αλλά μόνο μια φορα έδωσα δική μου
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Μαγκες εχω προβλημα με τις καποτες στα στουντιο στα περισσοτερα εχουν καποτες που με στενευουν και δεν με καλυπτουν πληρως,με πιεζουν τοσο που μου κοβεται η στυση κ μπορει να καταληξω κ σε μηδενικη στυση, ετσι σου γαμαει την ολη φαση,
δεν ξερω αν καποιος αλλος το εχει αυτο??

... γιαυτο πλεον δινω δικη μου καποτα και αντε γεια!!
εγω φιλαρακι χρησιμοποιω τις καποτες AMOR XXL τις βρισκω στα eros magastore εχω βρει την χαρα μου....για οσους εχουν χοντρη πουτσα το συστηνω ανεπιφυλακτα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Γεια σας αδερφια

επειδη εγραψα στο thread της Αθηνας και με εγραψαν στα παλια τους τα παπουτσια...κατεβαινω Αθηνα και θα θελα να επισκεφτω καποιο στουντιο. Ξερετε σε ποιο να παω? Κοπελα που να αξιζει?
Σε αυτα της Βριλησσου που ειναι μαζεμενα κ βολευουν εχει καμια καλη?

Ευχαριστω
Καλα να περνατε ολοι
Γιαννης
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.161
Κριτικές
166
Like
27.024
Πόντοι
34.538
Γεια σας αδερφια

επειδη εγραψα στο thread της Αθηνας και με εγραψαν στα παλια τους τα παπουτσια...κατεβαινω Αθηνα και θα θελα να επισκεφτω καποιο στουντιο. Ξερετε σε ποιο να παω? Κοπελα που να αξιζει?
Σε αυτα της Βριλησσου που ειναι μαζεμενα κ βολευουν εχει καμια καλη?

Ευχαριστω
Καλα να περνατε ολοι
Γιαννης
Δεν εχω παει,αλλα διαβασε τι λεει ο mkavlos στη τελευταια κριτικη...

 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
384
Like
5.654
Πόντοι
11.585
Μολις γυρησα απο Ελενα, σιγουρα αν δεν ειχα διαβασει εδω μεσα καλα σχολια, μονο με την εξωτερικη εμφανηση της δεν θα την πληρωνα, οποτε αν και δεν μου εκανε κλικ, μπηκα μεσα, τελικα η κοπελα για εμενα δεν ειναι τιποτα παραπανω απο μια πουτανα της σειρας, δεν εβαλε φωτια στα σεντονια, ειναι πληρως καθοδηγουμενη σε οτι της λες/ζητας, και το μονο που αξιζε απο την συνευρεση ηταν αυτο, γενικα την κατατασω κατω του μετριου, μην πω ψιλοκομοδινακι, υπαρχουν παρα πολυ καλυτερες στο χωρο, που δεν τις φτανει με τιποτα...θα ακουλουθησει και σχετικη κριτικη, και εχοντας διαβασει ολες τις κριτικες της πριν παω, θα ελεγα οτι συμφωνω περισοτερο με την κριτικη του συναθλητη doggifuck σε αρκετα σημεια...
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Γεια σας αδερφια

επειδη εγραψα στο thread της Αθηνας και με εγραψαν στα παλια τους τα παπουτσια...κατεβαινω Αθηνα και θα θελα να επισκεφτω καποιο στουντιο. Ξερετε σε ποιο να παω? Κοπελα που να αξιζει?
Σε αυτα της Βριλησσου που ειναι μαζεμενα κ βολευουν εχει καμια καλη?

Ευχαριστω
Καλα να περνατε ολοι
Γιαννης

Τι σ' ενδιαφερει φιλε μου..; Τι ψαχνεις..; Ωραια γκομενα ή φοβερες υπηρεσιες..; Για υπηρεσιες δεν ειμαι ειδικος να σου απαντησω, καθως κατεβαινω σπανια κ δεν εχω μεγαλη εμπειρια, αλλα αν ψαχνεις γκομεναρες με βυζαρες που ΄ναι η ειδικοτητα μου, εχω καποιες προτασεις..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom