Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
A ρε Αντισθενη,μας εκαψες βραδιατικα και μολις ειχα πεσει  :sleeping:.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Ή μπορεί να εκτελεί και χρέη τσατσας, έτσι για το promotion δηλαδής.... :think:

Πάντως ναι για 30 δεν παίζει να γαμηθεί, ακόμη κι εχει παλαβωσει...  :crazy:
Τπτ να μη σε φαίνεται παράξενο τύπε. Εδώ η Πεπάρα δέκα χρόνια πριν πηδιόταν για 10 κ 15 ευρώ φυλής και χωρίς να είναι πορνοστάρ αλλά περσόνα της τηλεόρασης που υποτιθεται θα πρεπε να ειναι μαζεμενη κ προσεχτική.  ;)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Ζω για το σκηνικο, που θα είναι η Βαβατση στο ενα, η Λιαγουροπουλου στο διπλα, κι η μεγιστη Τζουλια στο απεναντι!!! :cheesy:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.293
Κριτικές
6
Like
156
Πόντοι
16
Ζω για το σκηνικο, που θα είναι η Βαβατση στο ενα, η Λιαγουροπουλου στο διπλα, κι η μεγιστη Τζουλια στο απεναντι!!! :cheesy:
Η διάσημη Ντούβλη που θα δουλεύει? Πέτρου Ερημήτη?  :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Ζω για το σκηνικο, που θα είναι η Βαβατση στο ενα, η Λιαγουροπουλου στο διπλα, κι η μεγιστη Τζουλια στο απεναντι!!! :cheesy:
δεν μπορω να φανταστω τι θα μπορουσε να παίξει, ίσως ότι έπαιξε και στα εγκαίνια της vila erotica στη λαρισα που τα εκανε η τζουλια, ο gl αν θυμαται...
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
247
Like
105
Πόντοι
1
εμφανιστηκε το βουλακι???? το μπουρδελοσκουτερ ειναι ετοιμο  :knockinb:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Κι η Λιαγουροπουλου γυρισε το βιντεο κλιπ απεναντι, στις Μελισσες
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Λοιπόν παιδιά πήγα καρφί στο Αν.Γεωργίου 19 με Πηγασίου γωνία(ladies)κ αφότου δε το βρήκα ανοιχτό συνέχισα για να κάνω μια τσάρκα η οποία θα συνθέσει την χειρότερη ίσως πορνοαναφορά ever  :S
Μη βαράτε,πρώτη φορά κάνω αναφορά :cheesy:

Α.Γεωργίου 21: Τζούλια. Μικρή καστανόξανθη ρουμάνα,μέτρια.

Α.Γεωργίου 50: Καρίνα. Μελαχρινή(???) αν θυμάμαι καλά
Α.Γεωργίου 52: Μια μελαχρινή αδιάφορη,δε θυμάμαι όνομα  :S

Α.Γεωργίου 38:Η περίπτωση τσατσάς.Μπαίνω μέσα και αφότου χαιρετήσω,ρωτάω ευγενικά την τσατσά τι νούμερο οδού έχουνε.Με ένα μαγκιόρικο ύφος μου απαντά,<<Τι σε νοιάζει το νούμερο!!!Τι ρωτάς βρε παιδάκι μου κι εσύ!!!Για την κοπέλα δεν ήρθες???ΟΟΟ μποοοο!!!!>>  :idiot: Λίγο πριν βγεί ρωτάω το όνομα της κοπέλας και η τσατσά νευριασμένη μου λέει <<Ωωω ρε αγόρι μου,τι είσαι κανας δημοσιογράφος και παίρνεις αναφορά για τα ονόματα!!!Πέρνα σου λέω και μη ρωτάς>>
Σ'εκείνο το σημείο με αρπάζει απ'το χέρι και με σπρώχνει προς την κοπέλα  :2funny:
Η κοπέλα μια που κινεζόφερνε,έτσι μου φάνηκε απ'όσο κατάφερα να δώ.Καλούτσικη.Αλλά δε περνούσα δε πα να ήτανε και η Αλεξανδράκη  :cheesy: :grin:

Α.Γεωργίου 34 La Femme: Κλείνανε στις 2:30 όταν πήγα  :rolleyes: δεν ξέρω τι να πώ

Α.Γεωργίου 32(Μέλισσες): Τζέσσικα

Α.Γεωργίου 30: Μαρτσέλα,ρουμάνα.

Α.Γεωργίου 16(Έρως): Μαξίμ

Κοροβάγκου: Βικτώρια

Φρίξου 9: Άννα. Η τσατσά είναι πραγματικά υπόδειγμα.Respect.

Φρίξου 13: Δε θυμάμαι όνομα γμτ  :headbang:,αδιάφορη

Φρίξου 14:Τάνια

Φρίξου 15: Ισαμπέλλα

Τρίδυμα Νο1:Αλίσα (αυτό κάτι έλεγε εμφανισιακά.Μελαχρινό ψηλό.)
Τρίδυμα Νο2:Κλαούντια
Τρίδυμα Νο3:Μόνικα  :crazy: πραγματικά έλεος

Red Light District: Ντιάνα

Αχελώου: Σίσσυ

Πέτρου Ερημίτη: Λίζα

Μινωταύρου: Μπιάνκα

Ν.Ουρανού 1α: Αντέλα
Ν.Ουρανού 1β: Άντζελα. αγενέστατη,βγήκε για 2 δευτερόλεπτα με μούτρα γιατί τη διακόψαμε που μιλούσε στο Skype με Ουκρανία  :jerking:

Πηγασίου 4(La Casa D'Irene): Νίκη Ελληνίδα μπαμπάτσικια

Κατεχάκη 13: Λουίζα. με πιασίματα,πολύ ευγενική στο σαλονάρισμα,μου έκανε καλή εντύπωση εκεί τουλάχιστον.

Βουλάρα γιόκ  :cheesy: Μας κρέμασε

Είχα περάσει από Juliet(city-tour) για 2η φορά,2-3 ώρες πριν τη τσάρκα και είχα αδειάσει δύο μπαλάκια οπότε δεν ένιωθα και τόσο καυλωμένος.
Έτσι κι αλλιώς για τη Βαβάτση κατέβηκα  :grin:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.439
Κριτικές
217
Like
17.618
Πόντοι
38.177
Εμενα παντος η Juliet δε μου εκανε καμια ιδιαιτερη εντυπωση,απορω με τις τοσο καλες κριτικες ατομων που ειναι ηλικιακα 40+ και παρουσιαζουν κατι εξωπραγματικο  :think:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.766
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Εμενα παντος η Juliet δε μου εκανε καμια ιδιαιτερη εντυπωση,απορω με τις τοσο καλες κριτικες ατομων που ειναι ηλικιακα 40+ και παρουσιαζουν κατι εξωπραγματικο  :think:
Δεν είναι τίποτα εξωπραγματικό.

Απλώς όταν δουλεύει,κάνει ότι μπορεί για να περάσεις καλά.

Και είμαι πολύ λιγότερο από 40.Στην ηλικία της είμαι.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Αυτη πριν κατεβει απ τ αεροπλανο, θα την εχει καβατζωσει ο Gameover...εχει λεπτεπιλεπτα γουστα αυτος :cheesy:

Ε ναι άμα το ζήσω κι΄αυτό θα έχω ολοκληρωθεί πλέον σαν πάιχτης......αλλά την απόλυτη έκλπληξη στο άθλημα την έχω ζήσει προ πολλού  :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Λοιπόν παιδιά πήγα καρφί στο Αν.Γεωργίου 19 με Πηγασίου γωνία(ladies)κ αφότου δε το βρήκα ανοιχτό συνέχισα για να κάνω μια τσάρκα η οποία θα συνθέσει την χειρότερη ίσως πορνοαναφορά ever    
Μη βαράτε,πρώτη φορά κάνω αναφορά  


Μινωταύρου: Μπιάνκα

Πολύ ωραίος  :rockon: έδωσες είδηση  :grin: :grin: πως την είδες τα είχε τα κιλάκια της  :think:


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
δεν μπορω να φανταστω τι θα μπορουσε να παίξει, ίσως ότι έπαιξε και στα εγκαίνια της vila erotica στη λαρισα που τα εκανε η τζουλια, ο gl αν θυμαται...
ναι η τζουλια εκανε εγκαινια στον οικο εποχης Σουλα στην Αμφιθεα το 2010
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom