Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επιστροφή στη βάση με διπλό πετυχημένο κασκαντεριλίκι σε δύο νέες παρουσίες, Χριστίνα.hu σε βιτρινάτο και Ρομίνα σε Μινωταύρου, πέρασα πολύ καλά και μετά από μήνες ξαναβρίσκω την έμπνευση και θα ανεβάσω και τις αντίστοιχες κριτικές, και στα δικά σας αλάνια   :grin: :grin:
η χριστινα το εχει και 25€..θα κοψει πολυ κοσμο οπως διαφενεται
Τσουπωτή μελαχροινάκι;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Τσουπωτή μελαχροινάκι;

Το μελαχρινάκι είναι η Ρομίνα και είναι μοντελάκι, η τσουπωτή είναι η Χριστίνα και είναι ξανθιά ή κάτι τέτοιο, δεν τα πάω και πολύ καλά με τα μαλιά  :grin:
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
παιδια επειδη δεν ειμαι απο σαλονικα θα ηθελα να με ενημερωσετε για την γαληνη...ποιες μερες μπορω να την πετυχω και τ βαρδια δουλευει???
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Καλημερα συναγωνιστες , βραδινη βολτα χτες στις 3 ειχε ως εξης :

Billa erotika ψηλη μελαχρινη γεματουλα , ισως η χειροτερη που εχω δει σε αυτο το μαγαζι
red light καρμεν ντεμεκ τσεχα αλλα ειναι ρουμανα , παρα πολυ καλη ξανθια με ταττου και ωραιο λαδωμενο κορμι
kasa d' amour ξανθια αδιαφορη
λουξ ομορφο 19 χρονο ρουμανακι Αντελα με αδυνατο και ομορφο κορμακι , η υπηρεσια πολυ ευγενικη και ευθημη παρουσια κ. Μαρια
μηνοταυρου η ντανιελα , πολυ ομορφη ξανθια με πολλα ταττου σιλικονατα βυζια αλλα κρεμασμενα , πολυ ψυχρη και με τουπε , συναγωνιστης που μολις εβγαινε ... εκλαιγε τα λεφτα του
α. γεωρ 30 καινουριο πιπινι απο ρουμανια Τζωρτζια πολυ αδυνατη μαυρομαλλα αδιαφορη
α.γεωρ 32 μελισσες , Κατια ντεμεκ γαλλιδα κοντη , την πηρα στα τριδυμα παλιοτερα με πολυ κακες εντυπωσεις
α.γεωρ 38 Αλεξανδρα μεξικανα , αστερι , η υπηρεσια πολυ ευγενικη κ. νουλα
la femme η καυ - λαρα χωρις λογια αστερι
α. γεωρ 19 Κορινα ρουμανα ξανθια κοντο μαλλι καλη στο δωματιο απο παλιοτερη δοκιμη στα 50 ευρω
α.γεωρ 50 Μαξιμ πολωνεζα ψηλη με κοντο αγορε μαλλι , η υπηρεσια πολυ ευγενικη .
α. γεωρ 52 Μαρα ο απολυτος τρομος με πολλα παραπανισια κιλα μελαχρινη
ερημιτη καστανη 25 χρ με πολυ κυταριτιδα στον  :kissass: για την ηλικια της
Γενικα καθολου κινηση , αλλα μυαλο δε βαζουν ............
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλημερα συναγωνιστες , βραδινη βολτα χτες στις 3 ειχε ως εξης :

λουξ ομορφο 19 χρονο ρουμανακι Αντελα με αδυνατο και ομορφο κορμακι , η υπηρεσια πολυ ευγενικη και ευθημη παρουσια κ. Μαρια
Ποιο ειναι το Λουξ ρε παιδια??  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
λουξ παλια λεγανε αυτο της αλιακμωνος
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
201
Like
4.589
Πόντοι
17.065
Κταθεση χθες στον Μινωταυρο,στοχος μου ηταν το καινουργιο στριπτιζομωρο που εγραψε ο gameover.Αντι αυτης ηταν η Ντανιελα.Την εχω δει απειρες φορες σε τσαρκες αλλα ποτε δεν περνουσα γιατι εχουν γραφτει πολλα αρνητικα αν και ειναι φοβερο μωρο.Χθες με τα κολπα που εκανε στον στυλο με καταγκαβλωσε και μπηκα με το 30αρι.Εξηγηθηκε σουπερ στο δωματιο,προκαταρκτικα φουλ,αισθησιασμος,αλλαγες στασεων  :knockinb: στο τελος απορουσα με τα τοσα αρνητικα σχολια.Βεβαια θα ξαναδοκιμαστει για τα διαπιστευτηρια,γιατι και με την Γιασμιν μια χαρα πηγαινε το θεμα και στην τεταρτη καταθεση πηρα τα αρχιδια μου.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Κταθεση χθες στον Μινωταυρο,στοχος μου ηταν το καινουργιο στριπτιζομωρο που εγραψε ο gameover.Αντι αυτης ηταν η Ντανιελα.Την εχω δει απειρες φορες σε τσαρκες αλλα ποτε δεν περνουσα γιατι εχουν γραφτει πολλα αρνητικα αν και ειναι φοβερο μωρο.Χθες με τα κολπα που εκανε στον στυλο με καταγκαβλωσε και μπηκα με το 30αρι.Εξηγηθηκε σουπερ στο δωματιο,προκαταρκτικα φουλ,αισθησιασμος,αλλαγες στασεων  :knockinb: στο τελος απορουσα με τα τοσα αρνητικα σχολια.Βεβαια θα ξαναδοκιμαστει για τα διαπιστευτηρια,γιατι και με την Γιασμιν μια χαρα πηγαινε το θεμα και στην τεταρτη καταθεση πηρα τα αρχιδια μου.
με μενα μονο εχει μια παλια θετικη κριτικη,απο εποχες ερως16 ,εδινε και κουλουρι τοτε.....δινει ακομα;

καμια φορα παντως το σαιτ τους κανει καλο....ακουνε καποια σχολιανα και βελτιωνονται
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Κταθεση χθες στον Μινωταυρο,στοχος μου ηταν το καινουργιο στριπτιζομωρο που εγραψε ο gameover.Αντι αυτης ηταν η Ντανιελα.Την εχω δει απειρες φορες σε τσαρκες αλλα ποτε δεν περνουσα γιατι εχουν γραφτει πολλα αρνητικα αν και ειναι φοβερο μωρο.Χθες με τα κολπα που εκανε στον στυλο με καταγκαβλωσε και μπηκα με το 30αρι.Εξηγηθηκε σουπερ στο δωματιο,προκαταρκτικα φουλ,αισθησιασμος,αλλαγες στασεων  :knockinb: στο τελος απορουσα με τα τοσα αρνητικα σχολια.Βεβαια θα ξαναδοκιμαστει για τα διαπιστευτηρια,γιατι και με την Γιασμιν μια χαρα πηγαινε το θεμα και στην τεταρτη καταθεση πηρα τα αρχιδια μου.
Έτυχε, σε μένα όμως όχι, είναι πράγματι φοβερό μωρό αλλά μέχρι εκεί, βαριέται και είναι και τεμπέλα και δύσκολα δέχεται καθοδήγηση, από την εμπειρία που είχα μαζί της μόνο αυτά έχω να πω, αλλά έχουμε πει πολλάκις πως το θέμα του έρωτα και δη με ιερόδουλη είναι τόσο περίπλοκο, που δεν το φτάνει ο νους σου, και πάντοτε θα υπάρχουν αντικρουόμενες εμπειρίες, όπως με την μπιάνκα στο ίδιο μαγαζί που πέρσι ήταν το πουλέν μου, αυτή σε αν ήταν τεμπέλα αλλά εγώ είχα βρει τον τρόπο να την ξυπνάω και τις 12 φορές που πήγα μαζί της πέρασα πολύ καλά, και για να πω και την αμαρτία μου αυτήν έψαχνα και έπεσα πάνω στη Ρομίνα, άλλο κορίτσι πάλι αυτή, της χρωστώ ένα καλό ξέσκισμα αυτής που να το γουστάρει κιόλας, σε βραδινή βάρδια όμως γιατί είπαμε παιδί της νύχτας..... :grin:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Κταθεση χθες στον Μινωταυρο,στοχος μου ηταν το καινουργιο στριπτιζομωρο που εγραψε ο gameover.Αντι αυτης ηταν η Ντανιελα.Την εχω δει απειρες φορες σε τσαρκες αλλα ποτε δεν περνουσα γιατι εχουν γραφτει πολλα αρνητικα αν και ειναι φοβερο μωρο.Χθες με τα κολπα που εκανε στον στυλο με καταγκαβλωσε και μπηκα με το 30αρι.Εξηγηθηκε σουπερ στο δωματιο,προκαταρκτικα φουλ,αισθησιασμος,αλλαγες στασεων  :knockinb: στο τελος απορουσα με τα τοσα αρνητικα σχολια.Βεβαια θα ξαναδοκιμαστει για τα διαπιστευτηρια,γιατι και με την Γιασμιν μια χαρα πηγαινε το θεμα και στην τεταρτη καταθεση πηρα τα αρχιδια μου.

Μακαρι να αλλαξει μυαλα γιατι ειναι και καλο μωρο αν και νομιζω πως την εχει δει και συμπεριφερεται σαν ντιβα και με 30 φιλε μου μη μιλας καθολου , στο 10λεπτο αρχιζει τα ντεκαυλε , τυχερος ησουν  :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Καλημερα συναγωνιστες , βραδινη βολτα χτες στις 3 ειχε ως εξης :
λουξ ομορφο 19 χρονο ρουμανακι Αντελα με αδυνατο και ομορφο κορμακι , η υπηρεσια πολυ ευγενικη και ευθημη παρουσια κ. Μαρια
Αποψε παντως δεν ηταν εκει. Μια οπως την περιγραφεις ηταν στο Τριδυμο 2. Κλαούντια θαρρω μου την ειπε.
Στο Τριδυμο 1 η.... δεν θυμαμαι ονομα...νταρντανα που φωναζει πολυ που γραφτηκαν αρκετα καλα τελευταια. Μου φανηκε ομως πολυ νταρντανα!!! Χρειαζεται να εχεις γερα μπρατζα για να την καταφερεις :cheesy: Ευδιαθετη και ναζιαρα ομως.
Επισης στο Φριξου 13 που γραφτηκε για μια καινουρια μικρη, δεν ηταν αυτη, αλλα η Τάνια.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.477
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Αποψε παντως δεν ηταν εκει. Μια οπως την περιγραφεις ηταν στο Τριδυμο 2. Κλαούντια θαρρω μου την ειπε.
Στο Τριδυμο 1 η.... δεν θυμαμαι ονομα...νταρντανα που φωναζει πολυ που γραφτηκαν αρκετα καλα τελευταια. Μου φανηκε ομως πολυ νταρντανα!!! Χρειαζεται να εχεις γερα μπρατζα για να την καταφερεις :cheesy: Ευδιαθετη και ναζιαρα ομως.
Επισης στο Φριξου 13 που γραφτηκε για μια καινουρια μικρη, δεν ηταν αυτη, αλλα η Τάνια.

Αλλη ειναι αυτη που λες , στο 1 που αναφερεις , πως ηταν αυτη ? ονομα ?
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
πρόσφατη επίσκεψη σε paris...
:s&m_1: σοβαρή πολύ στιλάκι, αντιαισθητική προς εμένα τουλαχιστον χωρίς social time ούτε κάν πρώτη γνωριμία με κακή αύρα καμία σχέση με τις άλλες κοπέλες του μαγαζιού που είναι άψογες απεγγελματίες όπως άννα, γαλλήνη κ.τ.λ τελικά μπαίνοντας μέσα χωρίς να ρωτήσει το όνομά μου μου λέει πλένε τα χερια σου λες και έσκαβα στο metro της θεσσαλονίκης πρίν και με την μία πίπα μετα :2funny:γίνονται αυτά τα πράγματα?μάλλον δεν πάει καλά?πολύς κόσμος μου φαίνεται της είπε οτι είναικαλλίγραμη :helpplea:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
με φορμα εργασιας εσκασες μυτη?
εμενα μου την ειχε πει η ρουμανα με τις σιλικονες που ηταν ξανθια και πριν λιγο καιρο ειχε ερθει μελαχρινη,τωρα μου διαφευγει το ονομα της....ειχα παρει προγραμα με 2 φορες και στη 2η αργησα να τελειωσω...ηταν μες στη γκρινια..
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
πρόσφατη επίσκεψη σε paris...
:s&m_1: σοβαρή πολύ στιλάκι, αντιαισθητική προς εμένα τουλαχιστον χωρίς social time ούτε κάν πρώτη γνωριμία με κακή αύρα καμία σχέση με τις άλλες κοπέλες του μαγαζιού που είναι άψογες απεγγελματίες όπως άννα, γαλλήνη κ.τ.λ τελικά μπαίνοντας μέσα χωρίς να ρωτήσει το όνομά μου μου λέει πλένε τα χερια σου λες και έσκαβα στο metro της θεσσαλονίκης πρίν και με την μία πίπα μετα :2funny:γίνονται αυτά τα πράγματα?μάλλον δεν πάει καλά?πολύς κόσμος μου φαίνεται της είπε οτι είναικαλλίγραμη :helpplea:
εγω τα λεγαααα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom