Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
2 τανες μου ειπαν οτι ειχαν μεινει εγκυες απο σκισμενο προφυλακτικο...
αλλα το παραπανω σεναριο μαλλον ενοει αυτο που λες..οτι δεν τελειωνε δηλαδη και του ειπε να του τον παιξει..
[/quote]
Πιθανον τα παιδια να ειναι δικα μου  :rolleyes: :rolleyes:
Γειά σου Pacino πολύτεκνε !!!!!!!!!!!!!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
ενα πραγμα θα πω...μετα απο καλες κριτικες αποφασισα να παω γαληνη....ρε παιδια τετοιο σφυροκοπημα δεν εχω δει να αντεχει αλλη γκομενα...αφου σε μια δοση λεω θα της σκασω κανενα μπουνιδι να δω αν θα πονεσει...τι ειναι αυτη ρε;τσιριζε σαν τρελη και εγω εκει να δω ποσο θα αντεξει...δεν υπαρχει αυτο...θα φαω σπανακι και θα παω την επομενη φορα...
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
φιλε αυτο που λες 1η φορα το ακουω...φοβαται μην γκαστρωθει με την καποτα?...

εκτος αν ο φιλος σου αργουσε πολυ κ στο τελος τον πηγε στο χειροκινητο....

αλλιως ειναι πραγματικα απαραδεκτο....ελεος.....
ναι δεν λεει και παρα πολλα μεσα οντως!!αν και εχει καλουτσικες κριτικες απο μερικους!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
κοιταξε για να μην περιμενει κανεις τον ουρανο με  τα αστρα και καλλιεργουνται ψευδεις εντυπωσεις και υπερβολικες προσδοκιες....ειναι ενα εμπειρο κοριτσι,σωωματοτυπου μικροκαμωμενου ,νταξει ηλικιακα ειναι μεγαλυτερη αλλα το σωμα βοηθαει στο να μην το δειχνει

στο γαμησι ειναι εμπειρη σε κουνηματα και προκαταρκτικα,ειναι καθαρη αν θελει κανεις γλειψιματα και τετοια,το στοματικο ειναι αξιοπρεπες αλλα οχι οτι με τρελανε κιολας(πολυ πιο καλο τσιμπουκι μου κανε πχ η λαρα στο λαφαμ) και εχει διαθεση καλη αλλα εγω πληρωσα και 60 και την αναψα με την γλωσσα οποτε ισως παιζουν κι αυτα τον ρολο τους

τωρα στο απλο πχ δεν ξερω τι θα λεει.....
και απλο το ιδιο κανει...πρωτα πηρα απλο μετα 60αρι και την τριτη πηρα τζακουζακι αφου ητανε τρενο το μωρο...εντωμεταξυ στα 100 μενει για 2  :cum: ...ενα πραγμα που σπανια κανουνε ...
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
φιλε Jimiadi δωσε κανα φραγκο κ σε εμας... :rockon:

κριτικες που λε ςπου εχει η Γωγω, δεν βρηκα καμια, εκτος αν μιλας για αλλη σε αλλο μαγαζι...

αυτη η Γαληνη μαζεψε πιο πολυ χρημα κ απο την Εφορεια...

αν μαθει η Τροικα τι χρημα επαιξε για παρτυ της θα μας..... :fuck2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Φίλε μου μιλάς για την Χριστίνα την Ουκρανή που δούλευε στη Κοροβάγγου και στη Νικηφόρου Ουρανού 1Α;
Οχι ειναι η χριστινα η ρουμανα απο φριξου 14 παλιοτερα κατεχακη(μελαχρινη τοτε).....πολυ καλη κι αυτη βεβαια
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
814
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Οχι ειναι η χριστινα η ρουμανα απο φριξου 14 παλιοτερα κατεχακη(μελαχρινη τοτε).....πολυ καλη κι αυτη βεβαια
Θενξ.
Ξέρει κανείς αν επέστρεψε η Χριστίνα η Ουκρανή; Με αυτά που συμβαίνουν εκεί ίσως έχει προβλήματα.
 

ΝΙΚΟΣ1979

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μωλισ γυρισα απο μονικα στη φριξου εκει που ηταν η εμμα στο διπλα
ειναι η μονικα ενα πολυ ωραιο μωρο και πολυ σεξι
ειναι πολυ καλη μεσα δεν βιαζοταν εχει σφιχτο κορμι και οραια βυζακια με πεταχτη ρωγιτσα
η πιπα τησ καλη και γενικα με οραια συμετοχη
περασα απο βαρδαρι 4 μαγαζια ανοιχτα και ειμουν ο μονοσ που εκανα βολτα η απολυτη νεκρα
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.114
Κριτικές
46
Like
3.329
Πόντοι
3.820
φιλε Jimiadi δωσε κανα φραγκο κ σε εμας... :rockon:

κριτικες που λε ςπου εχει η Γωγω, δεν βρηκα καμια, εκτος αν μιλας για αλλη σε αλλο μαγαζι...

αυτη η Γαληνη μαζεψε πιο πολυ χρημα κ απο την Εφορεια...

αν μαθει η Τροικα τι χρημα επαιξε για παρτυ της θα μας..... :fuck2:
γινανε σαν παραθεση εδω απο μερικους που κανανε αναλυτικη βολτα...οχι τιποτα το ιδαιτερο...εγω δεν την ξαναπροτιμω παντως...ααα οσο για το χρημα φιλε εχω δουλεια που δεν προκειται να πεσει ποτε της...εξου και το ξοδεμα!!
η γαληνη ασε...με μια συζητηση που εκανα μαζι της..λεει¨: δεν προκειται να παω αθηνα...εδω ειστε ολοι κουκλοι...επηξα στους μαυρους και στους μεθυστακες εκει κατω..και φανταζομαι τι πακισταν και σκαταδισταν πηδαει τετοιες γκομενες εκει κατω...
 

antigregory

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.062
Like
0
Πόντοι
16
γινανε σαν παραθεση εδω απο μερικους που κανανε αναλυτικη βολτα...οχι τιποτα το ιδαιτερο...εγω δεν την ξαναπροτιμω παντως...ααα οσο για το χρημα φιλε εχω δουλεια που δεν προκειται να πεσει ποτε της...εξου και το ξοδεμα!!
η γαληνη ασε...με μια συζητηση που εκανα μαζι της..λεει¨: δεν προκειται να παω αθηνα...εδω ειστε ολοι κουκλοι...επηξα στους μαυρους και στους μεθυστακες εκει κατω..και φανταζομαι τι πακισταν και σκαταδισταν πηδαει τετοιες γκομενες εκει κατω...
ρε φιλε αυτοι οι νταβαδες ειναι χαζοι
τωρα το πηραν πρεφα και ανεβαζουν και κανα καλο μωρο εδω πανω
εδω υπαρχει πολυ σεξουαλικη πεινα μιλαμε...
μπουχτισαμε στις τριτοδευτερες και στις ιδιες και ιδιες...
εχει κατι αστερια κατω,μακαρι να συνεχισουν ετσι
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
481
Κριτικές
9
Like
454
Πόντοι
21
περασα προχθες το πρωι απο Ανδρέου Γεωργίου 19 ηταν η ανδριανα η ρουμανα κοκκινο  μαλλι πλεον, κοντο.
Ηταν πολυ καλη μεσα  στο δωματιο ορεξατη...ειδικα στα 4 ολα τα λεφτα ...στα αλλα μαγαζια που περασα ηταν
Ι. Κωλέττη 17 η βουλγαρα η Βικτωρια...μαλλον η επομενη που θα γαμησω...
Νικηφόρου Ουρανού 1Β η ελενα η ουκρανεζα
Ανδρέου Γεωργίου 38 μια μελαχρινη τιποτα το ιδιαιτερο...αυτα!
 

zorba6969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2009
Μηνύματα
336
Κριτικές
86
Like
417
Πόντοι
581
περασα προχθες το πρωι απο Ανδρέου Γεωργίου 19 ηταν η ανδριανα η ρουμανα κοκκινο  μαλλι πλεον, κοντο.
Ηταν πολυ καλη μεσα  στο δωματιο ορεξατη...ειδικα στα 4 ολα τα λεφτα
Η κομοδινοπουλου;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Επιστροφή στη βάση με διπλό πετυχημένο κασκαντεριλίκι σε δύο νέες παρουσίες, Χριστίνα.hu σε βιτρινάτο και Ρομίνα σε Μινωταύρου, πέρασα πολύ καλά και μετά από μήνες ξαναβρίσκω την έμπνευση και θα ανεβάσω και τις αντίστοιχες κριτικές, και στα δικά σας αλάνια  :grin: :grin:
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
η χριστινα το εχει και 25€..θα κοψει πολυ κοσμο οπως διαφενεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom