Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 71 άτομα (4 μέλη και 67 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Η χριστινα που δουλευει στο πρωτο της νικηφορου ουρανου μηπως ειναι η ρουμανα, ξανθια με βυζαρες λιγο κοντη? δινει και κωλο? αυτη δουλευε στη φριξου....οχι καμια σχεση
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
328
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Μολις επεστρεψα απο νυχτερινη βολτα. Οπως ειμαστε γωνια ανδρεου γεωργιου με κεφαληνιας στο πρωτο δεξια εχει μια ξανθια ψηλη Μονικα λεγεται...

ξερει κανεις τιποτα? εχει και κωλο στο προγραμμα. Μαλιστα το 69 ακαποτο απο 60 ευρω μου το αφηνε και 50. στην κεφαλληνιας τωρα ηταν η αφροδιτη, μια ξανθια μιλφ γεματουλα με κωλαρα...ξερει κανεις αν ειναι καλη?
και αυτη εδινε κωλο στο προγραμμα με 70 ευρω να θυμαμαι καλα. Η χριστινα στην νικηφορου ουρανου ειναι αυτη που δουλευε παλαια στο σολ και στα σπιτακια. σιλικονατο βυζι σχετιακ λεπτη, οχι του γουστου μου. Μετα ποηγα στην Παολα στο τριρκο. τιμαει την αμοιβη της η κοπελα. ευγε!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μολις επεστρεψα απο νυχτερινη βολτα. Οπως ειμαστε γωνια ανδρεου γεωργιου με κεφαληνιας στο πρωτο δεξια εχει μια ξανθια ψηλη Μονικα λεγεται...

ξερει κανεις τιποτα? εχει και κωλο στο προγραμμα. Μαλιστα το 69 ακαποτο απο 60 ευρω μου το αφηνε και 50. στην κεφαλληνιας τωρα ηταν η αφροδιτη, μια ξανθια μιλφ γεματουλα με κωλαρα...ξερει κανεις αν ειναι καλη?
φιλοτιμη μεσα ,καλη πιπα,μετριο προς χλιαρο γαμησι αλλα φιλοτιμο μιλφ......κωλο τωρα θα εβαλε στο μενου δεν θυμαμαι να την δουλευε την ροδελα η κερκυραια....
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Βραδυνη καταδρομικη στον Μυλο. Δε μπηκα σε πολλα. Στο Μινωταυρου η Αφροδιτη, για busty λατρες πρεπει να ειναι εξαιρετικη, εμενα μου αρεσουν οι αδυνατες. Στα πολυ ΣΥΝ του μαγαζιου, η εξαιρετικη τσατσα, ευγενεστατη, ευπαρουσιαστη, εξαιρετικη. Οχι σαν ολα τα αλλα που πας και ειναι οι ξεδοντιαρες που σε βριζουν.

Περνωντας απο Villa erotica ειδα το αμαξι της Καντυ εξω, οποτε αυτη ηταν, δε μπαινω, ειπαμε εχουμε προηγουμενα. Το νεο πουλεν μου, η Μικαελα αρρωστησε και πρεπει να εφυγε σε αδεια. Δεν απανταει και στο κινητο  :birdman:

Επομενη σταση, το LUX που ακουσα για Χριστινα. Οντως ηταν εκει. Την θυμομουν αμυδρα απο fever, αλλα δε την ειχα γνωρισει γιατι εκει τις 2-3 φορες που πηγα ηταν για το αλλο πουλεν μου, την Alexandra! Την βρηκα πολυ ομορφη, περιποιημενη, κορμι σε πολυ καλη κατασταση, και με καλη διαθεση. Στα μειον, οτι μπηκα μεσα και εκτος απο την τσατσα, αραζαν 2 παλικαρια και τα λεγανε, του μαγαζιου δλδ. Οχι οτι καλυτερο αν θελεις διακριτικοτητα. Τα του αγωνα, σε κριτικη.

Και το κουτσομπολιο της ημερας. Το Fever απο βδομαδα ξανανοιγει, στο παλιο Boutique
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
920
Κριτικές
33
Like
1.642
Πόντοι
716
Ναι... μεχρι να το ξανακλεισουν σε κανα τριμηνο παλι.  Να δω αν θα επιστρεψει το ροστερ η θα ειναι ολες καινουργιες!
 

scanner25

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο μια καλη βολτα στο Μυλο για να δω τι παιζει πηγα για στοχευμενη καταθεση στην Εμμανουελλα επειδη εχω ακουσει πολυ καλα λογια στο φορουμ.
Η κοπελα δυστηχως ελειπε...ειχα κανει αρκετο ποδαροδρομο και ειχα φουντωσει για τα καλα οποτε περασα μεσα με την Μιραμπελα.
Παιδια η ξεπετα με ολη την σημασια της λεξης...απλα πεταξα 30 ευρω...καλυτερα να της τα εδινα και να εφευγα απραγος...με ξεπεταξε σαν το τιποτα.θα γραψω και κριτικη
 

Al Kavlone

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
207
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
11
Μεσημεριανη βολτα στον Μυλο χωρις καταθεση,λογω σοβαρου τηλεφωνηματος...

Ν.Ουρανου 26 η μιλφ Ειρηνη,χαμογελαστη οπως παντα στο σαλονι και ευδιαθετη,πολυ χαλια εμφανιση για τα γουστα μου

Μινωταυρου η Μπιανκα,αρκετα καλη παρουσια,ψηλη με ωραιο κωλο,κατι με χαλαει στο υφος της,πολλη ξινη μου φαινεται.

Godiva η Ρενατα,Ρουμανα μελαχροινη,ψηλη με πιασιματακια,δουλευε παλαιοτερα Ερως 16 και Μαντζαρου 14

Φριξου 9 η Βικτωρια,απο τις ωραιοτερες παρουσιες των τελευταιων μηνων στην πολη,μελαχροινη,ωραια κωλαρα,στο σαλονι ερχεται κοντα σου και σου κανει μια χειραψια...Δεν περασα λογω τιμων του μαγαζιου...

Φριξου 13 η Μιραμπελα...Ποιο ξινη πεθαινεις...Τον μπουλο χθες πατσαβουρα...

Φριξου 14 ενα κοντο μπαζο,δουλευε και βαρδαρη παλαιοτερα.

Φριξου 15 η κοπελα στο δωματιο,βαρεθηκα κι εφυγα

Τσουκαλα 3δυμα δεν πηγα,δεν τα γουσταρω αυτα τα μαγαζια,εχουν τις πιο μαλακισμενες τσατσαδες και δεν παω ξανα...

Ν.Ουρανου (εκκλησια) η Ειρηνη,μελαχροινη μπαμπατσικη,δουλευε πρωινη παλαιοτερα στην κατεχακη

Ν.Ουρανου (studio Lux) η Νορα,καινουρια γλυκια κοπελα,μετριου αναστηματος,καστανοξανθη,με ωραια κωλαρα,ολιγον κυτταριτιδιασμενη,φαινοταν πολυ προσχαρη...

Κοροβαγγου η Καρλα,πολυ ομορφη,αλλα πολυ ξινη κι αυτη και κομοδινο απο παλαιοτερη συνευρεση μου με αυτην στο τσιρκο...

Α.Γεωργιου 50 (σκαλια) η Φλοριτα...13 χρονων 24 κιλα... :grin: :grin:

Studio de Irene η μιλφ Αντζελα,ψηλη με πιασιματα,κακη επιλογη για αυτο το μαγαζι.

Α.Γεωργιου 21 αλλη μια σπαστικια τσατσα με το μπαζο την Τινα τη ρωσοποντια ουκρανη με το μουστακι και την κυτταριτιδα να φτανει στη μασχαλη...

Α.Γεωργιου το καινουριο, η μιλφ Χριστινα,πολυ καβλωμενη ηταν σημερα,με τραβουσε στο σαλονι να μπω,με χουφτωνε τον πουτσο,με μιλουσε ψιθυριστα στο αυτι...Δεν ενεδωσα,δε μου αρεσει,αν και εχει γαματες κριτικες...

Α.Γεωργιου 30 μια κοντουλα ευτραφουλα μελαχροινη,δουλευε στο προμηθεως 11 και σαπφως 7...

Ερως 16 καινουρια κοπελα,Ρεμπεκα μου ειπε τη λενε.ξανθο προστυχο προσωπο σκυλι μαυρο,καλο κορμι,φορουσε ωραιο προστυχο στρινγκ κορμακι,εδω πηγα να μπω,αλλα χτυπησε το επειγον τηλεφωνημα και την εκανα,θα παω σιγουρα απο βδομαδα ενα μεσημερι...

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Μετα απο μια καλη βολτα στο Μυλο για να δω τι παιζει πηγα για στοχευμενη καταθεση στην Εμμανουελλα επειδη εχω ακουσει πολυ καλα λογια στο φορουμ.
Η κοπελα δυστηχως ελειπε...ειχα κανει αρκετο ποδαροδρομο και ειχα φουντωσει για τα καλα οποτε περασα μεσα με την Μιραμπελα.
Παιδια η ξεπετα με ολη την σημασια της λεξης...απλα πεταξα 30 ευρω...καλυτερα να της τα εδινα και να εφευγα απραγος...με ξεπεταξε σαν το τιποτα.θα γραψω και κριτικη
δεν ηξερες δεν διαβασες;
 

Aga

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Είμαι στρατιώτης εδώ και λίγους μήνες... θα επισκεφτώ την Θεσσαλονίκη μετά από ένα χρόνο και άκουσα ότι τα περισσότερα σπιτάκια στο βαρδάρη έκλεισαν.Πάντα εκεί πήγαινα άρα θα χρειαστώ την βοήθεια σας (κάτι οικονομικό για εμάς τους στρατιώτες :) )
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες.η καρμεν μετα την αποχωρηση της απο τη βιλλα......το σπιτι που δουλευει τωρα ειναι το αχελωου?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Είμαι στρατιώτης εδώ και λίγους μήνες... θα επισκεφτώ την Θεσσαλονίκη μετά από ένα χρόνο και άκουσα ότι τα περισσότερα σπιτάκια στο βαρδάρη έκλεισαν.Πάντα εκεί πήγαινα άρα θα χρειαστώ την βοήθεια σας (κάτι οικονομικό για εμάς τους στρατιώτες :) )
ενα εισιτηριακι λεωφορειου κσι τριαντα ευρω και κατι οικονομικο θα βρεις και στα περιξ μυλου και φιξ....ο βαρδαρης απλα μετακινηθηκε εκει....μηπως απο οταν τον θυμασαι εσυ ηταν φτηνοτερος;τουλαχιστον θα γαμησεις ανθρωπινα σε κρεβατι οχι σε μπαραγκες
καλησπερα παιδες.η καρμεν μετα την αποχωρηση της απο τη βιλλα......το σπιτι που δουλευει τωρα ειναι το αχελωου?
ετσι αναφερθη.....αλλα εχει γινει πολυ μουναρος και με το νεο μαλλι
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
4.017
Μεσημεριανη βολτα στον Μυλο χωρις καταθεση,λογω σοβαρου τηλεφωνηματος...

Ερως 16 καινουρια κοπελα,Ρεμπεκα μου ειπε τη λενε.ξανθο προστυχο προσωπο σκυλι μαυρο,καλο κορμι,φορουσε ωραιο προστυχο στρινγκ κορμακι,εδω πηγα να μπω,αλλα χτυπησε το επειγον τηλεφωνημα και την εκανα,θα παω σιγουρα απο βδομαδα ενα μεσημερι...

Αν είναι η Ρεμπέκα που είχε εμφανιστεί για καμιά 15αρια μέρες πέρσι κατά τα μέσα Οκτώβρη έχει να γίνει πάρτι, η περιγραφή αν και γενική ταιριάζει, εγώ μια φορά την πρόλαβα όλο κι΄ όλο και την θυμάμαι ακόμα την φάση, σημαντική η πληροφορία σου
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Aga

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ενα εισιτηριακι λεωφορειου κσι τριαντα ευρω και κατι οικονομικο θα βρεις και στα περιξ μυλου και φιξ....ο βαρδαρης απλα μετακινηθηκε εκει....μηπως απο οταν τον θυμασαι εσυ ηταν φτηνοτερος;τουλαχιστον θα γαμησεις ανθρωπινα σε κρεβατι οχι σε μπαραγκεςετσι αναφερθη.....αλλα εχει γινει πολυ μουναρος και με το νεο μαλλι

Αν και δεν ξέρω που είναι αυτά με λίγο ψάξιμο θα τα βρω. Ευχαριστώ για την απάντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom