Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ενημερωση προς Θεσσαλονικεις:Σαββατο βραδυ κατα τις 1-1:30 σε βολτα στον οπαπ και στις γνωστες τραβελοπιατσες δεν υπηρχε ψυχη εκτος απο τον οπαπ οπου ηταν η γνωστη σκυλομουρα με την μαυρη μερσεντα που ουτε να της μιλησω δεν κανω τον κοπο,ηταν και μια σαν καινουργια μου φανηκε,ισως να κανω και λαθος αλλα λογω της θεσης που ηταν το λεω.Στεκοταν εκτος αυτοκινητου,οπως μπαινεις απ το στενο του στερ ακριβως απεναντι σου κι οχι δεξια στο πεζοδρομιο που συμηθως ειναι..Απο βιλκα μπαντα η απολυτη νεκρα..
ΥΓ Το ιδιο βραδυ περασα κι απ τα ρδελα κι ειδα ενα καινουργιο να χει ανοιξει απεναντι απο το Ερως και προς τα πανω..Επισης δεν παιρνω ορκο οτι ειναι νεο μιας κι ειχα να περασω κανα 20ημερο ισως και παραπανω απ το συγκεκριμενο στενο!

 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
απο τα δικαστηρια πισω περασες?? κ εκει εχει χαζι...
κανα μουνακι να κανει πιατσα θα δουμε??ολο τραβελια γεμισαμε
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
απο τα δικαστηρια πισω περασες?? κ εκει εχει χαζι...
κανα μουνακι να κανει πιατσα θα δουμε??ολο τραβελια γεμισαμε
πισω απ τα δικαστηρια ρε φιλε το μονο που βλεπω καθε φορα ειναι ενας βρωμοπουστας με τον κολο εξω...εχεις δει κανα γκομενακι εκει?
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχ τον βρωμοκωλι τον εχω δει!!! παιζουν κ 2 τραβελια...
μια δεξια πανω στο δρομο που ερχεται απο δικαστηρια πανω στο car της κ αλλο ενα τραβελι λιγο πιο κατω αριστερα στο δρομο, ξανθια εντυπωσιακη αλλα δε σταματας γιατι δεν ασχολουμε.
κανα μουνακι παιζει?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
μπαααααααα...κατι ψιλογυφτισες και βρομιαρες στην γιαννιτσων πριν το στερ αλλα ουτε να τις φτυσω...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Λοιπον ενημερωση...Η αμαξατη τσαρκα ελαβε χωρα γυρω στις δωδεκα δηλ πριν καμια ωρα..εχουμε και λεμε:
1ον)Ξεκινωντας την Γιαννιτσων δηλ στριβοντας αριστερα απο τον ΟΣΕ,στο στενο που σε βγαζει στον μεγαλο δρομο(ανατολικη εισοδος της πολης)ηταν μια σε ενα πορτοκαλι τσινκουετσεντο μαλλον γυναικα,δεν προσεξα μιας και την ειδα τελευταια στιγμη και μεχρι να κανω αναστροφη την ειχαν ψωνισει!
2ον)Στην Γιαννιτσων καπου στη μεση ειχε δυο γυφτισες που ουτε να τις φτυσω αλλα και μια ψιλοσυμπαθητικη περιπου 40αρα αλλα μιλουσε με τις γυφτισες..Υποπτο!
3ον)Πισω απο τον ΟΠΑΠ απ την πανω μερια του, τραβελι ξανθο ψιλοκαλο εκτος αυτοκινητου!
4ον)Απο την κατω μερια του ΟΠΑΠ αλλος τραβελος σε αμαξακι (πανε κι απο κατω τωρα μιας και στο πλαι ανοιξε ενα στεκι για χαρλεαδες)
5ον)Πηγαινοντας προς Βιλκα στην πρωτη σταση το τραβελακι με το μπλε πεζο..
6ον)Πριν την δευτερη σταση δυο τραβελια,η Αντιγονη με το μπλε μικρο Νισανακι κι η Φιονα τα λεγανε!
7ον)Τα δυο μπουρδελα δεξια κι αριστερα του μυλου ανοιχτα και τα δυο!
8ον)ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ...Οπως ερχεσαι πισω απ τη βιλκα προς Θεσσαλονικη στα αριστερα σου και πριν το μπουρδελο της Ανδρ.Γεωργιου 4 ειδα ενα ολοκαινουριο σπιτι με μια οραια φωτεινη ταμπελαρα που εγραφε ''ΕΡΩΣ 16''..Δεν μπηκα δεν ξερω τι ειναι αν καποιος ξερει αν ειναι ρδελο στουντιο η οτι αλλο ας μας πει
9ον)Το Ανδρ.Γεωργιου 4 ανοιχτο με καλο μουνακι το οποιο οταν περνουσα απλωνε στο μπαλκονακι κατι πετσετες!
10ον)Στα στενα των Μπουρδελων μια πανηψηλη εκτος αυτοκινητου μιλουσε με πελατη εντος αυτοκινητου..Την ειδα απο πισω γαμω τα σωματα αλλα δεν ειδα προσωπο!
11ον)Πισω απ τα δικαστηρια σε αμαξι δυο μαλακισμενες τραβεσταρες που καναν καζουρα και στον μπατσακο που φιλαει κατι εκει!
12ον)Στο στενο καθετο στη δωδεκανησου που σε βγαζει τσιμισκη,πανηψηλο ξανθο τραβελι με τρελα τσιμπουκοχειλα...
Αυτα....
Υ.Γ Τα καλυτερα τα ειδα στην παραλια στη Νικης..Τι κυκλοφορει ρε πουστη μου..Γιατι να μην ειναι δηλωμενες καποιοες απ αυτες,οχι ολες..Γιατι θεε μου παραμενουν αδηλωτες και μας καυλωνουν σε καθε περριπατο μας...
ΥΓ2.θα ποσταρω την αναφορα και στο ''Μπουρδελοκατασταση Θεσσνικης μιας και ειναι πεθαμενο εδω και καιρο..
 

DimToyo

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το "ΕΡΩΣ" είναι μπουρδέλο και μάλιστα full injection. Ο καλύτερος χώρος που έχω δει στη Θεσσαλονίκη
(αν και δεν έχω μεγάλη εμπειρία).
Έχω πάει 3 φορές κ οι πουτάνες ήταν από ΟΚ μέχρι πολύ καλές.
Αλλά ο χώρος παίρνει άριστα 10 και σίγουρα σου φτιάχνει την διάθεση!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
για δωσε πιο πολλες λεπτομεριες φιλε μου..πρεπει να ναι αρκετα καινουριο?εχει παραπανω απο μια γκομενες?τιμες?ευχαριστω!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ειναι καινουργιο κ ειναι σαν το ανδρ γεωργιου 4 στις τιμες
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
απο γκομενες?1 σε καθε βαρδια?
 

Επισκέπτης
Λοιπον ενημερωση...Η αμαξατη τσαρκα ελαβε χωρα γυρω στις δωδεκα δηλ πριν καμια ωρα..εχουμε και λεμε:
1ον)Ξεκινωντας την Γιαννιτσων δηλ στριβοντας αριστερα απο τον ΟΣΕ,στο στενο που σε βγαζει στον μεγαλο δρομο(ανατολικη εισοδος της πολης)ηταν μια σε ενα πορτοκαλι τσινκουετσεντο μαλλον γυναικα,δεν προσεξα μιας και την ειδα τελευταια στιγμη και μεχρι να κανω αναστροφη την ειχαν ψωνισει!
2ον)Στην Γιαννιτσων καπου στη μεση ειχε δυο γυφτισες που ουτε να τις φτυσω αλλα και μια ψιλοσυμπαθητικη περιπου 40αρα αλλα μιλουσε με τις γυφτισες..Υποπτο!
3ον)Πισω απο τον ΟΠΑΠ απ την πανω μερια του, τραβελι ξανθο ψιλοκαλο εκτος αυτοκινητου!
4ον)Απο την κατω μερια του ΟΠΑΠ αλλος τραβελος σε αμαξακι (πανε κι απο κατω τωρα μιας και στο πλαι ανοιξε ενα στεκι για χαρλεαδες)
5ον)Πηγαινοντας προς Βιλκα στην πρωτη σταση το τραβελακι με το μπλε πεζο..
6ον)Πριν την δευτερη σταση δυο τραβελια,η Αντιγονη με το μπλε μικρο Νισανακι κι η Φιονα τα λεγανε!
7ον)Τα δυο μπουρδελα δεξια κι αριστερα του μυλου ανοιχτα και τα δυο!
8ον)ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ...Οπως ερχεσαι πισω απ τη βιλκα προς Θεσσαλονικη στα αριστερα σου και πριν το μπουρδελο της Ανδρ.Γεωργιου 4 ειδα ενα ολοκαινουριο σπιτι με μια οραια φωτεινη ταμπελαρα που εγραφε ''ΕΡΩΣ 16''..Δεν μπηκα δεν ξερω τι ειναι αν καποιος ξερει αν ειναι ρδελο στουντιο η οτι αλλο ας μας πει
9ον)Το Ανδρ.Γεωργιου 4 ανοιχτο με καλο μουνακι το οποιο οταν περνουσα απλωνε στο μπαλκονακι κατι πετσετες!
10ον)Στα στενα των Μπουρδελων μια πανηψηλη εκτος αυτοκινητου μιλουσε με πελατη εντος αυτοκινητου..Την ειδα απο πισω γαμω τα σωματα αλλα δεν ειδα προσωπο!
11ον)Πισω απ τα δικαστηρια σε αμαξι δυο μαλακισμενες τραβεσταρες που καναν καζουρα και στον μπατσακο που φιλαει κατι εκει!
12ον)Στο στενο καθετο στη δωδεκανησου που σε βγαζει τσιμισκη,πανηψηλο ξανθο τραβελι με τρελα τσιμπουκοχειλα...
Αυτα....
Υ.Γ Τα καλυτερα τα ειδα στην παραλια στη Νικης..Τι κυκλοφορει ρε πουστη μου..Γιατι να μην ειναι δηλωμενες καποιοες απ αυτες,οχι ολες..Γιατι θεε μου παραμενουν αδηλωτες και μας καυλωνουν σε καθε περριπατο μας...
ΥΓ2.θα ποσταρω την αναφορα και στο ''Μπουρδελοκατασταση Θεσσνικης μιας και ειναι πεθαμενο εδω και καιρο..
εισαι αρχιγος εκι πανο μεγαλε!καλοπερνας!!!
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Εγώ σήμερα πήγα στο ΕΡΩς 16 γύρω στις 12 και ήταν ένα μωρό όλα τα λεφτά. Όλγα τη λέγανε και έκανε τέλειο ισπανικό. και στο άλλο πίσω από το μύλο ήταν καλό αλλά δεν το ψώνισα να δω τι παίζει.
 

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδιά βαρδάρη δε πάει κανείς να μας πει τι παίζει στα ρδελα εκεί;
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
περιμενουμε μια καλη αναφορα σου μολις πας φιλε μου!
 

lefto1980

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια ειναι κανεις μεσα?
 
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι και συναθλητές στη Θεσσαλονίκη πολύ χαλαρό το βλέπω το thread!!!Επειδή η αναφορά μου πριν ένα μήνα σβήστηκε λόγω κάποιων προβλημάτων του site την ξαναφέρνω στο φως.Δεν ξέρω κατά πόσο είναι πια επίκαιρη αλλά ίσως να βοηθήσει κάποιους Βαρδαρολόγους.....

Κάθε 2 μήνες περίπου έχω και μια ολοκληρωμένη βόλτα στη Θεσσαλονίκη.Ξεκίνημα με βράδυ Παρασκευής 20.4 από Κατεχάκη.Μια πολύ αδύνατη μελαχρινή πολύ όμορφη μάλλον ρωσιδούλα.Σε γυναίκα με δυο πλάτες και 40 κιλά εγώ δεν δίνω τα ωραία μου ευράκια.Από Βαρδάρη τώρα ξεκινώντας από Προμηθέως και Σαπφούς και τελειώνοντας στην Ταντάλου όλα τα μαγαζιά είχαν μικρούλες πολύ πολύ αδύνατες ?προφανέστατα αλλοδαπές- που είναι τελείως έξω από τα γούστα μου.Έβλεπα κάτι μικρούλες άλλες βαριεστημένες,άλλες με φοβισμένο βλέμμα που δεν με προδιέθεσαν ούτε στο ελάχιστο για κατάθεση?..Αναλυτικά απ?όσο θυμάμαι : Στην Ταντάλου άνοιξε καινούριο κατεβαίνοντας αριστερά με τα λαμαρινένια σκαλοπάτια.Ήταν μια πολύ όμορφη κοπελίτσα με στητό βυζάκι και παιχνιδιάρα τσατσά.Απέναντι,στο Eros με την πάντα δυνατή μουσική έπαιζε μια πανύψηλη αγέλαστη μελαχρινή με ωραίο βυζάκι και ντυμένη με κάτι τούλια που προσωπικά δεν τα βρίσκω διόλου ερεθιστικά.Στο τρίτο κατεβαίνοντας αριστερά μια επίσης πολύ αδύνατη μικρούλα που όμως στο δωμάτιο ήταν τουλάχιστον 15 λεπτά.Καλό δείγμα μεν παντελώς αδιάφορη για τα γούστα μου δε.Από Σαπφούς τώρα : Απέναντι από το ανορθόγραφο που έλεγε και το αλήστου μνήμης treloagori ήταν μια μικρούλα κοντούλα άβυζη?..Απέναντι στο ανορθόγραφο επίσης μια ψηλή αλλά no νταρντάνα,άσε που η εμπειρία μου απ?αυτό πριν 2 μήνες ήταν κάθετα αρνητική.Πάμε Προμηθέως στο πρώτο ανεβαίνοντας αριστερά δε θυμάμαι?..Στο επόμενο δεξιά ήταν μια ελληνίδα μικροκαμωμένη αλλά με παρα πολύ ωραίο ολοστρόγγυλο και στητό βυζάκι και ένα λεπτεπίλεπτο κωλί άξιο αναφοράς.Μάλιστα εκείνη τη στιγμή δεν είχε και κόσμο.Περίεργο γιατί λόγω των περιορισμένων επιλογών γινόταν παντού χαμός και μάλιστα είδα πολλή πιτσιρικάδα.Ανεβαίνοντας τώρα από το μαγαζί με το ηχητικό εφέ μπαίνοντας ήταν μια επίσης μικρούλα καστανή με πολύ όμορφο πρόσωπο που προσωπικά δε μου κάνει καρδιά να την πάρω?.Στο τελευταίο πριν την Εγνατία αριστερά περιμέναμε καμιά 10ριά λεπτά και βγαίνει και μας λέει η τσατσά «αλλαγή βάρδιας-φύγετε όλοι» σαν να μιλούσε σε κανέναν λόχο από λιγούρια φάνταρα!Σημειωτέον ότι ήταν 11 το βράδυ!Το πάνω από την Εγνατία κλειστό.Συνεχίζω λοιπόν τη βόλτα και αφού έχω περάσει κι από Υδρόγειο για το απαραίτητο συναυλιακό και αλκοολικό ντοπάρισμα ετοιμάζομαι για περιοχή Μύλου.Πρώτα όμως από αυτό που δεν ήξερα στην 26ης Οκτωβρίου απέναντι από τον Κωτσόβολο.Για άλλη μια φορά τα ευχαριστήριά μου στους συναγωνιστές του site που μας ανοίγουν τα μάτια για μαγαζιά που δεν ξέρουμε!Μπαίνω λοιπόν ακριβώς τη στιγμή που παρουσιαζόταν μια πολύ αδύνατη μικρούλα και φυσικά βγήκα όπως μπήκα.Πάω από Κοροβάγκου.Χτυπάω κουδούνι , ανοίγει η τσατσά μου λέει τα προγράμματα αλλά η κοπέλα με μια ξινή μούρη άλλο πράμα.Αν είναι έτσι στην υποδοχή φαντάζομαι πως θα?ναι στο δωμάτιο.Βέβαια το βυζάκι φαινόταν κάπως πεσμένο ?γουστάρω- αλλά το όλο σύνολο δεν με έπεισε.Κεφαλληνίας:Μπαίνω και βλέπω μια ψηλή αλλοδαπή μελαχρινή με μαύρα εσώρουχα να κάθεται και να έχει ανοίξει κουβέντα στο χώρο αναμονής με δυο τύπους στη μητρική τους.Η κοπέλα πολύ όμορφη με βυζιά μεγάλα του γούστου μου,καθόταν και με ανοιχτά πόδια ήταν σκέτη κάβλα.Δεν κάθησα τελικά γιατί δεν κατάλαβα τι διαπραγματεύονταν.Πάντως μπαίνει στα υπόψιν!35 ευρώ απλό και ανεβαίνει ανάλογα με τα προγράμματα.Στο καινούριο Ανδρ.Γεωργίου στο 16 δεν μπήκα γιατί δε γουστάρω τους διάφορους μυστήριους που στήνονται απ?έξω.Στο 4 δε θυμάμαι ποια κοπέλα ήταν από την κούραση και τις μπύρες.Γύρισα τελείως απογοητευμένος από την μπουρδελογύρα αλλά το live που είχα δει νωρίτερα έλεγε!!!
Την επομένη πρόλαβα κι έκανα και μια γύρα πρωινή αλλά μόνο από Βαρδάρη.Να μην τα πολυλογώ μία από τα ίδια μάλιστα σε κάποιο μαγαζί πέτυχα μια κοπέλα που δούλευε το βράδυ σε κάποιο άλλο!!!!Αξιοσημείωτη η τεράστια γερμανίδα Ζανέτ στο πρώτο αριστερά στην Προμηθέως.Δεν ξέρω αν τα βυζιά της είναι original αλλά η όλη εμφάνιση είναι τρομερά εντυπωσιακή!Αν δεν είχε τόσο κόσμο και τόση ζέστη θα καθόμουν.Τελικά η επιλογή μου ήταν στο προμηθέως ανεβαίνοντας αριστερά με το ηχητικό εφέ.Ήταν η μοναδική μεγάλη σε ηλικία που έπαιζε με ωραίο στρογγυλό και μεγαλούτσικο βυζί,piercing  στον αφαλό και ελαφριά κοιλίτσα.Μπήκα λοιπόν,ξάπλωσε δίπλα μου,συζητήσαμε για ένα γεμάτο 10λεπτο παίζοντας την πούτσα μου και κάνοντάς την να μη θέλει τίποτα!Είμαι σίγουρος ότι και το τσιμπούκι της θα είναι ποιητικό!Μου λέει πως προτιμώ και φυσικά της λέω να έρθει από πάνω.Συνάδελφοι μπήκε σιγά σιγά , ένιωσα κόντρα από το μουνάκι της και με άφησε να πιάνω βυζιά και κώλο ενώ χτυπιόταν πολύ πολύ ωραία.Ευχαριστήθηκα γ@μήσι και ένιωσα πολύ οικεία.Είναι περίπου 45άρα ξανθιά και προσωπικά μου άφησε πολύ πολύ καλές εντυπώσεις.Πριν κλείσω να πω ότι και πάλι άκουσα πως  στα extra  είναι και το ότι έρχεται από πάνω η κοπέλα!!!!!!Δε θυμάμαι σε ποιο αλλά μας παρουσίασε η τσατσά ότι με 40 ευρώ έρχεται κι από πάνω κι ελεύθερα χαδάκια??
Σε γενικές γραμμές όμως έχω να πω ότι η Θεσσαλονίκη με απογοήτευσε για τον απλό λόγο ότι δεν καλύπτει γούστα.Δε γουστάρουν όλοι τα 19χρονα 40κιλών κοριτσάκια που φοβάσαι να τα αγγίξεις!Τέλος χρειάζεται και μια μεγαλύτερη προσοχή στην αντιμετώπιση του καθωσπρέπει μπουρδελιάρη.Η συμπεριφορά παίζει ουσιαστικό ρόλο και από τα μαγαζιά αλλά και από μας προς τα μαγαζιά και τις κοπέλες.
 

alxxx

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
στο ερωσ 16 δε μου απαντησαν αν τισ δινουν με την ωρα. μηπωσ ξερει κανεις?
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
στο ερως ειναι ενα αστερι που το λενε αννα και κανει τρελο κρεβάτι. Σε πηδάει λες και εισαι ο γκομενος της!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom