Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (2 μέλη και 48 επισκέπτες)

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
καλησπέρα παιδιά!σήμερα βραδινή βάρδια έχουμε καμιά ενημέρωση για το τι παίζει?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλησπέρα σε όλους! Ένα κοριτσάκι στο Κατεχάκη 13 που ήταν πρωινό χτες, το είδε κανείς; Κάρλα μου είπε ότι το λένε!

Είναι η γνωστή Κάρλα με θητεία στο τσίρκο και στην εκκλησία. Είναι φοβερό καυλάκι σε εμφάνιση, και κορμί αλλά μέσα δεν είναι τόσο αποδοτική. Παρόλα αυτά βέβαια είναι υπομονετική.  Πάντως αξίζει τον κόπο να πετάξεις ένα τριαντάρι και ότι κάτσει, μπορεί εξάλλου να έχει βελτιωθεί, εγώ την είχα τιμήσει προ τριμήνου ανεπιτυχώς αλλά κάποια στιγμή ίσως της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία. :fuck1:

Κάνει και γυμνό με 40 :pipa1:  :grin:
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Και πριν το ρώτησα μάλλον δεν το πρόσεξε κανείς...
Ειχα πετύχει μια Τζούλια, κοντή,πόλη λεπτή στο μαγαζί που δουλεύει η Μιρελλα. Που μπορω να βρω αυτήν? νομίζω είναι βουλγαρα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Και πριν το ρώτησα μάλλον δεν το πρόσεξε κανείς...
Ειχα πετύχει μια Τζούλια, κοντή,πόλη λεπτή στο μαγαζί που δουλεύει η Μιρελλα. Που μπορω να βρω αυτήν? νομίζω είναι βουλγαρα.
στο ανδ γεωργιου 24 ρωτησες;
 

ganstaz361

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
καλησπέρα παιδιά!σήμερα βραδινή βάρδια έχουμε καμιά ενημέρωση για το τι παίζει?

Επιλεκτική τσάρκα προ μισής ώρας :
Κωλέττη 17 : Τάνια (καλό μουνάκι μου φάνηκε, το έβαλα στα υπόψην)
Κατεχάκη 13 : Έμμα (Εμμανουέλα) σε άσπρο συνολάκι
Μαντζάρου 14 : ένα μουνί ξανθό με σώμα λαμπάδα, σαν χορεύτρια, δεν συγκράτησα όνομα καθώς κοιτούσα το κωλί της.
Μαντζάρου 1Α : ένα μπιμπελό με το όνομα Βικτόρια. Τί βυζάρες ήταν αυτές ρε μάγκες ! Έμεινα παγωτό.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36

Μαντζάρου 1Α : ένα μπιμπελό με το όνομα Βικτόρια. Τί βυζάρες ήταν αυτές ρε μάγκες ! Έμεινα παγωτό.[/font]
[/quote]
Aυτη που λες μπιμπελο,ειναι καποιοι φιλοι που εχουν πει οτι ειναι νταρντανα...Μπορεις να δωσεις μια πιο αναλυτικη περιγραφη?
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Μαντζάρου 1Α : ένα μπιμπελό με το όνομα Βικτόρια. Τί βυζάρες ήταν αυτές ρε μάγκες ! Έμεινα παγωτό.[/font]

Aυτη που λες μπιμπελο,ειναι καποιοι φιλοι που εχουν πει οτι ειναι νταρντανα...Μπορεις να δωσεις μια πιο αναλυτικη περιγραφη?

Κοίταξε είναι πιπίνι, αλλά όντως ενισχυμένο. Έχει τα πιασίματά του, τις πλατάρες του αλλά και βύζαρους.
Βέβαια στο σαλονάρισμα ήταν αρκετά νωχελικό και βαριεστημένο. Δεν πρόλαβα να το χαζέψω και πολύ ώρα, γιατί βγήκε και μπήκε ααπευθείας στο δωμάτιο της κουζίνας.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Επιλεκτική τσάρκα προ μισής ώρας :
Κωλέττη 17 : Τάνια (καλό μουνάκι μου φάνηκε, το έβαλα στα υπόψην)
Κατεχάκη 13 : Έμμα (Εμμανουέλα) σε άσπρο συνολάκι
Μαντζάρου 14 : ένα μουνί ξανθό με σώμα λαμπάδα, σαν χορεύτρια, δεν συγκράτησα όνομα καθώς κοιτούσα το κωλί της.
Μαντζάρου 1Α : ένα μπιμπελό με το όνομα Βικτόρια. Τί βυζάρες ήταν αυτές ρε μάγκες ! Έμεινα παγωτό.

Αντε σεφτε τσαρκα  :cheesy: ωραια

Μαντζάρου 14 , Να ηταν η Γιαννα ?  :think:
Μαντζάρου 1Α Ειναι η Ναταλι - Λιζα - Βικτωρια , μια απο τις ποιο χαζες πουτανες της πολης
την ψαχνουν αρκετοι λογο βυζιων και αυτη αλλαζει ονοματα για να μην την βρισκουν ... μιλαμε για μεγαλο νουμερο ...
σουτιεν  :grin:
boobssucker  , ελπιζω να σε καλυψα , αν δε την εχει δει πανε  γιατι αν περιμενες  απο περιγραφες ...λιγο δυσκολο
μερικοι θεωρουν μπιμπελα τις νταρντανες , αλλοι τις θεωρουν χοντρες κλτ κλτ κλτ κλτ κλτ ....
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Αντε σεφτε τσαρκα  :cheesy: ωραια

Μαντζάρου 14 , Να ηταν η Γιαννα ?  :think:
Μαντζάρου 1Α Ειναι η Ναταλι - Λιζα - Βικτωρια , μια απο τις ποιο χαζες πουτανες της πολης
την ψαχνουν αρκετοι λογο βυζιων και αυτη αλλαζει ονοματα για να μην την βρισκουν ... μιλαμε για μεγαλο νουμερο ...
σουτιεν  :grin:
boobssucker  , ελπιζω να σε καλυψα , αν δε την εχει δει πανε  γιατι αν περιμενες  απο περιγραφες ...λιγο δυσκολο
μερικοι θεωρουν μπιμπελα τις νταρντανες , αλλοι τις θεωρουν χοντρες κλτ κλτ κλτ κλτ κλτ ....
Φιλε μου με καλυψες....Θα κατεβω να τη δω...και θα αποφανθω με βαση το αλανθαστο βυζοκριτηριο μου...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Φιλε μου με καλυψες....Θα κατεβω να τη δω...και θα αποφανθω με βαση το αλανθαστο βυζοκριτηριο μου...

αν σου αρέσουν οι νταρντανούλες ...μέσα εισαι.
Πιπίνι πάντως δεν ειναι...πιο πολυ μεστή τη λες μην πω .
 

sprite3

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=]Μαντζάρου 14 , Να ηταν η Γιαννα ?  :think:[/quote]

Η Εμμανουελα ειναι, πολυ καλη πιπα.
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καταρχας καλησπερα,εκανα μια χθεσινη απογευματινη τσαρκα στον βαρδαρη στις 18/12 απο τις 6:50-8:00+μμ και η κατασταση στα μαγαζια ειχε ως εξεις:

-Προμηθεως 11:Η γνωστη και κλασσικια Βερονικα που αλλαξε σε βαρδια την milf Καρμεν.
-Προμηθεως 14:Η Σουζανα μικρο πιπινι απο Ουγγαρια, αλλα λιγο αδιαφορη φατσα και την εκανα.
-Προμηθεως 19:Εδω ητανε κλειστο το καταστημα,αλλα κατα τις 7:15μμ ανοιξε αλλα δεν περασα απο εδω.
-Προμηθεως 25:Η γωστη σε ολους milf Ειρηνη,βγηκε χαμογελαστη και προσχαρη απο το δωματιο μολις με ειδε με γνωρισε μου χαμογελασε και μου εκανε νευματα,αλλα τωρα τελευταια απο κριτικες που βλεπω και διαφορα που ακουω.... εμαθα οτι εγινε ξεπετα,και αυτο το γεγονος με φοβησε λιγο και δεν περασα αλλα (μαλακια μου μεγαλη) που δεν μπηκα εντελη.
-Σαπφως 5:Εδω απο τις 7:00μμ και μετα ητανε η Μιραμπελα γνωστη και απο την Προμηθεως 25 επανω,και μαλιστα ειχε εκπτωση στο προγραμμα της οπου με 30€ επαιρνες ακαποτο.
-Σαπφως 7:Εδω η Ιονελα απο 7:00μμ και μετα και αυτη, ηρθε σιναμενη κουναμενη κλασσικα στο σαλονι.
-Σαπφως 8 (BLUE DREAM):Εδω ητανε μια ξανθια milf ονομα δεν ειπε η τσατσα δεν ρωτησα κιολας,συμπαθητικη στο προσωπο μετριου αναστηματος και χαλαρο βυζι αρκετα προσχαρη,ευδιαθετη και ομιλητικη αλλα εφυγα.
-Σαπφως 20:Η Μονικα η Ισπανιδα, οπου ειναι σχετικα ψιλη μικρο ωραιο βυζακι εκφυλη φατσα μεχρι εδω καλα,αλλα μεσα στο δωματιο ειναι αλλο ενα κωμονδινο η επιπλο απο το ΙΚΕΑ οπως θελει το λεει ο καθενας.
-Τανταλου & Σαπφως(Πρασινο):Η Αντρε πιπινακι απο Ρουμανια χαλαρο βυζι και σωμα λιγο,αλλα προσφερει καλες υπηρεσιες ειναι καλη επιλογη.
-Τανταλου 8Α (Μαρινοσπιτο):Η χυμωδης Τζουλη,αρκετα καλη και τιμια επιλογη για οσους την ξερουν παλια δουλευε Σαπφως 5 και Προμηθεως 11 ενα διαστημα.
-Τανταλου 14 (Ladies):Εδω ητανε η milf Ζωη αλλα δεν μαρεσε εμφανισιακα και την εκανε με ελαφρα και απο εδω.
-Τανταλου 9 (EROS HOUSE):Εδω απο τις 7:00μμ και μετα ητανε η Σοφι,21 χρονων απο Ουγγαρια πιπινι αλλα βγηκε στο σαλονι σοβαρη και καπως κομενη,αρκετα εμφανισημη και δυστυχως εδω εκανα καταθεση οπου εκλαψα :'( :'(τα φρανγκα μου και αναβαινει κριτικη εντος ολιγου.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Αντε σεφτε τσαρκα  :cheesy: ωραια

Μαντζάρου 14 , Να ηταν η Γιαννα ?  :think:
Μαντζάρου 1Α Ειναι η Ναταλι - Λιζα - Βικτωρια , μια απο τις ποιο χαζες πουτανες της πολης
την ψαχνουν αρκετοι λογο βυζιων και αυτη αλλαζει ονοματα για να μην την βρισκουν ... μιλαμε για μεγαλο νουμερο ...
σουτιεν  :grin:
boobssucker  , ελπιζω να σε καλυψα , αν δε την εχει δει πανε  γιατι αν περιμενες  απο περιγραφες ...λιγο δυσκολο
μερικοι θεωρουν μπιμπελα τις νταρντανες , αλλοι τις θεωρουν χοντρες κλτ κλτ κλτ κλτ κλτ ....

Τις βρήκε και τις δυο ο Τζο...μπουμπ μην ασχολείσαι με την Βικτώρια/Νάταλι/Λίζα, πολύ μέτρια από εμφάνιση και βαριεστημένη στο σαλόνι.

Η μαυρούλα που δουλεύει βράδυ Ταντάλου-Σαπφούς λέγεται Ελίζα και επίσης δεν λέει πολλά από εμφάνιση.

Έκανα μια εκτεταμένη γύρα χθες το βράδυ σε Μύλο και Βαρδάρη και ειλικρινά απογοητεύτηκα, οι πιο εμφανίσημες περιπτώσεις για να καταλάβετε ήταν η παγοκολώνα Βιολέτα και η μελαχρινή Αννίτα.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Νομιζω δεν ειναι αυτη.
Ηταν μελαχρινη,αβυζη και θυμιζε τσιγγανα. Ειχε γραψει ενα παλικαρι και κριτικη

Και εγώ την ψάχνω, είχα περάσει πολύ πολύ καλά μαζί της. Δυστυχώς δούλεψε μερικές μέρες και εξαφανίστηκε, οι τσατσάδες δεν ξέρουν τίποτα γι αυτήν.
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Χθες βράδυ κατά τις 20.30:

-26ης Οκτωβρίου 52. Κλειστό (ήταν ανοιχτό νωρίτερα)
-Α. Γεωργίου 4. Δεν μπήκα, φαντάζομαι η Λίλη, μια φορά την πήρα και δεν μου άρεσαν καθόλου οι ψεύτικες υπερβολικές φωνές της και η βιασύνη.
-Α. Γεωργίου 16. Η Νατάσα νωρίτερα, γι αυτήν πήγαινα και δεν την πρόλαβα. Η μελαχρινή Αννίτα στην βραδυνή βάρδια λοιπόν, βγήκε με μαγιό, είναι ωραία κοπέλα και σέξυ, με ωραία επιδερμίδα και γεμάτο καλοσχηματισμένο μεσογειακό κώλο με ελαφρά κυτταρίτιδα για πολλά σκαμπίλια, ΑΛΛΑ 1) την έχει θάψει ο Αλ σε κριτική του και αυτό αρκεί και επίσης 2) και εμένα το ένστικτό μου δε με προδιαθέτει για σπουδαία πράγματα μέσα.
-Α. Γεωργίου 24. Το ξανθό σέξυ κοριτσάκι Τζούλια, κάπως πιο αδυνατισμένο από την προηγούμενη φορά που το είδα. Μέτριες κριτικές.
-Α. Γεωργίου 34. Η μελαχρινή τσιγγανορουμάνα Χριστίνα με τις βυζάρες. Έχει συμμαζευτεί και από παχουλή που ήταν έχει γίνει κανονική θα έλεγα. Εμφάνιση και συμπεριφορά στο σαλόνι πρόστυχη, καλές κριτικές.
-Κεφαλληνίας. Δεν μπήκα, φαντάζομαι η Λάουρα. Μια φορά την πήρα και δεν το ευχαριστήθηκα. Καλή κοπέλα, δεν είναι του γούστου μου.
-Ν. Ουρανού 1. Δεν μπήκα, φαντάζομαι η Εμμανουέλα, τα ίδια με παραπάνω.
-Φρίξου 9. Κλειστό.
-Φρίξου 14. Η Μόνικα/Μιχαέλα.
-Φρίξου 15. Η παχουλή μελαχρινή Τζέσσικα.
-Ν. Ουρανού 26. Η ξανθιά Βιολέτα, βγήκε χαμογελαστή στο σαλόνι, πολύ καλή από εμφάνιση αλλά παγοκολώνα μέσα.
-Ερημίτη, 26ης Οκτωβρίου 35 και Κωλέττη δεν πήγα.
-Κατεχάκη 13. Η ξανθοκαστανή Έμμα. Δίνει καλή εντύπωση στο σαλόνι και έχει καλές κριτικές, αλλά εμφάνιση κάτω του μετρίου κατά τη γνώμη μου.
-Μαντζάρου 10. Η ξανθιά Γιάννα με τουπέ στο σαλόνι, μέτρια εμφάνιση.
-Μαντζάρου 1. Η μελαχρινή Βικτώρια/Ναταλί/Λίζα, σωματοδομή παλαιστή και χαζό βαριεστημένο ύφος.

Πάμε Βαρδάρη:

-Προμηθέους 11. Δεν μπήκα γιατί δεν γίνεται να πηγαίνω κάθε εβδομάδα Βερόνικα, νισάφι.
-Σαπφούς 5. Μιραμπέλα. Καλή μέσα, αλλά την έχω εξαντλήσει, δύσκολα ξαναμπαίνω.
-Σαπφούς 7. Ιονέλα.
-Σαπφούς 8. Λάουρα.
-Ταντάλου/Σαπφούς. Η μαυρούλα Ελίζα. Μέτρια εμφάνιση, έχω δει πολύ καλύτερα στις πιάτσες.
-Ταντάλου 8. Η παχουλή ξανθιά Τζούλη.
-Ταντάλου 14. Η παχουλή κοκκινομάλλα Ζωή.
-Ταντάλου 9. Το πιπίνι Σόφι χαμένο στον κόσμο του.
-Προμηθέους 14. Σουζάνα.
-Προμηθέους 25. Ειρήνη και κατάθεση. Καλά ήταν, δεν έχει δεύτερη φορά όμως.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Μιας κ γραψατε για χθεσινοβραδινη βολτα εγω δεν εχω να προσθεσω κατι απλα μου εκανε εντυπωση στο ερως στο βαρδαρη το νεο μωρακι γιατι απο εμφανιση ηταν σουπερ κ επισης εβλεπα πρωτη φορα στο κελοσπυτο ενα λεπτο καστανοκοκκινομαλλυκο σχεδον αβυζο μωρακι αλλα πολυ ομορφο στη φατσα.ξερουμε κατι κ για τις 2?
επισης στο λα φαμ η ξανθιαμε τις βυζαρες κ αρκετα χαμογελαστη τι λεει μεσα?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Μιας κ γραψατε για χθεσινοβραδινη βολτα εγω δεν εχω να προσθεσω κατι απλα μου εκανε εντυπωση στο ερως στο βαρδαρη το νεο μωρακι γιατι απο εμφανιση ηταν σουπερ κ επισης εβλεπα πρωτη φορα στο κελοσπυτο ενα λεπτο καστανοκοκκινομαλλυκο σχεδον αβυζο μωρακι αλλα πολυ ομορφο στη φατσα.ξερουμε κατι κ για τις 2?
επισης στο λα φαμ η ξανθιαμε τις βυζαρες κ αρκετα χαμογελαστη τι λεει μεσα?
Οσο για το Eros deker,''οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος''λενε μπορει απο εμφανιση η Σοφι να ειναι super, αλλα μεσα στο δωματιο ειναι σκετη''ΝΕΚΡΟΓΑΜΙΑ'' ομως ετσι.Σκετο επιπλο και συνησταται για νεκροφιλους και κομοδινοφιλους μονο,τωρα οποιος θελει ας παει να κανει ενα test-drive :knockinb: με την συγκεκριμενη,μπορει να εχει καλυτερη τυχη.... αυτα για Σοφι.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Οσο για το Eros deker,''οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος''λενε μπορει απο εμφανιση η Σοφι να ειναι super, αλλα μεσα στο δωματιο ειναι σκετη''ΝΕΚΡΟΓΑΜΙΑ'' ομως ετσι.Σκετο επιπλο και συνησταται για νεκροφιλους και κομωνδινοφιλους μονο,τωρα οποιος θελει ας παει να κανει ενα test-drive :knockinb: με την συγκεκριμενη,μπορει να εχει καλυτερη τυχη απο εμενα αυτα για Σοφι.
κριμα....
σ ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom