Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
-Ταντάλου 9. Μίχο. Γουάου. Μελαχρινό, λεπτή κορμάρα με φοβερή κωλάρα που μας την κούνησε στο σαλόνι επί ώρα όσο η τσατσά εξηγούσε τα προγράμματα. Ειλικρινά ζαλίστικα. Το ένστικτό μου έλεγε πατάτα, ο πούτσος μου άλλα όμως. Είχε χαζό φουντωτό μαλλί και δεν είναι η κλασσική ομορφιά, αλλά τέτοιο κώλο... Δεν τον δίνει όμως (αμαρτία απ΄τον θεό). Ας πάει κάποιος πιπινοκυνηγός να μας πει τι ψάρια πιάνει μέσα. Το βράδυ η Μαρτίνα σύμφωνα με την τσατσά.

Ωχ ωχ...πάει το 30άρι! Έφυγαααααααα.....
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Το άλλο site βέβαια δίνει τη Ζωή για βράδυ...θα το διαπιστώσω λίαν συντόμως. Θα ενημερώσω.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εεεε όχι και κάποια Ντέζη! Είναι Ντέσυ... και είχα φαγωθεί να την βρω... την βρήκα όμως και τώρα... 2η σερί μέρα...

Ναι ξέρω είμαι άρρωστος, μανιακός, ζάμπλουτος και ότι άλλο έχει ο ακατανόμαστος να μου σούρει...



Το λάθος του πρωτάρη και για μένα ήταν...

Πάντως είναι πολύ καλή... Σε μένα τουλάχιστον. Στα κυβικά που μου αρέσουν και γενικά πολλά συν, για μένα πάντα!

Το όνομα διορθώθηκε κατόπιν της υπόδειξης σου στο σωστό το Ντέσυ. Έβαλα και την κριτική μου εκεί, και αναμένουμε κριτικές και από άλλους συναθλητές. :rockon: ;)
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
στο τσιρκο μια καινουρια ειρηνη ειπε η τσατσα... :dunno:

κωλετη η εφη στην οποια ειχα σκοπο να καταθεσω για πρωτη φορα αλλα με επιασε χεσιμο καθ'οδόν :hammer:

παραλιγο να με κλεισει και στις μπαρες του τρενου αναμεσα ο μαλακας ο σταθμαρχης :tickedoff:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.420
Πόντοι
11.585
Ανοιξε το 52 , με μια εμμανουελλα που δεν ηταν βαρδαρη λεει  :think:
βαρδιες λιγο ανω κατω μεχρι να σταθεροποιηθουν , Σημερα ανοιξαν στις 5 μεχρι οσο τους παει μαλλον
η Αφρουλα ηταν Κωλετη
Μαντζαρου 14 η Αντζελα
Σααλ ( που αλαλξε ονομα ) βραδυ η Λιλη
Τανταλου 9 η αλλη Λιλη και βραδυ Κορινα .. αυτη η κορινα ειναι του Λα φαμ ειπαμε ?  :think:
Ερημητη Πετρουλα , χθες ηταν η Μιραμπελα λεει , ( ειδα και κριτικη ) σημερα δεν ηξερε
Καλη σαν ειδηση αυτη μου ακουγεται ...
Βιλα ηρθε η Σαρα .. Καραμαν κουκου  :grin:
( Τουμπανιεθ για οποιον ψηνετε πηρε αλλη μια βδομαδα ρεπο δε μπορει να βρει στριγκ στο μοναστηρακι μαλλον και πεταχτηκε στο Μιλανο )
Το βραδυ η  Καντυ ..

michael_k μολις χεθς εγραψα για αυτο που θες , θα ανεβασω και κριτικη ..σιγα σιγα
( εσυ γιατι δεν εγραψες  :s&m_3: πιπερι στο πληκτρολογιο θα σου βαλω  :grin:)
Εγω  την πηρα τρεις φορες με προγραμμα και εμεινα ευχαρηστημενος
τωρα φοβαμαι μη μου τα χαλασει στο απλο  :2funny:

Ωχ παναγια μου.!!  :cum: Λεω να παω να δω αν ειναι καλα κατα την Πεμπτη... :knockinb:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.877
Κριτικές
30
Like
665
Πόντοι
4.475
Το όνομα διορθώθηκε κατόπιν της υπόδειξης σου στο σωστό το Ντέσυ. Έβαλα και την κριτική μου εκεί, και αναμένουμε κριτικές και από άλλους συναθλητές. :rockon: ;)

Ευχαριστώ φίλε. Πάντως ταιριάζουν τα γούστα μας έστω και λίγο...
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα και είδα τη Μαρτίνα την πορνοστάρ στο Ταντάλου 9. Τόσες μέρες την έψαχνα και τώρα που την είδα...σηκώθηκα κι έφυγα! Θα δανειστώ τη φράση συναγωνιστή και θα πω ότι "Δε μου έκανε κλικ". Σαν επίσημη εκδοχή μπορώ να δώσω ότι...με χάλασε η φράντζα στα μαλλιά της!  :2funny:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
μινι βολτούλα πέμπτη βράδυ στις 2:30 με 3:00

Φρίξου 9: κλειστό
Φρίξου 14: κλειστό
Νικηφόρου Ουρανού 26: Μισελ η γαλλίδα
Νικηφόρου Ουρανού 1β: γινοτανε χαμος από κόσμο. Δεν μπόρεσα να μπω στο σαλόνι
26 Οκτωβρίου 35 Α : η καινούργια Ειρήνη. Γλυκιά φατσα αρκετά καλό σώμα και πιπίνι.
Κοροβάγκου : Κάντυ - ότι και να πω έχει ξαναυποθεί
Λα Φαμ : κλειστό
Βιτρινάτο : είχε κόσμο, περίμενα και ήταν μια μελαχρινή με πολύ καλό σώμα και ξινισμένη φάτσα. Η τσατσά βαριώταν, έπαιζε με το κιν, χτύπησε την πόρτα και δεν είπε όνομα. Το κορυφαίο ήταν μετά το σαλονάρισμα στο ψιστίρι επάνω είπε : "Άντε να μπει κάποιος μπαμ-μπαμ να γαμήσει να τελειώνει" Προμό σε ξεπέτα πρώτη φορά είδα :2funny:
Πέτρου Ερημίτη : Μιραμπέλα, όπου έγινε κατάθεση με αρκετή επιτυχία. Θα ακολουθίσει κριτική με την πρώτη ευκαιρία τα επόμενα εικοσιτετράωρα

 

Επισκέπτης
Χτες το βράδυ ξεπόρτισα είδα μερικά επιλεγμένα και παραθέτω.

Πρώτος στόχος ήταν το Τσίρκο και η καινούργια Ειρήνη, οπότε βγαίνει η Ειρήνη και ρε παιδιά χωρίς να βάλω το χέρι μου στη φωτιά αλλά 70% θα έλεγα αυτή είναι η Νικόλ από Κωλέττη...
Άφησα την περιοχή του Μύλου όπου βολοδέρνανε μπουτάκια παντού, είχε κ λεωφορεία διάσπαρτα παντού και πιπινάκια μικρά τριγύρω από εκδρομές/χορούς μάλλον. Πόσο υπέροχα είναι!
Κατευθύνθηκα στον γλυκό Βαρδάρη.
Σκέφτηκα με την μια την Σόφι που αναφέρθηκε στο Ταντάλου 9 και την Άντζελα που αναφέρθηκε στο πράσινο. Τελικά στο Ταντάλου 9 ήταν η Μαρτίνα η οποία και έμενα δεν μου έκανε κλικ... ενώ στο πράσινο είχαμε την Αλίσια. Ρώτησα την χοντρή μαυρούλα ευγενική όμως τσατσά για την Άντζελα κ λέει στην αρχή δεν έχουμε τέτοια εδώ, την πίεσα λίγο και θυμήθηκε λέγοντας ότι δεν δουλεύει εδώ άλλο.
Στο Ταντάλου 14 η πολύ ευγενική Κορίνα.
Ανορθόγραφο η μακριά-κ-αγαπημένοι "ισπανίδα Λάουρα" με τα μαστάρια που ειρωνεύεται κ λέει μαλακίες.
Σαπφούς 5 Μιρέλα η μοντελίσια, και γαμώ το κορμί της.
Προμ 11 Η Βερόνικα.
Προμ 14 Πάλι ανακάτεμα της τράπουλας με την βυζαρού Κατερίνα από Ταντάλου 14/Τσίρκο να πλασάρεται σαν καινούργια.
Απογοητεύομαι πάλι κ θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί κάτι για πιπίνι στην Κατεχάκη, τσέκαρα κ εκεί είναι μια καινούργια όντως με ξυνισμένα μούτρα θα έλεγα περιποιημένη όμως με καλό κορμάκι αλλά φαίνεται εντελώς άβυζη. Αλίνα είναι το όνομα της αν κρίνω σωστά πρέπει να είναι πάνω από 25. Γύρω στα 30, σκέφτηκα ότι πρέπει να είναι χαλαρή στο σώμα και δεν μπήκα.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Απογοητεύομαι πάλι κ θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί κάτι για πιπίνι στην Κατεχάκη, τσέκαρα κ εκεί είναι μια καινούργια όντως με ξυνισμένα μούτρα θα έλεγα περιποιημένη όμως με καλό κορμάκι αλλά φαίνεται εντελώς άβυζη. Αλίνα είναι το όνομα της αν κρίνω σωστά πρέπει να είναι πάνω από 25. Γύρω στα 30, σκέφτηκα ότι πρέπει να είναι χαλαρή στο σώμα και δεν μπήκα.
Την ειδα προχθες. Μου φανηκε για μικροτερη απο 25 που λες και πολυ ομορφη
Αλλα πολυ ξινισμενα μουτρα αδερφε... γι΄αυτο δεν περασα.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Χτες το βράδυ ξεπόρτισα είδα μερικά επιλεγμένα και παραθέτω.

Πρώτος στόχος ήταν το Τσίρκο και η καινούργια Ειρήνη, οπότε βγαίνει η Ειρήνη και ρε παιδιά χωρίς να βάλω το χέρι μου στη φωτιά αλλά 70% θα έλεγα αυτή είναι η Νικόλ από Κωλέττη...
Άφησα την περιοχή του Μύλου όπου βολοδέρνανε μπουτάκια παντού, είχε κ λεωφορεία διάσπαρτα παντού και πιπινάκια μικρά τριγύρω από εκδρομές/χορούς μάλλον. Πόσο υπέροχα είναι!
Κατευθύνθηκα στον γλυκό Βαρδάρη.
Σκέφτηκα με την μια την Σόφι που αναφέρθηκε στο Ταντάλου 9 και την Άντζελα που αναφέρθηκε στο πράσινο. Τελικά στο Ταντάλου 9 ήταν η Μαρτίνα η οποία και έμενα δεν μου έκανε κλικ... ενώ στο πράσινο είχαμε την Αλίσια. Ρώτησα την χοντρή μαυρούλα ευγενική όμως τσατσά για την Άντζελα κ λέει στην αρχή δεν έχουμε τέτοια εδώ, την πίεσα λίγο και θυμήθηκε λέγοντας ότι δεν δουλεύει εδώ άλλο.
Στο Ταντάλου 14 η πολύ ευγενική Κορίνα.
Ανορθόγραφο η μακριά-κ-αγαπημένοι "ισπανίδα Λάουρα" με τα μαστάρια που ειρωνεύεται κ λέει μαλακίες.
Σαπφούς 5 Μιρέλα η μοντελίσια, και γαμώ το κορμί της.
Προμ 11 Η Βερόνικα.
Προμ 14 Πάλι ανακάτεμα της τράπουλας με την βυζαρού Κατερίνα από Ταντάλου 14/Τσίρκο να πλασάρεται σαν καινούργια.
Απογοητεύομαι πάλι κ θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί κάτι για πιπίνι στην Κατεχάκη, τσέκαρα κ εκεί είναι μια καινούργια όντως με ξυνισμένα μούτρα θα έλεγα περιποιημένη όμως με καλό κορμάκι αλλά φαίνεται εντελώς άβυζη. Αλίνα είναι το όνομα της αν κρίνω σωστά πρέπει να είναι πάνω από 25. Γύρω στα 30, σκέφτηκα ότι πρέπει να είναι χαλαρή στο σώμα και δεν μπήκα.

Ωραία αναφορά Maanes μεγάλε πιπινοπκυνηγέ. :rockon: :rockon:

Δεν πέρασες όμως για μια κλεφτή ματιά να μας αμαφέρεις από το σααλ που πιθανόν να ήταν το φρέσκο πιπίνι η Λίλη, ούτε και από το Ταντάλου 8Α που ίσως ήταν το έτερο πιπίνι η Ντέσυ που έφαγα προχθές. ;) :grin:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.420
Πόντοι
11.585
Απογοητεύομαι πάλι κ θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί κάτι για πιπίνι στην Κατεχάκη, τσέκαρα κ εκεί είναι μια καινούργια όντως με ξυνισμένα μούτρα θα έλεγα περιποιημένη όμως με καλό κορμάκι αλλά φαίνεται εντελώς άβυζη. Αλίνα είναι το όνομα της αν κρίνω σωστά πρέπει να είναι πάνω από 25. Γύρω στα 30, σκέφτηκα ότι πρέπει να είναι χαλαρή στο σώμα και δεν μπήκα.

Την ειδα προχθες. Μου φανηκε για μικροτερη απο 25 που λες και πολυ ομορφη
Αλλα πολυ ξινισμενα μουτρα αδερφε... γι΄αυτο δεν περασα.

Και εμενα μικροτερη μου φανηκε, γυρω στα 20+ την κανω, καστανοξανθα μαλια ισια, με ελαφρα ποιασηματακια, απο στηθος δεν θυμαμαι, αλλα ηταν ομορφουλα, την εχω στο στροχαστρο για αυριο βραδυ... :zfuck: ...αλλιως Σααααααααραα!! :knockinb:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.250
Like
1.296
Πόντοι
266
ειναι κανεις που εχει παρει την μιχο και την λιλη απο σφαγεια;
ποια ειναι καλυτερη;
 

Επισκέπτης
ειναι κανεις που εχει παρει την μιχο και την λιλη απο σφαγεια;
ποια ειναι καλυτερη;

Εγώ και τις 2, άμα γουστάρεις πιο άγριο πήδημα Λίλη πιο ήσυχες καταστάσεις Μίχο. Επίσης η Λίλη είναι πιο όμορφη.

Ανάμεσα στις 2 θα έλεγα Λίλη.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.250
Like
1.296
Πόντοι
266
Εγώ και τις 2, άμα γουστάρεις πιο άγριο πήδημα Λίλη πιο ήσυχες καταστάσεις Μίχο. Επίσης η Λίλη είναι πιο όμορφη.

Ανάμεσα στις 2 θα έλεγα Λίλη.
να σαι καλα κολλητε
την λιλη την πηδηξα ηταν λιγο βιαστικη αλλα σουπερ
μηπως θυμασαι τι προγραμματα ειχε;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.877
Κριτικές
30
Like
665
Πόντοι
4.475
Απογοητεύομαι πάλι κ θυμάμαι ότι είχε αναφερθεί κάτι για πιπίνι στην Κατεχάκη, τσέκαρα κ εκεί είναι μια καινούργια όντως με ξυνισμένα μούτρα θα έλεγα περιποιημένη όμως με καλό κορμάκι αλλά φαίνεται εντελώς άβυζη. Αλίνα είναι το όνομα της αν κρίνω σωστά πρέπει να είναι πάνω από 25. Γύρω στα 30, σκέφτηκα ότι πρέπει να είναι χαλαρή στο σώμα και δεν μπήκα.

23 είναι. Πίπα καλή αλλά στο προκείμενο μεταξεταστέα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom