Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.211
Κριτικές
293
Like
9.633
Πόντοι
12.525
προς το παρον εκανα μονο αυτο ...
Project kouklouri -Η Εξερευνηση νεων κοσμων  :cool2:

:2funny: :2funny:καλα ξεκινησες

δε θα ειναι μεγαλη απο οτι βλεπω σαν κατι σεντονια
ευαναγνωστη ? τι ενοεις ? συνοπτικη και περιληπτικη ? :think:
ρε παιδι μου να μας φτασει ενα απογευμα να τη διαβασουμε.Βαλτην την 28η που ειναι και αργια λεω εγω
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.420
Πόντοι
11.585
Πολυ κωλοσυζητηση επεσε βλεπω.!!  :2funny:

Παρεμπιπτόντως...
Γεια σας ειμαι ο Καραμαν και δεν εχω παρει κωλο στην ζωη μου.!!  :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πολυ κωλοσυζητηση επεσε βλεπω.!!  :2funny:

Παρεμπιπτόντως...
Γεια σας ειμαι ο Καραμαν και δεν εχω παρει κωλο στην ζωη μου.!!  :2funny:

χαχαχα οουυουουουο φλουφλη , φλωρε  :birdman:
girl-tease-female-girl-happy-smiley-emoticon-000535-large.gif




Ξεχασα χθες το προσπεκτ , να το



Μετριοφροσυνη δε το χαρακτηριζει ?  :cheesy:

εχει κι αλλο ενα με Κριστιν - Τζεσυ - Καντυ
Η Μαντελαιν εκτος φυλλαδιων :dunno:

Η πλακα ειναι οτι και η τζεσυ αδιαθετησε και μειναν με δυο γκομενες για δυο μαγαζια  :S
θα κλαταρουν  :idiot:

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.211
Κριτικές
293
Like
9.633
Πόντοι
12.525
Πολυ κωλοσυζητηση επεσε βλεπω.!!  :2funny:

Παρεμπιπτόντως...
Γεια σας ειμαι ο Καραμαν και δεν εχω παρει κωλο στην ζωη μου.!!  :2funny:
Kαραμαν...η ζωη η ιδια ειναι ενας κωλος που αν δε τον γαμησεις θα σε χεσει.Εσυ τι περιμενεις λοιπον?...Να σε χεσει??
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
384
Like
5.420
Πόντοι
11.585
Kαραμαν...η ζωη η ιδια ειναι ενας κωλος που αν δε τον γαμησεις θα σε χεσει.Εσυ τι περιμενεις λοιπον?...Να σε χεσει??

:2funny:
Αυτο ηταν παλια συν-υπογραφη μου...
Δεν ξερω δεν με συγγινει ο κωλος οσο το μουνι, πολες φορες το σκεφτηκα αλλα ποτε δεν το τολμησα... :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.211
Κριτικές
293
Like
9.633
Πόντοι
12.525
και μιας και πιασαμε την κωλοκουβεντα να πω οτι πολυ φθηνα τον εδινε περυσι και η Πετρουλα στην Ερημιτη.Στα 60ε αν θυμαμαι καλα με γυμνο τσιμπουκι κιολας.Την ειχα παρει αλλα ηταν δυσκολη τρυπα
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Τίποτα κανείς για Σάρα και Νάταλι? :tits: :tits:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Εγώ μόλις γύρισα από Βαρδάρη, πήγα καταδρομική στην Ντέσυ (και όχι Νταίζη), στο Ταντάλου 8Α, πέρασα καταπληκτικά, φοβερό κορμί για τα γούστα μου, πολύ καλό γαμήσι και πολύ καλό παιδί.

Την είχα σταμπάρει και στην τσάρκα της περασμένης Πέμπτης και σήμερα δεν της την χάρισα.

Αυτό που χάρηκα ιδιαίτερα πέρα από το πολύ καλό γαμήσι, ήταν και το social time, που ακολούθησε μετά το τέλος της συνεύρεσης.

Οι βυζάρες της απλά δεν παίζονται :tits: :tits: :tits: είναι 4αρι νούμερο γεμάτο και για το μέγεθος τους είναι σε αρκετά καλή κατάσταση, εξάλλου το πιπίνι είναι μόλις 20 χρονών.

Λεπτομέρειες στην πανηγυρική κριτική που θα ακολουθήσει.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.877
Κριτικές
30
Like
661
Πόντοι
4.475
Gameover ξέρεις ότι ξεκίνησες έναν πόλεμο που δεν μπορείς να κερδίσεις...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
και μιας και πιασαμε την κωλοκουβεντα να πω οτι πολυ φθηνα τον εδινε περυσι και η Πετρουλα στην Ερημιτη.Στα 60ε αν θυμαμαι καλα με γυμνο τσιμπουκι κιολας.Την ειχα παρει αλλα ηταν δυσκολη τρυπα

Με 60 ευρώ μπορείς να πάρεις και τον κώλο της Σουζάνας στο Προμηθέως 14, έχει φοβερό πατούρι, είναι ομορφούλα,  και είναι και πιπίνι. Εγώ την πήρα προ ημερών στο τσίρκο σε απλό πρόγραμμα και σε γενικές γραμμές έμεινα ευχαριστημένος.
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Καμμιά νέα βυζαρού στη πόλη συνάδελφοι;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καμμιά νέα βυζαρού στη πόλη συνάδελφοι;

Ντέσυ ( και όχι Ντάιζη), ετιμήθει προ ολίγου από μένα στο Ταντάλου 8Α. Βυζί 4αρι γεμάτο φυσικό, σε αρκετά καλή κατάσταση δεδομένου του μεγέθους, η κοπέλα ψηλή με όμορφο σώμα ( την λες αλόγα, αλά όχι νταρντάνα) και κολάρα, 20 ετών πιπίνι.

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Ντέσυ ( και όχι Ντάιζη), ετιμήθει προ ολίγου από μένα στο Ταντάλου 8Α. Βυζί 4αρι γεμάτο φυσικό, σε αρκετά καλή κατάσταση δεδομένου του μεγέθους, η κοπέλα ψηλή με όμορφο σώμα ( την λες αλόγα, αλά όχι νταρντάνα) και κολάρα, 20 ετών πιπίνι.

Κάλη βυζάρα τη δοκίμασα 2 φορές αλλά με έπιασε στη πάρλα και φόρεσε κατευθείαν τη κάλτσα πράγμα που με ξενέρωσε...
σα να γαμούσα τη κολητή μου μου έκανε κάτι...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κάλη βυζάρα τη δοκίμασα 2 φορές αλλά με έπιασε στη πάρλα και φόρεσε κατευθείαν τη κάλτσα πράγμα που με ξενέρωσε...
σα να γαμούσα τη κολητή μου μου έκανε κάτι...

Αααα έτσι πες, θα τα γράψω και στην κριτική μου βέβαια, αλλά η κοπέλα χρειάζεται καθοδήγηση διότι ακόμη δεν έχει την πουτανιά μέσα της. Το καλό όμως είναι ότι ακούει, και για αυτό εξάλλου πέρασα και καλά σήμερα, ότι της είπα το έκανε, βέβαια δεν ζήτησα και κάτι παράλογο, αλλά με άκουσε σε όλα που της είπα.

Σίγουρα η κατάσταση είναι αρκετά GFE, αλλά συγνώμη αυτό δεν ζητάμε και οι περισσότεροι???? :think:
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αααα έτσι πες, θα τα γράψω και στην κριτική μου βέβαια, αλλά η κοπέλα χρειάζεται καθοδήγηση διότι ακόμη δεν έχει την πουτανιά μέσα της. Το καλό όμως είναι ότι ακούει, και για αυτό εξάλλου πέρασα και καλά σήμερα, ότι της είπα το έκανε, βέβαια δεν ζήτησα και κάτι παράλογο, αλλά με άκουσε σε όλα που της είπα.

Σίγουρα η κατάσταση είναι αρκετά GFE, αλλά συγνώμη αυτό δεν ζητάμε και οι περισσότεροι???? :think:

Ενδιαφέρον ακούγεται... εγώ προσωπικά το επιζητώ συνεχώς και για να πω την αλήθεια, έχω να το νοιώσω στο 100% από τότε που έφυγε η Ρεβέκα... :(
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Παράθεση από: al pacino στις χθες στις 20:04
ε βαλε και καμια κριτικη ρε τρομπα Idiot Idiot...λιγο ευαναγνωστη

Γιατι αργει?τι γραφεις?Μηπως δε τη σηκωνει το συτημα?Ποσες σελιδες θα'ναι?

θα ειναι καντυαδα.... :grin:

Γι'αυτό δεν αθλήται ο Jo συχνά.............πρέπει να γράψει και τα άπαντα της ερωτικής συνεύρεσης..... :dancing: :dancing: :dancing:
Δεν χρειάζεται να μάθουμε και τι άρωμα φορούσε,πότε το αγόρασε και ποιά πωλήτρια της το πρότεινε........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom