Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (1 μέλη και 40 επισκέπτες)

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Stelios77 η Βίκυ που πέτυχες στο Προμ. 19 ήταν η Βίκυ η ουκρανή ; Με 2αράκι στητό στήθος ; Ααα πρέπει να πάω να δω. Νέα αύριο ...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ποσο μαλακας θα ειμαι αμα ξαναφαω κελλυ? :think:


υ.γ.ναι destro ηταν η βικη με το ξανθο αγορε μαλλι

:jerking: :jerking: :jerking:

Καλα αυτη την κελυ μαλλον δεν την εχω δει ποτε
αλλα με τοσα που εχω ακουσει δεν θελω ουτε να την δω
εσυ θα πας να την πηδηξεις κιολας ?  :idiot:
Το Τζεσουλινι ουτε το αναφαιρεις πια .. πγουδωτη  :tickedoff:

Τελικα οπως τα εχει το λειντις ειναι βρε
Μαντυ κογοβαγκος , Καντυ Φγιξος
γιατι μπεγντευτικατε ?  :think:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Λοιπόν, για να ξεμπερδέψουμε τα πράγματα, βασικά για τα νεώτερα μέλη όσον αφορά τα δύο κορίτσι με το όνομα Βίκυ.

1. Βίκυ.ua. είναι η Βίκυ η Ουκρανή, φιλότιμο κορίτσι, έχει μια γλυκιά τρέλα πάνω της, έχει βυζάρες πλαστικές και γενικά δεν περνάς άσχημα μαζί της. Έχει θητεύσει σε Λουξ, πρόσφατα στο Ταντάλου 8Α, και τώρα εργάζεται στο Προμηθέως 19, στο σπίτι της Μαιρούλας.

2. Βίκυ.hu.pip είναι η Βίκυ η Πιπινοβίκυ από την Ουγγαρία με παντός είδους κριτικές στο ρεπρετόριο της και πολύ ασταθή απόδοση. Έχει σώμα μοντέλου, βυζί φυσικό 2αρι και μια κακιά συνήθεια να μασάει μαστίχα με εκνευριστικό τρόπο. Αν την πετύχεις στις καλές της θα περάσεις αξέχαστα μαζί της. Εργάζεται κυρίως στο Ταντάλου 14 που είναι και το αγαπημένο της, και ενίοτε στο τσίρκο.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπόν, για να ξεμπερδέψουμε τα πράγματα, βασικά για τα νεώτερα μέλη όσον αφορά τα δύο κορίτσι με το όνομα Βίκυ.

1. Βίκυ.ua. είναι η Βίκυ η Ουκρανή, φιλότιμο κορίτσι, έχει μια γλυκιά τρέλα πάνω της, έχει βυζάρες πλαστικές και γενικά δεν περνάς άσχημα μαζί της. Έχει θητεύσει σε Λουξ, πρόσφατα στο Ταντάλου 8Α, και τώρα εργάζεται στο Προμηθέως 19, στο σπίτι της Μαιρούλας.

2. Βίκυ.hu.pip είναι η Βίκυ η Πιπινοβίκυ από την Ουγγαρία με παντός είδους κριτικές στο ρεπρετόριο της και πολύ ασταθή απόδοση. Έχει σώμα μοντέλου, βυζί φυσικό 2αρι και μια κακιά συνήθεια να μασάει μαστίχα με εκνευριστικό τρόπο. Αν την πετύχεις στις καλές της θα περάσεις αξέχαστα μαζί της. Εργάζεται κυρίως στο Ταντάλου 14 που είναι και το αγαπημένο της, και ενίοτε στο τσίρκο.

1
πλαστικα βυζια εχει η αγιοβασιλω ?  :think: σιγουρα ?
Ασχημα εγω δεν περασα ..

απλα δεν περασα τιποτα  :2funny:


Ποσο % λετε οτι μοιαζει με αυτην εδω ..
 

Συνημμένα

  • Screen2579.png
    Screen2579.png
    45,3 KB · Εμφανίσεις: 60

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Καλα ρε τζο δεν εχεις δει κελλυ?? :tickedoff:
παιζει να ειναι και η πιο μεγαλη καυλα εμφανισιακα σε ολη την πολη απο τις κοπελες ολων των μαγαζιων
αλλα ξεχασα εσυ εισαι μπαζολαγνος(βλεπε κριστιν :2funny: :2funny:)

για τις βικες δεν νομιζω να γινεται κανα μπερδεμα η μια ειναι μελαχρινη με μακρι μαλλι και η αλλη ξανθια με αγορε μαλλι καμια σχεση δηλαδη!!επισης την μια την γνωριζεις απο τις φουσκες που κανει με την τσιχλα :2funny:
στην φωτο μοιαζει μακαρι να ηταν σαν αυτην βεβαια αλλα μοιαζει γενικα

υ.γ το τζεσουλινακι εχει να ετοιμασει τωρα τα του γαμου μας ειμαι η δεν ειμαι ο στελιονουτ μην γαμησω!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλα ρε τζο δεν εχεις δει κελλυ?? :tickedoff:
παιζει να ειναι και η πιο μεγαλη καυλα εμφανισιακα σε ολη την πολη απο τις κοπελες ολων των μαγαζιων
αλλα ξεχασα εσυ εισαι μπαζολαγνος(βλεπε κριστιν :2funny: :2funny:)

για τις βικες δεν νομιζω να γινεται κανα μπερδεμα η μια ειναι μελαχρινη με μακρι μαλλι και η αλλη ξανθια με αγορε μαλλι καμια σχεση δηλαδη!!επισης την μια την γνωριζεις απο τις φουσκες που κανει με την τσιχλα :2funny:
στην φωτο μοιαζει μακαρι να ηταν σαν αυτην βεβαια αλλα μοιαζει γενικα

υ.γ το τζεσουλινακι εχει να ετοιμασει τωρα τα του γαμου μας ειμαι η δεν ειμαι ο στελιονουτ μην γαμησω!

Ενα βραδυ εκανα τσαρκα και επεσα πανω στην αλλαγη
εγω ενας φιλος και ενας μπλακ πιπολ στο σαλονι , 
μια γκομενα στην κουζινα και μια αλλη γκομενα στο δωματιο
Βγαινει η τσατσα και μας διωχνει λες και εδιωχνε προβατα ...
"αλλαγη αλλαγη εξω εξω "την κοβω μια .. να την στειλω την ροχαλα στο ματι .. να μην την στειλω ?
ξαφνικα ανοιγει η πορτα και βγαινει ενα ξανθο αγενες βοδι
παραλιγο να μας πατησει  εφυγε σφαιρα στην κουζινα περνοντας αναμεσα μας ,
βιαζοταν να σχολασει ..  δε τολμω να φανταστω τι ξεπετα εφαγε ο αλλος μεσα
Μαλλον αυτη ηταν .. αλλα δεν την ειδα καλα 
ενα θα ρωτησω μονο , Τζεσυ η Κελυ ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
1
πλαστικα βυζια εχει η αγιοβασιλω ?  :think: σιγουρα ?
Ασχημα εγω δεν περασα ..

απλα δεν περασα τιποτα  :2funny:


Ποσο % λετε οτι μοιαζει με αυτην εδω ..

Χαχα, που την βρήκες ρε απίθανε αυτή τη φωτογραφία, 99% της μοιάζει, είσαι καταπληκτικός.

Λοιπόν, εγώ την αγιοβασίλω δεν την δοκίμασα, αρκετές φορές ήμουν με το ένα πόδι στο δωμάτιο, αλλά ποτέ δεν πέρασα, ίσως κάποια στιγμή την τιμήσω. Έγραψα για πλαστικά βυζιά στηριζόμενος στην πρόσφατη κριτική του πατσίνου, εμένα για να πω την αλήθεια δεν μου φάνηκαν πλαστικά όπως τα είδα στο σαλόνι με σουτιέν, αλλά στην κρίση μου υπερίσχυσε η κριτική του συναθλητή που τα είδε και τα χάϊδεψε ζωντανά.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Νταίζη στο Μαρινόσπιτο εδοκιμάσθη. Άξιος δυνοδοιπόρος ο φίλτατος deker (αγάπη μου ή μωρό μου είπαμε ρε?)

Η κοπέλα δεν είναι για τους πολλούς. Εμένα μ' άρεσε αν και δεν πολυγεμίζει το μάτι. Μεγάλο στήθος 3άρι λίγο πεσμένο αλλά πολύ καλή και φιλική στις υπηρεσίες της!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Νταίζη στο Μαρινόσπιτο εδοκιμάσθη. Άξιος δυνοδοιπόρος ο φίλτατος deker (αγάπη μου ή μωρό μου είπαμε ρε?)

Η κοπέλα δεν είναι για τους πολλούς. Εμένα μ' άρεσε αν και δεν πολυγεμίζει το μάτι. Μεγάλο στήθος 3άρι λίγο πεσμένο αλλά πολύ καλή και φιλική στις υπηρεσίες της!

Δοκιμαστή αναμένουμε και την κριτική σου, μην πας να την βγάλεις μοναχά με ένα post. ;)
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
A ρε κουφαλες ποτε το φαγατε το μωρο κιολας? :rockon:
πρεπει να ηταν ωραια στα 4 με το τατουαζ πισω χαμηλα αναμενουμε κριτικη γιατι την εχω στην φακ λιστ μου :pipa3:

τζο για να καταλαβεις την διαφορα αν πετυχεις στο δρομο και τις δυο(βαμμενες κλπ φυσικα!)
για την τζεσυ θα πουν οι περισσοτεροι -πω τι μωρο ειναι αυτο!
για την κελλυ θα πουν οι περισσοτεροι -πω τι ψωλα ειναι αυτη!

αυτη ειναι η  διαφορα τους..κατα τα αλλα στο δωματιο απο υπηρεσιες στα ιδια επιπεδα ειναι..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Σας εχω νεα  :dancing: η Καντυ δουλευει και εξω στο δρομο, κανει πεζοδρομιο

μια μια δουλεια δυσκολα την βγαζεις σημερα ..


 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
10
Πόντοι
26
ο Λουκι λουκ και ο Τζων Νταλτον μιλανε για πουτανες  :2funny: :2funny:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Σοβαρολογείς για την Κάντυ Jo...?? Πάντως οι κοπέλες απο το ανορθόγραφο στη Σαπφώς κάνουν οι περισσότερες και πεζοδρόμιο στα ρεπό τους... Και η Μαριάννα και η Κινεζούλα... Νομίζω και άλλη μία...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Η Κάντυ πάντως ήτανε στο πόστο της στην Βίλα...

Ναι Game. Κριτική as normal αλλά αύριο!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
συγχαρητηρια και στον αλεξ για την αποψινη  προαγωγη του και καλες ενημερωσεις και για τα σιτυτουρς και για τα στουντιο...

ακομα ενας τιμημενος βορειοελλαδιτης στο σαιτ..... :rockon:
 

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους τους συνφορουμήτες!!!!Μέσα στην εβδομάδα Τρίτη ή Τετάρτη έκανα μια τσάρκα στα στενά του Βαρδάρη κατά τις 23.30-00.00 αλλά λόγω της...μην την χαρακτηρίσω connx δεν μπόρεσα να μπω για να ενημερώσω για πρώτη φορά...Έστω και λίγο καθυστεριμένα λοιπόν έχουμε και λέμε...
Ταντάλου-Σαπφούς ήταν μια ξανθιά μπαζογυφτόφατσα η οποία σου ζάλιζε τα @@ να μπεις,είμουν με ένα φίλο και η τσατσά μας είπε ότι κάνει και παρτούζα από 50 ο καθένας...
Ταντάλου 8α ήταν μια Λάουρα με μεγάλα βυζιά.
Σαπφούς 20 ήταν ένα μωρό μελαχρινό με ωραίο κωλαράκι με μωβ στρινγκάκι και γενικά στο γρήγορό της σαλονάρισμα φάνηκε πολύ δυνατό μωρό..Αυτή είναι ρε παιδιά η γνωστή Κέλλυ?
Ταντάλου 9 ήταν μια αδιάφορη για τα δικά μου γούστα,όνομα δεν θυμάμαι μόνο το ότι είναι Ισπανίδα σύμφωνα με την τσατσά πάντα...
Ταντάλου 14 ήταν ένα πολύ όμορφο ψηλό πιπινάκι,με 2 βυζί το οποίο έδειχνε και φόρα παρτίδα,με ωραίο κωλαράκι και γενικά πολύ μοντελέ φάση γκόμενα....Η τσατσά όταν την ρώτησα για το όνομα της κοπέλας μου είπε τι να το κάνεις το όνομα,δεν το βλέπεις το κορίτσι μιλάει από μόνο του...Το έβαλα στα υπόψιν λόγω εμφάνισης αλλά σπάστηκα με την θεία,υποθέτω ότι ήταν Βίκυ ή Μέρτσυ..
Σαπφούς 7 ήταν μια ξανθιά με συμπαθητικό σώμα αλλά με άσχημο για τα δικά μου γούστα πρόσωπο...
Και Σαπφούς 5 ήταν η Μιρέλα η μελαχρινή με το μοντελέ σώμα και την γκαυλόφατσα όπου και έγινε η κατάθεση για...έχω χάσει το μέτρημα ποια φορά..
Παρόλο που τώρα τελευταία κάποιοι φίλοι γράφουν αρνητικά σχόλια για την Μιρέλα,εγώ δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο,απεναντίας είμαι απολύτως ευχαριστημένος,εκτός από το τσιμπούκι της που δεν είναι και το δυνατό της σημείο(σαν την Αφρούλα καμία...),σε όλα τα υπόλοιπα,συμφωνα με τα δικά μου γούστα  και την συμπεριφορά της απέναντι μου είναι άψογη.Αν ο λόγος είναι που έχω πάει αρκετές φορές και με θυμάται πάντα,δεν το γνωρίζω.Πάντως για μένα είναι από τους καλύτερους συνδυασμούς εμφάνισης-συμμετοχής-συμπεριφοράς-τιμής(πάντα το απλό 30 άρι) από όλες όσες έχω πάει στον βαρδάρη αλλά και σε πολλά στούντιο.Πάντα μου προσφέρει προκαταρκτικά,αγγαλιές,φιλιά και ποτέ δεν διαμαρτύρεται αν αργήσουμε λιγάκι παραπάνω,ίσα ίσα που συζητάμε κιόλας στο τέλος...
Αυτά τα λίγα από μένα:)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Χαιρετώ όλους τους συνφορουμήτες!!!!Μέσα στην εβδομάδα Τρίτη ή Τετάρτη έκανα μια τσάρκα στα στενά του Βαρδάρη κατά τις 23.30-00.00 αλλά λόγω της...μην την χαρακτηρίσω connx δεν μπόρεσα να μπω για να ενημερώσω για πρώτη φορά...Έστω και λίγο καθυστεριμένα λοιπόν έχουμε και λέμε...
Ταντάλου-Σαπφούς ήταν μια ξανθιά μπαζογυφτόφατσα η οποία σου ζάλιζε τα @@ να μπεις,είμουν με ένα φίλο και η τσατσά μας είπε ότι κάνει και παρτούζα από 50 ο καθένας...αλεξανδρα προφανως και χουφτωνει
Ταντάλου 8α ήταν μια Λάουρα με μεγάλα βυζιά.η ντεμεκ ισπανιδα,μαλλον ρουμανα,μετρια εντος....
Σαπφούς 20 ήταν ένα μωρό μελαχρινό με ωραίο κωλαράκι με μωβ στρινγκάκι και γενικά στο γρήγορό της σαλονάρισμα φάνηκε πολύ δυνατό μωρό..Αυτή είναι ρε παιδιά η γνωστή Κέλλυ?οχι ισως ειδες την μονικα
Ταντάλου 9 ήταν μια αδιάφορη για τα δικά μου γούστα,όνομα δεν θυμάμαι μόνο το ότι είναι Ισπανίδα σύμφωνα με την τσατσά πάντα...
Ταντάλου 14 ήταν ένα πολύ όμορφο ψηλό πιπινάκι,με 2 βυζί το οποίο έδειχνε και φόρα παρτίδα,με ωραίο κωλαράκι και γενικά πολύ μοντελέ φάση γκόμενα....Η τσατσά όταν την ρώτησα για το όνομα της κοπέλας μου είπε τι να το κάνεις το όνομα,δεν το βλέπεις το κορίτσι μιλάει από μόνο του...Το έβαλα στα υπόψιν λόγω εμφάνισης αλλά σπάστηκα με την θεία,υποθέτω ότι ήταν Βίκυ ή Μέρτσυ..
Σαπφούς 7 ήταν μια ξανθιά με συμπαθητικό σώμα αλλά με άσχημο για τα δικά μου γούστα πρόσωπο...νικολ;μαλλον....εχει πλαστικες απο ατυχημα...ειναι ομως καλη μεσα
Και Σαπφούς 5 ήταν η Μιρέλα η μελαχρινή με το μοντελέ σώμα και την γκαυλόφατσα όπου και έγινε η κατάθεση για...έχω χάσει το μέτρημα ποια φορά..
Παρόλο που τώρα τελευταία κάποιοι φίλοι γράφουν αρνητικά σχόλια για την Μιρέλα,εγώ δεν έχω κανένα απολύτως παράπονο,απεναντίας είμαι απολύτως ευχαριστημένος,εκτός από το τσιμπούκι της που δεν είναι και το δυνατό της σημείο(σαν την Αφρούλα καμία...),σε όλα τα υπόλοιπα,συμφωνα με τα δικά μου γούστα  και την συμπεριφορά της απέναντι μου είναι άψογη.Αν ο λόγος είναι που έχω πάει αρκετές φορές και με θυμάται πάντα,δεν το γνωρίζω.Πάντως για μένα είναι από τους καλύτερους συνδυασμούς εμφάνισης-συμμετοχής-συμπεριφοράς-τιμής(πάντα το απλό 30 άρι) από όλες όσες έχω πάει στον βαρδάρη αλλά και σε πολλά στούντιο.Πάντα μου προσφέρει προκαταρκτικά,αγγαλιές,φιλιά και ποτέ δεν διαμαρτύρεται αν αργήσουμε λιγάκι παραπάνω,ίσα ίσα που συζητάμε κιόλας στο τέλος...
Αυτά τα λίγα από μένα:)
ωραιος
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Bασικα καλο ειναι να ρωτατε ονοματα αν δεν ξερετε την κοπελα κ για ενημερωτικους λογους πχ πιστευω ειναι καλυτερο να γραψεις στο ταδε σπιτι ηταν η μαρια παρα μια μελαχρινη 1,70 με αυτα τα χαρακτηριστικα
χθες πχ στο προμηθεως τερμα πανω ρωταω ποια ειναι?
-δεν την ξερεις απανταει,επιμενω -ποια ειναι
-ε δεν την ξερεις σου λεω,ξαναεπιμενω -ποια ειναι
-ε δεν την ξερεις ειναι καινουργια,ξαναξαναεπιμενω-ε α γαμησου ποια ειναι :tickedoff: :2funny: :2funny:
(τελικα μου ειπε οτι ηταν η μισελ)

για σαπφους 20 πονταρω οτι ηταν η αννιτα η και καλα ιταλιδα γιατι κ χθες ροζακι φορουσε(σε αλλο σπιτι)
η νικολ κανει και βραδινα παλι? :think: :think:

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Μπουρδελοτσαρκα με παρεα σημερα διαρκειας θα ελεγα, ξεκινησαμε καπου στις 21:00 και τελειωσαμε κατα τις 1:50, δυναμικη, απο τις καλυτερες που εχω κανει τον τελευταιο καιρο, ξεκινησαμε απο βαρδαρη ενδιαμεση σταση για ποτακι πεταχτηκαμε για φαι στην αλλη ακρη της Σαλονικας, μποτιλιαρισμα αιχμης στην Τσιμισκη.!! απο την εκθεση εως τα λαδαδικα 30΄ και η ωρα να λεει 1:00...που στο δοιαλο πηγαινουν αυτοι οι σαλονικοις βραδυατικα.!!  :tickedoff: ...εξω στους δρομους γινοταν το αδιαχωρητο, πολυ μουνι ξεμπαρκο.!! κοινως μουνο θυ ε λλα.!!!...και μετα στουντιοτσαρκα...και παμε.!!

Προμηθεους 25. Η Μιραμπελα, αδυνατησμενη, με εξτεσιον μαυρα μαλια, πανεμορφη μου φανηκε σημερα σκετη καυλα.!! :cum:
Προμηθεους 19. Η Βικη η ξανθια Ουκρανεζα μεσα σε ενα σεξυ μπειμπιντολ σκετη καυλα.!!  :cum: ...και αυτη.! μαυρησμενη, αδυνατησμενη, ανανεομενη...
Προμηθεους 14. Ξανθια πιπινα Μελισια.???  :think: καπως ετσι μου ειπε καθως τις χουφτωναμε το θεσπεσιο ολοστρογγυλο κωλαρακι.!! μιας και προσπαθουσε να μας ψαρεψει, βυζακι δεν πρεπει να εχει καλο, το εβλεπα διπλομενο μεσα στο σουτιεν της...κανει παρτουζα και...ψαλιδια στις τιμες αμα λαχει... φατσουλα καλουτσικια, μας τον σηκωσε για τα καλα και φυγαμε, η τσατσα δεν εβγαζε κιχ.!
Προμηθεους 11. Η Καρμεν μεσα να πηδιετε, δεν περημεναμε και φυγαμε...
Σαμφως 5. Η μελαχρινη Ιταλιδα Ανιτα, οπισθιο σηστημα με διπλες μπουκες.!! μεσα σε ενα σεξι λευκο συνολακι κωλαρα.!! :cum:
Σαμφως 7. Η ιονελα η ξανθια τσεχα, την περημεναμε να την δουμε αρκετα θα ελεγα, αλλα ξενερωσα οταν ειπε ξανα το ποιημα της στην υποδοχη, λες και εχει βαλει κασετα και παιζει...
Σαμφως 8. Ελληνιδα Κατερινα ειπε η τσατσα, ετσι ακουσε το φιλαρακι μου εγω δεν το ακουσα, μετριο γκομενακι...καστανοξανθο αν θυμαμαι καλα, μεσα στο βρωμερο μπουρδελο...
Σαμφως 20. Η μελαχρινη Βανεσα, κορμαρααα.!! ομορφη αλλα κομοδιμακι, ισως απο τις καλυτερες εμφανησεις τον τελευταιο καιρο στο βαρδαρη, ισως στο μελλον να της δωσω μια ευκαιρια...αλλο ενα μπουρδελο που βρωμαει απο εξω στο δρομο μεχρι μεσα.!! βγενοντας εξω νιωθεις το οξυγονο να μπενει στα πνευμονια σου.!! :2funny:
Τανταλου και Σαμφως Γωνια Η ξανθια καυλα ρωσιδα Αλισια, κορμαραααα.!! το σκεφτομαι σοβαρα να την τον ξαναριξω τον τελευταιο καιρο αλλα κολαω στον γαμοχωρο.!! το ποιο αθλιο μετα το Τανταλου 9...
Τανταλου 8Α. Η μελαχρινη βυζαρου Νταιζη, με τα κοτσιδακια της, βγενει στην πασαρελα νωμιζοντας οτι το εχει το πουτανε...ξεχαρβαλομενη την εκοψα σημερα...γιατι.??? :think: :think: ;) :2funny:
Τανταλου 9. Το ξανθο κοριτσακι που ρωτουσα και την προηγουμεη φορα, κοτσο τα μαλια γλυκουλα.!! με κοιτουσε με ενα βλεμα ολο γλυκα...βγενοντας απο το μπουρδελο μου λεει το φιλαρακι μου...-σε κοιτουσε σαν ξερολουκουμο, και θα ελεγε απο μεσα της τωρα θα του φαω το 30αρι.!!  :2funny: :2funny:
και παμε τελευταιο απεναντι Τανταλου 14. Αλαξανε πορτες στα δωματια, τερμα οι πορτες με τους καθρευτες, και η  Μερτσυ μεσα στο δωματιο να πηδιετε, ενας καυλιαρης παππους εξω στο σαλονι να κανει χαβαλε και ολοι να σκανε στα γελια, εκτος απο την τσατσα οπως παντα.  :jerking: που αν της βαλεις ενα κρανος απο αυτα του ρακμπυ την βαζεις επιθετικο μεσο κεντροο.!!  :2funny: ...βγενει η μερτσυ την παταει και κατι χουφτοματα ο παππους.!!  :2funny: :2funny: μου φανηκε σαν να εβαλε μερικα κιλακια το κομοδινο...εκανε μαγουλα, κωλαρα και μπουταρες...


και απο city μερια τα μονα δυο που ειναι ανοιχτα...
Μαντζαρου 14. οι ποπ κορν Μαρτινα με τα μουτρα ως το πατωμα, μαλλον μυγες βαρανε...
Κατεχακη 13. Το φερετρο Καρμεν, οποιος γουσταρει νεκροφιλικες καταστασεις περναει και αν δεν περασει καλα του τα δινω εγω πισω σε 50λεπτα.!!  :2funny: :2funny: ουστ καριολααα.!! ακου κανει και παρτουζες.!!...αλλα θελει τετραδα για να ειναι στο κλιμα...(τεσσερις κουβαλανε το φερετρο).. :2funny: :2funny: :2funny:

Απο μυλο μερια, συναυλια στην Βιλκα, μεταφερθηκαν και τα χειμερινα και γιναμε κωωωωλος.!! Μπροστα απο το 26ης Οκτωβρη 52 ο αλλος εβγαλε ψησταρια και εκανε χαλαστρα στο μπουρδελο.!!  :2funny: :2funny:
26ης Οκτωβρη 35Α. Η πιπινα Λαουρα, ηρθε στην αγγαλια μου και με γεμισε φιλια με παρακαλουσε να μπω μεσα να της τον δωσω...θα ηθελα.?? :think: ...ουτε που με θυμηθηκε.!!!  :2funny: :2funny: παντως σταθερη αξια στην πολη μας το μικρο...
Πετρου Ερημητη. Ζηγκα.!...απο νταλικες, οι νταλικερηδες στρωσανε τραπεζι και τρωγανε, να ειχαν και κανα καλο μουνι να γαμησουν παει και ερχετε, γιατι με αυτην την ξερακιανη την Αννα που βαλανε στο μπουρδελο τους εχει φαει η μαλακια μεσα στα κουβουκλια.!!  :2funny:...Αννα λοιπον μιλφ απο την Α εφορια θεσσαλονικης...!! :2funny:
Ν.Ουρανου 26. Η Βουλγαρα παγοκολωνα Βιολετα, με μαζεμενα τα μαλια της, γαμισημη...καυλοκορμαρα.!!
Ν.Ουρανου 1Β. Αντριανα κομ. καποιος την λουστραριζε μεσα, οποτε ανωφελο να καθομαστε να περημενουμε για να αντικρυσουμε το αγελαδισιο βλεμα της...
Κωλετη. Η Πιπινα νικολ πανω στα ψιλοτακουνα της ισα ισα περνουσε κατω απο το φωτιστικο και ελεγα τωρα θα βρει... :2funny:, συμαζεμενη την βρηκα σημερα και καυλιαρα...θα της εδωσε κανα μαθημα η Εφη.???  :think:
Φριξου 14. Η γυφτορουμανα ταχα ισπανιδα Λαουρα με τις βυζαρες της φορα παρτιδα εξω, δεν θυμαμαι να εχω γαμησει σε αυτο το μπουρδελο...θα φερουν κανα μουνι ανταξιο του χωρου τους γαμω την κενωνια μου.!!  :tickedoff:
Φριξου 9. Αχχχχ Καντυ.!!! η ξανθια πολωνεζα...την εχωσε το φιλαρακι μου...8 λεπτα και τον ξεπεταξε...περασε καλα ο ατιμος, 2 λεπτα εκανε να μηλησει μολις βγηκε απο μεσα... :rockon:
Κοροβαγκου. Αδυνατο να μπυμε μεσα στο στενο, και για να περπατησουμε...δεν νωμιζω Τακη.!!!  :2funny: ασε που το προγραμμα ελεγε Μαντυ οποτε δεν αξιζε να χαραμησουμε θερμιδες...
Κεφαληνιας. Ξανθια αδυνατη, καπου την εχω ξαναδει αλλα δεν θυμαμαι, να ειναι η Εμμανουελα η μουφα.???  :think: το μπουρδελο παρατημενο το κωβω, τν δεν υπαρχει πλεον στο σαλονι, διωαξανε και τις κουκλες που ειχε πισω απο τους καναπεδες... :2funny:
Α.Γεωργιου 34. Η Αννουλα ειπε Μαρια οτι θα δουλευει, δεν μπηκαμε στο κοπο να σταματησουμε γιατι αν σταματουσαμε θα την πεφταμε στην Καντινα που ειναι απεναντι απο το μπουρδελο και οχι στην Μαρια.!!  :2funny: :2funny:
Α.Γεωργιου 4. Ανοιχτο το γυροκομειο και σημερα, να ανεβουμε.???  :uglystupid: :uglystupid:


Αυτααααααα.!!! καταθεση ειπαμε, το φιλαρακι μου στην Καντυ και εγω αν και το σκεφτομουνα σοβαρα για Καντυ, αλλα και Μαρια απο λαφαμ, αλλα ηθελα κατι τρελο σημερα οποτε προτιμησα...Βικη Προμηθεους 19 για αλλη μια φορα...21 λεπτα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:   [size=15pt].-[/size]


Καυλιαρηδεεεςςς.!!! Σακβουαγιαζ.!!! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom