Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
τελος οι τσαρκες; :( :(
 

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Και κάτι τελευταίο,πρόσφατα έκανα τσάρκα πάνω στην ώρα που αλλάζαν πολλές κοπέλες βάρδια από πρωί σε βράδυ και πήγα για πρώτη φορά στην γνωστή Μαιρούλα από προμηθέως καθώς ήταν από τις λίγες αμέσως διαθέσιμη..Πρώτη φορά την έβλεπα,σωματάρα αλλά από φάτσα δεν έλεγε και πολλά,αλλά λόγω των πολλών καλών κριτικών του site πέρασα μέσα!Ήταν η πρώτη φορά που  τα όσα έχω διαβάσει σε αυτό το site δεν αντίκρυσα στην πράξη:(Η κοπέλα ήταν με την τσατσά και με έναν αλοδαπό,μάλλον Αλβανό σε έναν καναπέ όταν μπήκα και κάτι έκαναν με ένα κινητό.Ακούω από την τσατσά ότι είναι η Μαίρη και δίχως 2 σκέψη μπαίνω σε ένα δωμάτιο(όλα ήταν άδεια).Περιμένω κανά τέταρτο  μέσα στο δωμάτιο και έχω λιώσει από την ζέστη,έχω σκάσει και η Μαιρούλα έξω στον καναπέ να κάνει χαβαλέ..Αφού αποφάσισε μετα από είκοσι λεπτά αναμονής να μπεί μέσα,μου λέει συγνώμη αλλά κάτι έπαθε το κινητό μου και κάτι τέτοιες μαλ..ιες.Ενώ ξεντύνεται μου λέει ότι είναι από Αλβανία,όνομα,ότι είναι 10 χρόνια Ελλάδα κτλ,και αμέσως καπότα και πίπα στον πεσμένο πούτσο..Ξενέρωσα τέρμα,αφού μου σηκώθηκε με την μέτρια προς καλή της πίπα,ξεκινήσαμε το σέξ όπου ήταν καθαρή περίπτωση ξεπέτας...Εγώ πάντως δεν θα ξαναπήγαινα με τίποτα και το μόνο που άξιζε από την δική μας συνάντηση και θα κρατήσω,ήταν οι βυζάρες της,αλλά νομίζω ότι δεν αρκούν μόνο τα βυζιά για να δώσει κάποιος 30 ευρώ και πάνω στις μέρες μας....
Αυτά από μένα καληνύχτα:)
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585

Συνημμένα

  • condoms_hanging.jpg
    condoms_hanging.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 30

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Karaman και γαμω τις αναφορες

Που τα θυμασαι ολα ρε κουφαλα.
 

bprelli_13

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Bασικα καλο ειναι να ρωτατε ονοματα αν δεν ξερετε την κοπελα κ για ενημερωτικους λογους πχ πιστευω ειναι καλυτερο να γραψεις στο ταδε σπιτι ηταν η μαρια παρα μια μελαχρινη 1,70 με αυτα τα χαρακτηριστικα
χθες πχ στο προμηθεως τερμα πανω ρωταω ποια ειναι?
-δεν την ξερεις απανταει,επιμενω -ποια ειναι
-ε δεν την ξερεις σου λεω,ξαναεπιμενω -ποια ειναι
-ε δεν την ξερεις ειναι καινουργια,ξαναξαναεπιμενω-ε α γαμησου ποια ειναι :tickedoff: :2funny: :2funny:
(τελικα μου ειπε οτι ηταν η μισελ)

για σαπφους 20 πονταρω οτι ηταν η αννιτα η και καλα ιταλιδα γιατι κ χθες ροζακι φορουσε(σε αλλο σπιτι)
η νικολ κανει και βραδινα παλι? :think: :think:
Έχεις δίκιο αδερφέ αλλά αν δεν λένε το όνομα οι τσατσάδες δεν έχω καμία όρεξη να μαλώνω..Ρωτάω 1 αν δεν πουν δεν ξαναρωτάω..Όσο για τον φίλο gl στο Σαπφούς 7 δεν ήταν η Νικόλ,την ξέρω,η κοπέλα είχε μικρά βυζιά,ενώ η Νικόλ έχει  :tits:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ισως ηταν η ιονελα που αναφερει ο καραμαν κι αποψε......τελοσπαντων δεν εχει σημασια...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Αυτααααααα.!!! καταθεση ειπαμε, το φιλαρακι μου στην Καντυ και εγω αν και το σκεφτομουνα σοβαρα για Καντυ, αλλα και Μαρια απο λαφαμ, αλλα ηθελα κατι τρελο σημερα οποτε προτιμησα...Βικη Προμηθεους 19 για αλλη μια φορα...21 λεπτα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:  [size=15pt].-[/size]


Καυλιαρηδεεεςςς.!!! Σακβουαγιαζ.!!! :grin:

Πολύ καλή αναφορά karaman , θα κοσμεί το ιστορικό αρχείο της μπουρδελοκατάστασης. :rockon:

Ώστε Βίκυ εεεε, και τη συζητούσαμε, εγώ πολλές φορές, όπως είπα χθες το βράδυ, ήμουν με το ένα πόδι να μπω και δεν μπήκα ποτέ. Μάλλον μετά την κριτική σου υποθέτω ότι θα είμαι πιο έτοιμος. Την αναμένουμε. :rockon:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Και κάτι τελευταίο,πρόσφατα έκανα τσάρκα πάνω στην ώρα που αλλάζαν πολλές κοπέλες βάρδια από πρωί σε βράδυ και πήγα για πρώτη φορά στην γνωστή Μαιρούλα από προμηθέως καθώς ήταν από τις λίγες αμέσως διαθέσιμη..Πρώτη φορά την έβλεπα,σωματάρα αλλά από φάτσα δεν έλεγε και πολλά,αλλά λόγω των πολλών καλών κριτικών του site πέρασα μέσα!Ήταν η πρώτη φορά που  τα όσα έχω διαβάσει σε αυτό το site δεν αντίκρυσα στην πράξη:(Η κοπέλα ήταν με την τσατσά και με έναν αλοδαπό,μάλλον Αλβανό σε έναν καναπέ όταν μπήκα και κάτι έκαναν με ένα κινητό.Ακούω από την τσατσά ότι είναι η Μαίρη και δίχως 2 σκέψη μπαίνω σε ένα δωμάτιο(όλα ήταν άδεια).Περιμένω κανά τέταρτο  μέσα στο δωμάτιο και έχω λιώσει από την ζέστη,έχω σκάσει και η Μαιρούλα έξω στον καναπέ να κάνει χαβαλέ..Αφού αποφάσισε μετα από είκοσι λεπτά αναμονής να μπεί μέσα,μου λέει συγνώμη αλλά κάτι έπαθε το κινητό μου και κάτι τέτοιες μαλ..ιες.Ενώ ξεντύνεται μου λέει ότι είναι από Αλβανία,όνομα,ότι είναι 10 χρόνια Ελλάδα κτλ,και αμέσως καπότα και πίπα στον πεσμένο πούτσο..Ξενέρωσα τέρμα,αφού μου σηκώθηκε με την μέτρια προς καλή της πίπα,ξεκινήσαμε το σέξ όπου ήταν καθαρή περίπτωση ξεπέτας...Εγώ πάντως δεν θα ξαναπήγαινα με τίποτα και το μόνο που άξιζε από την δική μας συνάντηση και θα κρατήσω,ήταν οι βυζάρες της,αλλά νομίζω ότι δεν αρκούν μόνο τα βυζιά για να δώσει κάποιος 30 ευρώ και πάνω στις μέρες μας....
Αυτά από μένα καληνύχτα:)

Όχι η Μαιρούλα δεν έχει επανακάμψει από τότε που επανήλθε, δυστυχώς. Δεν είναι η λυσσασμένη για sex Μαιρούλα που ήταν ένα χρόνο πριν.

Όταν την επισκέφθηκα μετά την πολύμηνη αποχή της, το μυαλό μου ήταν περισσότερο στην Μαιρούλα του χθες, παρά στην Μαιρούλα του τώρα. Αλλά οι συνεχείς αρνητικές κριτικές από συναθλητές όπως και η παραπάνω δείχνουν ότι η δουλειά μάλλον την έχει κουράσει και ειδικά σε αυτή την περίπτωση, δεν αφήνουν τον άνθρωπο 15 λεπτά στην αναμονή για να ρυθμίσουν ένα κινητό. Αυτό μόνο ασέβεια  στον πελάτη δείχνει, κάτι που πριν μήνες η Μαιρούλα δεν το είχε.

Το τι συμβαίνει μόνο η ίδια το ξέρει, ας ελπίσουμε ότι θα επανακάμψει.

Bprelli κάνε ένα copy paste στο αρχείο των κρητικών, για να υπάρχει η αναφορά αυτή και στις κριτικές, είναι σημαντική πιστεύω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εγω συγνωμη κιολας αλλα την μαιρη δεν την θυμαμαι και πολυ λυσσασμενη στο σεξ και παλια ,γενικα μετρια πραματα....τελευταια βεβαια εχω καιρο να την παρω.....χρονο και βαλε μαλλον και ολο ελεγα να παω,ειχε πελατη,πηγαινα μετα αλλου κοκ.... :)
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εγω συγνωμη κιολας αλλα την μαιρη δεν την θυμαμαι και πολυ λυσσασμενη στο σεξ και παλια ,γενικα μετρια πραματα....τελευταια βεβαια εχω καιρο να την παρω.....χρονο και βαλε μαλλον και ολο ελεγα να παω,ειχε πελατη,πηγαινα μετα αλλου κοκ.... :)

Εξαρτάται από το πόσο παλιά λες. Ειδικά στο ξεκίνημα της πριν από 7 – 8 χρόνια αν θυμάμαι καλά, ήταν ανέκφραστη και αδέξια. Λυσσασμένη για sex και ίσως η μεγαλύτερη κορυφή της σε απόδοση ήταν στο διάστημα από τον ενάμιση χρόνο πριν κλείσει έως με το που έκλεισε, δηλαδή από τις αρχές του 2009 έως τον Αύγουστο του 2010.

Θυμάμαι μάλιστα ότι δούλευε παλαιότερα παράλληλα με κάποια άλλη , για πολύ καιρό δεν θυμάμαι όνομα, πολύ όμορφη κοπέλα, ανοιχτόχρωμη, με τον ίδιο περίπου σωματότυπο και  με εξίσου και καλύτερα ίσως βυζιά.

Μάλιστα εγώ τότε είχα μεγαλύτερη προτίμηση σε εκείνη.

Με το που αποχώρησε αυτή και έγινε η Μαιρούλα η κυρίαρχος (και ίσως και ιδιοκτήτρια ) του καταστήματος, έγινε top σε απόδοση.

Μιλάμε αποκλειστικά για αυτό το χρονικό διάστημα.
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
Μπουρδελοτσαρκα με παρεα σημερα διαρκειας θα ελεγα, ξεκινησαμε καπου στις 21:00 και τελειωσαμε κατα τις 1:50, δυναμικη, απο τις καλυτερες που εχω κανει τον τελευταιο καιρο, ξεκινησαμε απο βαρδαρη ενδιαμεση σταση για ποτακι πεταχτηκαμε για φαι στην αλλη ακρη της Σαλονικας, μποτιλιαρισμα αιχμης στην Τσιμισκη.!! απο την εκθεση εως τα λαδαδικα 30΄ και η ωρα να λεει 1:00...που στο δοιαλο πηγαινουν αυτοι οι σαλονικοις βραδυατικα.!!  :tickedoff: ...εξω στους δρομους γινοταν το αδιαχωρητο, πολυ μουνι ξεμπαρκο.!! κοινως μουνο θυ ε λλα.!!!...και μετα στουντιοτσαρκα...και παμε.!!
.
.
.
Καυλιαρηδεεεςςς.!!! Σακβουαγιαζ.!!! :grin:

ρεπορταζ χωρις σύνορα είναι αυτό  :grin:
Εύγε karaman :thumbsup:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Ποσο % λετε οτι μοιαζει με αυτην εδω ..

95%, τα μάτια είναι ίδια, ακόμα και η έκφραση του προσώπου, το μαλλί ίδιο μήκος αλλά πιο άγριο look, τα χείλια λίγο διαφέρουν, βυζί ίσως πιο στητό ...

Βρε λες ; Που ήσουν κρυμμένος και την πέτυχες ;;;;;
 

Επισκέπτης
Θυμάμαι μάλιστα ότι δούλευε παλαιότερα παράλληλα με κάποια άλλη , για πολύ καιρό δεν θυμάμαι όνομα, πολύ όμορφη κοπέλα, ανοιχτόχρωμη, με τον ίδιο περίπου σωματότυπο και  με εξίσου και καλύτερα ίσως βυζιά.

Μάλιστα εγώ τότε είχα μεγαλύτερη προτίμηση σε εκείνη.

H Σουζάνα! Χαίρομαι πάρα πολύ που έχω γαμήσει μια τόσο όμορφη και θηλυκή γυναίκα! Ήταν μακράν η αγαπημένη μου.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
H Σουζάνα! Χαίρομαι πάρα πολύ που έχω γαμήσει μια τόσο όμορφη και θηλυκή γυναίκα! Ήταν μακράν η αγαπημένη μου.
Ναι, η Σουζανα ηταν. Πολυ ομορφη γυναικα. Δυστυχως την προλαβα μονο μια δυο φορες.
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
8
Πόντοι
1.225
Μπουρδελοτσαρκα με παρεα σημερα διαρκειας θα ελεγα



:rockon: :rockon: :rockon:
αψογη  μπουρδελοαναφορα καραμαν , με αρκετα στοιχεια λυρισμου  :cheesy: :cheesy:  δινει την αισθηση λες και βρισκεσαι  εκει...

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μπουρδελοτσαρκα με παρεα σημερα διαρκειας θα ελεγα, ξεκινησαμε καπου στις 21:00 και τελειωσαμε κατα τις 1:50,
δυναμικη, απο τις καλυτερες που εχω κανει τον τελευταιο καιρο, ξ
Καυλιαρηδεεεςςς.!!! Σακβουαγιαζ.!!! :grin:

Πραγματι πολυ ωραια αναφορα  :dancing:

Τελικα Καντυ - Μαρια σημειωσατε Χ
η Αγιοβασιλω τον εφαγε ... :fuck2:

Αντε καλη ξεκουραση  :boobies:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Bασικα καλο ειναι να ρωτατε ονοματα αν δεν ξερετε την κοπελα κ για ενημερωτικους λογους πχ πιστευω ειναι καλυτερο να γραψεις στο ταδε σπιτι ηταν η μαρια παρα μια μελαχρινη 1,70 με αυτα τα χαρακτηριστικα
χθες πχ στο προμηθεως τερμα πανω ρωταω ποια ειναι?
-δεν την ξερεις απανταει,επιμενω -ποια ειναι
-ε δεν την ξερεις σου λεω,ξαναεπιμενω -ποια ειναι
-ε δεν την ξερεις ειναι καινουργια,ξαναξαναεπιμενω-ε α γαμησου ποια ειναι :tickedoff: :2funny: :2funny:
(τελικα μου ειπε οτι ηταν η μισελ)

Ναι συνηθες φαινομενο στον Βαρδαρη ( τις -2-3 φορες που εκανα τσαρκα ολες κι ολες )
ενας λογο που δεν πολυ παω ειναι κι αυτος ... Δε πηδαω Ασημες  :2funny:
Συνηθεις απαντησεις - βλακειες - πουτανιες των τσατσαδων
- Δεν την ξερεις ειναι καινουρια ( χθες πουτανεψε )
- Τι σε νοιαζει ? το ονομα θα γαμησεις,  κοιτα τι κωλαρα εχει
- Δεν εχεισημασια πως την λενε αλλα τι κανει και μεσα  ειναι φωτια ( και τ @@ μας ζεσταθηκαν ...)
- καμια φορα κολανε δεν ξερουν τι να πουνε γιατι δεν ξερουν πως την λενε  :2funny:

Μια φορα προμ 25 που ειχα ρωτησει την τσατσα δυο τυποι που βγαιναν γελασαν
φιλος που ηταν εξω ακουσε τον εναν που ελεγε στον αλλον
" χαχαχα ο αλλος ρωτησε πως την λενε "
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
να υπαρχουν αραγε τοσο ανενημερωτοι νεοι συναγωνιστες;ηλικιακα εννοω.που δεν μπαινουν στο σαιτ εστω λιγο να διαβασουν; :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
H Σουζάνα! Χαίρομαι πάρα πολύ που έχω γαμήσει μια τόσο όμορφη και θηλυκή γυναίκα! Ήταν μακράν η αγαπημένη μου.


Ναι, η Σουζανα ηταν. Πολυ ομορφη γυναικα. Δυστυχως την προλαβα μονο μια δυο φορες.


Εγώ την χάρηκα και με το παραπάνω. Οι βυζάρες της ήταν γλυπτό έργο τέχνης. Γυναικάρα με τα όλα της, από τις ομορφότερες που έχουν περάσει από τον βαρδάρη και όχι μόνο, και με άριστη απόδοση στο δωμάτιο.

Και μιας που θυμήθηκα και τα παλιά, εσείς που έχετε καλύτερο θυμητικό, στο μπλε σπιτάκι δούλευε πριν κάνα 5 χρόνια περίπου μια ξανθιά πολύ λίγο ζουμπουρλή, για Σλοβένα συστηνότανε με πολύ τρυφερή επιδερμίδα και ωραίες καμπύλες. Αν και ήταν από τις λίγες εκείνη την εποχή που κάνανε ακάποτο (της είχα δώσει μάλιστα ένα αν και δεν ήμουν φαν του είδους), αλλά δεν ήθελε με τίποτα να της βάλεις δάχτυλο στο μουνί, με τίποτα μιλάμε. Θυμάται κανείς όνομα ????
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
να υπαρχουν αραγε τοσο ανενημερωτοι νεοι συναγωνιστες;ηλικιακα εννοω.που δεν μπαινουν στο σαιτ εστω λιγο να διαβασουν; :think:

:think: :think: :think:

Bprell κάνε ένα copy paste στο αρχείο των κρητικών, για να υπάρχει η αναφορά αυτή και στις κριτικές, είναι σημαντική πιστεύω.

πραγματι , κι αν δε θες η δε μπορεις δωσε οκ θα βαλω τον βοηθο μου να το κανει
οπως και μια αλλη αναφορα προχθες .. την οποια ξεχασα ποιος την ανεφερε  :idiot:
αν περασει τα 30 ο ανθρωπας  :jerking:


Ανακοινωση ..
Πφφ πφφ ενα δυο,  ενα δυο
Ο συναγωνηστης με το μπουρδελοσκουτερ που ειχε φαει την βροχα και αρωστησε
και λιγο πριν ειχε πηδηξει την μπανταλα αλεξανδρα που τα εβγαλε τα βυζια στο παραθυρο
Λαμβανει ?  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom