Νέα

Μπουρδέλα σε Τρίκαλα & Καρδίτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsodas77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 834K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

sakisstrela

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2011
Μηνύματα
30
Like
52
Πόντοι
0
γεια σε ολα τα παιδια!!!γραφω πρωτη φορα αλλα ειμαι παλιος στο αθλημα......χθες πηγα villa hot και ηταν η ελενη milf καλο αλλα φευγει τελευταια μερα χθες και πετηχα εκει την ωρα που βγηκα απο το δοματιο την νεα αφηξη καλο κοματη ξανθια ροσιδα και εμοιαζε πολυ με την ντενισα που ηταν πριν καιρο εκει απο σημερα λογικα θα δουλευει δοκιμαζω και σας λεω!!!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
γεια σε ολα τα παιδια!!!γραφω πρωτη φορα αλλα ειμαι παλιος στο αθλημα......χθες πηγα villa hot και ηταν η ελενη milf καλο αλλα φευγει τελευταια μερα χθες και πετηχα εκει την ωρα που βγηκα απο το δοματιο την νεα αφηξη καλο κοματη ξανθια ροσιδα και εμοιαζε πολυ με την ντενισα που ηταν πριν καιρο εκει απο σημερα λογικα θα δουλευει δοκιμαζω και σας λεω!!!!!
:thumbsup:
ωραιος....αναμενουμε πληροφορηση...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Σημερινο περασμα απο Χοτ-Βιλλα :zfuck:
επιβεβαιωνω το μελος sakisstrela ...

Νεα αφιξη,Νατασα,ξανθια (μακρυ μαλλι),σαρανταρα Μιλφ Ρωσιδα με ωραιο προσωπο,καυλιαρικο....ωραιο δυαρακι(+) πεσμενο στηθος με ωραια ρωγα που καυλωνει...εχει κ τα κιλακια της (εστιασμενα κυριως στην κοιλια),αλλα μην φανταστειτε κοιλουμπα...μου θυμισε τα μιλφ που χαζευω κατα καιρους στο επικο θρεντ του σαΐτ...επισης αρκετα ευγενικη στον χωρο υποδοχης. ;)
Εγω περασα φοβερα με απλο προγραμμα,,πολυ θερμη στο κρεβατι κ καθολου βιαστικη.
Αργοτερα θα ανεβασω κριτικη.
Συναγωνιστης ειχε φουλ προγραμμα 70 αρι...προφανως τον ξετιναξε. :grin: :grin:
Ρομαντικο σκηνικο μονο αυτο της βροχης στην απεραντοσυνη του καταθλιπτικου,χειμωνιατικου Θεσσαλικου καμπου... :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Σημερινο περασμα απο Χοτ Βιλα....η βροχη μαστιγωνε το παμπριζ του αυτοκινητου σε ολη την διαρκεια της διαδρομης....
Νατασα Ρωσιδα μιλφ,με ξανθο μακρυ μαλλι,εαν διεκρινα καλα φορουσε σκουλαρικια κρικους στα αυτια,με ωραιο -καυλιαρικο προσωπο,με δυομισαρακι (+) πεσμενο στηθος (με ωραιες ρωγες),κανονικο αναστημα,ευγενικη κ χαμογελαστη.Μου παρουσιαστηκε φορωντας μεσοφωρι.
Πηρα απλο προγραμμα 30 αρι .
Χωρος καθαρος,ζεστος κ αψογος,τα εχω ξαναπει...επισης καθαρα σεντονια κ καθαρη πετσετα.

Μπηκε η κοπελα ευδιαθετη στο δωματιο,ειχαμε σοσιαλ αρκετο,χαμουρεμα,ελευθερα πιασηματα σε στηθος κ κωλο,κοπλιμεντα εκατερωθεν...τα παντα ολα...πιπα δυνατη,με εμφαση στην βαλανο,αρχιδογλυψιμο με ενταση κ υπομονη.:sunglasses:
Δυο στασεις:Μια απο πανω οπου η κοπελα κουνηθηκε καλα,δυνατα κ εμπειρα,χορεψε κυριολεκτικα στο πρησμενο καυλι μου με κουνηματα/σπασιματα μεσης...σφυροκοπησα κ γω ανετα κ χαλαρα,ενω επαιζα με τα βυζια της.
Ιεραποστολικο οπου εδω τα δωσαμε ολα σε ενα οργιο του fellini...αλλοτε αργα κ αλλο δυνατα κ παθιαρικα μπαινοβγαινα στον θερμο της κολπο...αισθηση δυισδεισης καλος....σε περιπου 7 με 10 λεπτα ιεραποστολικη συνουσιας παρεδωσα ολο το σπερμα μιας βδομαδας....ενιωσα να αδειαζω κυριολεκτικα...Εγω περασα σουπερ,σαφως κ θα ξαναεπισκευτω την κοπελα,καθως ενιωσα μια συνουσιακη πληροτητα.:zfuck::zfuck:
Λιγο Σοσιαλ ταΐμ,με καθαρισε με μωρομαντηλο κ αποχωρηση.

Η βροχη μαστιγωσε το προσωπο του μοναχικου Σκαλδου...περπατησε πανω στο νωτισμενο χωμα,ρουφηξε στα πνευμονια του τον παγωμενο αερα του Φλεβαρη κ αργα πια κατευθυνθηκε στο αυτοκινητο...ο ηλιος ειχε ηδη εξαφανιστει,ενω η νυχτα απλωνε το σκοτεινο της πεπλο, πανω στην αχλη του Θεσσαλικου καμπου....μικρες στιγμες που νιωθεις μικρος θεος....αυτο ειναι κ η ζωη μας.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Σημερινο περασμα απο Χοτ Βιλα....η βροχη μαστιγωνε το παμπριζ του αυτοκινητου σε ολη την διαρκεια της διαδρομης....


Η βροχη μαστιγωσε το προσωπο του μοναχικου Σκαλδου...περπατησε πανω στο νωτισμενο χωμα,ρουφηξε στα πνευμονια του τον παγωμενο αερα του Φλεβαρη κ αργα πια κατευθυνθηκε στο αυτοκινητο...ο ηλιος ειχε ηδη εξαφανιστει,ενω η νυχτα απλωνε το σκοτεινο της πεπλο, πανω στην αχλη του Θεσσαλικου καμπου....μικρες στιγμες που νιωθεις μικρος θεος....αυτο ειναι κ η ζωη μας.

Respect........ :rockon:
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
ασχετο, βιzιτες στα Τρικαλα παίzουν? χωρις να χρειαστεί να πας σε κωλομπαρο για ποτα, κερασματα.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
περασμα απο χοτ-βιλλα (χθες). :zfuck:
Νατασα στις επαλξεις.
Πηρα φουλ προγραμμα (ειχα χρονια να παρω). :grin:
69,finger-fucking,ακα γυμνο :pipa2: κ ακα τελειωτικο,κουλουρακι,2 γυρες,ανεση χρονου.
περασα εξαιρετικα....
καλη Κυριακη να χουμε. :humpleg:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knocki
ωραιωωωωωωωωσσσσσ.
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
περασμα απο χοτ-βιλλα (χθες). :zfuck:
Νατασα στις επαλξεις.
Πηρα φουλ προγραμμα (ειχα χρονια να παρω). :grin:
69,finger-fucking,ακα γυμνο :pipa2: κ ακα τελειωτικο,κουλουρακι,2 γυρες,ανεση χρονου.
περασα εξαιρετικα..
..
καλη Κυριακη να χουμε. :humpleg:

Χαμός............. :headbang2: :fuck2:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
@gl
@piatsovios

εχετε επισης π.μ.
 

giorgos siskos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα φιλε dimmits τια παιζει τρικαλα-καρδιτσα καμια ελληνιδα μιλφαρα. 20 φεβρουαριου θα παω βολο εχω πληροφρια οτι θα ειναι η ελενα πουβ δουλευε λαρισα στην βυρωνος η μιλαφρα με τις βυζαρες την κολαρα και τα μακρια μαλλια
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
καλημερα φιλε dimmits τια παιζει τρικαλα-καρδιτσα καμια ελληνιδα μιλφαρα. 20 φεβρουαριου θα παω βολο εχω πληροφρια οτι θα ειναι η ελενα πουβ δουλευε λαρισα στην βυρωνος η μιλαφρα με τις βυζαρες την κολαρα και τα μακρια μαλλια
καλημερα
οπου κ να πας αυτην την χρονικη περιοδο σε Τρικαλα-Καρδιτσα, παντου παιζουν μιλφ σε ολα τα σπιτακια, εκτος απο το στουντιο Χ,οπου εκει πρεπει να παιζει πιπινι....οποτε κανε μια τσαρκα δες ποια σου αρεσει κ γαμα στο ψαχνο.
καλο βολι. :zfuck:
 

giorgos siskos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2014
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
που παιζει ελληνιδα μιλαφαρα να παω εκει ξερεις κατι?
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom