Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 743K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
σήμερα το πρωί περίπου στις 07:30 είχα κάβλες και πέρασα μία βόλτα από τα ανοιχτά μαγαζιά του Μεταξουργείου. τελικά πήγα σε αυτό της Ακομινάτου το δεύτερο από την γωνία το ισόγειο. ήταν μία μαυρούκα λίγο γεματούλα με τροφαντές χειλάρες. έπεσε πάνω και έλεγε τα γνωστά. στην ερώτηση για κωλαράκι, απάντηση ναι αλλά σιγά - σιγά. της είπα για 10 έξτρα και δέχτηκε. στο δώμα τώρα, η πίπα της πολύ καλή, το ρουφούσε με δύναμη και αρκετά βαθιά χωρίς να χρησιμοποιεί καθόλου τα χέρια της. μετά ζήτησε τα 10 και γύρισε την κωλάρα της. αν και σε λίγο τραβήχτηκε και ζήτησε μουνί, την γύρισα πάλι από πίσω και έχυσα σκίζοντας την κωλάρα της. αξίζει ένα σκίσιμο.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
επισισ κουλουρακι παιζει και στι λεονιδου 6 ι μαρθα!!!με τσατσο τον κιριο διμιτρι !!!αχχαχαχα μπουαχχαχα!!(διμοσιες σχεσεισ)απο εμφανισι προσοπικι μου αποψισ δε μου αρεσε!ειναι μεταμεσονιχτιες βαρδιες!!!

Να υπενθυμισουμε οτι η Μαρθα κανει μια απο τις χειροτερες πιπες, και ο κωλος της ειναι απιστευτα ανοιχτος, δεν καταλαβαινεις τιποτα.
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
Προχτες Παρασκευή κατά τις 4.30 το πρωί πήγα Αριστοτέλους 6 και Συγγρού.
Μια ξανθιά γεματούλα που όπως  είπε ο νεαρός αδελφοτσατσός στο πρόγραμμα των 100
κανει και πρωκτικό...
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κλασσικό μπουρδέλο που παρέχει υπηρεσίες κουλουριού είναι το Φ40. Βεβαίως, στη συντριπτική πλειοψηφία οι κοπέλες είναι απαράδεκτες από συμπεριφορά, δε μιλάνε ελληνικά και τελικά, δεν το 'φχαριστιέσαι. Επίσης, κουλούρι δίνει και η Νανά στην Καλύμνου απόγευμα. Μία άλλη που δίνει λοκώ είναι και η Ιζαμπέλα. Την έχω πετύχει και στο Φ40, και στο Μεταξουργίο Κολωνού, και στο Έλλης, και τελευταία φορά (πριν καμιά 10ρια μέρες) στη Διδίμου, από τα τρία στο μεσαίο το απόγευμα (που παίζει πρωί η Ναταλί). Καλή, φιλότιμη, δεν παραπονιέται, και γενικά δε σου σπάει τ'αρχίδια με το να τραβιέται και να λέει συνεχώς "πονάω" κτλ. Αξίζει μία κατάθεση. Τέλος, είναι και το Αλκιβιάδου Α η Φώφη (πρωί) και η Τάνια (απόγευμα - βράδυ). Είναι όμως θεόμπαζα και τα δύο.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Την Ισαβέλα την πέτυχα στο Έλλης 3 πρωινή, πραγματικά αξίζει το 25άρι, θα γράψω στην κριτική.

Κάνω κόπι πέιστ εδώ το κείμενο που πήγα να βάλω στην κριτική στο Έλλης 3, γιατί μου έβγαλε μιά μάσκα "πρόβλημα" και δεν το έπαιρνε. Αν θέλει κάποιος συντονιστής ας το μεταφέρει, θα το ξαναδοκιμάσω άλλη φορά.

ΙΣΑΒΕΛΛΑ.
Είχα καιρό να περάσω, πριν κάτι μήνες στην πρωϊνή ήταν η Αγγελικούλα, δεν ξέρω τι απέγινε, σήμερα η (πάντα πολύ ευγενική) τσατσά μου λέει Ισαβέλα, ελεύθερα πιασίματα και κωλαράκι.
Ψηλή, μαύρο μακρύ μαλλί, μεγαλόσωμη, ηλικία 25 - 30.
Στο δωμάτιο πολύ άνετη, μου έβαλε την καπότα με το στόμα, καλή πίπα, καθόλου δε δυσανασχέτησε με τα μουνοδάχτυλα που της έβαζα, δυό στάσεις (στα μείον το κάπως φαρδύ μουνί της) και μετά κώλο.
Γενικά ότι ζήτησα ή έκανα το δεχόταν με ευχαρίστηση, αν κάνει κι άλλα, πιθανόν, δεν ξέρω.
Ο χώρος στο γνωστό μέτριο - υποφερτό επίπεδο, θα μπορούσε και καλύτερα, είναι ας πούμε απαράδεκτο να είναι χαλασμένη η σαπουνιέρα ή να μην υπάρχει μιά καρέκλα της προκοπής.
Το μέρος δείχνει σταθερότητα στις προχωρημένες υπηρεσίες και οπωσδήποτε δε θα μετανιώσεις τα 25 ευρώ.
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφέ, digger, συμφωνώ μαζί σου ότι η Izabella, είναι αρκετά καλή και προσφέρει υπηρεσίες που συνήθως, δε βρίσκεις (κωλαράκι πχ). Ένα αρνητικό είναι ότι δε μιλάει ελληνικά και δεν μπορείς να συνενοηθείς άνετα (ευτυχώς πιάνει τα "υπονοούμενα"). Επίσης, να σου θυμίσω ότι "παίζει" και σε άλλα μπουρδέλα (βλ το ποστ μου ακριβώς πάνω από το δικό σου) που παρέχει ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες με 20Ε. Γιατί να δώσεις 25?
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
τελευταία Φ40 στην πρωινή βάρδια δεν έχει κουλούρι. ξέρει κανείς αν έχει αλλάξει γκόμενες το μαγαζί και πότε παίζει κουλούρι;
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Καταρχάς συγνώμη εάν ποστάρω σε λάθος μέρος.. Λόγο ότι είναι το πρώτο ποστ(!), ελπίζω να με δικαιολογήσετε. Στο θέμα τώρα...
:dancing:
Που μπορώ να βρώ (οίκο, studio), κοπέλα που να αξίζει τα λεφτά της για anal sex?
Έχετε να προτείνετε κάτι πρόσφατο?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
τελικά δεν υπάρχει κάτι νέο που να δίνει κωλαράκι; αυτή που ήταν Κεραμικού 13 συνεχίζει στον εν λόγω μαγαζί;
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Συνάδελφοι εκπορθητές των κωλοτρυπίδων υπάρχει μια εγγυημένη περίπτωση για άγριο πρωκτικό (και μόνο) σφυροκόπημα στο τελευταίο ρδέλο της Διδύμου. Η "κοπέλα" μοιράζει κουλούρια πρωϊνή βάρδια με 20 γιούρο. Το κακό της όλης υπόθεσης είναι ότι είναι "κοπέλα" δηλαδή transformer (εγχειρισμένη εννοείται). Στο σαλόνι ίσως να έχετε μια αμφιβολία αλλά αν την πάρετε και αρχίζει να κραυγάζει "μου έσκισες τον κώλο" και άλλα τέτοια θα ξενερώσετε κομματάκι γιατί η φωνή την προδίδει. Εν πάση περιπτώσει όσοι πιστοί... 
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Χμμ.... τώρα μπερδεύτηκε το πράγμα... - με το οίκημα του ,,, Άρη (?)
σ΄αυτό δεν είναι που είχε  αναφερθεί ότι είχε επιστρέψει πρωινή η Βικη  η νταρντάνα  από καζακστάν ?
Υποθέτω ότι ΄δέν εννοούμε αυτήν ως τρανς ..  :think: :huh:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Όχι φίλε μιλάω για το τελευταίο στη Διδύμου (αυτό που είναι μόνο του αριστερά όπως κατηφορίζεις)
 

halls75

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
48
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Αν είναι τραβέλι να μου λείπει. Καμία... φυσιολογική ΓΥΝΑΙΚΑ υπάρχει, εκτός της Μάρθας; Κατά καιρούς φέρνει στο Φυλής 40 αλλά συνήθως είναι μπάζα.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
είναι τραβέλι και μάλιστα πολλά χρόνια στην πιάτσα. βέβαια για τους λάτρεις του είδους έχει γαμώ τα κορμιά. εγώ την είχα πάρει κατά λάθος πριν καμιά δεκαριά χρόνια!!!
 

Round_Ass

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Έχουμε και λέμε :

Κολωνου 32Α (πανω οροφος). Πρωινή βάρδια, 20 euro, Μελαχροινό, περίπου στα 26-28, με τουρλοτό κωλαράκι που ξέρει και να το χρησιμοποιεί.(Άννα)

Κεραμεικού 13Α (πανω οροφος). Απογευματινή βάρδια, 15 euro. Milf ξανθό αδύνατο, με ωραίο κωλαράκι αλλά όχι για πολλά πολλά. (Ιουλία).

Φυλής 40. Πρωινή βάρδια (20 euro). Μελαχροινό, στα 25 περίπου, πολύ αδύνατο. Πέρνει μόνο μία στάση (ιεραποστολικό, και με τα γόνατα της στο στήθος σου). Ξενέρα..

Αυτά προς το παρών. Εαν κάποιος φίλος έχει να προσθέσει κάτι, καλοδεχούμενος...
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
σήμερα 23-11 στο Κεραμεικού 13Α ήταν η Γιούλια. με 15 ευρώ ξέσκισα το κωλαράκι της για άλλη μία φορά. μπορεί να μην έχει συμμετοχή, αλλά έχει από τα πιο ωραία κωλαράκια.
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Μπορει καποιος να περιγραει μια την Ιουλια? Ειναι αυτο το κοκαλιαρικο ξανθο καπου στο Μεταξουργειο.. :huh: που βγαινει ο τσατσος και λεει 15 ευρω μουνακι και 25 ευρω κωλαρακι?  :huh:
 

bizomanis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες ολα καλα μεχρι τωρα αλλα πειτε μου εμεισ οι καυλωμενοι που εχουμε την ατυχια απο μπουρδελοπλευρα εννοω να μενουμε στον πειραια τι θα γινει?ποτε θα ανοιξει ενα τησ προκοπης μαγαζακι για μας τους φουκαραδες νοτιοπροαστιτες ?ως ποτε θα παιρνουμε τουε δρομους και μεχρι να φτασουμε στον ποθητο προορισμο η κοπελα να ερχει αλλαξει βαρδια?αν υπερχει κατι παρακαλω πειτε μου και θα ειμαι ο πρωτος που θα το επισκεφτει.ευχαριστω
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom